חדשות, שאלות, בקשות...

niviri

New member
פלוריסיינטה בויאודי יאנג

5 טלנובלות חדשות עולות לויאודי יאנג: אחת, כאמור, היא פלורי. שתים אחרות הן רולאבוגן (מקלט לחמישה) ופטיטו פאו ועוד שתיים לא מעניינות.
ניתן להצביע באתר לבחירת הטלנובלה שתעלה ראשונה.
&nbsp
ובלי קשר, בנוגע לכל הרכילות על סקנדל המשולש (שם זמני
), כמה שלא נעים לי, אני מוצאת את עצמי מרותקת לכל מידע חדש. מחכה לשמוע שמישהו קנה את הזכויות לטלנובלה.

shiran232

New member
פשששש מפנקים בויאודי!

אני זוכרת שמדי פעם הייתי רואה פרקים של פטיטו פאו בשבת כשהיה מרתון

&nbsp
אין כמו רכילות

אבל הסערה דיי נחלשה, מחפשים סקנדל חדש...

LiaTuSh18

New member
וקרדיט לליאת שתמיד חושבת על הפורום גם כשאין לה מחשב

וביקשה ממני לפרסם את זה

תצביעו לרולאבוגןןןן

tamaguchi girl

New member
עכשיו הם נזכרו עם רולאבוגן?? למרות שלא רע גם עכשיו

אולי אראה שוב בקיץ באיכות טובה

&nbsp
שלחתי להם הודעה בפייסבוק לפני שנה+- שיעלו, נחמד לדעת שהייתה התייחסות!

LiaTuSh18

New member
עדכון כמעט מלאכים!!

טוב אני לא כותבת כאן כל כך כי
א. אני דיי איטית בקצב הצפייה שלי
ב. אני לא ממש יודעת מה לכתוב..אני לא אוהבת להיות מהאלה שמסקרים פרק וכותבים "ההיא הלכה לפה.. ההוא הלך לשם" נו יופי, בשביל זה אפשר לקרוא תקציר אני לא צריכה אותך לזה!
&nbsp
אבל היום הייתי פשוט חייבתתתת להיכנס לכתוב לכן, על השניה שחזרתי הביתה והדלקתי את המחשב עשיתי את זה במקום לעשות עבודה ממש חשובה! אז בקיצור.. אני שמחה להכריז.. שאני בפרק 52... וסופסוף סיילו וניקו התנשקו!!!!!!!!!
חחח דיייייייי כשזה קרה אשכרה שפשפתי את העיניים לא האמנתי שזה אמיתי יואו נשבעת שלא ראיתי בשום מקום סדרה שמתחו נשיקה ראשונה ככהההה! הילדים מתנשקים פי 8 יותר מהר מהם!!!
אז..כן.. אירוע מרגש. מעבר לזה אני מרגישה שמפרק 50 בערך זו נק' מפתח מאוד חשובה בסדרה.. אם עד עכשיו היא זזה ככה בעצלתיים ולא היה משהו באמת מעניין, עכשיו הדברים המסעירים מתחילים לקרות..סיילו מתחילה להיזכר ביותר ויותר קטעים מהעבר, הילדים כל הזמן מורדים בברטו ויש מלא אקשן בגזרה הזו, והסיפור עם לוס בכלל נהיה סופר מעניין ומטורף! היא לאט לאט מתחילה להתגלות..ברטו כבר גילה על קיומה והם אפילו נפגשו מה שהיה ממש מרתק! ועכשיו יש מלחמה בין ברטו לחוסטינה..וראיתי בפרומו של הפרק הבא שחוסטינה וברטו יפלו מהמדרגות ויהיו בבית חולים ואז לוס תוציא את הראש שלה מהקבר שבו היא נמצאת אל האור בפעם הראשונה! $%$%
אה, מעבר לזה. קרלה חזרה (אני ממש אוהבת את הדמות שלה, היא מוסיפה מלא עניין והיא לא שבלונית כמו רוב הדמויות) ומסתבר שיש לה מחלה גנטית והיא מודיעה לניקו כי אולי זה יעבור לכריסטובל, מה שמצריך אותם להצליב די אנ איי עם האבא האמיתי שהוא.. איברלוסיאההה! קיצר בלאגן בכל החזיתות ומאוד מעניין שם עכשיו!
זהו צ'או מואה

shiran232

New member
ניקו וסיילו זכורים לי בתור זוג משעמם

בעיקר בעונה הראשונה חח
&nbsp
איכשהו, למרות שזה ממוחזר, היציאה של בנות המרתף אל האור תמיד מרגשת

&nbsp
תמשיכי להתקדם ולעדכן!

חניניתה

New member
חחחח מאוד ממוחזר. סדרה שלישית אצל כריס לא?

קטנטנות, קטנטנות 2006, וכמעט מלאכים. לא שכחתי משהו נכון?
הן גם תמיד הבנות היפות, השבריריות..

LiaTuSh18

New member
מה? התכוונת לפינת אור לא?

אם היה גם בקטנטנות 2006 זה בכלל הגזמה..

חניניתה

New member
אמממ יש מצב שאני טועה..

לאורה היא הייתה בפינת אור או קטנטנות?
בעצם כמעט ולא ראיתי קטנטנות אז הגיוני שבפינת אור (שגם את זה הפסקתי באיזשהו שלב)

חניניתה

New member
אני שמחה שאת נהנת מהסדרה.

כשתגיעי לעונה הרביעית אני אצטרף אליך. בא לי לראות אותה שוב.
&nbsp
האמת, שאני לא זוכרת את הנשיקה של ניקו וסיילו, הם לא יותר מדי עניינו אותי אז.
יותר אהבתי את הסיפורים של הצעירים

LiaTuSh18

New member
קודם בואי נסיים את גאטה חחחח

ועד שאני אגיע לעונה הרביעית אוהו.. בע"ה זה יהיה עוד מלאאאא זמן...
אולי אני מתעניינת במבוגרים כי הילדים ממש ילדים לי בגיל הזה. אם הייתי צופה ב"לייב" זה היה יותר רלוונטי אבל עכשיו אני גדולה מהם ביותר מ10 שנים ויותר קרובה לגיל של ה"מבוגרים, חח הכי זקן שלי

חניניתה

New member
חחחח תכלס יש מצב..

כשאני ראיתי את העונות הראשונות הייתי בצבא, וגם הרגשתי יותר מבוגרת מהם. אבל הייתי שלב ביניים- עדיין לא הגעתי לגיל של המבוגרים.
&nbsp
וואיי גאטה.. איפה עצרנו? נראה לי בפרק 100 או 101, איזשהו פרק שלא היה באינטרנט.
&nbsp

niviri

New member
יששששש סוף סוף!!!!!

את הצופה הראשונה שאני שומעת עליה שאוהבת את סיילו וניקו

&nbsp
כל שפתאום רואים את חוסטינה יוצאת למאבק מול ברטו בגלל לוס היה טוב! ואיך התרגשתי כשהיא פגשה את ז'קה. <ספוילר מצונזר>
תמשיכי לעדכן בהתפתחויות איתה!!!
&nbsp
את קרלה לא אהבתי בכלל בתור דמות, אבל בגלל שאין לי שמץ מה הספקת לראות ממנה אני לא ארחיב.
&nbsp
עושה רושם שרק המבוגרים מעניינים אותך, מה המצב בגזרת הדמויות הצעירות?

shiran232

New member
חשבתי שגם המעריצים בארגנטינה

היו פחות בקטע של סיילו וניקו, אבל בהופעה של העונה הראשונה אמיליה קיבלה את רוב הצרחות

למעלה