המורדים 142-144

shiran232

New member
142

חביאר
כמה דמויות אובססיביות יש בסדרה הזאת...
&nbsp
רגע אז הנסיעה לקריביים מבוטלת בגלל שפלי נפרדה ממקסי?
&nbsp
לבנות כל כך לא אכפת מהכסף, שהן שוכרות מגרש כדורגל לאימונים ולמשחק!
&nbsp
מריצה ופבלו כל הזמן צועקים

&nbsp
לא זכרתי שמירנדה נשלח למשימת ריגול אחרי פבלו

&nbsp
לא קרה שום דבר מעניין בפרק הזה...

&nbsp

niviri

New member
באמת לא היה הרבה....

בהתחשב בעובדה שהסיבה שפלי ולאלו החליטו להיחשף היא כדי למנוע את הנסיעה לקריביים- אני מניחה שכן

הקשר בין מקסי לדולורס מטריד למדי

&nbsp
מעניין אבל שלוחאן זאת ששכרה... בטח לקחה את הכסף ממריצה!
איכשהו פתאום פילאר מספרת שהיא נתנה את הכסף למיצ'י. האם אחרי שהבנות הסכימו להתערבות נוספת גידו הסכים בטובו להחזיר את הכסף לפילאר?

&nbsp
מריצה ופבלו צועקים כדי שחביאר ישמע! לא הבנתי את התוכנית הגאונית שלהם. המטרה היא לגרום לחביאר לברר? כי הוא די הסכים קודם לברר בשביל מריצה מרצונו החופשי....
ככה או ככה הם נעזרים בו, אז מה ההבדל בין זה לבין שמריצה תבקש ממנו?
&nbsp
הוא לא. הוא אמור לרגל אחרי סרחיו.

shiran232

New member
כן, אני יודעת שזה היה בגלל חביאר אבל זה עדיין

היה קשה

וגם אני לא הבנתי למה הם היו צריכים לעשות את זה בכלל...
&nbsp
כן, תיארתי לעצמי שזה בגלל סרחיו, אבל גם את זה לא זכרתי

shiran232

New member
143

באיזה מהירות לולה התרגלה לאמא שלה

&nbsp
ממתי לפרנסיסקו קשה עם בחורות?
&nbsp
איזה התקפי זעם יש לבלאס..ולא אמרו שהוא היה מאושפז במוסד הזה כשהוא היה ילד? איך זה שהוא מתקשר לשם וישר מזהים אותו?
&nbsp
כמה זמן לקח לפלי להגיד ללאלו שהיא החזירה את המתנות!
מאיפה הגיע ילד בן 10 לסדרה?

&nbsp
טוב שאמא של חביאר לא נסחפה.."בגדת בי"

&nbsp

niviri

New member
היא התרגלה אליה כ"כ מהר- עוד לפני שפגשה אותה בכלל!

כבר מהסיפורים של לוחאן היא התלהבה ואהבה אותה, בלי שהפריעה לה בכלל שהיא נטשה אותה...
&nbsp
לפרן קשה עם בחורות מאז שהוא היה במועדון עם מיה והתבייש להתחיל עם בחורה והיא עזרה לו

&nbsp
אני חושבת שאמרו שהוא היה נער. ואולי המשיכו לעשות לו טיפולי מעקב מדי פעם.
&nbsp
הילד- חשבתי בהתחלה שזה סטפנו

niviri

New member
אז פרק 143

מה עובר על פלי עם כל האלימות שלה פתאום? לאלו משפיע עליה יותר מדי, אמור לקחת כמה שנים עד שזוג מתחיל להידמות אחד לשני....
ודווקא לאלו נרגע פתאום. ציפיתי שהוא ירביץ לפלי כשהוא צעק עליה בגלל המתנות. לפחות איזה סטירונת או משהו! כנראה הוא העביר אליה את כל (אוקיי, רוב) האגרסיות שלו.
&nbsp
איזה חמודה פילאר שהגנה על פלי מסול!

&nbsp
כל הכבוד לתומאס שסוף סוף לא נכנע ללחץ חברתי ומתעקש להישאר נאמן

&nbsp
העיקר שרק בפרק הקודם אגוסטינה זרקה את דייגו כי הוא "בדיוק כמו גידו".
אני לא מבינה מה היא מוצאת בו שהיא פשוט לא מסוגלת להיפרד ממנו
ומתעקשת להמשיך להאמין לו אחרי שהוא הוכיח לה מיליון פעם איזה זבל שקרן הוא.
&nbsp
כן, מיה, נכון, אם ראית את מנואל מנשק את סברינה אז המסקנה ההגיונית היחידה היא שהוא מאוהב בה עד מעל לראש

&nbsp
מיה וויקו סתם ככה מחליטות לא ללכת לשיעור התעמלות ובלאס פשוט בסדר עם זה?

shiran232

New member
לאלו נהיה לנו סמרטוט...

איפה הימים היפים בהם הוא תפס את פלי מהצוואר והצמיד אותה לקיר??
&nbsp
בלאס מאבד את כוח ההרתעה שלו...
&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
144

מרגיש לי כאילו ארוואי יוצאים מהארון...
ולא הבנתי מה הקטע של פבלו ומנואל..הם הלכו לדונוף כדי להודיע לו שהם יוצאים לסיבוב הופעות ואז אמרו לבנות שדונוף כעס, אבל מה אכפת להם? כבר יש להם אישורים. אז למה הם בכלל הלכו אליו?
&nbsp
סוניה ופרנקו חשבו שזה רעיון טוב לשים את מיה ומריצה באותו חדר? או שהבית היה קטן מדי?
&nbsp
סוף סוף אבא שרוצה להגן על הבת שלו מהחבר הבוגדני שלה! כל הכבוד דונוף!
&nbsp
היה חמוד שמיה הסתכלה בשמחה על פבלו ומריצה מתנשקים, גם אם זה גרם לה לדמיין את עצמה מתנשקת עם מנואל (אגב, הטבעת שלו הייתה מזה לא קשורה...)
&nbsp
פלי פורצת את כל הגבולות!
&nbsp
בלאס הכניס את לוחאן לבית שלו, והיא בלי בושה מחטטת לו במגירות..וכמה מפתיע שהיא מצאה את התיק הרפואי שלו במגירה הזאת....
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
הלכו להודיע לו שהם יעדרו, למה לא?

מה, הם אמורים פשוט להיעלם פתאום לשבוע בלי להגיד כלום?
&nbsp
מיה אמרה שהחדר של מריצה לא גמור עדיין.
&nbsp
גם לי הפריעה הטבעת הזאת

&nbsp
ברור שהיא תחטט לו במגירות!! מה שלא ברור זה איך לבלאס זה לא היה ברור... ועוד יותר איך לוחאן בעצמה בכלל לא חשבה לחטט לו מלכתחילה ואפילו התכוונה ללכת משם
... ובסוף הוציאה את התיקה רק כי במקרה נתקלה במפתח...

niviri

New member
יש להם כבר אישור מההורים, הוא לא צריך לתת להם אישור

niviri

New member
144 עם הרבה מה להגיד!

מיה גאה להכריז שהיא השיגה אישור לה ולמריצה לבלות את כל הסופ"ש עם המשפחה
בטח היה לה מאוד קשה להשיג אישור לעשות משהו שגם ככה מותר להן לעשות תמיד

&nbsp
מצד אחד, לא יפה שמיה ממשיכה לנצל את פרנסיסקו כשהיא יודעת שהוא מאוהב בה. מצד שני, גם הוא לא הוגן כשהוא מתייחס אליה ככה מגעיל. היא לא חייבת להיות חברה שלו והיא דחתה אותו בצורה מאוד רגישה ועדינה.
&nbsp
למה לא ראינו את ההמשך אחרי שמיה התעלפה????
בכל מקרה, נראה שהיא הפיקה לקחים מאז ההתעלפות האחרונה שלה שפרנקו לא קנה והפעם היא משקיעה יותר באמינות עם עדות מבחוץ. אם כי בכל זאת נראה לי שפרנקו מיהר מידי להאמין, בהשוואה לחוסר אמון המוחלט הקודם שלו (אולי בגלל האשמה על שלא האמין לה בנושא פרנסיסקו?)
אני גאה במיה איך שהיא מנהלת את העניינים ומתעקשת להוביל את התוכנית שלהן. בניגוד לפעם שהיתה רק נגררת אחרי מריצה.
&nbsp
סוניה מאכזבת!!! למה היא לא יכולה לתת אישור אם פרנקו לא מסכים? למה שהוא יהיה זה שיקבע?!?
ולמה מריצה לא פשוט מבקשת אישור מאנדרדה כמו שפבלו הביא מאמא שלו

לא שזה משנה, גם ככה הם לא היו יוצאים לסיבב הופעות בלי מיה, אז כל הוויכוח הזה שלהן היה די מיותר...
לא הבנתי למה מריצה פתחה בריצה אחרי הנשיקה עם פבלו... תמיד הם עושים דברים מוזרים.
&nbsp
יופי, ארוואי, כל הכבוד. שבו בכיתה ותשירו קצת - אלו חזרות מעולות, באמת. ככה בדיוק צריך להתכונן בשביל לסיבוב הופעות בכל אמריקה הלטינית.
ואין צורך לדאוג אם נותני החסות יחליטו להמשיך ברגע האחרון ואז תצאו בלי שסיימתם להתאמן, הרבע שיר הזה הכין אתכם להופעה בצורה אופטימלית.
&nbsp
מה היה הדבר הזה שהרופא הסביר ללוחאן- יש חיסיון על מידע רפואי אישי

בלאס יצא לקנות אוכל ללוחאן?

&nbsp
פלי
לא, באמת, עובר עליה משהו לא טוב לאחרונה...
היא יוצאת עם לאלו פחות משבוע!! ורגע לפני זה היא בעצמה לא רצתה שיקרה כלום!

shiran232

New member
אני דווקא הבנתי את סוניה (בערך..)

ונראה לי הגיוני שאם היא רוצה שהם יהיו משפחה אחת, הבנות צריכות לקבל גם את ההחלטות של בן הזוג שהוא לא ההורה הביולוגי שלהן. מה שהפריע לי זה שהיא לא אמרה למריצה שהיא ופרנקו יחליטו ביחד, ופשוט אמרה שפרנקו הוא זה שיחליט, למרות שבסוף נראה שהיא כן הייתה שותפה.
&nbsp
החזרות של ארוואי תמיד נראות כל כך עלובות

&nbsp
באמת מוזר שבלאס מכניס אורחים...
&nbsp
פלי איבדה את זה לגמרי.
&nbsp

niviri

New member
נו, זה בערך מה שהתכוונתי

שהיא אמרה למריצה שפרנקו הוא המחליט. אני מסכימה ששניהם צריכים לקבל אותה החלטה, אבל קיוויתי שסוניה תתעקש שהיא זאת שתוביל את ההחלטה! הייתי גם מתפשרת על החלטה משותפת....
לפי מה שהבנתי היא אומנם שיכנעה אותו, אבל כן נתנה לו את הזכות להחליט סופית בעצמו.

למעלה