חדשות, שאלות, בקשות...

niviri

New member
יותר מדי ראיונות

יש המלצה על משהו ספציפי מהם? או בכללי הם אמרו משהו חדש מעניין?
&nbsp
יואווווווו כמה חימנה חופרת

shiran232

New member
האמת שבכולם הם אומרים דיי אותו דבר

מנסים להוציא מהם עוד פרטים על כל הסיפור עם פמפיטה והם מתעקשים לדבר על הרעיון של הסרט...

אגב, הסרט מעניין פה מישהו? כי אני מחכה שהוא יצא לאינטרנט, אז אם מישהו רוצה ואני אמצא קישור, נוכל לפתוח פה שרשור צפייה

shiran232

New member
דרמה רומנטית

שהכותרת שלה היא שאנשים לא בוחרים במי להתאהב, והכל בחיים "כתוב"..ענייני גורל וכאלה..

shiran232

New member
חח הנה התקציר הרשמי

Una leyenda antigua cuenta que un hilo rojo invisible conecta a aquellos que están destinados a encontrarse, sin importar tiempo, lugar o circunstancias. El hilo se puede estirar o contraer, pero nunca romper. Manuel (30) y Abril (23) parecen estar ligados por ese destino infalible. Luego de conocerse en un avión quedan flechados instantáneamente, sienten que son el uno para el otro. Pero el destino hace que se separen y no vuelvan a encontrarse hasta varios años después. Ahora el tiempo ha pasado y ambos han formado sus familias y están felizmente casados con Laura (Guillermina Valdés) y con Bruno (Hugo Silva). Pero el deseo, el amor y el destino los vuelve a atrapar en sus redes para que vivan otro encuentro inolvidable, poniendo en crisis sus valores y creencias sobre el amor y donde surgen preguntas de respuestas difíciles. ¿Se puede amar a más de una persona a la vez? ¿Estar destinado con alguien es siempre algo bueno? ¿Cuándo hay amor entre dos personas el final siempre es feliz?

niviri

New member
האמת שזה לא נשמע רע

וגם ככה קשה לי לסרב לבנחמין ויקוניה אז......

היי מיטל

מה קורה? תגידי יש לך יס? שודר שם טלנובלה בנחמין ויקוניה אגב שנקראת נקמתה של אריאנה(Entre Canibales) שמעת עליה? אני רואה אותה מוקלט. גם חואקין פורייאל כיכב בזה.

niviri

New member
אין לי יס

אם היה לי בטוח הייתי רואה אותה, אבל לראות במחשב בלי תרגום זה כבר יותר מדי מאמץ...

הבנתי

גם לי אין יס ואני רואה אצל חבר שלי. מקווה שיעלו את זה בוואלה ויאודי כי היא ממש טובה ואיכותית עשויה ברמה גבוהה.

shiran232

New member
לא ידעתי שאת אוהבת אותו!

אז יאללה, אני אמצא קישור ואעביר לכן

niviri

New member
אוהבת זו מילה חזקה... במיוחד לחתיכת חרא כמוהו....

בואי נגיד שאני אוהבת לראות אותו. הוא חתיך ומשחק מעולה, הזבל.

sparx

New member
אותי מעניין הסרט

האמת גם את אבסורדה אני רוצה לראות..

למעלה