המורדים 130-132

shiran232

New member
130

עוד פעם נכנסנו לקטע של "למה עשית את זה בשבילי"? פבלו אמר למריצה שהוא אוהב אותה, היא אמרה לו שהיא אוהבת אותו. דיי ברור למה הוא מנסה לעזור לה, לא?
&nbsp
טוב מה נסגר? אז יסלקו את מריצה מאליט וואי. איזה תגובה מוגזמת של סוניה ודונוף...
&nbsp
יואו איזה קרצייה מנואל
תעשה מה שהרופא אומר לך וזהו!
ואח"כ הוא בורח מהמזכירה, כאילו שאכפת לה אם הוא ילך לבי"ח או לא...
&nbsp
טוב שחביאר לא צלצל וצעק למריצה עוד כמה פעמים

&nbsp

niviri

New member
דווקא מהצד של מריצה זה הגיוני

מכיוון שכבר קרה שהוא אמר לה שהוא אוהב אותה והסתבר שזה בגלל התערבות (למעשה, מבחינתה זה קרה פעמיים, הודות לחביאר), היא לא מאמינה לו עד הסוף. קשה לה להפנים שהפעם הוא גם באמת מתכוון לזה, אבל כן רואים שעם הזמן היא משתכנעת כל פעם קצת יותר.
&nbsp
בעולם של סוניה כל מה שמריצה רוצה- מריצה צריכה לקבל! היא חשבה להתחתן עם מישהו שהיא לא אוהבת רק כי מריצה רוצה, אז ברור שזה האסון הכי גדול בעולם אם מריצה לא לומדת איפה היא רוצה

ודונוף נראה לי יותר לקח את זה קשה כי הוא היה צריך לספר לסוניה, ופחות בגלל מריצה..

shiran232

New member
כן, אבל זה יעזור לה לשמוע אותו אומר את זה שוב?

אני מבינה שהיא חושדת אחרי כל מה שקרה איתו, אבל מה יעזור לה שהוא יגיד את זה עוד פעם? אפשר לראות שהוא רציני לפי המעשים שלו, שתעזוב את וידויי האהבה האלה

niviri

New member
אני לא חושבת שהיא יודעת שזה מה שהוא יגיד

לפחות איזה חלק ממנה חושש לשמוע איזשהו תירוץ עלוב למה הוא עוזר לה כמו שהיה נותן לה בעבר("כי את לא יכולה להתרכז ככה בלהקה") וזה שהוא עיקבי עכשיו זה טוב כדי להקטין את החלק הזה. טוב רק בשביל מריצה, כן? כי מהצד של פבלו הוא בהחלט התעקש מספיק פעמים על הרגשות שלו וזה לא מתפקידו להחזיר את האמון שלה. הוא לא פסיכולוג. ניסית כמה פעמים, לא עבד, יאללה תן לבחורה לפתור את התסבוכות שלה בעצמה ותמשיך בחיים שלך.

shiran232

New member
הקטע הזה הפך להיות קצת מעצבן אצלה

אותו דבר בנוגע למבטים..פעם הייתי אוהבת את המבט המתלהב הזה בעיניים שלה כשהיא רואה שפבלו עושה משהו בשבילה או סתם שהוא עושה משהו טוב, ועכשיו זה כבר מתחיל להימאס שהיא מתפעלת מזה כל פעם מחדש..

niviri

New member
טוב, נכון שזה כבר מעצבן

ואם היו מזרזים באיזה פרק או שניים את בניית האמון של מריצה זה היה אידיאלי. אבל יחסית אנחנו במצב לא רע, כי עכשיו זה התחיל להימאס ועוד שניה הם כבר חברים. אז אם לא חסכו את זה מאיתנו לגמרי, לפחות לא נסבול את זה הרבה זמן...

shiran232

New member
131

מרקוס כל כך מרוכז בעצמו, שכמה שאני לא אוהבת את לאורה, עדיין מעצבן אותי שהוא מתנהג אליה ככה. הוא אפילו לא שם לב כמה הוא מגעיל!

נדיר שגידו מדבר על הרגשות שלו..אבל מאיפה הוא יודע את כל מה שהוא אמר על מקסי?

פבלו מנסה לפגוע באבא שלו כדי לעזור למריצה. אוקיי. אבל למה להתייחס ככה לקונסואלו?? בא לי שתעיף לו סטירה!

מיה מסתכלת במבט מודאג על בובה של מקסיקני

סרחיו משאיר את המסמכים הכי חשובים שלו בדירה של פבלו?

niviri

New member
אבל לפני שלוחאן עזבה לאורה התייחסה ככה למרקוס!

אני לא מבינה על מה היא כועסת עליו בכלל, הרי היא בעצמה בכלל רצתה להיפרד ממנו. ואחרי שמרקוס שיכנע אותה להמשיך היא כל הזמן רק התחמקה ממנו. פתאום כשלוחאן נסעה, מריצה עסוקה עם המשפחה שלה, ולולה כנראה נחטפה ע"י חייזרים, היא נגררת אחרי מרקוס כל הזמן רק כי אין לי מישהו אחר.
&nbsp
כי זה מישהו שמתחזה לגידו ובטח מכיר את מקסי!!
&nbsp
פבלו
קונסואלו כבר מתחילה לעצבן אותי שהיא נותנת לפבלו להתייחס אליה ככה והכל בסדר, אין על מה להתנצל, בוא פשוט נשכח שזה קרה

&nbsp
לא רק שהוא משאיר את המסמכים בדירה של פבלו (שבה נוהגים לבלות פחות או יותר כל התלמידים בבי"ס), הוא גם שם ב"כספת" שנפתחת בדפיקת פטיש קלה
היה כבר יותר הגיוני שישים את המסמכים בשקית ויניח בלוקר של פבלו....

shiran232

New member
אבל זה לא רק שהוא מתעלם ממנה

גם כשהוא כבר מדבר איתה, הוא מדבר כל הזמן על לוחאן, על כמה שהיא חכמה, כמה שהוא דואג לה, והוא בכלל לא שם לב שזה מפריע לה! ואפילו אחרי שהיא אמרה לו, הוא לא הבין (או לא רצה להבין) מה לא בסדר במה שהוא עושה
&nbsp
כן, קונסואלו כבר כזאת "מוכה" שזה מעצבן
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אבל אם הוא לא ידבר על לוחאן- על מה הם ידברו??

בעצם, אם הם לא ידברו- לא יהיה סיבה להראות אותם
טוב, מסכימה איתך, גם אני כועסת על מרקוס עכשיו!

niviri

New member
פרק 130

הרופא מתקשר למנואל באופן אישי ואומר לו לבוא מיד בבוקר, ככה בלי תור. נשמע רופא רציני.
&nbsp
אני מניחה שזה אמור להיות מאוד נחמד ואיכפתי מצד מיה לשלוח את סברינה לתמוך במנואל אצל הרופא. רק למה נראה לה שמנואל ירצה ליווי מהבחורה שהוא הרגע זרק?!

&nbsp
לסול אין חיים משלה?! שתלך לרדוף אחרי בלאס הוא משהו ותפסיק לדרדר את סברי עם המזימות האלה
לפחות הסצינות שלהן יחד משעשעות למדי (סול:"מנואל בחיים לא יאמין לי", סברי:"אבל את חכמה, בטח יהיה לך רעיון", סול: "אהה נכון, אז אני אחשוב על זה").
&nbsp
כמובן שחביאר קפץ על ההזדמנות שהוא מאמין שסרחיו ביטל את התביעה, ורץ לספר למריצה שהוא זה ששיכנע אותו. איכס עליו.
&nbsp
אהבתי איך שמריצה נהייתה פתאום נבוכה והשתתקה כשפבלו הודה שהוא עוזב את הלהקה בשבילה. שתרד מהעץ שלה.
השיחה שלהם אח"כ היתה טובה! סוף סוף פבלו התייחס למריצה כמו שמגיע לה: לא הסכים לסלוח לה, סירב לענות לה ונתן לה "כן, כן" כמו למפגרת שהיא מאמינה לחביאר. הגיע הזמן שהוא יתנהג אליה בזלזול. חבל רק שזה היה זמן כ"כ קצר, כי כבר בסצינה הבאה הוא הרס הכל
מתי פבלו נעשה כזה רכיכה????? אני כבר מעדיפה אותו יהיר, מושחת ומרוכז בעצמו כמו בהתחלה...
&nbsp
תומאס מחובר למציאות בפעם הראשונה:"לא נמאס לך שמריצה מנפנפת אותך כל הזמן?"

&nbsp
אני מבולבלת. אם כמו שהסבירו עכשיו, לוועד המנהל יש זכות להחליט מי לומד בבי"ס ומותר לו חוקית להעיף כל אחד שלא נראה לו..... למה שלחו קוד את המכתב שביקש מסוניה להוציא את מריצה מבי"ס? לא הסבירו אז שאין עילה חוקית לסלק אותה ולכן ניסו לשכנע אותה לעזוב כי אם לא סרחיו ימרר לה את החיים? פיספסתי משהו או שפשוט שינו גירסה בכזו גסות בלי הסבר?

&nbsp
איךךךךךך לעזאזל בפעם הקודמת שלאלו נישק את פלי הרגישה מותקפת ורעדה מפחד (ובצדק) והפעם הזאת פתאום היא אוהבת את הנשיקה שלו????

&nbsp
הבחור הזה שנראה כמו גידו והתחיל עם פלי- מיהו ומה הוא עשה לגידו
כי גידו כבר מזמן היה מנסה לאנוס אותה.... (כמו שהיה עם אנדראה, אגוס ופילאר כשחשב שכל אחת מהן כתבה לו. וואו כמה עברנו עם המכתבים האלה
)

shiran232

New member
כנראה שהרפואה בארגנטינה מאוד מוצלחת

אצלנו מנואל היה צריך לחכות לפחות חצי שנה לתור

&nbsp
תראי מה מריצה עשתה לפבלו..מה נהיה ממנו..סמרטוט!
&nbsp
אני חושבת שתומאס לא שינה את הדעה שלו לגבי מריצה כבר שתי שיחות ברצף

&nbsp
אין לי תשובה לגבי ההחלטה לסלק את מריצה

&nbsp
אולי גם גידו עובר תהליך?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
או, לחלופין, שהרופא הזה כ"כ נורא

שלא צריך תור כי ממילא אף אחד לא הולך אליו

&nbsp
במקום לעבור תהליך יפה ועיקבי כמו מיה(
) פבלו פשוט קפץ מקיצוניות אחת לשניה... אני מקווה שהוא יגיע לאיזון בהמשך.
וגידו נראה לי יותר הולך בשיטה של פבלו ועוד באקסטרים. אם הספיק לעבור תהליך ב8 פרקים שעברו מאז שהתנפל על פילאר, אז זו פשלה מאוד גדולה של העורכים שקיצצו את כל זה

shiran232

New member
חכי שתראי את 132

אולי אלה המכתבים של מיצ'י שגרמו לגידו לעבור כזה מהפך

niviri

New member
כלומר, המכתב הבודד שהגיע מאז פילאר?

מעניין מה היה בו

למעלה