המורדים 172-174

shiran232

New member
174

עד שמירנדה כבר הולך הביתה (מי היה מאמין שהוא לא ישן בבי"ס?) מתקשרים אליו כדי להחזיר אותו לעבודה...
&nbsp
מזה הפיצול אישיות הזה של מרינה? עם מיה היא כולה מאושרת וחייכנית ושנייה אחרי היא דכאונית ולא מסוגלת לדמיין את עצמה נשארת איתה
&nbsp
תומס צריך שגידו יעזור לו להיפטר מבחורה. לא חשב לנסות להגיד לה שיש לו חברה? שלא תציק לו? מפרק לפרק הוא נהיה יותר מטומטם...
&nbsp
פרנקו מנהל משא ומתן עם הרופא אם לשחרר את מנואל או לא? בסוף הוא מחליט לשחרר אותו על דעת עצמו. טוב עם רופא כזה, אולי באמת שווה להתווכח. אבל להחזיר את מנואל לביה"ס? הוא לא צריך עזרה? הוא יסתדר שם בכוחות עצמו?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
לי זה די הגיוני

כשמרינה עם מיה היא מרגישה טוב וחווה את מה שהיא מרגישה באותו רגע, אבל כשהיא עם פרנקו, והוא דורש ממנה לקחת אחריות על העתיד ולהתחייב, היא נכנסת לחרדה.
&nbsp
אולי תומאס מנסה להפסיק עם הריטלין?

&nbsp
בהנחה שפרנקו כבר החליט לשחרר את מנואל, ברור שעדיף לו לשכנע את הרופא להסכים גם כדי שלא ייאלץ לחתום על שיחרור עצמי.
איזה להסתדר בכוחות עצמו? בשביל מה האח הראשי שלו, פבלו, נמצא בבי"ס?!

shiran232

New member
תומס צריך משהו יותר חזק מריטלין

בכל זאת, נראה לי מוזר שפרנקו *יתווכח* עם הרופא (ככה פרנסיסקו טען אם אני לא טועה).
&nbsp
אה כן, שכחתי שפבלו הוא המבוגר האחראי על מנואל

niviri

New member
174- שאלות, שאלות....

אם סוניה כ"כ בחרדות וקינאה כשפרנקו מדבר עם מרינה- למה לעזאזל היא כ"כ דחפה אותו למצוא אותה???

&nbsp
מיה מבקשת ממרינה לבדוק אולי במקרה יש לה קשרים למישהו שעובד במגזין. לא יותר בטוח לבקש את זה מסוניה?

&nbsp
פרנקו לא חושב לדבר עם מיה לפני שהוא מחזיר את מנואל לבי"ס? לבדוק איך היא מרגישה לגבי זה?
&nbsp
איך פלי לא קלטה בכלל שאמא שלה מדברת איתה על הפלה? היא הרי זאת שאמרה כל הזמן שמזה בדיוק היא חוששת

&nbsp
פלי:"אני מפחדת לדבר עם אמא שלי ושום דבר לא יעזור"
ויקו:"אני יודעת! נקרא ל(סופר)מירנדה!"
...
סופר-מירנדה:"פלי, את צריכה לדבר עם אמא שלך ולא לפחד"
פלי:" וואו, שיכנעת אותי. עכשיו אני מרגישה שאני יכולה לדבר איתה"

&nbsp
מריצה ומנו

מריצה ומרקוס
לדעתי הוא עדיין מאוהב בה

shiran232

New member
סוניה והיגיון לא הולכים ביחד...

אולי מיה מתלהבת מהרעיון שאמא שלה תעזור לה..או שהיא לא רוצה להציק שוב לסוניה עם סול והמגזינים שלה..
&nbsp
שכחת שמיה אשמה בכל מה שקרה לה עם מנואל?
פרנקו זוכר את זה, ולכן הוא דואג קודם למנואל ורק אח"כ למיה.
&nbsp
פלי ומירנדה

&nbsp
אז מרקוס מאוהב במריצה ובלוחאן? או רק במריצה?

&nbsp
שלחי את התמונה לפלי ובנחה בטוויטר

&nbsp

niviri

New member
ברור שמיה אשמה, אין צורך להזכיר לי.

אבל בכל זאת, מיה היתה ברוגז עם פרנקו ורק עכשיו הם השלימו, חשבתי שהוא יתאמץ יותר לשמור על שלום בית אפילו אם לא מגיעה לה התחשבות

&nbsp
רק במריצה! בכלל לא עניין אותו לברר על לוחאן, לפני שמריצה דרשה את זה ממנו, ואחרי שמריצה אמרה לו שלוחאן לא רוצה שימצאו אותה וצריך להניח לה- לא היתה לו שום בעיה לשכוח ממנה (עד שמאורו גרר אותו לבקר אותה).
&nbsp
יאללה שולחת

shiran232

New member
טוב, אולי זה חוסר ההיגיון של סוניה שמשפיע עליו...

הממ..יש בזה משהו! אבל היו לו תקופות שהוא היה אובססיבי לגבי לוחאן גם בלי שמריצה תבקש

&nbsp
ראיתי שפלי הגיב!

niviri

New member
היה נראה שהוא נדלק עליה

אבל בעצם זה היה רק שיקוף של הרגשות שלו למריצה, כי לוחאן החברה הכי טובה שלה.
&nbsp
הגיב בקטנה

למעלה