המורדים 172-174

shiran232

New member
172

מקסי דווקא חמוד עם כל הדאגה שלו לפלי
&nbsp
איזה מסכן פבלו. עכשיו הוא כבר מוכן לבטל את כל העסקה עם אבא שלו כדי לחזור למריצה, אבל זה לא מספיק, כי "הוא צריך להרגיש את זה"

&nbsp
לי דיי ברור שלמרינה יש איזו בעיה נפשית (וזה אפילו יותר ברור בפלאשבק שהראו לנו), אז אני לא מבינה למה פרנקו עדיין מחפש הסברים. משהו דפוק אצלה. שחרר.
&nbsp
אני מתפעלת כל פעם מחדש מכמה שמירנדה חסר חיים..מיצ'י פראיירית לידו!
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
בעיה נפשית? עד כמה שזכור לי

היתה לה בעיית סמים...
וגם אם יש לה בעייה נפשית, עדיין הגיוני שהוא רוצה לדעת מה זה בדיוק, למה זה השפיע עליה ככה וכו'. הוא חי איתה חיים נורמלים ופתאום היא השתנתה, בטח שזה דורש הסבר!
&nbsp
מירנדה אף פעם לא עושה משהו שלא קשור בחיים של אחד התלמידים, זה אכן מדהים.

shiran232

New member
הקטע הזה שהיא ישבה

על הרצפה עם הראש על הברכיים והתחילה להתנדנד ולצעוק "אני לא יכולה" כשמיה (התינוקת) בוכה דיי שכנע אותי...
&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
173

הנה קיבלנו עוד רופא הזוי שמוגדר כמומחה...
&nbsp
הפיצויים של דונוף יעשו כל כך הרבה נזק לבי"ס? כמה כסף הוא הולך לקבל??
&nbsp
הבחור הזה שמלמד את גידו זה האח של טצ'ו מכמעט מלאכים?

&nbsp
לאן סברינה נעלמה? איך היא הפסיקה פתאום לדאוג למנואל?
&nbsp
קצת כאב לי על ויקו ואבא שלה כשהוא התחנן שהיא תבוא הביתה והיא הייתה צריכה לסרב
&nbsp
איזה קשה מיה!
כמה פרנקו צריך להתחנן שהיא תסלח לו?
&nbsp
איך לוחאן זוכרת את בלאס לטובה

&nbsp
הסצינה של אנחלס ומנואל הייתה מטרידה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
וואו איך את זוכרת אותו???

בדקתי וזה באמת אותו אחד!
&nbsp
סברינה נסעה לחו"ל אחרי שמנואל דחה את ההצעה שלה.
&nbsp
זה באמת היה קצת מאכזב. לא הבנתי למה ויקו לא הציעה שבמקום ללכת הביתה הם ישבו לאכול בחוץ...
אבל בכללי, איזה חמודה היא היתה
(ואיזה לא חמוד רוקו).

shiran232

New member
חחחח לא יודעת
אולי בגלל שאז התפעלתי מזה

שהוא באמת דומה לניקו ריירה
&nbsp
אבל היא הייתה כל כך אובססיבית לגביו..הייתי מצפה שתתקשר לשאול מה קורה איתו..
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אבל הוא לא שם והיא יודעת את זה!

כי פבלו התקשר אליה כשהוא עזב

niviri

New member
אוקיי אז 172

מתנצלת על הנטישונת, יש לי שבוע עמוס..........
&nbsp
נראה לי שזו פעם ראשונה שבנחה מקבל ממני מחמאה על המשחק. הוא היה מעולה בסצינה עם מריצה כשהיא התעקשה להיפרד. ההבעות האלה של הלם/בלבול, גילגולי עיניים של "יאווו את לא אמיתית!" הוא ממש שיקף את מה שאני הרגשתי על התגובה הלא הגיונית שלה.
בסדר, אם היא חוששת שסרחיו ישפיע עליו אז זה שפבלו מוכן לבטל את ההסכם מטפל בחשש הזה. אבל למה הוא גם צריך לחשוב בדיוק כמוה? זכותו לדעות משלו!!!
&nbsp
אם היו לוקחים את הזמן כמו שצריך עם מיה ומרינה, וגם אם היו בוחרים שחקנית שיש לה יותר כימיה עם לו, כל הסיפור הזה היה מאוד מרגש. בשיחה שלהן בתחילת הפרק כשמיה ביקשה "בבקשה אל תעזבי אותי שוב..." לרגע התחברתי לכאב של מיה, ונראה לי שחלק גדול מזה היה העובדה שגם לא ראו את מרינה באותו רגע וזה היה נטו לואיסנה. משהו באינטרקציה שלהן פשוט לא עובד טוב.
&nbsp
הרופא הזה ממש הגזים הפעם, אפילו יחסית לעצמו. הבדיקות אומרות שיש סיכוי גבוה (אבל סיכוי!) שמנואל לא יוכל להחלים, אז בואו כבר נוותר מראש ונפסיק לו את השיקום, כי למה להתאמץ

אין מצב שהוא השיג את התואר שלו ביושר. אולי סרחיו סידר לו תעודה תמורת איזה אישור מזויף.
&nbsp
כשגירשו את הילדים מהחדר של מנואל, והוא קרא "שיישאר לפחות זה שמדבר מוזר"- למי הוא התכוון?!
כי פרנסיסקו לא היה שם....... (הוא בכלל בסדרה עדיין?)
&nbsp
פתאום חשבתי, למה בעצם לוחאן לא ממשיכה ללכת לאליט וואי? הרי בלאס שילם לה כבר על כל השנה
גם אם זה רחוק נראה לי שלוחאן היתה מעדיפה ללכת לשם בכל זאת. שאלו אותה על זה בכלל? היא שאלה על זה בכלל?

shiran232

New member
זה בסדר

בנחה באמת היה טוב בסצינה הזאת
&nbsp
הרופא וסרחיו - עלית פה על משהו!
&nbsp
חחח גם אני תהיתי למי מנואל התכוון כשהוא אמר את זה!
&nbsp
לא זכור לי שלוחאן הזכירה את העניין הזה..זה אפילו עוד יותר דפוק כי הם עוד שנייה מסיימים ללמוד אז למה שבכלל ירשמו אותה לבי"ס אחר בשלב הזה? כשלולה הייתה צריכה לעזוב הם החליטו לאפשר לה לגשת למבחנים באליט וואי לא?

niviri

New member
נכון אבל לכאורה

לא היה ללחואן מתי לגשת למבחנים כי היא הועבה לאומנה במפתיע מהרגע להרגע. מה שמחזיר אותנו לשאלה למה היא לא יכולה להגיע משם לאליט וואי....

niviri

New member
173 פרק בעייתי משהו

אין מריצה (וסוניה) כל הפרק?!
למה לעשות דבר כזה כ"כ קרוב לסיום??
&nbsp
מיה מגיעה לכתובת שממנה התקשרה מרינה והמומה לגלות שבבניין אין דירות מגורים, רק משרדים ומרפאות
למה זה כ"כ לא הגיוני לה??? לא יכול להיות שמרינה התקשרה מהמשרד שלה
אני דווקא שחשבתי שזה ממש מסתדר טוב, יכול להיות שהיא ביטלה כי יש לה עומס בעבודה, מה שאומר שהיא נמצאת במקום העבודה שלה, להלן משרד, לא הגיוני?

&nbsp
והתהיות ממשיכות גם בסצינה של מרינה, שיושבת לה עם (כנראה) המטפל שלה בחדר חשוך כאילו הם במארב. רק כשהיא מתלוננת עלה בדעתו ההברקה לפתוח חלון
למה זה היה טוב?
חשבתי שאולי זה קשור לזה שמיה בדיוק ספרה את הקומות (עוד קטע שלא הבנתי את הפואנטה שלו) אבל לא הצלחתי לחבר

תוך כדי השיחה, מוזכרת פגישת הטיפול הקודם שהיתה בלונדון. האם מדובר בשירות אקסקלוסיבי במיוחד שהמטפל טס לכל מקום בעולם בעיקבות המטופלים שלו? זה בטח צריך להיות ממש יקר!!!
אח"כ הוא גם מלווה את מרינה למטה, אבל אני מניחה שאם הוא עבר יבשות בשבילה זה כבר באמת בקטנה.
&nbsp
אוי, פבלו. מה נראה לו שהוא אומר למנואל להתחיל עם האחות???
ואנחלס... אני ממש מקווה שהיא רצתה לעזור למנואל ולא שהיא באמת מעוניינת בו. גם ככה זה מספיק מטריד שמנואל נמשך אליה, אבל אני איכשהו מקבלת את זה כי היא היחידה שנגעה בו.
&nbsp
סרחיו לא מצליח להשיג את פבלו וגידו מסביר שהפלאפון שלו מנותק כי החשבון לא שולם. מאוחר יותר פבלו מתקשר אליו, וסרחיו שואל אותו למה הוא לא סיפר שניתקו לו את הפלאפון. משום מה לא עולה השאלה איך פבלו הצליח בכלל להתקשר מטלפון מנותק.....
&nbsp
מה הולך עם אבא של חביאר? עד כמה שזכור לי כשחביאר היה צריך לנסוע אליו לכפר הוא ממש לא רצה לפגוש אותו. עבר לו? ובשביל מה אבא שלו בא בכלל? בקושי החליף איתו חצי משפט והלך אחרי 2 שניות

&nbsp
פרנסיסקו עדיין בסדרה והוא עוזר לפלי יחד עם כולם. יופי לו. פתאום שמתי לב שמאז שהוא השלים עם מיה והם סיכמו להישאר ידידים כי החברות שלהם יפה מדי- הם בכלל לא דיברו

shiran232

New member
גם אני לא הבנתי את התגובה של מיה...

המטפל של מרינה באמת משקיען
סוג של מירנדה עם נכונות לעבודה בחו"ל?
&nbsp
כנראה שבאמת עבר לאבא של חביאר כי ב-174 הם כבר מבלים יחד...
&nbsp
אולי אחרי הקשר הזוגי שלהם כבר קשה מדי לפרנסיסקו ומיה להישאר ידידים. או שפשוט פרנסיסקו כבר לא קשור לאף אחד ורק מנסים לדחוף אותו לכל מיני סצינות לא חשובות כי אין לאף אחד כוח לחשוב מה לעשות עם הדמות שלו

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אם קשה להם אז למה בזבזו לי את הזמן עם הסצינה

שהם מחליטים לחזור להיות ידידים?
בהחלט ברור שאין מה לעשות איתו. רק לא ברור למה את פרן מנסים לדחוף בכוח ואילו את מריצה שולחים לטיול רחוק מהמסך

shiran232

New member
הרגישו חייבים לסגור איתם את הפינה הזאת

באמת לא ברור למה שלחו את מריצה לטיול הזה...

למעלה