המורדים 163-165

shiran232

New member
163 פרק מוזר

מאיפה באו כל גילויי האהדה של פרנסיסקו ומיה לאישה עם משקפיים שהם ראו לשתי שניות? "כשאני אגדל, אני רוצה להיות יפה כמוהה"

&nbsp
מתקנת את עצמי - אז זה לא היה משחק צורות, רק הצבעים כמו בפרק הקודם, אבל מנואל כן העיף אותו
רק לא הבנתי למה הוא העיף אותו? הוא הרי לא מבין אם הוא הצליח להרכיב אותו כמו שצריך...
&nbsp
מה קורה בתוך הראש של סוניה? "פרנקו לא מקבל אותי כמו שאני"
אני מבינה ש"כמו שאני"=לשלוח חוקר פרטי שיעקוב אחרי גרושתו, להיפגש איתה ולדבר איתה על הבת שלהם, בלי שהוא ידע בכלל מה קורה.
&nbsp
אז מנואל חשב שסוניה ופרנקו הם ההורים שלו..ומסתבר שהוא גם לא יודע לזהות מבטא..
&nbsp
הרופא פשוט נותן למנואל ליפול לריצפה כשהוא מנסה לקום מהמיטה
ואח"כ הוא משכנע את סוניה ופרנקו להעמיד פנים שהם ההורים שלו?? יאללה הוא איבד את הזיכרון, אז נעבוד עליו קצת כדי שיצליח להשתקם
כמובן שהם מסכימים.
&nbsp
הילדה לא שואלת על חומר שמופיע בסיכומים או בספרי הלימוד. חתיכת מורה קשוחה!!
&nbsp
פבלו חייב להפסיק לסגור עסקים! אנשים תמימים מאבדים את מקור הפרנסה שלהם

&nbsp
קצת ריחמתי על אמא של פלי כשהיא ניסתה לשכנע אותה שהיא באמת אוהבת אותה..
&nbsp
למה מיה הייתה צריכה להתחפש? הרופאים מסכימים שיבקרו את מנואל, זה הוא שלא רוצה...
&nbsp
ואם כבר רחמים, כאב לי גם על הילדה עם כל הסיפור של גניבת המבחן.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אני אפתור לך את התהיות!

אלו לא בדיוק היו גילוי אהדה, אלא רק אהדה ליופי שלה. למה זה חשוב? כי בשביל מראה לא צריך יותר מ2 שניות כדי להתרשם. השאלה היא רק איזה יופי בדיוק הם מצאו בה
אבל כל אחד והטעם שלו....
&nbsp
מנואל העיף את המשחק בדיוק *בגלל* שאין לו מושג אם הוא הצליח להרכיב כמו שצריך.
&nbsp
"כמו שאני"= מתערבת בדברים שהם לא ענייני ועושה דברים שלא ביקשו ממני. היא די הגדירה את זה מפורשות....
&nbsp
אני הבנתי דווקא שמנואל כן מזהה מבטא! הוא אמר שסוניה מדברת מוזר כמוהו, מה שאומר שהוא זיהה שכל השאר מדברים ארגנטינאית ורק שניהם לא. אז הוא לא ידע להבחין בדיוק במבטא של סוניה, בסדר, כמה היא כבר דיברה איתו?
אני רוצה להאמין גם שלזה שפרנקו דיבר איתו ארוכות ולראשונה הוא היה יכול לקלוט את המבטא שלו, היה קשר לזה שהוא הבין שפרנקו לא אבא שלו.
&nbsp
הרופא פעל בדיוק כמו שהיינו מצפים על סמך היכרותינו איתו עד כה
חייבת לפרגן על העיקביות.
בפרנקו נכנס משהו מאז שמנואל בבי"ח- הוא פשוט לא מסוגל לקבל החלטות נורמליות

&nbsp
למה הילדה לא שואלת מהחומר?
אני הבנתי שהשאלות כן על חומר שהם למדו, פשוט הם למדו המון נושאים וברשימה שלה יש את הנושאים (שנלמדו) שהיא תשאל עליהם בבחינה.
&nbsp
מה זה הרופאים הסכימו? הרופאים לא מכניסים אורחים אם המטופל מתנגד. מהרגע שמנואל אמר שהוא לא רוצה, הם לא יאשרו להיכנס.
&nbsp
אני לא מרחמת על הילדה, היא סתם צומי. תלמידים מרמים בבחינות! זו דרך הטבע! אין פה מה לקחת אישית.

shiran232

New member
אבל היא הייתה כולה מכוסה..היו לה משקפיים

קשה לזהות יופי ככה

&nbsp
ה"כמו שאני" של סוניה ממש בלתי נסבל. ההגדרה שלה לא מתארת מספיק טוב את מה שהיא עשתה.
&nbsp
טוב כן, הרופא באמת אחת הדמויות הכי עקביות בסדרה

&nbsp
אני הבנתי שהילדה אמרה לכרמן שהשאלות במבחן לא היו מהסיכומים או ספרי הלימוד..אולי לא הבנתי נכון..
&nbsp
הרופאים יודעים שמנואל לא רוצה שיבקרו אותו? זה נראה כאילו רק פרנקו מודע לזה
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
לא כולה מכוסה, רק המשקפיים

אולי עיניים זה לא פקטור אצלם ביופי של בנאדם

&nbsp
סוניה לא הכי הגיונית, אבל "ממש בלתי נסבל"? את לא לוקחת את זה קשה מדי?
&nbsp
זה נכון שהילדה אמרה את זה. אני פשוט הנחתי שהכוונה שלא היה חומר כתוב שפבלו יכל להעתיק ממנו, אלא שהיא לימדה את זה בכיתה בע"פ.
&nbsp
למה שהרופאים לא יידעו? סביר להניח שאנחלס מיידעת אותם על הבקשות של המטופל.. הם פשוט לא היו בסצינה שפרנקו אמר את זה לילדים.

shiran232

New member
היא הייתה עם בגדים ארוכים, כובע ומשקפיים

אני חושבת שההתערבות של סוניה הייתה מוגזמת עוד בשלב שהיא ניסתה בכוח לשכנע את פרנקו לספר למיה. זה בסדר שהיא אומרת לו מה היא חושבת, אבל היא לא צריכה לדחוף לו את זה בכל שיחה. עכשיו היא שוכרת חוקר פרטי שימצא את מרינה ומרשה לעצמה לדבר איתה על הבת שלה בלי שפרנקו ידע? לדעתי זה בלתי נסבל...
&nbsp
אז אולי אני סתם תלמידה מפונקת..אצלנו בשיעורי היסטוריה התשובות לשאלות תמיד היו מהסיכומים

&nbsp
טוב נו, שמיה תתחפש אם בא לה

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
בגדים ארוכים זה משהו ממש מטשטש,

איך אפשר בכלל להבחין בין אנשים שונים בחורף?

&nbsp
ההתערבות של סוניה בהחלט מוגזמת, אבל מי שזה אמור להיות בלתי נסבל בשבילו זה קצת יותר פרנקו וקצת פחות את.....

shiran232

New member
אבל זה לא שהיא הייתה בביקיני והם יכלו להתפעל

מהגוף המדהים שלה. והפנים היו מכוסות

כואב לי על פרנקו. היא שיבשה לו את ההיגיון.

niviri

New member
אז הם החליטו שמה שהם ראו מהפנים זה יפה

וואלה באמת ההתדרדות בהיגיון של פרנקו היא ביחס ישר לזמן שהוא עם סוניה

shiran232

New member
164 בקטנה

מרינה מלחיצה עם המבט הקפוא הזה :|

יאללה שיקחו את לוחאן. נסתדר הרבה יותר טוב בלעדיה.

אני חייבת להודות שבכל פעם שמישהו בסדרה אוכל ארוחת בוקר, ממש בא לי להצטרף אליו.

מה עובר על הילדה? איזה תגובה מוגזמת...

בראדי

מנואל נזכר בסברינה

אם מישהו היה מספר לי סוד נוראי מהעבר דווקא בתקופת מבחנים, הייתי ממש כועסת. קצת התחשבות, פרנקו

והנה כמה תמונות משני הפרקים האחרונים -

niviri

New member
כבר מזמן היו צריכים לקחת את לוחאן

כנראה הילדה עוברת את משבר גיל הזהב

&nbsp
למי אכפת מהמבחנים????? אהבת חייה לא זוכר אותה, זה קצת יותר משמעותי!

shiran232

New member
ועכשיו יש הזדמנות נדירה לעשות את זה!

את חושבת שזה תופס בבקשות למועד מיוחד? אין אין הסמסטר הזה הלך!

niviri

New member
עוד על פרק 162 וגם על 163

איך לא התייחסנו לזה שמירנדה מיהר לשכור את לאלו כאילו כל יום הוא רק יושב וחושב איך הוא יכול לבזבז את ההון שלו על כלום?! ואם הוא כבר בעסקי הברון הנדיב, שמעתי שפבלו וחבריו גם בדיוק מחפשים עבודה....
&nbsp
עוד חוב מהפרק הקודם: סוניה אמרה למיה איך היא לא קולטת את ההזדמנות הגדולה שיש לה לכבוש את מנואל מחדש.... ובכן, גם אני לא קולטת- מה ההזדמנות פה?מילא אם מיה היא זאת שבגדה במנואל, אז זאת היתה הזדמנות שהוא ישכח את הדברים השליליים אבל במקרה שלנו- איפה היתרון? לא עדיף המצב שהוא כבר מאוהב בה בלי שהיא תתאמץ?

&nbsp
ובחזרה להווה, מנואל הניח שסוניה ופרנקו הם ההורים שלו. אוקיי. אז זה לא שסתם היה חור שלא דאגו להתייחס אליו. באתי בטענות שלא בצדק. לפעמים הם דווקא בסדר הכותבים האלה.
&nbsp
ולפעמים לא.
כל הקטע עם המבחן בהיסטוריה לא מסתדר ב

איך מזה שפבלו כתב בצורה שלא מתאימה לו כרמן הבינה שכנראה הילדה השאירה את הנושאים ללא השגחה והוא מצא אותם?!?!?
אם הוא מצא רשימת נושאים זה נותן לו יכולת מופלאה לכתוב בצורה אחרת? ההנחה ההגיונית לא אמורה להיות שהוא העתיק ממישהו
(שטכנית, זה באמת מה שקרה וזו גם הסיבה שהוא כתב שונה).
איך בכלל ממצב שהם מצאו את הנושאים ושמחו שיש את כל הלילה למוד אותם, הם הגיעו למצב שפבלו הלך לישון בכיף ומריצה נשארה לסכם כל הלילה כדי שהוא יעתיק?

&nbsp
ההתעללות של פבלו ותומאס במרקוס ממש הזכירה לי את הפרקים הראשונים.
בהתחלה התכוונתי לכתוב משהו על איך חביאר מאמין שהם יתנהגו פתאום בבריונות כזו אבל מצד שני, גם לא הייתי מאמינה שהם יגרמו להרבה אנשים לאבד מקום עבודה רק כדי לבדוק אם חביאר מלשין....

shiran232

New member
אולי התרגלנו לזה שמירנדה בן אדם מוזר?

אני חושבת שהוא באמת כל יום רק יושב וחושב איך לבזבז את ההון שלו...
&nbsp
סוניה ומיה - נכוןןןןןןן! גם לי זה ממש הפריע ואיכשהו שכחתי לכתוב על זה
&nbsp
חחחחח כל הקטע עם המבחן באמת דפוק לגמרי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
די הרבה על פרק 164

עכשיו מירנדה מזמין את לאלו לגור איתו בחינם. כבר אין לי בעיה עם זה.
פעם חשבתי שזה מופרך מדי ששוטר יזמין מחבל אליו הביתה וישאיר אותו עם אשתו אבל מסתבר שזה שיש אנשים אכלו אז כנראה שהסדרה בכל זאת מציאותית גם בחלקים כאלה.
&nbsp
מילא גידו, אבל פבלו, תומאס- מה נסגר
למה זה נראה לכם הגיוני לגנוב מכל הבנות רק כדי להפליל את חביאר??? קודם הם גורמים לאנשים לאבד פרנסה רק כדי לחשוף אותו, עכשיו הם לוקחים בגדים מהחברות שלהם, מבחינתם שכל העולם ימות אם זה מה שצריך כדי להעניש את חביאר

גם הבנות לא היו מאוד הוגנות שנקמו בכל הבנים בלי לברר מי באמת עשה את זה.
אבל איזה חמוד היה שמריצה גנבה את השמיכה של פבלו ואז כיסתה אותו בסדין במקום

&nbsp
טוב סוניה, מה שמריצה עשתה להילדה זה "בלתי נסלח", יאללה בואו נצא לגמרי מפרופורציות.
&nbsp
כשמרינה אמרה לפרנקו שהיא חשבה עליו כל השנים האלו, ממש חיכיתי שהוא יענה לה "ועל מיה?". זה היה כ"כ מתבקש, אני לא מבינה איך לא הכניסו את זה?!
לפחות חתכו את הסצינה ולא ראינו את התגובה של פרנקו, אז אני יכולה להניח שזה מה שהוא ענה..
&nbsp
למה מיה אמרה למנואל שהוא זה שעזב אותה? זה לא נכון

&nbsp
אוי, מיה
כמה אכזריות של הכותבים, כמה!!!!!!!

כל הפרק היא היתה כזאת חמודה עם ההתרגשות שלה והתקווה בנוגע למנואל, ואז הוא מתקשר אליה ומתחיל לדבר על האהבה שלו ובונים לה את הציפיות יותר ויותר עד שמנפצים לה הכל בדרך הכי נוראית- הוא נזכר בסברינה דווקא

למה בכלל שמנו ייזכר בה? אף פעם היא לא היתה חשובה לו

ותוך שניה מפילים עליה גם את הסיפור עם אמא שלה

&nbsp
אוקיי, הבנתי שפילאר הטריפה את תומאס בעזרת תמונה מסכנה, אבל זו סיבה שהוא יכנס לשירותים של הבנות? גם ככה הוא חיכה מחוץ לתא שהיא תצא, אז באותה מידה היה יכול לחכות לה בחוץ.....
ופילאר בכלל, מי מבין אותה? תומאס רודף אחריה בדיוק כמו שהיא רצתה, אז למה היא בורחת ממנו?
עכשיו כשהוא רוצה אותה היא לא מעוניינת? ממש גבר טיפוסי.

shiran232

New member
חחחח אין ספק שעכשיו הסיפור של מירנדה ולאלו

הרבה יותר אמין.
&nbsp
הבנים גם לא היו חייבים לגנוב מכלללל הבנות. יכלו לקחת כמה פריטים וללכת. יש מצב שאם פבלו היה מספר למריצה, היא הייתה משתפת פעולה.
&nbsp
מיה עוברת יותר מדי דרמות בפרקים האחרונים. וכן, הקטע שמנואל נזכר בסברינה באמת אכזרי.
&nbsp
פילאר מתנהגת עכשיו בהתאם להגדרה של הארגנטינאים - HISTERICA

&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
חחח נכון בטוח מריצה היתה משתפת פעולה

היא הרי מתה על הדברים האלה

&nbsp
שפרנסיסקו לא ישמע על זה, יש לו הרי רגישות מיוחדת לבנות היסטריות.

shiran232

New member
165

טוב התגובה של מיה ממש מוגזמת (אלא אם כן היא מודאגת מתקופת המבחנים), אבל אני לא אשפוט אותה אחרי כל מה שקרה לה...

כמה נזיפות במריצה על זה שהיא רימתה במבחן..כאילו שהיא לא עשתה דברים יותר גרועים וכולם עברו על זה בשקט..ומה קשור עכשיו הריב עם לוחאן?

היה חמוד שמיה באה להתנחם אצל מריצה
למרות שזה מוזר שהיא בחרה דווקא בה.. בגלל שגם לה שיקרו בנוגע לאבא שלה? בכל מקרה, עדיין מוזר..

לתומס לא הפריע לפני רגע שאנשים יראו תמונות של פילאר בביקיני? למה הוא שם התמונה שלה מעל המיטה שלו? מזל שדונוף לא שם לב לזה כשהוא נכנס לחדר שלהם...

למריצה לא נראה מוזר שלוחאן תבחר להישאר בחדר שלהן אם כבר העבירו אותה לחדר אחר?

מילא שמיה תגיב בהגזמה, היא בת 15..אבל פרנקו? הוא באמת חושב שמיה לא תדבר איתו יותר לעולם? בסדר, היא כועסת. יעבור לה.

לא יפה שפלי חושדת במריצה אחרי כל מה שהיא עשתה בשבילה.

מה נסגר עם זה שהבנים בוכים במסדרונות?

מסתבר שמירנדה הוא גם פסיכולוג ויועץ זוגי...

סוניה הולכת לשאול את מריצה איך אפשר למצוא את הילדה
ואיזה רעיון גאוני יש למריצה

niviri

New member
התגובה של מיה מוגזמת בקשר לאמא שלה? למה?

זה בערך אחד הדברים הכי נורא שאפשר לגלות, איך אפשר בכלל שתהיה תגובה מוגזמת מדי לדבר כזה?
ולמה זה מוצדק אם היא היתה מודאגת מהמבחנים? אז זה היה הרבה יותר מוזר! למה שהמבחנים בכלל יעניינו אותה כרגע?
&nbsp
נכון גם חשבתי על התמונה, חבל דווקא שדונוף לא ראה

עם האינטליגנציה של תומאס, הוא בטח חושב שמה שתלוי מעל המיטה שלו רק הוא יכול לראות.
&nbsp
לוחאן לא בחרה להישאר בחדר שלהן אז לא היה משהו שנראה מוזר

&nbsp
יואוווו נכון, שכחתי איך שמריצה עזרה לפלי! איזה כפוית טובה

&nbsp
מירנדה יכול לפתור כל בעיה. ידו בכל ויד כל בו. הוא סופר-מירנדה
מעניין לשדך אותו עם סוניה, שניהם כ"כ אוהבים להשתלט על חיים של אחרים...

shiran232

New member
לא התכוונתי לזה שהיא נכנסה לדיכאון

אלא ליחס שלה לפרנקו..הדברים שהיא אמרה לו היו מוגזמים לדעתי..
הקטע עם המבחנים היה בצחוק

&nbsp
כשמריצה שאלה את לוחאן אם העבירו אותה חדר, היא שכבה על המיטה בכיף שלה..ופתאום כשמריצה הזכירה את זה, לוחאן קמה ואמרה שהעבירו אותה ומיד הלכה ל"חדר החדש" שלה..נראה קצת מוזר..
&nbsp
סופר מירנדה

אם כבר שידוכים, יש סיכוי טוב גם למיצ'י

למעלה