המורדים 175-177

niviri

New member
פרק נחמד דווקא 176

ושוב, בזמן שאני ממהרת לזלזל ולהאשים, מסתבר שהכותבים לא כאלה קלולסים כמו שאני עושה מהם. אז אבא של חביאר אכן לא יכול להחליט לגביו, ולכן הוא פונה לסרחיו לעזרה. אני צריכה ללמוד לחכות עם דברים לא הגיוניים (כן, זה כבר לא יקרה....) כי אולי הם ייפתרו בפרק הבא.
&nbsp
ולפי זה אני אמורה להתאפק ולא לתהות איך סוניה ידעה בדיוק לאן ללכת מבין שלל המשרדים בבניין. אולי מחר נגלה שהיא בכלל עברה על הכל לפי הסדר, והראו לנו רק כשהגיעה לרופא.
אני גם רוצה לשאול איך סוניה הבינה שמרינה התמכרה ספציפית לסמים, אבל פה התשובה ברורה- זאת סוניה.
&nbsp
בניגוד לבריחה הגסה של מרינה מהמסעדה, הנטישה שלה את הקפיטריה בבי"ס בלי לחכות למיה דווקא לא נראית קשורה לבעיות שלה. מכל האנשים שמיצ'י התעלקה עליהם, מרינה הגיבה בצורה הכי נורמלית והגיונית.
&nbsp
מיה

&nbsp
אוקיי, אז קיבלתי את זה שמריצה רוצה את לוחאן צמודה אליה. גם ברור לי שסוניה תסכים לאימוץ בלי להסס כי לרצות את מריצה זו הרי מטרה מקודשת. אבל פרנקו.... לאן הבנאדם הזה עוד יכול להידרדר?!? וסוניה אפילו לא היתה צריכה לשכנע אותו! בטח, כי למה לא בעצם, לאמץ סתם ככה מישהי שאין לה שום קשר אליו ושכבר נמצאת במקום טוב שדואג לה

&nbsp
מה גידו חשב לעצמו?
שיום אחד הוא יבוא בסטייל חנוני ורגיש ולאורה פשוט תאמין שהוא השתנה פתאום בן לילה

מה שכן, הוא סיפק סצינה מצחיקה, עם התגובה של כרמן: "תודה. פתטי"
ומנואל שפורש ידיים לחיבוק וזוכה להתעלמות

&nbsp
גם הנשיקה של מנואל ולוחאן היתה משעשעת. וכמו כן מפתיעה. איך לא זכרתי דבר כזה????
&nbsp
לו אני מנואל, המחפש אחר אהובתו הנושנה, הייתי חושדת במריצה.
היא כנראה הבחורה שבאה לבקר אותו הכי הרבה, וגם אמא שלה באה(!), היא נפרדה מהחבר שלה בדיוק אחרי שמנו התחיל לחזור לעצמו ובאה להתנחם אצלו, היא דואגת להביע את מורת רוחה לרעיון שהוא יחזור למקסיקו ו... כשלוחאן כמעט אמרה היום מי היא האהבה המיסתורית, הדרך הבהולה שמריצה קפצה להשתיק אותה נראתה הכי "על ראש הגנב בוער הכובע".

shiran232

New member
הקטע עם סוניה לא ברור

גם אני התפלאתי על ההסכמה המהירה של פרנקו..איך סוניה הצליחה להרוס ככה בן אדם?
&nbsp
באמת איך לא זכרת את הנשיקה? מילא אני, אבל את?
&nbsp
וואי נכון! זה באמת נראה כאילו מריצה היא האהבה הגדולה של מנואל

&nbsp

shiran232

New member
177

לפני כמה פרקים סרחיו טען שהוא לא יכול לפטר את דונוף כי הוא יודע על העסקים הלא חוקיים שהוא עשה. עכשיו הוא מבקש מפבלו שיעזור לו למצוא סיבה לפטר אותו. אז הוא מניח שאם תהיה סיבה מוצדקת לפיטורים, דונוף לא ירצה לחשוף את האמת? אפילו בהנחה שהוא לא יבין שסרחיו גרם לפיטורים שלו - עדיין יהיה לו אינטרס לספר את האמת, כי כבר אין לו מה להפסיד.

דונוף אשם שפלי נכנסה להריון? או שמתכוונים לפטר אותו בגלל שהוא ידע ולא סיפר?
ודולורס באמת יכולה לתבוע מישהו מאליט וואי חוץ מלאלו? אני באמת לא יודעת איך זה עובד במציאות - מורה יכול לספר להורים על הריון של הילדה שלהם בלי האישור שלה?

מיה בת 16
רגע, ידענו את זה?

ושוב, כמו בחלומות של לוחאן כשבלאס היה מאושפז - נראה כל כך לא הגיוני שהוא יכתוב מכתב כזה...

נעזוב לרגע את זה שסול יכולה להגיש תביעה רצינית נגד בעלי העיתון - איזה ראייה טובה יש לפילאר!!!

באיזה מהירות נפטרו מחביאר...

מאיפה מיה מכירה נערים שמעשנים סמים?

פרנקו לא מצא מילה אחרת לתאר את המראה של הבת שלו חוץ מ"סקסית"?

אני אפילו לא מנסה להבין איך מהבדיקות שהרופא ההוא עשה למנואל הוא הבין אם מנואל יכול לעלות על מטוס...

niviri

New member
בטח שיהיה לדונוף מה להפסיד

בכל זאת הוא גם היה מעורב בעסקים האלה, אם הוא יספר את האמת הוא יפליל את עצמו.
&nbsp
למיטב הבנתי, העילה לפיטורין היא שהוא ידע שפלי בהריון ולא סילק אותה מבי"ס כמתחייב מהתקנון שלהם.
דולורס תובעת את מירנדה על שהוא חשף את ההריון? אמרו את זה? נשמע לי מוזר.... חשבתי היא בטח תמציא משהו לתביעה..
&nbsp
בטח שידענו שמיה בת 16. גם דיברנו על זה לא מזמן. (הזכירו את הגיל שלה כשהיא שיכנעה את פרנקו לתת לה לצאת לסיבוב הופעות).
&nbsp
פילאר

&nbsp
אולי מיה בקשר עם חואקין?

&nbsp
אני חושבת שפרנקו השתמש במילה "סקסית" כי זה לא משהו שאומרים על ילדות. כדי להדגיש שבראש שלו הוא מודע שהיא לא ילדה, למרות שהוא עדיין מרגיש ככה.
אבל כן, זה היה מטריד.
&nbsp

shiran232

New member
כן, אבל את הסיכון הזה היה לו גם קודם

ועכשיו הוא גם עומד לאבד את העבודה שלו
&nbsp
לא אמרו על מה דולורס תובעת, אבל היא טוענת שהתביעה נגד מירנדה ואני לא מבינה במה אפשר להאשים אותו...
&nbsp
אהה אז מריצה בת 15? התבלבלתי

&nbsp
חואקין
אם מיה בקשר איתו אז זה בסדר מבחינתי

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אבל אם יש סיבה רצינית שכביכול באה מהועדה המנה-לת ולא מסרחיו

(למשל, שהוא הפר את התקנון שהועדה עצמה קבעה) אז לא תהיה לו סיבה להתנקם.
&nbsp
כן, על מריצה אמרו לפני זמן מה שהיא בת 15.

niviri

New member
למרות הכל 177

לא מאוד מתחשב מצד מנואל לנשק את מיה בדיוק כשהיא עסוקה בלמרר בבכי על הריצפה. ואיך הוא לא שאל אותה למה היא שיקרה לו על לוחאן?!?!?
&nbsp
האמת, היתה סצינה מרגשת של מיה עם מרינה. אומנם היא לה סלחה מהר מדי (מה לעשות, עוד 2 פרקים ויש גם את הסיפור עם מנואל לסגור, אין זמן), אבל לואיסנה העבירה את זה בצורה אמינה ונוגעת ללב.
וגם איך שהיא דיברה עם פרנקו היה ממש מקסים
למרות שמה שמיה אמרה בתכלס זה "אתה לא אבא טוב, אבל אין ברירה, אתה אבא שלי"
אבל היא היתה כזאת מתוקה...
&nbsp
לעומת זאת, הסצינה של פרנקו ומריצה, סבלה מעודף קיטש מגעיל עם כל המחמאות המוגזמות שהוא הרעיף עליה. "חבל שלא פגשתי את סוניה קודם כדי להיות אבא שלך"
בסדרררררררר הזכיר לי את הנאום של ספיריטו כשהוא בא לבשר לה שהוא עקר.
מזל שמריצה הצילה קצת את המצב עם "סוניה אוספת יצורים" ו"אלוהים העניש אותי ושלח לי את מיה בתור אחות".
&nbsp
מריצה שונאת את לאורה או למה היא משדכת בינה לגידו?

&nbsp
כולם מריעים לגידו הגיבור שסילק את חביאר מבי"ס האח הידד!!!
וגם סול קיבלה את שלה, למרות שהנקמה של מיה היתה רק עם העיתון, בסופו של דבר גם היא עוזבת את אליט וואי על פי החלטת אביה. כי רעים לא יכולים ללמוד שם. אם הדמות הרעה חוזרת בתשובה בסוף שנה, כמו פילאר, היא יכולה להמשיך לשנה הבאה. אחרת, יאללה לעוף, אין לה זכות קיום.

&nbsp
בלאס.
תיכננתי לתהות איך בדיוק הוא התכוון לתת ללוחאן את המכתב כשימלאו ה 16 אם הוא התפטר במפתיע וניסה להיעלם לה בלי להשאיר עקבות. אבל זה בכל מקרה לא רלוונטי כי הרי הוא ממילא לא היה כותב את כל השטויות הדביקות האלה. ברור שמריצה זייפה את המכתב כדי לגרום ללוחאן להרגיש טוב יותר.

shiran232

New member
פרנקו ומריצה

מריצה הסתכלה על לאורה המאוהבת ואז החליטה בשנייה לשדך בינה לבין גידו, אבל באמת לא ברור איך היא מוכנה לשדך את החברה שלה למישהו כזה...
&nbsp
אני איתך בקטע של מריצה והמכתב של בלאס!

&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה