המורדים 118-120

shiran232

New member
118

מריצה:"היית אחותי, לא אמא שלי"..מה? למה?
בכל מקרה, הייתה סצינה יפה.
&nbsp
ויקו משתפת את הכיתה (באמצע שיעור!) שהיא ורוקו חברים

&nbsp
יפה שסוניה ופרנקו מבינים את מיה למרות שבכל פעם היא ממציאה תירוץ חדש...
&nbsp
פבלו: "בגלל זה אבא שלי ביקש את התיק שלך. הוא רצה לברך אותך!"

&nbsp
איזה מהר מגיעות ההפסקות באליט וואי!
&nbsp
מוכרים אספירין במזנון?

&nbsp
למה מריצה כעסה על פבלו כשקונסואלו הגיעה?
&nbsp

niviri

New member
מה למה מה?

זה מאוד ברור ונכון. סוניה התנהגה למריצה תמיד יותר כמו אחות מאשר אמא. היא לא ניסתה לחנך אותה או לשים לה גבולות, רק להיות חברה שלה.
&nbsp
אני בכלל לא הבנתי מאיפה פבלו ידע שסרחיו ביקש את התיק של אנדרדה

&nbsp
למה מוכרים? אולי לאלו בנדיבותו מחזיק מלאי אספירין ותרופות בסיסיות ומחלק לתחלמידים שלא מרגישים טוב...
&nbsp
מריצה כועסת על פבלו בדיפולט. אם תהיה סצינה שלהם שבמהלכה היא לא כועסת עליו- זה הזמן לתהות!

niviri

New member
אז לגבי 118

סוף סוף מריצה השלימה עם סוניה!
(עכשיו המשפט של מריצה שהיא לא רוצה לסלוח לה כי היא יותר טובה ממנה בכלל נראה מגוחך, למה זה טוב אם שניה אח"כ היא הולכת וסולחת לה? טיפשות שכזאת).
סצינה חזקה ומרגשת, שיחה מקסימה, משחק מצוין של שתיהן.
הבעיה רק שלא מאוד אמין שמריצה שומעת על הילדות וההורים של סוניה בפעם הראשונה בגיל 16. היא אף פעם לא תהתה בתור ילדה קטנה למה אין לה סבא וסבתא?

וכמובן שמאוד לא מצא חן בעיניי ההתלהבות של מריצה ממרטין

&nbsp
סוניה היתה כזאת חמודה עם פרנקו כשהיא סיפרה לו כמה היא שמחה שמריצה סלחה לה

&nbsp
מאוד לא יפה מצד פבלו להגיד לקונסאלו לבוא ואז למסור לה שהוא לא פנוי אליה. למה הוא לא אמר לה פשוט שהוא עסוק היום? בשביל מה לגרום לה לבוא במיוחד לבי"ס ושם לנפנף אותה? אני שמחה שגידו נטש את המשימה ובסוף היא כן פגשה את פבלו כי לא מגיע לה היחס הזה.
&nbsp
לא הבנתי למה סרחיו היה צריך לגלות שאנדרדה לא באמת מורה כדי לפטר אותו. הם מפטרים שם מורים ומנהלים על ימין ועל שמאל ואף פעם לא היו צריכים סיבה אמיתית. ודווקא במקרה הזה לא חסרות בכלל סיבות מוצדקות לפיטורין: בילוי חשוד עם תלמידים מחוץ ללימודים, שיאן באיבוד תלמידים כשהם באחריותו, שעת שיחה במקום שיעור אומנות......
&nbsp
מיצ'י עוברת כל גבול עם החוצפה שלה. איך זה נראה לה הגיוני להזמין את עצמה לחתונה של אנשים שהיא לא מכירה?!?!

&nbsp
מוזר שמיה בהתחלה התכוונה לספר למריצה על סוניה ופרנקו, אבל אח"כ כשמריצה שאלה אותה היא העדיפה לא להגיד כלום, ואח"כ כשהם היו כולם יחד דווקא כן סיפרה לה. מבחינת סוניה ופרנקו (סונקו? פרניה?) נראה לי דווקא עדיף שזה נעשה מולם והם יכולים מיד לדבר עם מריצה.

shiran232

New member
הזוי הקטע הזה.

מילא עניין העבודות של סוניה, אבל באמת לא הייתה להן אף שיחה מספיק רצינית שבה היא מסבירה לה למה אין להן שום קשר לאף אחד מהמשפחה שלה?
&nbsp
אני תוהה איך מיצ'י העסיקה את עצמה לפני שהיא הכירה את פלי...
&nbsp
סונקו

&nbsp

niviri

New member
חחחחחח מעניין באמת
אולי היה למיצ'י קורבן אחר...

shiran232

New member
119

איזה תגובה לא צפוייה של מריצה לוידוי של סוניה...

איזה קטע דפוק עם השמלה של פלי..היא יושבת עליה ממש יפה, לא רואים בטן ולא כלום, אבל אמא שלה מתעקשת שהיא לא יכולה ללבוש שום בגד שהוא לא שחור

דולורס אומרת לאבא של מקסימו שהבת שלה לא הגיעה למסיבה, כשפלי נמצאת ממש לידם..מה היא חשבה שיקרה בפעם הבאה שהוא יראה את פלי(ככל הנראה לבושה בשחור) ויבין שזאת הבת שלה?

הסנדוויץ' של פבלו נראה ממש שווה!

אני לא אגיב על כל ההצגה עם אנדרדה...

niviri

New member
אולי אמא שלה היתה פחות מתעקשת

אם זו היתה שמלה בצבע יותר סולידי. לא סתם בחרו באדום דווקא שנחשב צבע בולט מדי ולא צנוע.
&nbsp
אם אבא של מקסימו לא זכה להכיר את פלי עד עכשיו, למה שיפגוש אותה שוב בעתיד? אלא אם כן הקשר בין מקסי לפלי יילך ממש טוב, אבל הרי כידוע אף בן לא מעוניין בפלי ואמא שלה כנראה משדכת לה רק כדי להוכיח שלא רוצים אותה....
&nbsp
אז למה התמונות המבאסות?

shiran232

New member
אבל חוץ מהצבע לא היה שום דבר "נועז" בשמלה

לא איזה מחשוף או משהו שיכול "לעשות בושות", כמו שאמא שלה אמרה...
&nbsp
אני הבנתי שהיא כן תכננה להכיר לו אותה, רק לא בהזדמנות הזאת..
&nbsp
כי המבטים של קמי היו ממש חמודים

niviri

New member
אבל אדום נחשב מאוד נועז, בהחלט מספיק לבושות

תשאלי רבנים!
&nbsp
אני הבנתי שהמטרה היה להפגיש אותה עם מקסי

&nbsp
אבל הסיבה למבטים.....

shiran232

New member
לא משכנע

נכון, אבל בהנחה שהקשר שלהם יחזיק, בטוח יצא לה לראות את אבא שלו בהזדמנות אחרת

niviri

New member
איך לא משכנע?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/857/678.html
הנה, אפילו מומלץ ללבוש שחור שזה הכי צנוע!
&nbsp
אם הקשר שלהם יחזיק, יש יותר סיכוי שפלי תלבש אדום לדייט ואז מקסי יזרוק אותה עוד לפני שתעלה פגישה עם ההורים....

niviri

New member
הנה אני עם 119

מנואל לא רוצה שום אפוטרופוס, הוא רוצה להחליט על עצמו. סה"כ הגיוני, הרי הוא היה אמור להיות כבר מעל גיל 19....
&nbsp
ויקו ופלי

&nbsp
אווווף למה מיצ'י באה? כל פעם היה נראה שפלי מצליחה להתחמק ממנה ואני מטפחת תקוות שנפטרנו ממנה היא מצליחה להשתחל

פלי לקחה איתה את השימלה השחורה לטענתה כדי להחליף אליה אם אמא שלה תתרגז שהיא לבשה את האדומה. נו, אז אני קיבלתי את הרושם שהיא די התרגזה, למה פלי לא החליפה שמלה?

&nbsp
מה פתאום מיה בולסת מתוקים מתוך מועקה
זה כ"כ לא קשור לדמות שלה! כנראה היא מבלה יותר מדי זמן עם פלי

&nbsp
כשחושבים על זה, חמוד מצד סרחיו להעמיד פנים שהוא בצד של התלמידים כי הוא רוצה שפבלו יאהב אותו

סול
אני סוגדת לה כרגע, רק בגלל שאנדרדה לא מעניין אותה. וזה עוד מועצם על רקע הגועל שכל שאר הילדים מעלים בי.
&nbsp
וואו וואו איזה מכתב נועז גידו קיבל, לא להאמין!
לא, באמת לא להאמין! פותחים לי חולצות ומתנשפים כאילו מי יודע מי כתוב שם ובסוף המשפט הכי קיצוני זה "אני רוצה לעשות איתך סקס שוב ושוב"
מטורף!
&nbsp
תומאס ופילאר

&nbsp
יואווווו איזה מעצבנת לוחאן עם ההתעקשות שלה לדחוף את מריצה לחביאר בכוח!!!! בא לי לחנוק אותה
מריצה צריכה למצוא לעצמה BFF אחרת. אני מציעה את פילאר, זה יכול ללכת טוב.

shiran232

New member
הקטע עם מיה באמת היה מוזר

חחחח כ"כ הגזימו עם המכתב..כבר היה עדיף שלא היו מגלים לנו מה כתוב שם...
&nbsp
כל עוד הסצינות של לוחאן הן עם מריצה ולא עם מרקוס או לאורה, אני בסדר עם זה.

shiran232

New member
120

לא משנה כמה ינסו לרגש בסצינות של אנדרדה, זה פשוט לא עובד עליי. איזה כיף שהוא עוזב!

באיזה התלהבות הבחורה ההיא סיפרה למרי שהבת שלה מחפשת אותה

פרנקו היה יותר חכם לפני הקשר שלו עם סוניה. הוא יודע שמיה ומריצה לא אוהבות את הקשר הזה. לא נראה לו חשוד ששתיהן מחליטות פתאום לספר לו שסוניה יוצאת עם אנדרדה?

יש סצינות כל כך ילדותיות (כמו הקטע שדונוף נכנס עם קופסה גדולה לכיתה ואמר לאנדרדה שהגיע הזמן לעזוב..ובכלל רוב הסצינות שקשורות לאנדרדה-דונוף-בוסטמנטה) שהייתי שמחה אם היו מציגים אותן אחרת. בכל זאת, זאת סדרה לבני נוער. אפשר להעלות קצת את הרמה...

בנחה

niviri

New member
כן היה נראה לו חשוד

הוא גם אמר למריצה שהיא רק מנסה להכניס לו דברים לראש. אבל זה שאתה פרנואידי לא אומר שלא רודפים אחריך.... ופרנקו קינא לסוניה כל פעם כשדיברה עם מרטין, עוד לפני שהבנות נכנסו לתמונה.
&nbsp
דונוף ילדותי. זו הדמות. וזה מה שהופך אותו לכזה לייקאבל. אז ספציפית איתו אין לי בעיה, הרמה מתאימה.
אנדרדה זה סיפור אחר. דמות מזעזעת, בלי שום הגיון. כל מה שקשור אליו הרבה מתחת לרמה הכללית של הסדרה והוא מוריד איתו את הדמויות שלצידו.

למעלה