המורדים 151-153

shiran232

New member
151

דווקא לוחאן מפרסמת את המחליק שיער? ממתי היא דואגת לטפח את עצמה?
&nbsp
לוחאן:"חביאר תמיד נמצא איתי, תמיד תומך בי"

&nbsp
איך לאורה הייתה יכולה לראות את לולה ולהפריע לה לברוח? לולה כבר הייתה בחוץ והן בכלל לא היו באותו מסלול

&nbsp
הצלם שישב עם פילאר ופרננדה - זה לא אותו אחד מהפרק הקודם, נכון?

&nbsp
חביאר ממש משקיע בנקמה שלו

&nbsp
תומס והטמטום שלו
הוא נגרר אחרי הבנים לכל מקום, וכל רגע אומר "פילאר תהרוג אותי" - אז אל תלך איתם! תפסיק להיות כזה מטומטם!
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
מאז שיש את המחליק שיער המדהים והנפלא

שכל אחת היתה רוצה להשתמש בו!!! והאמת, עם השיער של לוחאן אפשר לראות הכי ברור את השינוי....
התמיד הזה שחביאר נמצא איתה זה אותו פרק זמן בו מריצה "אף פעם" לא היתה שם בשבילה. אני מזהה דפוס.
מה יש ללוחאן נגד מרקוס פתאום? זכור לי שהוא עזר לה בכל העניין עם בלאס, מה קרה שגרם לה לכעוס עליו?
&nbsp
כמובן שזה לא אותו צלם מהפרק הקודם. היה יכול להיות מאוד מוזר אם זה היה לוצ'ו שיושב איתן ומסביר להן שלוצ'ו לא יכול להגיע ולכן הוא בא במקומו..........
&nbsp
היי, מה את רוצה, שתומאס יזריק לעצמו עוד אינטיליגנציה? אין לו מה לעשות כנגד הטימטום שלו! עצם העובדה שהוא מנסה למחות זה כבר שיפור.
אם כבר, מי שבאמת לא בסדר זה פרנסיסקו שאמור להיות חבר של מיה, ולא נראה שזה מטריד אותו במיוחד

shiran232

New member
היא התחילה לכעוס עליו כשבלאס היה מאושפז לא?

אולי היא נזכרה שהוא זה ששלח שוטרים לרדוף אחריו בלי סיבה...
&nbsp
חחחחחח כנראה שלא הייתי מספיק מרוכזת בסצינה עם הצלם

&nbsp
וואי נכון! פרנסיסקו חבר של מיה! אז שניהם נבלות. או שפרנסיסקו נבלה ותומס טיפש.

shiran232

New member
152

משהו לגבי אמיליה - לפי ויקיפדיה, היא בת 29. העונה השנייה של המורדים צולמה ב-2003, ככה שהיא הייתה בת 16??? לי היא נראית לפחות בת 20
זאת רק אני?
&nbsp
מיצ'י יכולה לכעוס על זה שסול שיקרה לה, אבל זכותה לשלוח מכתב למנהל, גם אם הוא אנונימי. מה היא חושבת לעצמה שהיא קורעת אותו ככה? ממש חצופה!
&nbsp
פלי חשבה שיש רק רופא משפחה אחד בארגנטינה שיכול לבדוק אותה...?
&nbsp
איזה סתומה לוחאן
לפני שנייה שלחה מייל למריצה בתקווה שהיא תענה לה, ואז כשמריצה מתקשרת, היא מחליטה שכבר מאוחר מדי. זה לא היה מספיק מהיר בשבילה. כנראה שמריצה לא חברה אמיתית

&nbsp
מריצה לא חושבת שהיא מגזימה? לבטל את ההופעות! שילכו לעזאזל המעריצים, הספונסרים, החוזים - לוחאן בדכאון!!! ואיכשהו כולם (חוץ מסברינה, היחידה שיש לה שכל) מבינים שזה הדבר הנכון לעשות. מה נסגר איתם? אפשר לחשוב שבלאס היה החבר הכי טוב שלהם

&nbsp
למה מיצ'י מגנה על תומאס?

&nbsp
מסתבר שתלמידי אליט וואי הם ציירים!

&nbsp
לו ובנחה בסוף

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
היא באמת לא נראית בת 16..

וואו מיצ'י עושה מעשה חצוף
מי היה מאמין!!!
&nbsp
אני דווקא מבינה ומסכימה עם ההחלטה. לוחאן היא החברה הכי טובה של מריצה, ולעומת זאת, המעריצים, הספונסרים, כל המעורבים הם אנשים שהיא לא מכירה ולא אמור להיות אכפת לה מהם. אז כן, בטח, שילכו כל האלמונים האלה לעזאזל בשביל מישהי שחשובה לה

לגבי השאר, פבלו חייב לתמוך בה וזה לא משנה מה הוא באמת חושב- זה תפקידו בתור חבר וטוב מאוד שהוא ממלא אותו כראוי. מיה ברור שתבין, בתור החברה המדהימה שהיא- היא היתה עושה בדיוק אותו דבר אם משהו כזה היה קורה לפלי. ומנואל.... הוא האחרון שאכפת לו לא לעמוד בהתחייבויות

&nbsp
את מתכוונת עם הקרח?

shiran232

New member
זה לא מפתיע שמיצ'י עושה מעשה חצוף

אבל איזו סיבה הייתה לה לעשות את זה בכלל? למה היא הייתה כל כך מגעילה לסול?
&nbsp
אני חושבת שזה ממש זלזול במקצוע, במעריצים, בכל מי שמשקיע מאמץ בלהקה. הם עוד פעם מוכיחים עד כמה הם לא מקצועיים. זה שמריצה לא מכירה אישית את המעריצים ושאר המעורבים לא אומר שהיא יכולה לזלזל בהם ככה. זה לא שנפטר איזה קרוב משפחה של אחד מחברי הלהקה. נפטר מישהו שהיה יקר לחברה הכי טובה של אחת מחברי הלהקה. בגלל דבר כזה לעזוב הכל וללכת? ועוד מילא מריצה, אבל כל השאר? באמת שמגיע לארוואי שאף אחד לא ישקיע בהם אגורה...
&nbsp
וכן, הקטע עם הקרח :)

niviri

New member
אני חושבת שמה שהרגיז אותה זה שסול שיקרה

וניסתה לסלק אותה. סביר להניח שאם סול פשוט היתה באה ומבקשת ממנה למסור את המכתב לדונוף לא היתה לה שום בעיה עם זה (אלא אם כן במקרה הדי סביר שהיא היתה מספיק סקרנית לפתוח ולקרוא ואז בטח היא היתה בצד של פילאר).
&nbsp
אוקיי, אז זה זילזול במיקצוע ובכל מי שקשור. ומריצה העדיפה את זה על פני לזלזל בחברה. לגיטימי בעיניי.
וחוצמזה הם כולה ילדים בני 16!!! ברור שהם לא מבינים עדיין מה זה מחויבות, מיקצועיות וכו'
מי שמחליט לשלוח ילדים לסיבוב הופעות, בלי ליווי מבוגר מסודר ואחראי, לא יכול להתלונן שהכסף שלו יורד לטימיון.

shiran232

New member
אני לא חושבת שזה נחשב זלזול בחברה

מריצה לא סתם לקחה חופשה. היא מופיעה עם הלהקה שלה, היא מחוייבת לחוזים, יש אלפי מעריצים שמצפים להופעות של הלהקה, וזה אמור להיות רגע שיא בקריירה שלהם.
אז היא לא תהיה שם כמה ימים לנחם את החברה שלה, זה לא סוף העולם...
&nbsp

niviri

New member
בשביל לוחאן זה כן סוף העולם

ואם היא לא שם בשבילה יש בזה זלזול. מבחינתם כן הם בחופשה. הם יצאו לחופש כדי לעשות משהו שהם אוהבים. על איזה קריירה את מדברת? הם ילדים! הם לא יודעים מה זה קריירה.
והמונח הזה שהם משתמשים בו בהגזמה פרועה- מעריצים- זה בסה"כ קהל שאולי מאוד אוהב את השירים שלהם (לא ברור מאיפה), אבל אין לו שום מושג מי החברים בלהקה. אפשר לשים על הבמה כל 4 אנשים שיודעים לשיר ואף אחד לא ירגיש בהבדל.
&nbsp
אההה עכשיו כשאני חושבת על מה שכתבתי פה, באמת אם לאף אחד אין מושג למה לבטל את ההופעות? אפשר להחליף את מריצה בויקו, והכל ממשיך כרגיל

ועכשיו כשאני חושבת על זה עוד יותר, למה בכלל צריך להחליף? קורה כל הזמן שלהקות מופיעות בהרכב חסר כי אחד החברים לא יכול להופיע! למה שכולם יחזרו ביחד עם מריצה??? כל הסיפור סביב החזרה הזאת שלהם באמת לוקה בחסר....

shiran232

New member
הם כל הזמן מדברים על זה שהלהקה

זה החלום שלהם, שזה מה שהם רוצים לעשות. פבלו ישב בכלא בגלל זה!
אז נכון, הם בני 16, אבל עדיין הייתי מצפה שתהיה להם קצת אחריות.
אני מבינה את הקטע הזה שמצד אחד מראים לנו בסדרה להקה שאמורה להיות לא הכי מוכרת בזמן שבמציאות יש לה מלא מעריצים מכל העולם, אבל זה הופך להיות כבר יותר מדי הזוי שאומרים לנו שהלהקה לא מפסיקה להופיע מול אלפי מעריצים, ומצד שני אף אחד לא מכיר את הפרצופים שלהם, ככה שלמריצה לא באמת אכפת להפסיק את הכל באמצע.
&nbsp
בדיוק! וגם אם למריצה כל כך דחוף לעזוב, הייתי מצפה שהיא תגיד להם שישארו להופיע בלעדיה, ולא ידפקו לעצמם את ההזדמנות הזאת, יסתבכו עם החוזים וכו'.
כנראה שזאת הסיבה הכי טובה שהתסריטאים מצאו כדי להחזיר את השחקנים לפני שהצופים ישתעממו למוות...

niviri

New member
זה מה שהם רוצים לעשות- בשביל הכיף

הם לא חושבים על פרנסה ושאיפות.
&nbsp
אז בגלל הפער הזה אני מפרשת את כל הדיבורים על המעריצים וההצלחה שלהם בתור הגזמה.
&nbsp
אבל למה היו צריכים תירוץ להחזיר אותם? למה לא להגיד פשוט שהסיבוב שלהם הסתיים?

shiran232

New member
מכל הדיבורים שלהם במהלך שתי העונות

לי זה נשמע הרבה יותר מתחביב, יותר לכיוון של מקצוע ונראה שעל זה היו הריבים עם ההורים..
&nbsp
כן, האמת שיכלו לחסוך מאיתנו את כל זה ולהגיד שהסיבוב פשוט נגמר..אולי רצו להראות שמריצה סופר חברה שמוכנה לעזוב הכל בשביל לוחאן..

niviri

New member
לא זכור לי שהיה ריב על זה שהם

רוצים לעבוד בזה בעתיד, הריבים היו כי הם עושים את זה עכשיו....
&nbsp
אוקיי, הנה רעיון: מריצה מודיעה שהיא פורשת מסיבוב ההופעות וחוזרת כי לוחאן צריכה אותה. החבר'ה עונים לה: "מה את סתומה? זאת היתה ההופעה האחרונה שלנו, הסיבוב נגמר".

shiran232

New member
לא אמרו בפירוש שהם רוצים לעבוד בזה

אבל כן הייתה (אצלי לפחות) הרגשה שזה הכיוון שלהם לעתיד, והם לא סתם עושים את זה כתחביב לתקופת התיכון, ובגלל זה למשל ההתנגדות של פרנקו שהבת שלו תיכנס לעולם הזה
&nbsp
חחחחחח אחלה רעיון

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
מסכימה שנותנים הרגשה שזה הכיוון

אני פשוט לא חושבת שהם מתכננים את זה במודע.
ואני בטוחה שפרנקו לא רוצה שלמיה יהיה שום חלק בעולם הזה, אפילו לתקופה קצרה.

niviri

New member
פרק 152 וסוף סוף הם חזרו!!!!!!

אלו היו 6 פרקים קשים

מכל התלמידים, מריצה בוחרת קודם כל להתקשר דווקא לתומאס?

&nbsp
האם אין אפשרות שריקו יישארו ויעשו את ההופעות במקום אראוואי? אפשר להציע שמי שיתעקש שרוצה לראות רק את אראוואי יוחזר לו הכסף על ההופעה, ומי שמוכן להתפשר יבוא לראות אותם. ככה לפחות ההפסדים יהיו קטנים יותר (גם של המממנים וגם של הצופים שרוצים אותם מחוץ למסך...)
&nbsp
איך הבנות הסתומות האלו לא רואות שהבנים בנים?!

&nbsp
בלן באמת מפחדת שסול תהרוג אותה?

אם מיצ'י היתה קצת יותר חכמה, היא היתה אומרת לסול שהיא תמסור את המכתב לדונוף, וזורקת אותו אח"כ בלי שסול תדע מזה.
&nbsp

shiran232

New member
רעיון מצויין, שישארו שם!

בכלל לא נסחפו עם התמימות של הבנות מאורגוואי...
&nbsp
נראה שבלן תקועה באמצע מאז הפיצוץ עם סול. היא לא באמת חברה של אף אחת מהבנות עכשיו...

למעלה