סכמ"ש! נו מה קורה פה???

סכמ"ש! נו מה קורה פה???

כולן פה כושלות! אני נעלמת לתקופת מבחן ועבודות ואף אחת לא פותחת שרשור?
רע מאוד!
איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע:
התחדשות השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
סלב/ס השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת השבוע:
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

מה קורה???

אף אחת לא רוצה להיות ראשונה? איך עבר השבוע? מצוין! קרו דברים טובים! משהו טוב שקרה השבוע: מצאתי דירה! אני עוברת לדירה רק שלי שלי! במושבה. וסיימתי את העבודה על חינוך מגדרי בקורס כתיבה אקדמית. משהו רע שקרה השבוע: מרצים של איזה קורס מיותר(יש שני מרצים לקורס מיותר אחד), החליטו שלא הגשתי מצגת ונתנו לי ציון נכשל בקורס! חוצפה! דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: המממ... לא מצליחה לחשוב על משהו. התחדשות השבוע: דירה זה נחשב? ;) השבוע מ-1 עד 10: 7.5 יום השבוע: יום חמישי. המדריכה מהתכנית באה איתי לראות את הדירה ואמרה שהיא נראית אחלה! .קיבלתי את החוזה ועברתי עליו עם אמא שלי, מחר אני אחתום ואביא אותו לבעלי הדירה. סלב/ס השבוע: ג'סיקה קפשו ושרה רמירז, aka- הזוג הלסבי באחת הסדרות המצליחות שיש, האנטומיה של גריי! זה כל כך מרגש שיש שם זוג לסביות, וזו לא סתם סדרת נוער כמו גלי. שיר השבוע: how to save a life- בביצוע של כוכבי האנטומיה. נדבקתי אליו כללל השבוע. סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת השבוע: האנטומיה, כמובן. מבחני השבוע: בילוי השבוע: תוכניות לשבוע הבא: לעבור דירהההה!!! מסר לאומה: גורו לבד, אפילו בקופסת גפרורים, הלבד שווה את הצמצום. ציטוט השבוע: תמונת השבוע

tamaguchi girl

New member
איזה כיף! מזלטוב על מציאת הדירה

אין לך איך לערער על זה? חבל שתעשי סתם קורס שוב אפילו אם הוא מיותר..בהנחה שחובה לעבור אותו כמובן..מעצבנים ממש :|
&nbsp
גרמת לי ללכת לשמוע שוב את השיר בגרסא של האנטומיה ואז כרגיל כולי דמעות
איזו עונה חזקה זו!

&nbsp
מעבר קל וכיפי!!

tamaguchi girl

New member
הנה גם אני בדיליי קל(גדול)~

איך עבר השבוע? מהר

משהו טוב שקרה השבוע: רצתי (וסיימתי!) 5 ק"מ במרתון ת"א בשישי האחרון!
לא מאמינה עדיין

משהו רע שקרה השבוע: התחיל הסמסטר ואין לי כוחות

דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: /
התחדשות השבוע: קניתי 2 מכנסי ריצה קצרים, אז מה אם עדיין קר לרוץ איתם בלילות..שיהיה לקיץ

השבוע מ-1 עד 10: 10!
יום השבוע: שישי
סלב/ס השבוע: אגוס, ראיתי שהוא מחליף את קוקו בFW וזה שימח אותי שאני מכירה את המחליף! מקווה שהוא יהיה מוצלח

שיר השבוע: Toto- Africa לא יודעת איך נזכרתי בו השבוע אבל הוא כיפי ונוסטלגי

סרט השבוע: /
ספר השבוע: /
סדרת השבוע:
לא נעים להודות..לצערי אני רואה רק האח הגדול
(אני אתרץ שאני אוכלת תוך כדי, אז זה לא בזבוז זמן גמור
)
מבחני השבוע: /
בילוי השבוע:
אכלתי השבוע באמורה מיו בת"א והיה טעים :)
תוכניות לשבוע הבא: להיכנס לקצב של הסמסטר
כדי לא לפתוח פערים שלא אוכל לסגור בסוף, וארצה למות מרוב לחץ כמו בסמסטר האחרון הנוראי שהיה...

מסר לאומה: אם אני יכולה, כל אחד יכול לרוץ

ציטוט השבוע: /
תמונת השבוע: התחיל השבוע הסמסטר ובהשראת המאורע עיצבתי ע' הרע ללוגו של המגזין של הפקולטה לעיצוב (כולעיצוב- מדובר בלוגו קבוע עם ע' מתחלפת..). מאחלת לכולנו סמסטר מוצלח (או למי שלא לומדת- המשך שנה מוצלחת
) ובלי ע' הרע!

shiran232

New member
פששש יש לנו פה ספורטאית!

כל הכבוד!
&nbsp
אגוס כבר החליף את קוקו פעם בFW, והוא היה דיי סבבה..לפחות הם לקחו מישהו שאנחנו מכירים, למרות שעדיין העדפתי את הדינמיקה בין מיקה וקוקו
&nbsp
אהבתי את העיצוב! חמוד כזה

&nbsp
בהצלחה גם לך עם הסמסטר הזה! להתחיל עם אנרגיות

&nbsp

למעלה