המורדים 163-165

niviri

New member
אולי מנק' המבטשל הצופים, שיודעים גם מה עובר על פרנקו

זה מרגיש מוגזם, אבל מבחינת החוויה של מיה זה היה מתבקש...
&nbsp
אבל מריצה שאלה בשביל שמיה תישן שם בלילה, לא בשביל אותו הרגע. יכול להיות שמארגנים ללוחאן את החדר החדש והיא בינתיים מחכה בחדר שלהן.
זה שלוחאן יצאה משם מיד לא אומר שהיא הלכה לחדר החדש שפתאום מוכן במפתיע. היא סתם יצאה בעצבים, זה לא סותר את זה שעדיין יארגנו לה חדר עד הלילה.
&nbsp
נכון והיא אפילו פנויה!

shiran232

New member
הדברים שהיא אמרה לו לא היו הכי קשורים למציאות

לא יודעת..אולי היא פשוט הוציאה את הזעם שלה..

niviri

New member
הצטרפתי עם 165!

התגובה על זה שאמא שלה בחיים- קלאסי מיה. תמיד היא מצליחה לצייר לעצמה (וגם לויקו ופלי) תמונה ורודה שמסתדרת בדיוק כמו שהיא רוצה, אפילו שכל הרמזים מצביעים אחרת. וכמו שהיא החליטה להאמין עד עכשיו שאם אמא שלה היתה בחיים היא היתה חוזרת לקחת אותה, היא שיכנעה את עצמה עכשיו שאמא שלה רצתה לקחת אותה ופרנקו לא נתן לה. אני לא רוצה לחשוב איך היא תגיב כשתבין את האמת

&nbsp
איזה חברות גרועות פלי וויקו, למיה מגיע יותר טוב (מזל שיש את מריצה
). אפילו שהן לא יודעות על התגלית האחרונה, הן יודעות על השיחה שלה עם מנואל שהיתה קודם. הן יודעות שזה שבר אותה. אז מה הן באות אליה עולצות ומחייכות כאילו כלום?!?
ואז עוד מתפלאות למה היא מתייחסת אליהן ככה

&nbsp
איזה עצוב היה כשפבלו דיבר על זה שאבא שלו לא אוהב אותו

מצד שני, גם ריחמתי על סרחיו כשפבלו אמר לו שהוא לא קיים בשבילו. היה נראה שהוא באמת נפגע.
&nbsp
סוניה: "הילדה תמיד היתה כמו סבתא בשבילך"
אה?
גם אם נתעלם מהשימוש הנדיב במילה "תמיד", האם היתה אפילו פעם אחת שהילדה היתה כמו סבתא שלה? לא היה ביניהן שום קשר! רק כי סוניה החליטה לאמץ אותה כאמא, לא אומר שאוטומטית הילדה ומריצה מרגישות שהן סבתא ונכדה....
&nbsp
לוחאן מחליטה לעזוב את החדר כי היא לא רוצה להיות במקום שסילקו אותה ממנו. אם היא לא היתה מדווחת שהעבירו אותה חדר, אולי לא היו "מסלקים" אותה

&nbsp
חביאר קיבל השעיה!!!!!!!!!!!!!!
ממתי העונש הזה קיים ואיך זה שמעולם לא השתמשו בו קודם???? אולי הכניסו סעיף חדש לתקנון

טוב, מזלו שלפחות הוא לא קיבל אזהרות
ניצל בנס מהעונש הכי נוראי שהומצא אי פעם.
&nbsp

shiran232

New member
מה שכתבת על מיה - לזה התכוונתי כשכתבתי שהתגובה שלה

מוגזמת כלפי פרנקו. הקטע הזה שהיא מפילה עליו את כל האשמה, כאילו הוא זה שהרס לה את החיים והכל קרה בגללו..

פלי וויקו אכזבו.

גם אני שמתי לב למבט הפגוע של סרחיו, והיה יפה שלשם שינוי הראו לנו עוד משהו חוץ מהחלק המרושע שלו. ואפילו הצלחתי לרחם עליו. ולתסריטאים - אפשר להראות שגם לדמויות רעות יש רגשות, יהיה נחמד אם תעשו את זה יותר.

חחח באמת הזוי שיש עונש השעיה באליט וואי וזאת הפעם הראשונה שמשתמשים בו..אולי מירנדה עידכן את התקנון בזמן שדונוף היה בחופשה?

רגע רגע..יש מצב שהשעו את גידו בעונה הראשונה כשגילו שהוא היה במסדר? או שאני מדמיינת?

niviri

New member
יש לנו גם דמויות רעות עם רגשות- גידו, מנואל

אצל סרחיו זה באמת יותר נדיר, אבל עדיין זו לא פעם ראשונה שהוא מראה רגשות (טוב, אולי שניה...). אני חושבת שבמקום ללהראות יותר רגשות שלו, צריך פשוט לקצץ הרבה מהפעמים המרושעות שלו. ואז גם יהיה מאוזן יותר וגם הוא יקבל את המקום הנכון, כי הוא לא דמות כזאת חשובה.
&nbsp
בדקתי ואת קצת מדמיינת וקצת לא. גידו לא הושעה, הוא סולק מבי"ס. אחרי איזה תקופה דונוף שוכנע להחזיר אותו. אבל עצם זה שזכרת שגידו היה בבית זה כבר יפה!!

shiran232

New member
חחח צודקת!

תודה על התמיכה
אולי מצב הזיכרון שלי רק חצי אבוד...
&nbsp

למעלה