המורדים 112-114

shiran232

New member
המורדים 112-114

אולי נמשיך בצפייה? אני צריכה קצת הנאה בחיים, קצת...

niviri

New member
יאייי כן!!!! באמת רציתי כבר זמן מה

אבל לא היה לי כח לבדוק באיזה פרק עצרנו

shiran232

New member
112 כאילו מעולם לא הפסקנו

בנחה נראה ממש טוב בפרקים האלה

&nbsp
למה אנדרדה סיפר לפבלו שהוא אבא של מריצה?
&nbsp
אז דני נכנע ודיבר עם רוקו בסוף? מה הוא חשב שיקרה כשהוא יגיע?
וזה עדיין מדהים אותי עד כמה בוגרי אליט וואי חסרי חיים, שהם מוכנים להשקיע כל כך הרבה במרדפים אחרי רוקו וחבריו...
&nbsp
מרקוס הזה חצוף! נמאס לו מלוחאן אז הוא עבר ללאורה, ועכשיו שנמאס לו מלאורה הוא רוצה לחזור ללוחאן, ובכלל לא אכפת לו שהוא נמצא בקשר.
&nbsp
איזה מוזר זה שמיה הולכת לבחורה שהיא רוצה להכיר לפרנסיסקו ומנשקת אותה כאילו הן מכירות

וממתי פרנסיסקו כזה פחדן/ביישן?

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
הוא נראה טוב כי יש הרבה צילומי חוץ

והשמש גורמת לעיניים שלו ממש לזהור
(עוזר גם שיש לו שיער)
&nbsp
מה ז"א למה? הם תיקנו מנוע ביחד! יש ביניהם חיבור של אב ובן עכשיו!
&nbsp
השאלה לא מה דני חשב שיקרה כשרוקו יגיע אלא מה הוא חשב שיקרה אם חלילה רוקו לא יגיע. והוא צדק לגמרי שהתקשר אליו כי ככה ההזויים האלה הרפו ממנו (שהרי דני לא מעניין אותם, כי הוא לא לומד באליט וואי אז זה בסדר).
&nbsp
היא נישקה אותה כשהן עשו היכרות, ככה זה עובד אצלם...
וכן, גם אני כתבתי על פרנסיסקו, הדמות שלו לא יותר מדי עיקבית.

niviri

New member
חזרה לעניינים עם 112

או חזרה בחצי כוח: מריצה לא היתה כל הפרק. למנואל היתה רק סצינה אחת. יכול להיות שהזיכרון שלי בוגד בי והם לא חצי מהראשיים?
&nbsp
אה מרקוס ולחואן עדיין בסדרה. לא מצער בכלל.
גם אנדרדה עוד פה. איזה יופי, איך אני שמחה.
&nbsp
אנדרדה: סליחה שאני מופיע ככה
פבלו: לא, זה בלתי נסלח! תסתכל על החולצה שלך!
תכלס צודק, זה היה חולצה מהסוג שפליפה אוהב ללבוש.
&nbsp
בהמשך קיבלנו בונדינג מרגש תוך תיקון הרכב, תוך שאנדרדה מתפלא שאבא של פבלו, - ראש העיר, כן? - מעולם תיקן בעצמו את ריכבו.
איך הוא היה יכול לפספס את הפעילות הנפלאה הזו של אב ובנו??? מוזר, כשאבא שלי ואחי רוצים לבלות קצת יחד הם אף פעם לא הולכים על האופציה של מכונאות בצוותא. פעם גם תפסתי את אבא שלי על חם מוותר על הזדמנות הפז הזו ובוחר במוסך

&nbsp
פבלו, מצידו, אכן מרגיש עכשיו מאוד קשור לאנדרדה וכך הוא ממש נדהם לגלות שלאנדרדה יש ילד. זו הפתעה גדולה לא בגלל העובדה המדהימה שמישהי אי פעם הסכימה לשכב איתו (שזו דווקא היתה יכולה להיות פליאה מובנת) אלא בגלל שהוא לא חלק את המידע המרגש. "איך אף פעם לא שמעתי על זה? איך לא סיפרת לנו?? איך לא הכרת לנו אותה???" באמת, אני לא זוכרת אף מורה אי פעם שהסתיר את הילדה שלו בכזו קנאות
הרי כל המורים תמיד דואגים לעשות היכרות מסודרת בתחילת שנה בין הילדים שלהם לתלמידים. זה נמצא בחוזה שלהם, לא?
&nbsp
בקטנה:
- אחרי כל התמונות האחרונות של דייגו במצבו הנוכחי, פתאום גידו נראה לי די חתיך.
- לא זכור לי שפרנסיסקו התבייש להתחיל עם לאורה שוב ושוב. ושוב. ושוב. ושוב.
- לולה ולאורה דווקא חמודות בתור אחיות אוהבות.
&nbsp

shiran232

New member
החולצה באמת הייתה מזעזעת

חחחח ואיך הוא עוד אמר לו שאבא שלו טיפש, כאילו זאת הפעילות הכי בסיסית של אב ובן

&nbsp
נכון??? גם לי דייגו פתאום נראה טוב!

&nbsp
פרנסיסקו אפילו הטריד את לאורה. הוא אשכרה נישק אותה בכוח בכל פעם שהם נפגשו, ועשו מזה צחוק.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
113 לא עומדים בקצב...

מריצה וחביאר נסעו יחד למרות שהם ידעו שההורים שלה לא מסכימים, אבל אנדרדה בטוח ב-100 אחוז שחביאר לא משקר וצורח על פבלו "אני מאמין לו!!!! אתה כזה עקשן!!!"
&nbsp
ממש נוגע ללב שמנואל מתנשק עם סברינה במיטה, ומדמיין שזאת מיה...
&nbsp
ויקו ישנה כל הלילה ליד הטלפון?

ואולי פספסתי משהו – למה דני חיכה עד הבוקר כדי להתקשר לבי"ס ולשאול מה עם רוקו?
&nbsp
למה חסכו מאיתנו את התגובה של מריצה לוידוי של חביאר? חיכינו לזה כל כך הרבה זמן!
&nbsp
מיצ'י

&nbsp
יפה שלמשפחות ממעמד בינוני-נמוך יש כסף להעסיק עוזרת בית...
&nbsp

niviri

New member
כן? חביאר ידע שאסור למריצה לבוא?

ואנדרדה ידע שהוא יודע?
בלי קשר, אין ספק שהיחס שלו לפבלו היה בושה וחרפה. רק קודם הם תיקנו אוטו ביחד!!!!!!!!!!!
&nbsp
ויקו אמרה שזרקו את דני באמצע שומקום והוא ביקש ממישהו טלפון. סביר להניח שהוא לא נתקל ביותר מדי אנשים באמצע הלילה, בטח לא כאלה שנראה בטוח לבקש מהם טובות.
&nbsp
נכון!!! לא פייר, היו צריכים להראות את מריצה וחביאר

&nbsp
יכול להיות שפעם הארגי'ס היו יותר עשירים אבל מצבם הכלכלי הידרדר. הרי עכשיו בבירור אין להם עוזרת, והאמא (יש לה שם?) הגישה את הארוחה בעצמה.

shiran232

New member
היא לא אמרה לו?

משום מה זכורה לי סצינה כזאת :|
&nbsp
חחחח כן הייתי מצפה ליחס אבהי אחרי הרגע המיוחד הזה שלהם!
&nbsp
ההסברים מקובלים עליי

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
הרבה על 113

כפר אמור להיות שטח נרחב, לא? אז לא נגיד בגודל של עיר, אבל יותר גדול ממגרש ספורט, או חצר למשל. למה אני מתייחסת לזה? כי לא ברור לי למה בזמן שאנדרדה ופבלו חוקרים את חביאר, מריצה מתחבאת מאחורי העץ ומחכה לאישור של חביאר לצאת, כאילו אין שום מקום אחר שהיא יכלה ללכת אליו בינתיים. לא, היא היתה חייבת לעמוד דווקא שם כדי לעשות את השיחה עם חביאר אח"כ בדיוק מול השער!
&nbsp
ובחזרה בבי"ס, מריצה מתבאסת מהשקר של חביאר ולוחאן מעלה נק' חיובית לזכותו, שלפחות הוא התוודה על האמת. רציני?!?! היא זאת שאיימה עליו כדי שיודה באמת, איך היא עכשיו נותנת לו קרדיט על זה???

מנגד, מריצה מנסה לספור את כל הבנים ששיקרו לה, ומסתבר שיש לה זיכרון קצר מאוד כי היא מתחילה מדייגו. לפחות, אפילו בלי הרשימה הארוכה שקדמה לדייגו, היא מגיעה למסקנה הנכונה ושואלת את השאלה שכולם שואלים מתחילת הסדרה: "למה אני כזאת מטומטמת
"
&nbsp
פבלו היה ממש חמוד באיך שדאג לה והדברים שאמר

משהו שלא הבנתי, ב35:09 פבלו אמר שהלהקה לא תהיה אותו דבר בלעדיה,
"la banda sin ??? no seria erreway"- מה הוא אומר שם?

זה לא נשמע VOS, יותר כמו TU אבל גם אם הוא החליט לא לדבר בארגנטנאית (מה פתאום?) אמורים להגיד SIN TI , לא? זה משגע אותי!!!
&nbsp
רציתי לציין משהו על מרקוס ההזוי שרוצה עכשיו ילדים מלאורה, אבל אז נזכרתי שלא אכפת לי ממנו.
&nbsp
ויקו כזאת פתטית
שכחתי להגיד את זה בפרק הקודם, אז לאורך הפרק היא היתה מספיק נחמדה להזכיר לי את זה. רוקו בקושי הספיק להואיל בטובו להאמין לה בלי הוכחות, והיא כבר זורקת את עצמה לרגליו. באמת שאני לא מבינה איך אפשר לאהוב את הזוג הזה.
&nbsp
מאיפה בלאס יודע כ"כ טוב פיזיקה?! מאיפה סול יודעת שהוא יודע פיזיקה??? היא בחרה את המקצוע הכי קשה, מה הסיכוי שזה יצליח לה? ציפיתי שהוא ייתן לה פשוט פטור מהמבחן והנה הוא נתן לה שיעור

&nbsp
נגיד שבמבט ראשון מיצ'י נראתה לדולורס (איזה קטע שיש בסדרה את אותו שם פעמיים) איכשהו נורמלית אז היא נתנה לה להישאר. אבל אחרי שלאורך כל המדידות היא יורדת על השמלה ומעירה הערות בלתי נסבלות- איך היא לא העיפה אותה???
ואגב, אני מבינה שפלי מתאבסת ללבוש שחור כל הזמן והיה בא לה אדום דווקא, אבל חוץ מהפרט הזה השמלה סבבה לגמרי, ממש לא סמרטוט כמו שמיצ'י עשתה ממנה. ושחור זה אלגנטי.
&nbsp
בהמשך היא עיצבנה שוב כשדחפה לפלי סלט בכוח. זה היה כאילו אמור להיות משהו נחמד שהיא עושה? כי איכשהו, בזמן שפלי אוכלת יוגורט ותפוחים, קשה לי להאמין שהיא מפנטזת על סלט דווקא.
ופלי משום מה נבהלה מהאיום של מיצ'י לרקוד על השולחן ומיד אכלה את הסלט בחוסר חשק מופגן, במקום פשוט להסתלק מהקפיטריה

shiran232

New member
חחח גם אני לא הבנתי למה לוחאן

החליטה להגן על חביאר

&nbsp
אם מריצה הייתה נזכרת בכל אחד ששיקר לה זה היה לוקח יותר מדי זמן מסך...
&nbsp
אז הלכתי לפרק (אגב, בוואלה זה 38:45) ואני דווקא שומעת VOS

&nbsp
גם אני כבר איבדתי את מרקוס...
&nbsp
התסריטאים צריכים שבלאס ידע פיזיקה? בלאס יודע פיזיקה.
&nbsp
דולורס נראית בדיוק מסוג האנשים שאין להם בעיה להעיף מישהו שלא נראה להם..ומיצ'י ממש נדחפה והתנהגה כמו בהמה, ככה שהייתי מבינה את זה. לא ברור למה היא המשיכה לסבול את ההערות שלה.
השמלה באמת הייתה יפה! גם ישבה עליה טוב!
&nbsp
מיצ'י הייתה ממש בלתי נסבלת בפרק הזה. זה לא שבשאר הפרקים היא בסדר, אבל הפעם היא שברה את השיאים של עצמה

&nbsp

niviri

New member
כן? איזה מוזר!

כלומר, לא מוזר, כי הכי הגיוני שהוא יגיד VOS אבל אני לא מצליחה לשמוע את זה

&nbsp
מה שעוד מעצבן אותי במיצ'י שכאילו היא אמורה להיות בכלל ה"פיה הטובה" של פלי, זאת שגורמת לה להרגיש בנוח עם עצמה ופלי לכאורה כפוית טובה שטופת מוח. אבל בפועל היא סתם מציקה לה ולסובבים אותה כל הזמן ופלי הכי צודקת כשהיא מנסה לנפנף אותה!

shiran232

New member
114 באיחור אופנתי

אנדרדה אומר למיה ומריצה שהן מתנהגות כאילו הן גברים ולא נשים..כי אצל גברים זה סבבה ללכת מכות...
&nbsp
איזה מעבר מטורף של מיה מהיסטריה מוחלטת בגלל השיער שלה לעזרה לויקו

&nbsp
אז סרחיו דואג רק למה שקורה בגבולות בי"ס? (אגב, התגובה שלו הייתה מצחיקה
)
אבל כשמנואל יצא מביה"ס עם אישור ולא חזר הוא דווקא דאג מאוד...
&nbsp
למה לוחאן הניחה שבלאס יעזור לה? ובאיזה ביטחון היא אמרה ללולה שהיא יכולה לעזור לה..
ולמה היא "השתלטה" על לולה אח"כ? לאורה רצתה לבוא איתה!
&nbsp
קמי ולו בפספוסים

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
לפי הסדרה מכות זה באמת סבבה אצל גברים

היה את הסצינה ממחיש בהתחלה שמנואל וניקו רבו ואז ניקו היה ממש לחוץ מה יקרה כי זה מעולם לא קרה לו קודם. ומנו ממש צחק וירד עליו ואז הסביר לו שככה זה גברים, מדי פעם הולכים מכות וזה לא ביג דיל. אז לפחות הם עיקביים עם זה.
&nbsp
מיה שכחה מרוקו ואז ויקו הזכירה לה והיא הבינה שזה יותר חשוב. נראה לי דווקא הגיוני להתבגרות שמיה עוברת. מצד אחד, המחשבה הראשונית שלה זה קודם כל על עצמה והסיטואציה המאוד קשה בשבילה עם השיער גורמת לה לשכוח מאחרים, מצד שני, כשמזכירים לה צרות באמת יותר גדולות היא מתעשתת ושמה את הצרות שלה בצד.
&nbsp
סרחיו דאג למנואל כי זה היה זמן שמנואל היה צריך להיות בבי"ס אז כן האחריות שלו.
ואני ממש מסכימה איתו שהוא לא צריך לטפל בנושא של רוקו, מה הקשר?
&nbsp
בלאס אכן עזר לה, אז כנראה שלוחאן ידעה משהו שאנחנו לא

shiran232

New member
גם אני חושבת שהוא לא צריך לטפל בנושא של רוקו

אבל גם בנושא של מנואל לא חשבתי שהוא צריך לטפל..היה לו אישור לצאת לעבוד לא?
אם כן, אז למה ביה"ס צריך להיות אחראי למה שקרה לו כשהוא היה בעבודה? ולמה לנסות להסתיר את זה בכל הכוח?

niviri

New member
היה למנואל אישור לעבוד בשעה מסוימת, לא מתי שהוא רוצה

כשהוא נעלם זה היה בשעה שהוא אמור להיות בבי"ס אז זה כן הגיוני להתערב.

shiran232

New member
לא מסכימה. אולי ביה"ס צריך לברר מה קורה איתו

אבל לא להיכנס לפאניקה מזה שהוא לא חזר, כי זה ממש לא אשמתם...

למעלה