המורדים 121-123

shiran232

New member
121

נחמד לראות את מנואל אוכל את הלב

&nbsp
הבית של אנדרדה פתוח למבקרים אה? כל מי שרוצה פשוט מגיע.
&nbsp
אנדרדה מנסה להצחיק

&nbsp
קצת מצחיק שארוואי קוראים לעצמם להקת רוק, אבל מיה אומרת שרוק עושה לה צמרמורת..
&nbsp
ויקו הגיעה עד לבר כדי למצוא את רוקו, נשארה שם שנייה וכבר הסיקה מסקנות.
&nbsp
אז פרנסיסקו לא זכר שמיה "ילדה קטנה ותמימה" כשהוא החליט להכיר לה את החבר שלו?
&nbsp
כשרצו לסלק את אנדרדה עשו חקירה שלמה כדי למצוא סיבה מוצדקת לפיטורים, אבל את מריצה אפשר לסלק סתם ככה? כי אם סוניה לא תוציא אותה "ימררו לה את החיים"..מה הם כבר יכולים לעשות לה?
&nbsp
השיחה של סרחיו וקונסואלו הייתה אכזרית, אבל אלה הרגעים שבהם הסדרה מפסיקה להיות ילדותית ואני אוהבת את זה. הדמות של סרחיו הרבה יותר מוצלחת כשהוא לא צוחק את צחוק הגרגמל שלו ומתכנן תוכניות של ילד בן 4 עם דונוף.
&nbsp

niviri

New member
אראוואי של הסדרה קוראים לעצמם להקת רוק?

אני לא בטוחה

&nbsp
אני חושבת שהרעיון היה שויקו שמעה את דני אומר לרוקו כמה הוא שמח שהוא גם אוהב אותו באותה צורה ואז המסקנה שלה הגיונית. הבעיה האמיתית היא שאין מצב שויקו יכלה לשמוע מהמרחק שהיתה בו.
בכל מקרה, מבחינתי שויקו תמשיך להאמין בזה כמה יותר זמן.
&nbsp
לא נראה לי שפרנסיסקו תיכנן להכיר למיה את החבר שלו. לדעתי הוא כבר מאוהב בה בשלב הזה. לפי מה שהבנתי מיה ביקשה שיכיר לה מישהו והוא בכוונה נתן לו כתובת אחרת כי לא רצה שיגיע, אבל בגלל שמרטין הוציא אותם מהבית (איזה קטע שהוא בעצמו חזר עם חביאר אחרי 2 דקות בדיוק
) הם נפגשו בסוף, למורת רוחו של פרן.
&nbsp
כל הקטע הזה עם ה"סילוק" של מריצה- בכלל לא הבנתי מה הלך שם!!!
אם אי אפשר להעיף אותה, מה זה היה המכתב הרשמי הזה שדונוף הגיש לה? "גברת ריי הנכבדה, לצערנו לא נוכל לסלק את הבת שלך מבית סיפרנו ועל כן נבקשך להוציא אותה מרצונך החופשי"

ובכלל, איך זה הגיוני שמבחינה חוקית אי אפשר לסלק אותה? מריצה התלמידה הכי מופרעת שם! שבוסטמנטה יחכה בסבלנות יום-יומיים והיא בטוח תארגן איזה בלאגן שייתן לו סיבה טובה....
&nbsp
אגב הצחוק של סרחיו, מה שמפחיד זה הפיספוסים שהיו עם בוי אולמי לפני כמה פרקים ונשמע שזה די קרוב לצחוק האמיתי שלו

&nbsp
מיני סיכום שלי:
ראינו שלפחות מריצה זוכרת את השיחה ההיא. אבל היא לא מופתעת מפבלו, כנראה שהיא שמה לב אז שהוא היה שתוי.
&nbsp
מריצה אוהבת את נרודה
לא נשמע מתאים לה בכלל.
&nbsp
מנואל הלך בכיף לחזרות ולא למד בכלל למבחן. אותו מבחן שהוא היה חייב נואשות ללמוד אליו, ולכן לא הסכים לבזבז את זמנו אצל הרופא

העיקר שבזכות זה מרקוס לא הופיע בפרק
אני בעד לשלוח לרופא בפעם הבאה גם את לוחאן ולאורה.
&nbsp

shiran232

New member
אף פעם לא שמעתי שהם מתנגדים

כשבוסטמנטה קורא להם "bandita de rock & roll"
והם תמיד משחקים אותה מגניבים

&nbsp
אוקיי, אבל אז אנחנו רואים את ויקו בוכה ותופסת עוד זמן מסך

&nbsp
באמת? לא הבנתי את זה מהקטע עם פרנסיסקו..חשבתי שהוא באמת רוצה להכיר לה מישהו כי כל העניין הזה היה הצעה שלו

וזה באמת היה מוזר לי כבר נראה שהוא בעניין שלה...
&nbsp
חחחח אחלה הצעה! אפשר לשלוח לרופא חצי מהדמויות מבחינתי
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
כשבוסטמנטה בהתקף עצבים בגלל הלהקה

זה כנראה לא הזמן הכי טוב להתווכח איתו על סמנטיקה....
והיי, להקת פופ היא לא מגניבה???
&nbsp
האם זו היתה הצעה של פרנסיסקו? לא הראו לנו את זה, רק ראינו שמיה ופרנסיסקו סיפרו למנו שהוא יכיר לה חבר שלו.
כששאלו את פרן למה החבר שלו לא בא והוא ענה "אה באמת מוזר שהוא לא פה"- זה היה נשמע מחשיד כזה... כאילו שהוא יודע למה ולא רוצה להגיד. ואז הם התווכחו איזה כתובת פרן נתן לו ואלה התעקש שזו לא הכתובת הנכונה ופרן השתיק אותו עם "אתה לא תגיד לי מה אני אמרתי". בקיצור, מפוקפק משהו

shiran232

New member
פחות מרוק, לפחות עבור טינאייג'רים

חוץ מזה, את לוקחת למנואל/פליפה את ה-

&nbsp
אוקיי, קיבלתי

shiran232

New member
122

וואו, גידו חבר ממש טוב.
&nbsp
מריצה: "קודם הוא אומר לי שהוא אוהב אותי, ואח"כ הוא כותב לי שירים. יכול להיות שהוא באמת אוהב אותי?"

&nbsp
אלה הביא למיה משחקים?

אוי שיט זה השטיח הזה

תכלס אחרי מה שפרנסיסקו עשה לו, אני במקומו הייתי לוקחת את השטיחים בחזרה!
&nbsp

niviri

New member
מריצה אמרה: "יכול להיות שהוא *הבין* שהוא באמת אוהב אותי?"

והאמת שבהתחשב בכך שפעם אחת הוא התחיל איתה בגלל התערבות, ופעם אחרת התעקש שוידוי האהבה שלו הוא רק בדיחה, התהייה שלה לגמרי במקום.
&nbsp
למה את חושבת שאלה הביא למיה את השטיח של הריקוד?
אמרו שאבא של אחד התלמידים שלח את זה. וחוצמזה, השטיח הגדול והקשיח הזה לא בדיוק נכנס בשקית של אלה.....

shiran232

New member
כי הוא אמר לה "הבאתי לך משחקים"

ושנייה אחרי זה הגיעה הסצינה שכולם רקדו על השטיח הזה והוא השתתף בחגיגה

niviri

New member
גם אני הגעתי לפרק 122

טוב, אז אני לא הבנתי נכון וויקו באמת לא שמעה את מה שדני אמר לרוקו, רק ראתה אותם וסתם קפצה למסקנות

בכל מקרה, אני מאחלת להם פרידה ארוכה שבמהלכה לא יתעסקו אחד בשניה. ויקו מוזמנת לחזור להיות הסייד קיק של מיה- כמו שהיא נועדה להיות, ורוקו יכול לחזור לאיפה שהוא בא ממנו.
&nbsp
גידו
מה זה היה אמור להביע עם פילאר?!? ולא רק הוא הבעייתי. גידו מסביר לתומאס למה היה בטוח שפילאר כותבת לו את המכתבים ותומאס מאוד כועס עליו. לא, לא על זה שהוא התכוון לשכב (לאנוס) עם החברה שלו, אלא על זה שהוא חשב עליה שהיא מסוגלת לכתוב דברים כאלה. סדר חשיבות שכזה.
&nbsp
אווווווווף מיצ'י
אני עם דולורס פה, באמת יש לה השפעה מזיקה על פלי.
למה זה שפלי מסכימה עם מיצ'י שהן חברות מציל אותה מדונוף? הייתי מצפה שזה יהיה ההיפך! זה לא הכי נורמלי שמזכירה בבי"ס משכנעת תלמידה שהיא חברה שלה. זה גם מה שבלאס שיכנע את מיה בשלב בראשון בקשר שלהם וכולנו יודעים מה היה ההמשך.....
&nbsp
רגע, אז פלי לא הולכת לשאול את לאלו למה הוא שיקר למקסי? נוווו אי אפשר להשאיר את זה ככה פתוח

&nbsp
מריצה וסוניה
איזה חמודה מריצה שאמרה לסוניה שהיא שמחה על השיחה למרות שלא עזרה לה

&nbsp
כן, חביאר, "אנחנו יוצאים יחד זמן קצר" זו הגדרה מדויקת והולמת ל2 וחצי דקות.....
&nbsp
שאני אבין, קונסאלו ויתרה על הצלת כל המשפחה שלה מהעוני ועל הבריאות של אמא שלה רק כדי שפבלו יוכל להופיע
ואח"כ היא עוד בוכה על זה!? מטומטמת. אפילו פבלו הבין שאין פה באמת בחירה ולא כעס עליה שהלשינה עליו. היא מתחילה להימאס עליי, אני כבר מוכנה שתעזוב.

shiran232

New member
תומאס דביל

לא היה שום היגיון בשיחה עם דונוף. אמא של פלי מתלוננת שמיצ'י משפיעה לרעה על פלי. ברור שאם היא מצליחה להשפיע עליה, פלי לא תגיד לדונוף שיש לה השפעה רעה..אולי דולורס סמכה על זה שפלי מפחדת ממנה ותצדיק כל מילה שלה?
&nbsp
חחחחח סדר העדיפויות של קונסואלו משובש לגמרי

חבל, דווקא התחלתי לחבב אותה...
&nbsp

shiran232

New member
123

ההשפעה של מיצ'י חלפה, ופלי החליטה להתעמת עם לאלו שוב..?
&nbsp
פבלו: "אבא שלי לא מסוגל לעשות דבר כזה"..באמת??
&nbsp
לא הבנתי משהו..ארוואי אמורים להופיע בגראן רקס. הם דיברו על זה שיהיו פוסטרים של ההופעה עם או בלי התמונות שלהם, אני כבר לא זוכרת..מה יקרה כשבוסטמנטה יראה את הפוסטר ויבין שקונסואלו שיקרה?
&nbsp
למה פרננדה ובלן נבהלו מהאיומים של בלאס? להן יש את קלף "הקשר האסור עם תלמידה", לו אין שום דבר שיכול להשאיר אותן לשנה נוספת בבי"ס..
&nbsp
למה מיה וויקו כל כך אובססיביות לגבי אלה?
&nbsp
פבלו שמח שסרחיו יהיה עסוק כי הוא לא יוכל להציק לו. ראש עיר + בעלים של בי"ס, ואיכשהו יש לו יותר מדי זמן פנוי...
&nbsp
יואוווו מיצ'י

&nbsp
תומאס לא ייעץ לפבלו להתקרב למריצה בפעם האחרונה שהם דיברו?
&nbsp
מיצ'י לא רוצה להודיע לדונוף שאצ'מנדי התקשר כבר 10 פעמים..למה היא לא הודיעה לו בפעם הראשונה??
&nbsp
מריצה! לפני שנייה התחלת קשר! כבר את בוגדת?? בכל מקרה, אהבתי את השיחה ביניהם אחרי הנשיקה. שניהם היו כאלה מסכנים

&nbsp
Disgusting English

&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
זה לא את לא הבנת, זה פבלו

הוא כנראה פשוט שכח מהשלטים...
סרחיו הרי באמת יגלה על ההופעה בגרן רקס, יש מצב שבאמת דרך הפוסטרים.
&nbsp
לגבי פר ובלן: כן, מריצה כבר הסבירה להן את זה

&nbsp
זה פשוט בגלל האגו של מיה (שויקו אחראית על תיחזוקו). אין דבר כזה שגבר ראה אותה ולא ירצה להיפגש איתה.
&nbsp
תומאס מייעץ לפבלו להתקרב למריצה כל פעם שפבלו רוצה לוותר. ובאותה עקביות, תומאס מייעץ לפבלו להתרחק ממנה (או סתם בהלם לגלות שפבלו אוהב אותה) כל פעם שפבלו מנסה להתקרב אליה. חייבים להתרשם מזה שהוא מצליח להתמיד בהתנהגות המבלבלת הזו.
&nbsp
חחחחחח לא חשבתי על הקטע עם מיצ'י
באמת איך היא הגיעה עד ל10?
&nbsp
זה לא נקרא בגידה
זה פבלו, מה את מצפה, שתישאר אדישה אליו?!? היא הרשתה לעצמה להיסחף עוד פעם אחת לפני שהיא מספרת לו על חביאר ושומרת מרחק כמו חברה נאמנה נסיבות מיוחדות כאלה לא נחשבות.

shiran232

New member
חחח אם היה לי זמן מיותר

הייתי מאחדת בסרטון את כל תגובות ההלם של תומאס כשפבלו מספר לו שהוא אוהב את מריצה
&nbsp
אני עדיין קוראת לזה בגידה

niviri

New member
דברים שרציתי להגיד על 23

אההה יופי, כן הציק לפלי לברר למה לאלו שיקר! אני שמחה שהתייחסו לזה. לפי התשובה שלו עושה רושם שהוא כבר דלוק על פלי. אבל עדיין לא היה יפה מצידו, לא חשבתי שהוא טיפוס חביארי כזה..
&nbsp
כאילו שזה לא מספיק מעצבן שפלי ממשיכה להתעקש כל פעם שאף אחד לא רוצה אותה כי היא שמנה, עכשיו היא גם מוחקת את כל האקסים שלה וטוענת שמעולם לא היתה בקשר רציני
מה יהיה? בשלב הבא היא תספר למקסימו שהוא בכלל הגבר הראשון אי פעם שיצא לה לדבר איתו.
&nbsp
אהבתי את הקטע שלכולן ברור שאם יש מישהו שלא מתקשר למיה, משהו פה מסריח

&nbsp
נחמד מצד מריצה לעזור לפרננדה ולבלן ולהציע שילשינו על בלאס וסול. היא עוד טורחת לתת להן הוראות מפורטות איך לספר לדונוף כדרך אגב, כאילו שנפלט להן. רק שהן כנראה לא מבינות מה זה אומר ופשוט מודיעות לדונוף חגיגית. בסופו של דבר דווקא פר אמרה נכון- "כמו מטומטמות"

&nbsp
פבלו ומריצה
איפה להתחיל

סצינה מעולה
רגעים כאלו הם הנקודות החזקות של הסדרה.
אז קודם כל, הם התנשקו וזה נחמד כי אין להם הרבה נשיקות (ואפילו לא זכרתי כך שהם תפסו אותי בהפתעה) ומעבר לזה, כל השיחה שלהם היתה טובה. פבלו שמבקש הזדמנות לשכנע ברצינות כוונותיו, ומריצה שפוחדת להתאכזב שוב ומעדיפה להגו על עצמה... היה חזק כשהיא אמרה לו שהיא חברה של חביאר, וראו עליה איזה מאבק פנימי היא מנהלת כדי להוציא את זה. וכרגיל, אין על המבטים מלאי המשמעות של קמילה, במיוחד בסצינות כאלו שנאמר כ"כ הרבה מעבר למילים...
וכל הכבוד לפבלו שלא בורח חזרה להעמדות פנים כהרגלו ולמרות הדחיה עדיין לא מוותר על מריצה. גם הוא עבר תהליך יפה העונה.
&nbsp
לוחאן במצב ממש קשה עם האובססיה שלה לחביאר. היא שמחה שמריצה יוצאת איתו כאילו היא זכתה בלוטו
שמישהו כבר יעיף אותה מהמסך שלי!!!!!

shiran232

New member
פרננדה דווקא לא נראתה

מפגרת עד השיחה עם מריצה. כשהיא רצתה להיות עם מרקוס היא הייתה דיי תחמנית, ופתאום כשבלאס נותן לה עונש "רק כי הוא חבר של סול", היא לא חושבת בעצמה על האפשרות להתלונן עליו, וצריכה את העזרה של מריצה.
&nbsp
מסכימה לגבי פבלו ומריצה. הייתה סצינה ממש טובה.
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
גם אחרי השיחה עם דונוף היא לא היתה מפגרת

כשאמרה לבלן שאם הוא דורש הוכחות הן ישיגו הוכחות... כנראה היתה לה נפילה רגעית מהלחץ

למעלה