סכמ"ש! מי שלא עונה- מנודה!

tamaguchi girl

New member
אה אני חשבתי על אימון ולא על חוגים בחד"כ..אני שונאת את זה

בדיוק בגלל מה שתיארת..דוחסים את כולם, אין יחס אישי (גם בקבוצה קטנה יחסית של 15 איש, במידה והמדריכים לא מאוד מיומנים אז הולכים לאיבוד וזה שעה אבודה..)
&nbsp
וכמו שענית לעצמך - הכל עניין של דרישות וציפיות שלך מהמקום, אז כנראה שהכסף הוא השקעה במקרה שלך

&nbsp
לגמרי צחקתי לגבי הנראות, אבל כן בעזריאלי לפחות רגוע יותר מהסנטר
(איך ואיפה קראתי סנטר...זה החוסר שינה שכתב במקומי
)

LiaTuSh18

New member
מה החלטתתת לא הבנתי??חחח אני במתח

וזה בבניין העגול אבל הכניסה היא מהקניון לא? אני יודעת בכל אופן שיש כניסה/יציאה משם..ליד הבית קפה הזה..
ומה תעשי עם החברה בחוגים? פילאטיס ויוגה וכאלה זה הכי חוגים שאסור לצייץ מילה, וזומבה ואירובי וכל אלה מי יכול בכלל לחשוב על משהו חוץ מלזכור את הצעדים ולהשתדל לא להתעלף?

Jolleen

New member
חחח החלטתי על הולמס פלייס

ואכן יש כניסה נפרדת מהבניין העגול.. לא צריך להיכנס לקניון
כבר הייתי בחוגים עם חברות כשגרתי בב"ש.. וזה היה לי מאוד מאוד כיף והרבה בזכותן..אם הייתי שם לבד היה לי פחות כיף.. זה הכי כיף בזומבה ואירובי וכאלה כשלא זוכרים את הצעדים או כשמצליחים דווקא חח זה ממש צחוקים תוך כדי השיעור... לא יודעת אולי אני אתבדה ושם זה ממש אחרת אבל עצם הידיעה שחברה הולכת איתי גורמת לי לרצות ללכת יותר מאשר ללכת לבד
מה גם שיש שם ג'קוזי וספא ככה שזה באמת מקום שלא הייתי הולכת ומתיישבת לבד בג'קוזי חחח

LiaTuSh18

New member
זה לא בסנטר זה בעזריאלי היא אמרהההה חח

לא משנה.. אבל האמת שגם אני חשבתי על מה שאמרת ולא כתבתי לה משהו מה. זה מזה נכון! זה לא כמו הליכה שמפטפטות וכאלה, אין יותר מדי זמן לדבר, בטח שלא באמצע חוג!
זה כמו שתמיד את מתיישבת נגיד ליד חברים בלימודים.. טוב במקרה שלי כן דיברנו מלא אבל זה אוניברסיטה חח במכללות זה נראה לי בלתי אפשרי אז אין ממש טעם..

Jolleen

New member
לא בקטע של לפטפט... זה מהנה יותר להיות עם חברות

תחשבי שזה סוג של ריקוד..כמו במסיבה..
עם בנות שאת לא מכירה זה מוזר כזה כאילו את נהנית עם עצמך
וכשזה עם עוד מישהי שאת מכירה, וזאת חברה.. זה כיף יותר, זה הכל
לא משנה, לא תבינו אותי חחח
כמו שאמרתי כבר הייתי בחוגים עם חברות והייתי בחוגים בלי חברות. התחושה שלי הייתה אחרת לגמרי.

LiaTuSh18

New member
יהיה בסדר עם כל מה שקורה במשפחה!

קבלי אנרגיות חיובית! (אמנם ממנודה אבל עדיין שוות משהו אולי..:p)
יווו מגניב עם רון חולדאי! כאילו הוא לא כזה אטרקציה אבל אני מתלהבת מכל סלב שאני רואה חח זה מדהים שלא משנה כמה ראיתי אני עדיין כולי $%#$%^#$ וכן בגיל 26. :|
ילדה קטנה? יווו אחותי את בדילאי היסטרייי חחח
יש לאגם שיר שהוציאה לבד ואני ממש אוהבת אותו! הוא מיועד לקהל יעד יותר של ילדים (אבל היי תראי באיזה פורום אנחנו כותבות) ויש לו קצב מעולהההה שתמיד מרים לי תמצברוח! אפילו עשו לו ריקוד בזומבה! חח הוא נקרא כמו בריו תחפשי :)
הרבה פעמים אני מסתכלת על האהבה מלידה הזה כשאני בויאודי של הוט ושוקלת אם לראות או לא ותמיד זה נשאר בלא חח אבל טוב לדעת שהיא טובה
איזה כיף זה פיקניק! כמה שנים לא עשיתי אחד כזה! מקוריים אתם..
בהצלחההה עם המעבר דירהההה!
ממממ...התלבטות קשה באמת כי ההבדלים ממש משמעותיים.. מה שכן אני יודעת שלפחות אצלנו בהולמס יש בריכה, אם גם אצלכם יש זה בטח מייקר את העלויות אבל אם את רואה את עצמך משתמשת בה אז זה גם פלוס... הקטע של ללכת לבד כבר אמרת בעצמך שזה לא להיט אבל זה גם תלוי באופי.. יש אנשים שהולכים לסרטים לבד גם..ומה שמגניב זה שאפשר להכיר אנשים חדשים..השאלה גם מבחינת הנסיעה לשם זה בטח מוסיף לך עוד כסף.. קיצר אני אומרת אם את יכולה לעמוד בזה כלכלית אז תעשי את זה, אם זה לא שווה את ההקרבה והקיצוצים שתצטרכי לעשות.. זה כבר רק את יודעת..

Jolleen

New member
חחח אחפש את כמו בריו !

תחשבי על זה, פיקניק זה בילוי שלא צריך להוציא בו כסף...פשוט מביאים מה שיש בבית וזהו. הכי כיף

תודה! אז זהו, עברתי! אמנם עכשיו ברגע זה אני אצל ההורים (סופ"ש וזה, וגם אין לי עדיין מזרן שם, ההובלה ביום ראשון...אז תכלס ביום ראשון אני אכנס לדירה
בקשר לחד"כ- נראה לך הייתי בוחרת חד"כ שמצריך נסיעה? זה הליכה של איזה רבע שעה מהדירה שלי.. בסוף נרשמתי לשם חח אז אין מה להתלבט יותר

sparx

New member
יא! אני יודעת (בערך) איפה את גרה חח

אנחנו יחסית קרובות

&nbsp
ראיתי שכבר החלטת.. אבל אני בעיקרון הייתי מנויה בהולמס פלייס (היה לי מנוי זהב כזה שיכולתי להיכנס לכל הסניפים..) ומבין סניפי ת"א הכי אהבתי את של עזריאלי.. למרות ששל הסנטר יותר קרוב אלי .. תהני

למעלה