המורדים 175-177

niviri

New member
המורדים 175-177

לא ראיתי עדיין, פשוט רציתי אני לפתוח את השרשור
לחזור למקורות בסיום

shiran232

New member
אין כמו לחזור למקורות
175

קצת מטריד הקטע של לוחאן ומריצה במקלחת

ממש מציק לי שהסיפור עם מיה ומרינה רץ כל כך מהר. הקריאה הנרגשת שלה "שלום אמא!!!" וזה שהיא בכלל קוראת כל כך מהר "אמא" לאישה שהיא לא מכירה..יצא דפוק לגמרי כל הסיפור הזה..

פרנקו ממשיך בקו הלא הגיוני שלו - בואו נעביר את מיה לאישה הלא יציבה שנטשה אותה ולא העבירה איתה יותר מכמה שעות משותפות, או שנשלח אותה לדוד שלה באיטליה, שיגדל אותה לבד. שם בטוח יהיה לה יותר טוב. איך הוא הפך ליצור מסכן ועלוב שכזה?

מיה חונקת את סול ואז מבטיחה לה שהיא תופיע על שער של מגזין בגלל העיסקה שהן עשו עם סוניה. הגיוני לגמרי.

הילדה תופסת יותר מדי זמן מסך

לא הבנתי..דונוף וקלאודיה פרודים והם בכל זאת הולכים לחופשה ביחד? ואני כל כך לא סובלת את קלאודיה! כל הזמן יש לה תלונות לדונוף! שכחה שהיא התכוונה לעזוב את פילאר רק בגלל שהיא מצאה עבודה יותר נוחה בצד השני של המדינה.

פבלו נכנס לכיתה בשביל לצעוק על מירנדה וללכת

הילדה מקבלת "כדורים בשביל הזיכרון"?

דונוף היה חמוד כשהוא ריחם על מנואל

niviri

New member
אני לא חושבת שזה מופרך שמיה תקרא לה אמא

היא הכירה אותה בתור אמא (בניגוד למריצה ואנדרדה). ועוד לפני שהיא הכירה אותה, כל השנים היתה לה בראש דמות "אמא" אנונימית ועכשיו היא חיברה לה את מרינה.
&nbsp
נכוןןןן שכחתי להעיר על פרנקו. אתה יודע שיש לה בעיות רפואיות/נפשיות/ווטאבר!!! אתה יודע שהיא לא יציבה ושהיא כבר נכשלה לטפל בה בעבר והעדיפה לחיות בלעדיה. למה נראה לך שזה רעיון טוב לתת לה לגדל את הבת שלך???
"איך הוא הפך ליצור מסכן ועלוב שכזה?"
סוניה
&nbsp
היה למיה דחף בלתי נשלט להחטיף לסול, אפשר להאשים אותה?
&nbsp
חח הילדה דווקא תופסת לך יותר מדי זמן מסך? מה עם ריקו והקוצי-מוצי שלהם? לאורה ומרקוס ברגע נוסטלגי? הילדה לפחות באה עם סוניה ומריצה!
&nbsp
כן לא ברור העניין הזה של החופשה... בהתחלה חשבתי שהם שכחו שנפרדו אבל אז הם דיברו על זה, ככה שנשארנו עם לא ברור

&nbsp
גיגלתי וכן, יש דבר כזה כדורים לשיפור הזיכרון.

shiran232

New member
אבל היא לא באמת הכירה אותה

לא מזמן היא ראתה תמונה שלה. עד אז היא אפילו לא ידעה איך היא נראית. אפילו אם הייתה לה דמות בראש, איך אפשר לקרוא "אמא" לאישה שהכרת רק לפני כמה ימים?
&nbsp
סוניה וההשפעות ההרסניות שלה

&nbsp
לא מאשימה את מיה, אבל איך סול מאמינה לה? זה אפילו יותר דפוק מהפעם הקודמת שהיא האמינה למריצה...
&nbsp
מילא ריקו..היית יכולה לחשוב שהם אולי מעניינים את הצופים הפריקים של התוכנית..לאורה ומרקוס את החננות..אבל הילדה? למה היא צריכה להיות שותפה לכל כך הרבה סצינות? אני מעדיפה את סוניה ומריצה בלי הילדה. גם מה נסגר איתה? סוניה נתנה לך דירה בחינם!! למה את ממשיכה להידחף לאנשים לבתים?
&nbsp
פשש מגניב! מעניין איך הכדורים האלה עובדים

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
בדיוק בגלל שהיא לא הכירה אותה!

זה לא שהיא הכירה מישהי בתור אמא ואז זה מוזר לה שהמושג אמא השתנה למישהי אחרת. היא הכירה את מרינה בתור "אמא".
&nbsp
למי אכפת מה מעניין צופים אחרים שהם לא אנחנו?!? נדמה לי שהיתה בפרק רק סצינה אחת עם הילדה
שהיתה דווקא בבית קפה ולא בדירה.
אבל בכל מקרה, מלכתחילה סוניה עברה מהבית שלה לסוניה כי היא לא רצתה להיות לבד, אז הגיוני שעכשיו כשסוניה לא גרה שם היא תרדוף אחריה...

shiran232

New member
קשה לי לדמיין סיטואציה כזאת

כי זה לא משהו מאוד נפוץ, אבל אם אני מנסה בכל זאת, זה עדיין נראה לי כמו משהו שאמור לקחת זמן. לקבל מישהי שלא פגשת אף פעם בתור אמא שלך, ולהצליח לקרוא לה "אמא" למרות שאף פעם לא פנית למישהי בקריאה כזאת. עדיין מוזר לי.
&nbsp
לתסריטאים. למרות שהם היו צריכים להתחשב בנו ולחשוב על זה שאנחנו נראה את הסדרה כמה פעמים, ונצטרך לסבול את הדמויות האלה כל פעם מחדש. זה באמת לא בסדר.
חחח יש מצב שהייתה רק סצינה אחת איתה בפרק הזה, אבל מרגיש לי שהיא מופיעה יותר מדי בזמן האחרון..והייתי מצפה שהיא לא תרדוף אחרי סוניה ותתן לה לחיות את החיים שלה עם המשפחה החדשה שלה (למרות שנראה שסוניה נהנית בחברתה, אבל עדיין...)
&nbsp

niviri

New member
אבל תנסי לחשוב שלמיה אין

את ההקשר הרגשי למילה "אמא" שיש לכל אחד שגודל עם אמא שלו. זה יותר כמו סוג של כינוי.
&nbsp
המשפחה החדשה של סוניה היא גם המשפחה החדשה של הילדה! מה לעשות שזה מה שסוניה אמרה לה?

shiran232

New member
הממ..טוב, יכול להיות..

אנשים אומרים גם דברים שהם לא מתכוונים אליהם
ואולי לסוניה זה סבבה אבל לפרנקו זה לא מתאים..זה משהו שהילדה צריכה לחשוב עליו! ועוד עכשיו שהם מאמצים את לוחאן..כמה אנשים לא קשורים יגורו בבית המוזר הזה?

niviri

New member
את רוצה שהילדה תתאמץ לחשוב?! גם בלי זה יש לה בעיות במוח!

niviri

New member
175 והשאלות ממשיכות להיערם

מה אכפת לסול אם היא תעזוב לפני או אחרי הגיליון שהיא אמורה להופיע בו? כולה ביקשו ממנה לשלוח תמונה, היא יכולה לעשות את זה מכל מקום.
&nbsp
אפשר להבין איך מריצה הצליחה להעלות את מנואל במדרגות?!
ובשביל מה היא היתה צריכה להגיד למיה שסול עשתה לה משהו? סתם הכנה כדי שמיה לא תחטוף התקף לב מהבגדים שמפוזרים על המיטה?

&nbsp
בשביל מה מריצה מבקשת מסוניה לאמץ את לוחאן??? היא דיברה איתה ושמעה ממנה כמה נחמד לה בבית החדש שלה ואיך כיף לה עם כולם, שתישאר שם.
וכשחושבים על זה, למה מגיל קטן ועד ימינו לוחאן היתה באחריות מרחוק של אפוטרופוס ובמקום שימסרו אותה לאימוץ?

מרקוס בוכה מגעגועים ללוחאן. או ככה הוא אומר.
זה מעניין שהוא נזכר להתגעגע בדיוק כשהיא השלימה עם מריצה, מה שאומר שהגורם שקירב לאחרונה בינו למריצה כבר לא רלוונטי.... רק מציינת.
&nbsp
אני מניחה שזה שגידו גורם לסילוקו הלא מוצדק של חביאר מאליט וואי נחשב מעשה טוב. כי הרי חביאר רע, וצריך לעשות דברים רעים לרעים כי מגיע להם.........
למה אבא של חביאר יכול לקבל עליו החלטות אם המשמורת אצל אמא שלו בכלל?

&nbsp

shiran232

New member
למנואל יש קטעים שהוא מצליח ללכת

כמו בן אדם בריא לחלוטין, ואז הוא מתעייף או משהו
למרות שמדרגות זה יותר מסובך מסתם ללכת..אז באמת לא ברור..וגם הקטע שמריצה סיפרה על סול לא ברור..
&nbsp
מריצה אגואיסטית ורוצה את לוחאן קרוב אליה
או שהיא חושבת שאצל סוניה יהיה לה הרבה יותר מנחמד..
חחח את והקונספירציות שלך לגבי מרקוס ומריצה...
&nbsp
גם אני לא אוהבת את זה שמי שעושה רע לרעים נחשב לטוב

&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
לוקחת את ההסבר שמריצה אגואיסטית

זה גם מתאים להתנגדות שלה שמנואל יחזור למקסיקו למשפחה שלו רק כי בא לה שהוא יישאר.

shiran232

New member
176

למה דולורס מבקשת מדונוף שיסלק את פלי? היא יכולה להוציא אותה משם בעצמה. היא חושבת שככה זה יהיה יותר משפיל? מנסה להתנקם בפלי? לא ברור

&nbsp
הסצינה של מרינה בורחת מהמסעדה הייתה הזויה..מיה הזכירה לי לרגע את מרקו רוסי

&nbsp
מנואל ולוחאן

&nbsp
אני לא מאשימה את מיה שהיא שיקרה למנואל, כי גם היא מסכנה, אבל איזה נורא זה מהצד שלו שמישהו מנצל את זה שהזיכרון שלך נפגע ומשקר לך
&nbsp
תומס וגידו שואלים את פבלו אם הוא רוצה לבוא לפגוש את לוחאן, כאילו שהם היו חברים הכי טובים לפני שהיא עזבה
&nbsp
מיטל, ההשערה שלך הייתה נכונה. הבחור ההוא אכן מטפל. פסיכיאטר. וכנראה שהוא באמת מלווה את המטופלים שלו לכל מקום בעולם

&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אהההההה שוב רציתי גם להגיד!!!

מה נסגר באמת עם דולורס???? מה זה נותן לה שיסלקו את פלי?

&nbsp
מכיוון שהשם לא מוכר, גיגלתי ויש מרקו רוסי מהלב שחיפש את אמא שלו ומרקו רוסי כדורגלן. אני אניח שהתכוונת לזה המצויר.
&nbsp
חחחחחח באמת זה היה קצת הזוי. פתאום לוחאן אטרקציה גדולה!
&nbsp
היה די ברור שהוא מטפל כי השיחה שלהם היתה בפירוש שיחה "טיפולית". אבל חייבת להודות שהפתיע אותי שהוא פסיכיאטר. אפילו תכננתי לרדת עליהם כי מה הקשר פסיכיאטר והתמכרות (פסיכולוג נשמע יותר הגיוני), אבל בדקתי ומסתבר שזה קיים
ואפילו באמת יש פסיכיאטר מומחה להתמכרויות

shiran232

New member
את לא מכירה את מרקו רוסי המצוייר?

גם אני חשבתי שהם המציאו את המקצוע הזה! גילו לי כבר שני דברים חדשים - כדורים שעוזרים לזיכרון ופסיכיאטר מומחה להתמכרויות

למעלה