המורדים 157-159

niviri

New member
אה נכון גם העניין עם פילאר

זה לא ברור שאם הוא לקח את התמונות אז הוא לא עשה כלום עם הבנות מריו נגרו? איך את לא רואה את הקשר??
אהההה אם הזכרנו את הכדורגל, מה קרה עם זה
הבנים התחפשו לבנות מסאן ניקולאס, שמסתבר שהיו בכלל בדרך והיו אמורות להגיע ביום למחרת אבל הן מעולם לא הגיעו
האם הן פשוט הלכו לאיבוד ולאף אחד לא אכפת? האם התחרות בוטלה בפיתאומיות ושכחו להודיע לנו?
&nbsp
חחחח באמת סצינת הריון קלאסית!

shiran232

New member
לא ברור מה קרה איתן ועם התחרות הזאת

אולי סמכו על זה שהצופים ישכחו

shiran232

New member
159 אנחנו לא עומדות בקצב!

טריק ההתערבות של מריצה - לוחאן השתמשה בו פעם, נכון?
&nbsp
סגרו לנו את הסיפור של התמונות בביקיני - פילאר זייפה את החתימה של אמא שלה והתלהבה שזה יוצא לה טוב

&nbsp
טוב אז נזכרו שוב באמא של מנואל, אבל רק כדי לשקר לה שוב

&nbsp
סוניה, פרנקו והנרות

&nbsp
לוחאן מתקרצצת על מרקוס
כשהוא התעצבן ודחה אותה, לרגע היה נדמה לי שבלאס הולך לחזור מהמתים ולזרוק לה איזה הערה מגעילה כמו שהוא תמיד אהב..אבל מי שהגיע היה פרנסיסקו..
&nbsp
הסצינות של מנואל לפני הניתוח

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אבל אם נעמוד בקצב- בקרוב נסיים

וואי האמת שאני לא זוכרת, והייתי שמחה לבדוק את זה, אבל אין לי מושג מה לחפש! יש לך כיוון באיזה סיטואציה לוחאן השתמשה בזה?
&nbsp
סגרו באופן אמין, יפה להם

&nbsp
אני לא מאשימה את מנואל ששיקר לה. הוא לא זה שאני מצפה ממנו להיות המבוגר האחראי. מעצבן שפרנקו לא חושב לדבר איתה.
&nbsp
הלוואי שבלאס היה חוזר!!!!!! אני מוכנה לקבל גם פלאשבאק. או לוחאן מסתכלת על תמונה שלו. כל דבר. הווווו געגועיי

shiran232

New member
זכור לי במעומעם

שהיא ניסתה להגן על לונה מאחת הבנות, אבל אני לא זוכרת כלום מהסצינה

&nbsp

niviri

New member
יאללה פרק 159

הופתעתי שסול לא האמינה לתירוץ על ההתערבות. נראה שהיא קיבלה משומקום זריקת אינטיליגנציה. ועוד הקליטה כדי לוודא, כל הכבוד! (אם כי כבר ראינו אותה משתמשת באותה שיטה בתחילת העונה).
טוב, זו היתה הבלחה שצצה ונעלמה מהר מאוד כי במשא ומתן עם מריצה היא חזרה להיות סתומה. מריצה כבר הבטיחה לה פעם שסוניה תסדר לה משהו בדוגמנות (תמורת נאום הבחירות של פבלו), האם היא אי פעם קיבלה את זה? אז למה היא סומכת עליה עכשיו עם אותה הבטחה?

&nbsp
אהבתי את הסצינה שמנואל התקשר לאמא שלו. זו היתה שיחה ממש קורעת לב

פרנקו פתאום מרגיש ספקות שמי הוא שיחליט על הניתוח של מנואל. וואלה מה אתה אומרררררררר
רק חבל שסוניה שיכנעה אותו שהוא פעל כראוי.
&nbsp
ללטיסיה יש המון ביטחון עצמי

&nbsp
מריצה נכנסת לאתר של ג'וני גוסמן ותמונות של חברי אראוואי מרוחות על כל העמוד
(וגם מופיעים שם הופעות שלהם לשנה הבאה והם לא הפסיקו לעבוד איתו בכלל?) מחדל חמור מאוד

&nbsp
לאורה אמרה למריצה ולוחאן שהן 2 האנשים שהיא הכי אוהבת
מתי זה קרה?
מה עם המשפחה שלה, לולה? בכל מקרה, הן בטח לא מרגישות אותו הדבר. אני לא חושבת שהיא אפילו בחמישיה הפותחת של אף אחת מהן....
&nbsp
מה גידו נזכר פתאום בנשיקה עם לאורה מלפני שבוע?

&nbsp
אוקיי, הגיע הזמן לשאול: מה קרה לארתורו בונין?!?! כבר איזה 20 פרקים בלי דונוף!

shiran232

New member
אולי סול (+התסריטאים+אני) שכחה שמריצה

עבדה עליה פעם אחת

&nbsp
חחח האתר של ג'וני בכלל לא מעודכן! לא פלא שההופעות של מנואל לא נמצאות שם

&nbsp
ללאורה אין באמת אף אחד שקרוב אליה..אולי בגלל זה מצמידים לה עכשיו את גידו..
&nbsp
גם אני רציתי לשאול! בהתחלה חשבתי שזה סתם כדי שנכיר יותר את הדמות של מירנדה, אבל זה ממש מוגזם

למעלה