המורדים 124-126

shiran232

New member
124

איך בכל פעם שפבלו רואה את אבא שלו (וזה קורה הרבה!) הוא תמיד שואל בפליאה "אבא, מה אתה עושה פה?"
&nbsp
באיזה מהירות אנדרדה נעצר!
&nbsp
סול ובלאס נזהרים שלא יראו אותם יוצאים יחד מביה"ס, אבל אין להם בעיה עם זה שסול תצמיד את האצבע שלה לשפתיים שלו באמצע המסדרון, כשיש תלמידים מסביב...
&nbsp
*גם אני מכינה כמה כוסות תה משקית אחת או זורקת אותה שתי שניות אחרי

&nbsp
לא יודעת מה אני מעדיפה - את ויקו ורוקו ביחד, או את ויקו ורוקו מתמרמרים על זה שהם לא ביחד...
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
"אבא מה אתה עושה פה"- אולי זה רמז עדין ל...

"אבא, אין לך עיר לנהל?"
&nbsp
אני די בטוחה שראיתי את סול מסתכלת מסביב קודם לוודא שאף אחד לא מסתכל עליהם.
&nbsp
ארגנטינאים אוהבים את התה שלהם חזק!

shiran232

New member
וזה עדיין מסוכן

הרי היו שם תלמידים..אם מישהו יעיף מבט עליהם פתאום? גם היו עוד מקרים שהיא חיבקה אותו בכניסה לבי"ס..לא זהירה!

shiran232

New member
125

לסוניה באמת יש טעם מזעזע

אהבתי את התגובה של לאלו לפלי!

הראשונה לפחות..בהמשך הוא כבר נכנס יותר מדי לחיים של פלי, ולרגע היה נדמה לי שהיא מדברת עם מיצ'י...

איזה מתוסבכים תלמידי אליט וואי..כל אחד "מפחד להיפגע" כאילו יש לו טראומות קשות מחיי האהבה..כולה בני 15..

חייבת להודות שלמרות שחביאר שקרן ותחמן, יש לו גם כמה תכונות טובות...

סוניה באמת חושבת להיפרד מפרנקו ולנסות להיכנס לקשר חדש עם אנדרדה רק בגלל שמריצה ביקשה? אני מבינה שזה החלום של מריצה, שאף פעם לא הייתה לה משפחה, אבל מה לעשות, היא כבר בשלב אחר בחיים.

niviri

New member
לא כל אחד... בעיקר מריצה

ועכשיו רוקו, מה שמחזק את טענתי שהם מתאימים

&nbsp
איזה תכונות טובות יש לחביאר?
את מוזמנת להאיר את עיניי כי לא נתקלתי אפילו באחת...

&nbsp
זה נובע מכל האשמה שסוניה מרגישה, ושהיא לא היתה אמא טובה למריצה. לא שזה מצדיק לחיות עם מישהו שאין לה עניין בו, כן? אבל בכל זאת זה לא שהיא חושבת על זה כי נורא בא לה לשמח את מריצה ולהגשים לה חלום. זה בא ממקום שהיא מרגישה שהיא חייבת למריצה על ה"ילדות העשוקה" שלה והיא מוכנה לוותר על החיים שלה בשביל לכפר על זה.

shiran232

New member
הם יהיו זוג מוזר מדי :|

בקשר לחביאר - הוא יצא על סרחיו, אז אני מניחה שהוא דיי אמיץ.
הוא לא גאוותן כמו רוב הבנים, לא אכפת לו שכולם יחשבו שמריצה חברה של פבלו בזמן שהיא יוצאת איתו. נראה שהוא באמת אוהב אותה ורוצה שיהיה לה טוב...

niviri

New member
אנחנו רואות את אותה סדרה?

אם הוא היה רוצה שיהיה למריצה טוב הוא לא היה משכנע את פבלו להגיד לה שתעזוב את בי"ס, כי זה ברור שמריצה רוצה להישאר! (והיא עוד דיברה איתו אישית על כמה זה חשוב לה). אבל מה אכפת לו מכל זה? הוא רק רוצה להרחיק אותה מפבלו אז עדיף לו שתעזוב.
&nbsp
לא גאוותן.. בלשון המעטה... גם לא היה אכפת לו שכולם חושבים שהוא טמבל ו/או מוגבל שכלית. זה כבר קיצוניות לצד ההפוך, לא כזה הרבה יותר טוב |(והאמת, אני לא בטוחה אם זה מגיע ממקום של לשים פס כדי לעשות מה שטוב לי או ממקום מתנשא של "למי אכפת מה כל הלוזרים האלה חושבים עליי? אני כ"כ מעל זה").
&nbsp
אמיץ סבבה, את זה אני מוכנה לזקוף לזכותו.

shiran232

New member
לי דווקא נראה שהוא באמת

חשב שזה יהיה לטובתה, כי הוא ראה כמה מה שקורה עם פבלו פוגע בה
&nbsp
חחח לפחות את האמיץ קיבלת

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
את רצינית????

הדבר היחיד שפוגע בה בהקשר למה שקורה עם פבלו אלו השקרים שחביאר מספר לה נגדו!!!!!!!!!!!!
והיו לה עוד שיחות עם חביאר שהיא מסבירה לו מה החשיבות של אליט וואי בשבילה, ובפעם הראשונה היא מרגישה שהיא במקום שהיא מרגישה בו שייכת- אחרי שהוא שומע ממנה דבר כזה, לנסות לגרום לה לעזוב זה פשוט מרושע.

shiran232

New member
מריצה מפחדת מקשר עם פבלו עוד מהעונה הראשונה

ודווקא בסצינה הזאת הוא נראה לי אמיתי

niviri

New member
אבל היא עוברת מאז תהליך ולומדת לבטוח בו

וחביאר מחבל בתהליך הזה

niviri

New member
124 לקח לי זמן. הרבה.

אה יופי, פלי יוצאת עם מקסי כי הוא הבחור הראשון שהתעניין בה. אפילו אני לא יכולתי להגזים יותר מזה.

ואיזה יופי שהיא רוצה לצאת לדאבל-דייט עם מזכירה מבוגרת והיזיז שלה כדי שהדייט עם מקסי *לא* יהיה מביך...

מנואל עיוור או מה? בשתי הפעמים שהוא ראה את מיה בחדר שלו היא חיטטה במרץ בתיק של פרנסיסקו, והוא אשכרה חשב שהיא באה בשבילו

זה מעניין שפרנסיסקו מחזיק את המספר של אלה בתיק שלו, לא הבנתי מה זה אומר בדיוק. סתם זרוקה לו בתיק חתיכת נייר שכתוב עליה "אלחנדרו: 052..."?

וזה מעניין אפילו יותר בהתחשב בעובדה שכשהוא התקשר אליו מהטלפון של דייגו ראינו שהוא בכלל זוכר את המס' בעל פה.

למה אלה צריך לבוא לבי"ס רק כדי שמיה תשאל אותו שאלה? חצופה! שתשאל אותו בטלפון או שתבוא אליו. אבל אני אשכח מהתקרית הזאת רגע כדי לכתוב את הפיסקה הבאה.

אפשר להשתחוות למיה

ממש אהבתי אותה בסצינה עם ויקו ופלי. קודם כל הא נכנסת לחדר שקועה בעצבנות שלה על פרן, אבל איך שהיא מבחינה שויקו לא בצמב טוב היא שמה את עצמה בצד ומתמקדת בה (ואח"כ גם בפלי). וכל מה שאמרה- ממש הוציאה לצופים את המילים מהפה. ציינה את הטיפשות של ויקו שהחליטה בשרירותיות שרוקו מעדיף את דני, וגם תהתה אם למה מפריע לה שרוקו מבלה אם פרננדה אם במילא החליטה לו שהוא מעדיף בנים

כן, יש המון הגיון בזה שרוקו לא מוכן לחזור לויקו. בערך אותו הגיון שמלווה את כל הקשר שלהם מאז שהכירו.

אנדרדה עצבן אותי בצורות חדשות הפעם!!! לא מספיק שהבת שלו מנקה לו את הבית (זה כאילו נורמלי שילדה בת 15 שואבת אבק?), עוד הוא מצווה עליה "תנקי טוב אבל. אלו ספות יקרות (אז אולי תמכור אותן כדי שיהיה לך כסף לתה?), אז תנקי היטב"

ומריצה גם כן, כ"כ מסונוורת ממנו שלא תוקעת לו את הכאפה שהוא דורש

אבל איזה עיניים היא פתחה כשהוא אמר שהוא מאוהב בסוניה

עוד סצינה חזקה של מריצה ופבלו
איזה עצוב זה היה שהיא אמרה שהיא מוכנה לעזוב את בי"ס אם זה מה שהוא רוצה והסתכלה עליו בכזה מבט מיואש, מאוכזב....

shiran232

New member
מנואל כנראה יותר מדי מרוכז בעצמו...

חחחח לא חשבתי על הקטע עם המספר של אלה

&nbsp
מיה הפכה לדמות הכי הגיונית בסדרה :|
&nbsp
כנראה רוצים להראות לנו בהגזמה שמריצה יכולה להיות גם ילדה לא מפונקת שעוזרת בניקיונות. אבל כן, אנדרדה חצוף.

niviri

New member
הנה אני! 125!!!

וואי וואי כמה אני עצבנית על אנדרדה

"מצטער על הבלאגן, ביקשתי ממריצה לסדר אבל היא היתה חייבת ללכת"

מה, הוא רציני?!?!? הוא רצה שהיא תגור איתו בתור עוזרת בית או מה?? היא לא שפחה, שכבודו יואיל להזיז את הישבן ולדאוג לתחזוקת הבית שלו! (ואגב, לא ראיתי בכלל בלאגן, אבל זה בקטנה). אני מתחילה לחשווש שהיא עוברת התעללות שם....
&nbsp
איזה מרגשת היתה השיחה של מריצה עם סוניה. (כמו כל השיחות שלהן). ממש נגע לליבי איך שמריצה מתחננת שתיתן לה משפחה אמיתית

&nbsp
אז פלי גילתה שזה נכון שאמא שלה אמרה למקסי שהיא מתה עליו ועכשיו כבר לא בא לה לצאת איתו. עד כאן הגיוני. מיצ'י בתגובה אומרת לה שדווקא בגלל זה היא חייבת לצאת עם מקסי כדי לעמוד מול אמא שלה
שזה לכאורה נשמע לא הגיוני, אבל זאת מיצ'י, היא סתם מחרטטת מילים כשבעצם כל מה שהיא רוצה זה שפלי לא תבטל כי ממש בא לה לצאת לבלות איתה

&nbsp
נחמד שבלאס הגן על סול מול מיה. זה אומר שכבר ירד לו ממנה לגמרי והוא באמת מתאהב בסול?
&nbsp
מיה ממש משחקת אותה לאחרונה! כל הכבוד לה על איך שדיברה עם רוקו בשביל שיחזור לויקו, למרות שהייתי מעדיפה שזה לא יצליח לה

ואהבתי את הקטע עם פרן והכיסא
רק למה בשניה שהוא אמר שמנו ביקש ממנו היא כבר סלחה לו? עדיין זה לא בסדר!

shiran232

New member
הקטע עם אנדרדה

כבר מתחיל להיראות שוביניסטי

&nbsp
איך מיצ'י תסתדר בלי פלי במשך ערב שלם?
&nbsp
מיה עוברת שינוי ממש יפה!

niviri

New member
רק שובינסטי מילא

כבר התרגלתי שזה העולם שלהם
אבל מרגיש לי כבר האחיות החורגות שמנצלות את סינדרלה...

shiran232

New member
126 כדי לסגור את השרשור

"זה כתוב בעברית?"

&nbsp
פבלו היה צריך את קונסואלו כדי "להפריד" בין סוניה וסרחיו?

&nbsp
מה סברינה ניסתה להשיג עם האיום שלה? היא חושבת שככה היא תחזיק את מנואל?
&nbsp
מיצ'י ממשיכה עם המכתבים לגידו? כמה חסרת חיים היא יכולה להיות? כבר שכחתי ממה זה בכלל התחיל...
&nbsp
תכלס את מי מעניין לראות משחק כדורגל של ילדים בשכונה, כשכולם צועקים כמו בהמות?
&nbsp

niviri

New member
יש פה הרבה שאלות

ובכן.. פבלו ניסה לבד קודם ונופנף כמו חרק אז כן, הוא היה צריך את קונסואלו

&nbsp
אני חושבת שסברינה חמודה ולא רעה מהסוג שמנסה להחזיק את מי שהיא אוהבת בכוח. ובגלל זה מה שאני חושבת עליה אני אניח שסתם היה לה התפרצות זעם רגעית והיא ממש לא מתכוונת לזה. ונראה לי שגם מנואל חושב כמוני, כי עובדה שהוא לא התרשם האיום.
&nbsp
את אשכרה שואלת כמה חסרת חיים מיצ'י יכולה להיות

זה התחיל מזה שהוא אמר שבחיים לא היה יוצא עם מישהי שמנה כמו פלי, וכבר אז לא הבנתי מה הקשר...
&nbsp
את פלי, מסתבר

למעלה