המורדים 133-135

shiran232

New member
133

פרנקו באמת מתייחס למנואל כאילו הוא הבן שלו..והוא ממש נזק כלכלי הילד..
&nbsp
לויקו לא נראה חשוד שרוקו מתחיל לעבוד שנייה אחרי שהיא בכתה לו שהיא מפחדת מאבא שלה? ומה נסגר איתו שהוא גונב כל כך הרבה כסף מהקופה?? מאיפה הוא חושב להחזיר את זה?
&nbsp
מריצה עזבה ליומיים וכל הכיתה השתגעה. לוחאן נעלמה לאיזה חודש ולאף אחד לא אכפת

&nbsp
המחלה הזאת של מנואל ממש דפקה לו את הראש אה? למה שמיה תרוץ ותספר לכולם?
&nbsp
פלי דפקה נסיעה, ישבה שתי דקות, וגורשה. לפחות הייתה קונה לעצמה משהו..
ואיך הבחורה ההיא שהייתה עם לאלו ישר קלטה שהיא עשירה, למרות ששתיהן היו לבושות באותו סגנון...
&nbsp
סרחיו נכנס לחדר של מריצה

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
ויקו ממש מפגרת
גם יש לה תקדים

שרוקו שלח לאבא שלה כסף לברילוצ'ה,] זו צריכה להיות המחשבת הראשונה שלה!
גם רוקו לא גאון הדור, אבל האמת שהקטור היה כ"כ מפחיד כשדרש את כל הכסף שאני מבינה אותו...
&nbsp
בצדק
ולמה את הורסת את החגיגה ומזכירה את לוחאן? כ"כ נעים לכולנו בלעדיה

&nbsp
הן לא היו לבושות אותו סגנון.. הבחורה לבשה סווטשרט ספורטיבי ופלי ז'קט אלגנטי (כלומר, מכוער). וגם היא לא קראה לה עשירה אלא סנובית.

shiran232

New member
חחח מוזר לי שהיא נעלמה..ידוע מה קרה לחסמין באותה תקופה?

shiran232

New member
134

איך אני שונאת את הקטעים האלה שמנסים בכוח לגרום למשהו להסתבך בצורה הכי לא קשורה.
פילאר פשוט נכנסת לחדר של מריצה, בלי שלום, בלי להסתכל, ומבקשת כרטיסים להופעה. ככה במקרה יצא לה, כי צריך לגרום לסרחיו לחשוד איכשהו...
&nbsp
ויקו ופילאר? מה קשור?

ולמה ויקו כל כך מזועזעת ממה שרוקו עשה? כמה זמן עבר מאז שהיא יצאה עם הגנב ההוא?
&nbsp
פבלו צודק בטענות שלו למריצה. הוא היה מוכן לעשות הכל בשבילה, להתמודד מול אבא שלו ולפגוע בו, והיא אפילו לא הראתה לו טיפה של התלהבות ממה שהוא עשה בשבילה, כי היא "מפחדת להיפגע". אז היא דואגת לעצמה, אבל היא יכולה להיות פחות אגואיסטית.
&nbsp
לאלו כבר עבר את מנואל ברמת האלימות?

&nbsp
מריצה, סוניה והקמעות

&nbsp
מעניין כמה פעמים במהלך הסדרה פבלו אמר את המשפט "אבא, מה אתה עושה פה?
"
&nbsp

niviri

New member
זה מצחיק, בדיוק עברתי על כמה פרקים מהעונה הראשונה

בשלב שויקו ופילאר היו BFF (בכלל לא זכרתי שהיה שלב כזה
) ואז הגיע הקרע......

היי, אבל ויקו נפרדה מטאטו כשגילתה שהוא גנב! חבל שהיא לא מגלה אותה רמת מוסר לגבי רוקו..
&nbsp
הפעם מריצה ייבשה את פבלו כי היא הבטיחה לחביאר, לא כי היא מפחדת להיפגע. אבל בלי קשר, ברור שפבלו צודק!
&nbsp
זה הקאצ'פרייז של פבלו
עוד נושא שיכול ללכת טוב בסרטון.

shiran232

New member
גם אני לא זוכרת שהן היו חברות

איך בא לי לעשות סרטון גם של הקטעים האלה

niviri

New member
שכחתי שראיתי את 133!

באתי לראות את הפרק ואז הבנתי שראיתי אותו כבר לפני כמה ימים

אז ננסה לשחזר מה חשבתי (כן, אני קצת מציצה שוב):
&nbsp
מנואל היה כזה חמודי
מסכני
"הבדיקות יהיו בסדר, נכון?"

הרופא הזה גם נמצא פה ועורך את הבדיקות?!?! מה זה, ידו בכל
כנראה באמת אין לו מטופלים אחרים (וגם לא רשיון לעסוק ברפואה, לדעתי)!
&nbsp
איזה יפה שמנו דואג שמיה תהיה מאושרת ודיבר עם פראן! אבל אם כ"כ ברור לו שמיה לא שכבה עם ההוא מברילוצ'ה- כמו שהוא טען עכשיו- למה בזמנו הוא התנפל עליה כמו מטורף וצרח "איתו כן ואיתי לא"?

&nbsp
לא הבנתי למה מיה אמרה למנו שיתמקד בהופעה ואחריה יקבל החלטה מה לעשות. מה יש לו להחליט? הוא צריך לעבור ניתוח! זה לא שהציעו לו כמה אפשרויות...
&nbsp
חביאר... מה הוא רוצה? איך יש לו את החוצפה להתלונן שמריצה שיקרה לו?!
+ זה חדש לו שמריצה מאוהבת בפבלו? הרי הוא ידע את זה כל הזמן, וניסה לשכנע אותה להיות איתו למרות זאת, אז מה הוא בא בטענות עכשיו שהיא לא שוכחת את פבלו
מה השתנה

ומריצה הזאת, יותר מדי אימפולסיבית! קודם ממהרת להרגיע את חביאר ולהבטיח לו שהיא רוצה להיות איתו ולהתגבר על פבלו, ואח"כ יושבת וחושבת עם עצמה על פבלו ומתלבטת לגבי הקשר ביניהם
אז למה קודם כל לצאת בהבטחות ורק אח"כ להחליט מה לעשות?!
&nbsp
כשסול התחננה לסליחה מהחברות שלה, היא טענה שאפילו עזבה את בלאס בגללן. הן לא מוצאות את זה מוזר עכשיו כשהיא מנסה לכבוש אותו?
&nbsp
פילאר, תומאס וגידו היו יפים יחד, מתואמים בחולצות ירקרקות!!!

shiran232

New member
ככה שוכחים פרק?

ועוד אמרו בהתחלה שזה רופא שפרנקו מכיר, כבר ציפיתי שזה יהיה מישהו רציני...
&nbsp
קשה לנתח את מנואל והתקפי הזעם שלו...
&nbsp
מנואל מפחד מהסכנות שבניתוח. העניין הוא שהאופציה השנייה היא למות, אז זה קצת בעייתי...
&nbsp
פרננדה ובלן שתי מפגרות. אין הסבר אחר לזה שהן מסכימות להיות חברות של סול.
&nbsp
חחח גם אני שמתי לב לחולצות הירוקות! אפילו ניסיתי לחפש אם יש איזה משהו שכתוב עליהן, איזו סיבה לזה שהם מתואמים בצבע, אבל לא מצאתי כזאת..
&nbsp

niviri

New member

אני הנחתי שזה מקרי
אבל כל הפרק קיוויתי שהם יעמדו שלושתם בשורה כדי לעשות תמונה יפה וזה לא קרה...

shiran232

New member
135

פלי באמת לא הלכה להופעה בגלל מקסי?? וגם לאורה?? וגם ויקו?? איזה מן חברות הן??
&nbsp
אוף למה לאלו צריך להיות כזה אלים? הוא היה כל כך חמוד עם פלי!
&nbsp
סרחיו מתעקש שפבלו לא יהיה חלק מהלהקה כדי לא לפגוע בתדמית שלו, אז בתור עונש הוא מחליט לשלוח אותו למעצר, כי זה יוצר רושם הרבה יותר טוב על הבן של ראש העיר...
&nbsp
לא בדיוק הסיוט שהייתי בוכה בגללו, אבל שויקו לפחות תקום לתמוך בפלי...
&nbsp
מסכנה סברינה..משקיעה בלהקה, רודפת אחרי ספונסרים, וכל פעם באים אליה עם איזה תירוץ מטומטם שבגללו הם לא יכולים להופיע..
&nbsp
במקום שסוניה תסביר בהיגיון למריצה שהיא ואנדרדה לא יהיו ביחד, היא מפילה את כל האשמה עליו, ואומרת לה שזה לא יקרה כי היא הציעה לו לגור איתן, והוא לא הסכים

&nbsp
איזה אבא מדהים מרטין. עוצר את כל החיים שלו, מתחזה למורה, עושה הכל בשביל שהבת שלו תאהב אותו, ואז אחרי שהיא מכירה אותו ונקשרת אליו - הוא עוזב. בעצם, הוא עוזב!
סוף סוף!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
לגבי סרחיו והתדמית שלו

דווקא הסבירו את זה בפרק השני של העונה הראשונה, אז פבלו עשה תאונה וסרחיו הגיש נגדו תביעה. ככה הוא מתנער מהתדמית השלילית של פבלו ומראה שבשבילו הצדק זה מעל הכל והוא לא עושה פרוטקציות לבן היקר שלו.
&nbsp
תכלס מסכנה סברינה חחחח
&nbsp
גם מרטין אח"כ לא תרם הסבר יותר טוב כשאמר לה שאם הם יהיו ביחד הם יתחילו לשבור כוסות וצלחות אחד על השניה ושזה לא יכול לקרות כי הוא עוזב. כל אחד מורח את מריצה בקשקושים במקום להגיד לה דוגרי שאי אפשר לכפות רגשות. ואח"כ מתפלאים למה היא חושבת שהיא צריכה לקבל כל מה שהיא רוצה. אולי כי אף פעם לא נתתם לה סיבות טובות למה לא, זה למה!!!!

niviri

New member
144! הגעתי!

חביאר נכנס לחדר של מריצה, ומשכנע את סרחיו לצאת משם כי "אתה תסתבך אם יימצאו אותך בחדר של הבנות"
. אני מדגישה: זה חביאר אמר לסרחיו!

נכון שזה קטע מגעיל של מריצה לדאוג שפרנקו ימצא את סוניה עם מרטין, אבל זה כזה ילדותי מצידה לנסות לאחד את ההורים שלה ואני פשוט מתה על זה שהיא מתנהגת כמו תינוקת מפונקת
סורי, זה חזק ממני...

כל הזמן ויקו יורדת על מקסי, ועד שסוף סוף פלי מתלוננת עליו, היא בכלל לא מקשיבה לה
חבל, דווקא רציתי לראות איך היא מגיבה שפלי פתאום מסכימה איתה.

כשלאלו תופס את פלי ומצמיד אותה לקיר בכוח, ובתגובה לחששות שלה אומר "לא, אני לא ארביץ לך", הוא כאילו חושב שזה נשמע מרגיע?

לתומאס ופילאר יש בעיות
אז למה לא מראים את זה במקום לבזבז זמן מסך על לאורה ומרקוס?!?!

shiran232

New member
אני שונאת את זה שמריצה מתנהגת כמו תינוקת מפונקת

לתומאס ופילאר יש בעיות? מה פספסתי?

niviri

New member
כשפילאר ניסתה לעודד את ויקו

היא אמרה שגם לה יש בעיות עם תומאס

למעלה