המורדים 139- 141

niviri

New member
ושוב אני מקדימה. 139->

סתם מיהרתי לשפוט
לוחאן כן מביאה סיבה למה היא לא רוצה לחזור למרקוס והיא הלכה על הסיבה המקורית של פחד להיפגע.
אח"כ היה לה ויכוח מוזר עם מריצה. לוחאן טענה שהיא לא חייבת לחשוב תמיד כמו מריצה וזכותה לדיעה משלה (והדיעה הזאת היא הדיעה הקבועה של מריצה עד לא מזמן, כן?) מריצה מתפלאת, כי הן תמיד חשבו אותו הדבר ולוחאן בתגובה מצהירה שהיא השתנתה. למה היא השתנתה אם היא ממשיכה להחזיק באותה הדיעה שתמיד שתיהן היו שותפות לה? דווקא מריצה היא זאת ששינתה את דעתה

טוב, אולי היא התכוונה שהיא השתנתה בזה שהיא לא משנה את דעתה בעיקבות מריצה (שזה מה שהיתה עושה פעם?) אלא ממשיכה לדבוק בדעות המקוריות של מריצה, אפילו כשמריצה נוטשת אותן.... מסובך משהו....
מה שחשוב זה שבסופו של דבר לוחאן מגלה עיקביות מרשימה ומיישמת מה שהיא עצמה כל הזמן ייעצה למריצה. נק' לזכותה. וגם שמאז שחזרה היא ויתרה על הצמות המפגרות שלה

&nbsp
אהבתי איך שויקו זרקה את מקסי- ישר ולעניין

ויפה הסגירת מעגל, שמיה נשלחת להיפרד מהחבר של פלי אחרי שבעונה הראשונה היא שלחה את פלי להיפרד בשמה מגידו.
&nbsp
פייי לאלו פיתח פתאום חוש מוסר, הוא לא אוהב את היחס של פלי למקסי. כי זה שהוא גנב למקסי את החברה זה בסדר, וכל עוד פלי ומקסי בכלל לא נפרדו והוא היה איתה- לא הפריע לו אפילו, אבל שפלי תיפרד ממקסי דרך חברות?! זה כבר מגעיל ומכוער. לא יפה לעשות דברים כאלה.
&nbsp
נחמד מצד בלאס שגילה כזאת איכפתיות לפלי, ודיבר עם מיה

&nbsp
אם הבנתי נכון את פביאן (שמדבר בפתיחות מרשימה על המשפחה שלו עם אנשים זרים), בלאס גר אצלם עד שהם עברו לצ'ילה, אז ההורים שלו אישפזו אותו במוסד לחולי נפש פשוט כי לא היה להם איפה לשים אותו...

&nbsp
מה זה הקטע בבית מרקחת שמנואל נזכר?? למה חתכו את הסצינה הזאת???? אני רוצה לראות!! אוףףף, מי יודע כמה מנו-מיה פיספסתי

shiran232

New member
מיטל, אני בוגדת בך

התחלתי לצפות בסדרה אחרת

&nbsp
לוחאן מאוד חכמה. את כנראה לא הבנת אותה (גם אני לא).
בכל מקרה, היא נוספה לרשימת המפחדים להיפגע.
&nbsp
יפה שאת זוכרת שמיה שלחה את פלי להיפרד מגידו בשמה!
&nbsp
חחחח באמת מה הקטע שפביאן מוסר מידע כזה אישי על בלאס למישהי שהוא בכלל לא מכיר? לא פלא שבלאס רצה להרחיק אותו!
ממה שאני הבנתי, בלאס היה ילד מופרע ולא הסתדר עם ההורים של פביאן אז הם נעזרו בפסיכולוג והכניסו אותו למוסד לחולי נפש...
&nbsp
לא הבנתי מאיפה הקטע הזה בא! אולי בהמשך יראו לנו מה קורה שם..אני כבר לא זוכרת כלום

&nbsp
&nbsp

niviri

New member

איזה סדרה? בכל מקרה, היא לא אמורה לבוא על חשבון המורדים

&nbsp
כנראה לוחאן עד כדי כך חכמה, שעל האדם הפשוט היא יוצרת רושם הפוך

&nbsp
ילד מופרע זה בד"כ אומר ילד שובב שאוהב להשתולל, מפה ועד לאשפז.....

shiran232

New member
כתום זה השחור החדש

אבל אני מבטיחה לא להזניח את המורדים!
&nbsp

&nbsp
טוב נו, ארגנטינה...

shiran232

New member
139..אני לא בכושר..

יופי סוניה, יופי! לא צריך להשתגע מכל דבר שמריצה אומרת.
&nbsp
הפרצופים שמיה עשתה כשמריצה לא האמינה שהיא חשבה

&nbsp
איזה חמוד בלאס שהוא דואג לפלי
(נראה לי שכתבתי שבלאס חמוד כבר איזה 3 תגובות ברצף!)
&nbsp
פלי באמת שולחת את מיה וויקו להיפרד ממקסי בשבילה?

&nbsp
איזה טיפש פבלו שהוא מוכן לשקר למריצה בשביל כמה סיכומים דפוקים!
&nbsp

niviri

New member
מה שיפה זה שגם כשסוניה צועקת על מריצה

היא עדיין קוראת לה "מי סיילה"

&nbsp
את באמת מפרגנת לבלאס לאחרונה. זה בסדר, מגיע לו.

niviri

New member
ראיתי את 140 לפני פורים

אבל עם כל הבלאגן והאקשן של החג, מי זוכר בכלל........
ננסה בכל זאת.
&nbsp
ההיגיון של מיה מופלא. הדרך הכי טובה שלה לשכנע שהיא לא שכבה עם פרנסיסקו היא להגיד לכולם שהם אכן חברים

האם יכול להיות שפרנקו אכן האמין ברצינות באיזשהו רגע שמיה שכבה עם פראן? כי אם כן, הוא לקח את זה מאוד בקלות

&nbsp
מסכן מנו
מקווה שהסוף מטעה והוא לא הולך להתנפל על פרנסיסקו כי הוא עצמו נתן את ברכתו לקשר שלהם. אני מבינה למה הוא מתבאס, במיוחד אחרי שהוא ומיה התקרבו (וכנראה התקרבו עוד בסצינות שחתכו לנו
) אבל עדיין אין לו זכות לכעוס. לא שזה הפריע לו בעבר...
&nbsp
שיחה טובה של מריצה ופבלו.
ברור שכל הסיפור המפגר עם הסיכומים של חביאר היה רק כדי להוביל לשיחה הזאת שלפבלו קשה להשתנות, אבל זה בסדר מבחינתי, כי נהניתי מהסצנה. אהבתי לראות שמריצה מגלה כלפיו סבלנות והבנה ולא שוברת את הכלים.
&nbsp
טוב, זה כל מה שיש לי. אם קרו דברים בפרק שלא קשורים לרביעייה- הם לא נשארו איתי

shiran232

New member
140

הרעיון של מיה נשמע כמו הדבר הכי גרוע שהיא ופרנסיסקו יכולים להגיד, ואיכשהו כולם קיבלו אותו בהבנה. יהיה הרבה יותר קשה להסביר את עניין המזרן אם באמת יחשבו שהיא ופרנסיסקו חברים! הם יכלו להמציא מיליון דברים אחרים...
&nbsp
מנואל בטוח שמיה ופרנסיסקו חייבים לו משהו...
&nbsp
אמא של פלי אומרת לה שהיא אוהבת אותה, אבל היא בעצם רק "מכינה את השטח"

&nbsp
לוחאן צריכה לשכנע את מרי להגיע לבואנוס איירס כדי שלולה "לפחות תראה אותה מרחוק"

&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
141

לא ברור לי ההיגיון של הבנות בקטע של ההתערבות. דונוף גילה על ההתערבות אחרי שהבנים כבר הפסידו, אז איך הטענה שלהם על זה ש"הכל נהרס" בתחרות ריקוד תופסת? ומה ההיגיון לעשות עוד התערבות? לבזבז עוד זמן מסך?

יואו לוחאן כזאת מעיקה
שתעזוב את מריצה ופבלו בשקט! למה היא חייבת להידחף ולהרוס כל הזמן??

פבלו כזה חמוד

איכשהו למרות שגידו יצא זבל בכל הסיפור הזה עם הכסף(כמו תמיד...), עדיין העדפתי שדייגו יסתבך

שומעת סברינה? בסוף תגידי לספונסרים שארוואי דווקא כן רוצים להופיע. שיבטלו את כל שאר החוזים והתוכניות שלהם, הרי אין להקה יותר חשובה מארוואי. אה ותודיעי לאחראים שישריינו את הגראן רקס לשבוע הקרוב. יאללה, עד לפעם הבאה שנתחרט, שכנראה תגיע בעוד 10 שניות מעכשיו.

לוחאן מחפשת מידע על המוסד שבלאס היה מאושפז בו->בלאס מגיע->לוחאן עוברת מיד לאתר אופנה שהיא כנראה פתחה מראש למקרה כזה->עוברות שתי שניות מהרגע שבלאס התרחק->לוחאן חוזרת לאתר.
אין אין..לוחאן כל כך חכמה..

niviri

New member
הטענה שהכל נהרס בתחרות לא תופסת והבנות ניסו להסביר את זה

אבל מה לעשות שגידו חטף את הכסף ופשוט סירב להחזיר להן אותו? האופציה הנוספת היחידה היתה לנסות לגנוב את הכסף שלהן בחזרה, והסיכויים פה לא מאוד מבטיחים. וחוצמזה לרוב הבנות כנראה לא כזה איכפת להתערב שוב כי הן לא צריכות את הכסף...
מבחינה תסריטאית ההגיון של עוד התערבות זה להכניס את סיפור הכדורגל, שאם אני זוכרת נכון יהיה די ארוך. (כלומר, הרבה זמן מסך
)
&nbsp
למה העדפת שדייגו יסתבך על לא עוול בכפו
אני דווקא שמחתי שהוא הצליח לסובב את זה בחזרה לגידו. מגיע לו.
&nbsp

אבל אני לא חושבת שאם כל האנשים המעורבים חוזרים לעבוד על סיבוב הופעות של אראוואי הם מבטלים בשביל זה דברים אחרים...

shiran232

New member
שיתנפלו כולן יחד על גידו ויקחו את זה בחזרה

לא אוהבת את דייגו..הוא היה חמוד ברגעים מסויימים עם מריצה ובכל שאר הזמן דיי שנאתי אותו..
&nbsp
אני לא חושבת שיש איזה ספונסר שמעוניין לעבוד עם אנשים כל כך לא יציבים

&nbsp

niviri

New member
הן לא בעניין של אלימות!

על מה יש לך לשנוא את דייגו?
כשהוא לא היה עם מריצה הוא בעיקר לא היה....

niviri

New member
אוקיי, אז לגבי 141

לוחאן מאשימה את מריצה שהיא פועלת מהר מדי, בלי לשקול: מחליטה שפבלו השתנה ומיד נעשית חברה שלו. תיאור מדויק. זה לא שמריצה התלבטה לגבי זה כבר יותר משנה או משהו......
&nbsp
כנראה בפעם הראשונה בתולדות הסדרה, לא הייתי מרוצה משיחה של סוניה ומריצה. למה היא אומרת לבת שלה לקרוע לחבר שלה את הפה? זה מטריד. ומביך.
אבל עוד יותר מביך היה שמריצה גם הקשיבה לעצה הזאת. וככה קיבלנו עוד נשיקה גרועה שלהם (בעונה הקודמת היו להם נשיקות יפות דווקא!).
אני מניחה שהיא קפצה על פבלו פשוט כדי להגיע אליו...?

&nbsp
לפחות בסצינה שהם ליבנו הכל, הם היו ממש חמודים

רק משהו קטן הפריע לי: היה יפה מצד מריצה להחליט לוותר על הסיכומים של חביאר כי זה לא מרגיש נוח לפבלו. וזה השלב שבו פבלו היה אמור להגיד שזה בסדר, היא יותר חשובה לו והוא מוכן לסבול הרגשה קצת לא נעימה בשביל הציונים שלה. אבל כנראה שהוא יותר מדי אנוכי בשביל זה

&nbsp
הבועה שמיה חיה בה נעשית הזויה יותר מרגע לרגע. היא מסבירה לפרנסיסקו שחשוב שמנואל יידע שהיא לא שכבה איתו כי זה נושא שהיה חשוב לשניהם ומנואל תמיד תמך בה בזה
לא יודעת למה אני טורחת לרחם עליה כשהוא מתעלל בה.
&nbsp
איזה יופי למנו שהניתוח שלו נדחה ואפשר להמשיך עם הלהקה. חבל שמלכתחילה ההפסקה שלהם בכלל לא היתה קשורה אליו אלא רק בגלל פבלו (ולא "גם" כמו שמיה אמרה, אבל נחמד שהיא זכרה בכלל), אבל נראה שזה לא מעניין אותו. טוב, אני מניחה שהוא מבחינתו ממילא הסכים להפסקה שלהם בגלל עצמו ולא בשביל פבלו. מעניין איך הוא ישכנע פבלו להמשיך....
&nbsp
איזה מעצבן רוקו!!!!!!!!!!!!! לא רוצה להשתתף בשקר- לא צריך. פשוט שב בשקט. אבל למה הוא חייב להרוס??? מה זה עיניינו בכלל?!
&nbsp
לא הבנתי את ההיגיון לפיו זה זמן טוב שפלי תציג את לאלו בתור החבר שלה. כאילו שהיה איזשהו סיכוי שאמא שלה תקבל אותו בזרועות פתוחות....
הבעיה הנקודתית היתה כרגע הנסיעה ובשביל זה היה מספיק להיפרד ממקסי. ורק זה כשלעצמו כבר היה מכעיס את דולורס, למה ללבות עוד את האש?
&nbsp
מה גידו נדבק פתאום לאגוסטינה? הוא כ"כ שמח להיפרד ממנה, למה חשוב לו להחזיר אותה?

shiran232

New member
השיחה של סוניה ומריצה באמת הייתה מוזרה ומטרידה

אולי פרנקו הצליח לשכנע את מיה שמנואל היה בסדר גמור והיא אשמה בהכל...?
&nbsp
איזה התעלמות של מנואל מהעובדה שהם הפסיקו להופיע בגלל פבלו!
&nbsp
רוקו

למעלה