המורדים 115-117

shiran232

New member
115 עם הרבה סימני שאלה

למה צריך לאסוף את כל הכיתה כדי לזהות מי הרביץ לרוקו? גם ככה היחיד שיכול לזהות אותם זה רוקו...
&nbsp
סול באמת כזאת סתומה או שהיא עושה את עצמה?
&nbsp
מיה יצאה ממש מגעילה עם סוניה
&nbsp
ממש חכם להזמין קודם את הבוגרים לביה"ס ורק אז לברר אם רוקו יכול להגיע...
&nbsp
למה נזכרו עכשיו בקטע עם הסיבוב הופעות? סרחיו ראה את פבלו דיי הרבה פעמים מאז שהוא גילה על זה
&nbsp
למה סרחיו מארגן ארוחה רומנטית בדירה של פבלו?

&nbsp
יואווו מרקוס ולאורה כאלה בלתי נסבלים!
הוא עובר כל שנייה ממצב "רוצה את לאורה" למצב "רוצה את לוחאן" והיא עם התירוצים המפגרים שלה עוד מימי פרנסיסקו על זה שהיא צריכה לדאוג לאחותה, כאילו היא איזה חולה סיעודית שצריכה תמיכה 24/7!
&nbsp
איך פרנקו הגיע למסקנה שהוא צריך לספר למיה את האמת על אמא שלה? איך זה קשור לסוניה?
&nbsp
&nbsp

niviri

New member

מוסיפה שאלות:
- איך כל הבוגרים באו אחרי שרק לפני כמה ימים הם היו במפגש בוגרים (אז גילו על רוקו)? זה לא נראה להם חשוד?
- למה אגוסטינה צריכה לספר לחברים של דייגו שהוא יכול לזהות את התוקפים? הוא ברוגז עם הכיתה?
- מה מיצ'י ואנדרדה תיכננו לעשות עם כל הבוגרים שהגיעו למפגש אחרי שהתוקפים זוהו?
&nbsp
מיה יצאה מגעילה עם סוניה כמו שרק מיה יודעת. וזו היתה סצינה חזקה ועצובה כי ראו עליה כמה שקשה וכואב לה לפגוע בסוניה ובכל זאת היא מכריחה את עצמה כי היא חייבת לנהל את העיניינים כמו שהיא רוצה.
&nbsp
לגבי סיבוב ההופעות, לא נזכרו בזה עכשיו, זה חלק מהעלילה מאז שסרחיו גילה.
&nbsp
כמה אירוני, שבזמן שלאורה מסבירה למרקוס שהיא צריכה לדאוג לאחותה, לולה מסתובבת לה לבד באזור לא מוכר, מדברת עם אנשים זרים. לאורה אומנם הזדעזעה כשלוחן סיפרה לה שלולה מתכוונת להבריז וללכת לחפש את אמא שלה, אבל היא לרגע לא חשבה לבוא איתה. כי יותר חשוב להישאר בבי"ס כדי להסביר למרקוס כמה לולה צריכה אותה.
&nbsp
אני חושבת שדווקא פרנקו הגיע למסקנה הגיונית, בהנחה שסוניה סיפרה לו על כל מה שמיה אמרה. מיה התעקשה שפרנקו עוד מאוהב באמא שלה, בגלל שהיא חושבת שהיא מתה היא יוצרת לעצמה איזה דמות אם אידיאלית בראש. אם היא היתה יודעת שאמא שלה בחיים ובוחרת כבר 15 שנה לא להיות איתה, היה לה יותר קל לשחרר ולקבל את פרנקו בזוגיות.

shiran232

New member
לא ברור, לא ברור.

מסכימה שהסצינה הייתה טובה. מבאס (כאילו שלא ידעתי שזה הולך לקרות) שמיה עדיין לא שינתה את החשיבה שלה מהעונה הראשונה, כי היה נראה שהיא מתקדמת. ולמרות זאת, בצפייה הזאת היא הפכה להיות הדמות האהובה עליי מכל ארבעת הראשיים.

אבל סרחיו לא היה משוכנע שפבלו הופיע שם? זכור לי שהוא כבר כעס עליו בגלל העניין הזה, ועכשיו נראה לי מוזר שהוא פתאום הצליח לשכנע אותו שהוא לא חלק מהלהקה

חחחחחח לאורה לא עושה טוב לאחותה...

אבל דווקא הזוגיות שלו עם סוניה גורמת לו לרצות לחשוף את הסוד שהוא שמר כל כך הרבה זמן? גם ככה קשה למיה לקבל את סוניה, ועכשיו הוא רוצה להפיל עליה את הפצצה הזאת? גם בעונה שעברה הייתה למיה בעיה עם מרסדס, והוא יודע שהיא מדביקה סטיגמות על אנשים שהעבודה שלהם לא נראית לה. אמא שלה היא לא הדבר היחיד שמציק לה בקשר שלהם. מוזר לי שהוא התעורר רק עכשיו...

niviri

New member
אבל מיה כן שינתה *חלקית* את החשיבה שלה!

היא באמת התקדמה הרבה מהעונה הראשונה, אבל לא התהפכה ב180 מעלות, היא השתנתה בצורה טבעית והגיונית, לכן הדמות שלה כ"כ טובה.
לדעתי זה די ברור (לי ולפרנקו) שלמיה לא באמת מפריע המקצוע של סוניה, היא אמרה את זה רק כדי להשתיק אותה. כל אישה אחרת היתה מפריע לה (היא גם אמרה מפורשות, מקווה שבעבר ואני לא מספיילרת, שהיא ואבא שלה יישארו תמיד רק שניהם והוא לא צריך עוד אף אחת). אני חושבת שזה לא בהכרח רק בגלל אמא שלה, גם בגלל שהיא מפונקת ורגילה להיות המרכז אצל אבא שלה, אבל בשיחה עם סוניה היא לא דיברה על זה (מן הסתם) אלא בהקשר לאמא שלה אז נראה לי מובן שזה מה שפרנקו ינסה לפתור.
&nbsp
סרחיו היה משוכנע כי זה מה שקונסואלו אמרה לו שפבלו סיפר לה. עכשיו היא אמרה לו שמסתבר שפבלו שיקר לה כדי להרשים אותה. זה אותו מקור אז זה כנראה משכנע באותה מידה שזה שיכנע בפעם הקודמת.

shiran232

New member
ניתן למיה קרדיט על ההתקדמות שלה

אבל יש עוד על מה לעבוד...
&nbsp
אני דווקא חושבת שזה כן מפריע לה. אפילו הדרך שבה היא אמרה את זה, הזלזול במקצוע (אגב, אני דיי מסכימה שזה מקצוע נוראי), כאילו היא לא רוצה שום קשר לעולם הזה.
זאת גם לא הפעם הראשונה שהיא פוסלת אנשים בגלל דברים כאלה. כשהיא האמינה שאבא שלה יוצא עם בחורה שמנה, ראינו כמה היא מזועזעת רק מהמחשבה על "חוסר הטעם" של אבא שלה. לי זה מרגיש כאילו נוח להם לדחוף את העניין של אמא שלה, כי זה מתאים לתסריט שהם בונים.
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אבל זה לא שהם דוחפים אותה פתאום

זה דפוס חוזר אצלה, גם כשפרנקו התחיל לצאת עם מרסדס היא דיברה על זה שהיא לא משתווה לאמא שלה.
אני חושבת שבמקרה של סוניה מיה פחות פוסלת את המקצוע בגלל שהיא למדה להכיר ולאהוב את סוניה בתור אדם. אחרת היינו רואים עוד סימנים שהיא נרתעת בקשר שלהן.
(כמו שגם אין לה בעיה להיות חברה של פלי למרות שהיא שמנה. ברגע שמכירים מישהו בתור האדם שהוא, תוויות כמו "מקצוע", "מראה" וכו' מיטשטשות).

niviri

New member
טוב, עברתי קצת על העונה הראשונה

ואני מתקנת את עצמי: מיה לא הזכירה את אמא שלה כשפרנקו התחיל לצאת עם מרסדס, הנושא הזה כשהקשר ממש התקדם. בכל מקרה היא התעצבנה לשמוע שפרנקו יוצא עם מישהי עוד לפני שהיא ידעה עליה משהו.

shiran232

New member
זה עדיין לא מצדיק לדעתי את התגובה של פרנקו, אבל כנראה שלא

נסכים על זה

niviri

New member
למה את מתייאשת? אולי אם נמשיך את הויכוח עוד כמה שבועות.....

shiran232

New member
116 לא הכי הגיוני

פרנקו שומר סוד במשך 15 שנה, ואז מגלה "פתאום" שמיה חיה בעולם דימיוני – כל זה בגלל שהיא לא מקבלת את סוניה, כאילו שדברים כאלה לא קרו בעבר, והוא בטוח שזה הזמן לספר לה את הסוד האפל על אמא שלה.
זה מה שיגרום לה להבין שיש עולם אמיתי שם בחוץ.
זה נראה כאילו הוא סתם רוצה להעניש אותה כמו איזה ילד קטן. את הרגזת אותי? אני ארגיז אותך בחזרה.
&nbsp
אנדרדה בא בטענות לבנים. הוא הרי בסה"כ ביקש מהם לזהות מישהו שהם לא ראו מעולם.
מצחיק גם שפתאום כולם דואגים לרוקו. בפעם האחרונה שבדקתי, אף אחד לא סבל אותו...
&nbsp
חביאר שוכב על הרצפה ולאף אחד לא אכפת

אנדרדה דואג רק לשחקנים הראשיים!
&nbsp
איזה משקיענית מיצ'י. קונה לפלי שמלה בסכום שמצריך ממנה לבקש מקדמה של המשכורת שלה!
&nbsp
בלאס אומר ללוחאן שאם היא לא תלך לראיין את אמא שלה, שנטשה אותה כשהיא הייתה תינוקת, היא לא תעבור כיתה. בקשה לגיטימית סה"כ.
&nbsp
וואו. סרחיו התעלה על עצמו. איזה תוכנית גאונית ומרושעת – לא נבטל את הסדנה של אנדרדה! נדאג שהפסיכולוגית לא תגיע!! מטורף!!
&nbsp
פרנקו חושב שבני 15/16 צעירים מדי בשביל שידברו איתם על נטייה מינית, אבל כשהבת שלו חזרה מחופשה עם חבר שלה, הוא התפלא איך לא קרה ביניהם כלום במשך כל הזמן הזה

&nbsp
פלי שוברת שיאי טמטום.
&nbsp

niviri

New member
אבל מיה זאת שהעלתה את נושא אמא שלה אוף איתךךךךךךךך

יותר ממשקיענית, הייתי אומרת שמיצ'י פיתחה אובססיה מטרידה לפלי.
&nbsp
מה?! פרנקו ממש לא התפלא שמיה לא שכבה עם מנואל במקסיקו, בדיוק ההיפך. סוניה אמרה לו אז איך לא מפריע לו שמיה לבד עם מנואל והוא הסביר איך הוא בטוח שאין סיכוי שיקרה ביניהם שם משהו.
&nbsp
כ"כ נמאס לי כבר מפלי שבוכה על בחורים

shiran232

New member
כאילו זאת הפעם הראשונה שהיא

פוגשת מישהי שלא אוהבת את הגוף שלה...
&nbsp
הייתה לפרנקו יציאה כשמיה חזרה מהחופשה בסגנון "הייתם ביחד חודשיים, אני מתאר לעצמי שהיה ביניכם משהו...."

niviri

New member
האמת, לא זוכרת את זה,

אבל יש מצב שהוא חשש שאולי כן קרה משהו ושאל ככה בשביל לגשש? כי הרבה פעמים הראו שהוא ממש לא בעד - בלשון המעטה- שמיה תקיים יחסי מין.

shiran232

New member
אני בטוחה שהוא לא בעד, אבל בפרק ההוא הוא נראה דיי משוכנע

שהם כן קיימו יחסים..אני זוכרת שהתבאסתי בשביל מיה שאפילו אבא שלה מאמין שבשלב הזה היא כבר לא בתולה

niviri

New member
על 116 וחברים

בסצינה שאחרי המכות, זה היה אומנם קצרצר אבל חמוד איך שמריצה היתה עם מנואל
ואח"כ כשהיא התרחקה אז לוחאן באה אליו! ממש חסרים לי קטעים ידידותיים כאלה.
&nbsp
כמה שיותר שהילדים מגינים על אנדרדה ומעריצים אותו, ככה אני יותר מתעבת אותו. מעולם בכל ההיסטוריה של הטלויזיה לא היתה דמות מאוסה ממנו!!!!!!
בנוסף לכל הצדקנות המתייפייפת הרגילה שלו, היה צבוע מצידו לשכנע את דונוף לא להעניש את התלמידים כי הם בסה"כ הלכו מכות ו"מה, אתה לא רבת עם ילד אחר כשהיית בגילם?" ואז ללכת לשכנע את רוקו להגיש תביעה על זה ש.... ובכן, נתנו לו מכות....
&nbsp
אנדרדה טוען שמריצה מאוהבת בפבלו, ופבלו פוער עיניו בתדהמה. שוב. בדיוק כמו שהוא הופתע מזה לפני כשבוע כשמיה אמרה לו אותו דבר בדיוק (וגם זה היה מיד אחרי שמריצה התוודתה במו פיה). מחר אולי כל הכיתה תצרח לו אותו דבר, והוא עדיין יגיב כאילו זאת פעם ראשונה שהוא שומע על האפשרות שמריצה אוהבת אותו.
&nbsp
בלאס מכריח את לוחאן ולמצוא ולהתעמת עם אמא שלה. זה היה יכול אולי להיראות כמו התעללות מצידו, אם לא רק לפני יומיים לוחאן לא היתה מבקשת ממנו את הכתובת של אמא שלה בדיוק לאותה מטרה. כך שבעצם מבחינת בלאס, העונש שלה זה לעשות משהו שהיא ממילא התכוונה לעשות

&nbsp
היה את הקטע שדונוף קורא את העלון המכריז על הדיון בהומוסקסואליות עם הפסיכולוגית דה מריה וממלמל לעצמו: "דה מריה? היא קשורה למריאנו?" אז גיגלתי קלות ומסתבר שמריאנו דה מריה הוא הבמאי של המורדים וכל שאר הסדרות של כריס.

shiran232

New member
אנדרדה

חחחח אני שונאת את הקטע הזה של פבלו!
&nbsp
אין שום היגיון בכל מה שקרה עם בלאס ולוחאן.
&nbsp
חחחחחח גדול! אני חשבתי שמדובר באיזה שחקן כדורגל או משהו כזה והייתי עצלנית מדי בשביל לחפש מי זה

למעלה