המורדים 169-171

shiran232

New member
169

פלי כל כך מזועזעת מזה שהיא לא תהיה רשומה לאליט וואי בשנה הבאה. היא קצת שכחה שהיא בהריון...
&nbsp
למה מריצה חושבת שגידו יתקשר אליה וימציא שחטפו את פבלו?
ואיזה נבלות יצאו תומס וגידו. שלחו את מריצה ופילאר לסדר את העניינים. תומאס עוד ניסה לעצור את פילאר ואמר לה שזה מסוכן, אבל לא חשב ללכת איתה

&nbsp
איזה צירוף מקרים מטורף הקטע עם מרקוס והעובדי ניקיון

&nbsp
לא אהבתי את זה שסרחיו הפך לדמות הרשע ההזויה והמוגזמת שתמיד קיימת בסדרות של כריס. אני זוכרת שאפילו בצפייה הראשונה זה הציק לי. הייתי מעדיפה שיעשו לסיפור הזה סוף אחר שיהיה יותר הגיוני...
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
היא לא שכחה שהיא בהריון,

היא פשוט לא מתכננת לטפל בתינוק... היא די אמרה את זה....
&nbsp
האמת, אני בכלל לא מבינה למה זה מסוכן ללכת לסרחיו
הם דיברו איתו כבר מלא פעמים, הוא מעולם לא הפעיל כוח פיזי על אף אחד מהם....
&nbsp
אני בכללי מסכימה שהדמות של סרחיו מוקצנת מדי, אבל ספציפית בפרק לא הרגשתי שהוא עשה משהו מוגזם או לא הגיוני
ומה לא בסדר בסוף שלו??

shiran232

New member
היא אמרה מה היא מתכוונת לעשות איתו?

גם אני לא יודעת למה זה מסוכן, אבל תומאס היה משוכנע שזה מסוכן ובכל זאת נתן להן ללכת לבד...
&nbsp
הקטע הזה שהוא שולח אנשים לחטוף את הבן שלו

לא היה אכפת לי שהוא יסיים בכלא אם הדמות שלו הייתה יותר הגיונית והוא סתם היה עוד פוליטיקאי מושחת שעלו עליו.

niviri

New member
לא... אני מניחה שהתוכנית היא להשאיר אותו לבד בבית

נו, אז הוא שלח אנשים כדי להכריח את הבן שלו לבוא הביתה. זה לא שהוא החזיק אותו חטוף לאורך זמן. מתחילת הסדרה ראינו אותו עושה דברים הרבה יותר גרועים, זה הכי בקטנה אצלו.
&nbsp
אז איזה סוף כן הגיוני לך בשבילו?

shiran232

New member
חחח טוב עצמאות זה דבר חשוב

סרחיו פושע, אז סבבה מבחינתי שיהיה בכלא, רק בלי כל השטויות מסביב. גם דמות הגיונית ולא מוקצנת יכולה לסיים בכלא...

niviri

New member
אני מבינה את הבעיה שלך עם הדמות

אבל אני לא מבינה את הבעיה שלך עם הסוף... אם סבבה מבחינתך שיהיה בכלא, אז למה התכוונת ב"הייתי מעדיפה שיעשו לסיפור הזה סוף אחר"? את לא קצת סותרת את עצמך?

shiran232

New member
אולי "סוף אחר" זאת לא ההגדרה הנכונה

התכוונתי שהייתי מעדיפה לזכור אותו בתור דמות אנושית שעשתה טעויות ולא בתור דמות הרשע שמופיעה בד"כ בסדרות יותר ילדותיות. פשוט לקראת הסוף זה נראה שהקצינו את הדמות שלו עוד יותר

niviri

New member
אה אוקיי

אולי לא הבנתי אותך כי מבחינתי זה לא ככה. אני לא רואה שום שינוי בדמות שלו מתחילת הסדרה. הייתי אומרת אפילו שהוא בין הדמויות הכי עקביות.
&nbsp
את זוכרת שבפרק הראשון הוא שלח את פבלו לעבודות שירות בשביל התדמית? ושהוא היה מרביץ לו בתחילת הסדרה? ושהוא שלח זונה לפתות אותו? ושהוא כפה על אמא שלו לנטוש אותו? וכל אלו עוד רק מהעונה הראשונה.....

shiran232

New member
מבחינתי כל הדברים האלה

מעידים על זה שהוא אדם לא מוסרי במיוחד, אבל אלה כן דברים שיכולים לקרות במציאות (טוב אולי חוץ מהקטע עם הזונה) והם לא הופכים את הדמות שלו ללא הגיונית. לחטוף את הילד שלך (גם אם הוא לא החזיק אותו בשבי) כבר מתחיל להיראות פחות מציאותי. התקפי הזעם שלו והצחוקים המרושעים גם מוסיפים לזה...

niviri

New member
אז עם זה אני לא מסכימה

הילד לא הסכים לבוא הביתה, אז הוא הביא אותו בכוח. לא רואה למה זה פחות מציאותי מהשאר.
&nbsp
הצחוק המזעזע בהחלט כן מגחיך את הדמות ומוריד את הרמה

niviri

New member
מה להגיד על פרק 169?

טוב, אז הם באמת השתמשו בתירוץ הזה שפרנקו מרגיש אשם מדי ולכן הוא חייב לאשר למיה לנסוע
נו, זה יפה שבכלל התייחסו לסוגיה הזו ונתנו הסבר כלשהו.
&nbsp
איזה מגעיל היה גידו שסידר את הילד המסכן ולא נתן לו את האולר. בשביל מה הראו לנו את זה בכלל? שנדע שגידו עדיין מניאק?
&nbsp
גידו ופבלו הולכים לפגוש את החוטפים בחניון, שמשום מה ריק לחלוטין, אפילו מכונית אחת אין בו

&nbsp
כבררררר סרחיו מציע לפבלו את הצעת השוחד שלו? חשבתי שיש לנו עוד כמה פרקים לזה.. אוף לא רוצה שמריצה ופבלו ייפרדו כבר מעכשיו עד לסוף

&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
חח גם אני ריחמתי על הילד ההוא..גידו חסר תקנה..

טוב אנחנו כבר ממש קרובות לסוף..עוד שרשור אחד :|

shiran232

New member
170

איך כולם בכיתה פתאום דאגו ללוחאן...
&nbsp
פששש באיזה מהירות מרינה זיהתה את המודעה הקטנה בעיתון..מעניין מה בכלל גרם לה לעבור על העמודים האלה..אותו דבר לגבי סוניה..
&nbsp
למה לאלו מעביר מידע לאנשים בנוגע לעבודה של מירנדה?? ומה הוא מצפה שפבלו יעשה? יגיד לאבא שלו שהוא לא היה בסדר והם יסדרו את העניינים ביניהם?
&nbsp
מירנדה באמת היה חייב לספר לפבלו את האמת? נראה שהוא סומך עליו יותר מדי...
&nbsp
יש מחלות שפורצות בפתאומיות ומונעות מאנשים לעלות על מטוס?

&nbsp
לסוניה יש מכשיר עם מסך טאץ'?

&nbsp
אבא של פלי באמת דומה לה!

&nbsp
קצת ריחמתי על סול כשכולם צחקו עליה..ומעצבן שפרננדה, פילאר ובלן כל כך אובססיביות לגביה..לפעמים זה גורם לי להיות בצד שלה..
&nbsp
הד"ר שלנו ממשיך להיות מטומטם...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אולי זה תחביב של מרינה לקרוא את ההודעות האלה

או שיש לה OCD שהיא לא יכולה לסגור את העיתון לפני שדפדפה בכל העמודים. אני יכולה להזדהות עם זה

עם כמה שההודעה היתה קטנה, היא עדיין היתה ההודעה הכי גדולה בעמוד הזה, אז הגיוני שהיא תקפוץ בעין.
לגבי סוניה, זה ברור שהילדה מצאה את ההודעה ואמרה לה! אנשים זקנים אוהבים לקרוא הכל בעיתון!
&nbsp
זו לא מחלה שפרצה בפיתאומיות, פרנקו אמר שהיא פשוט נכנסה מאוד ללחץ. מכאן שהגיוני שעלה לה לחץ הדם, מה שמוביל סכנה בטיסה...
&nbsp
איפה ראית טאץ'?

&nbsp
כן, סול היתה מסכנה. זה שנתנו לה תפקיד עלוב זה עונש מספיק גרוע, ההשפלה הזאת כבר לא מגיעה לה.
&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
חחח כנראה

כשסוניה ומריצה דיברו עם הילדה, סוניה החזיקה איזה מכשיר ולחצה עליו בעזרת עט טאץ' כזה..ככה זה נראה לפחות

&nbsp

niviri

New member
פשששש אבחנה יפה!!

בדקתי ואכן היה לה מין מכשיר שהיא לחצה עליו בעזרת עט וירטואלי כזה...
באמת השתכללו שם מהר!

למעלה