חדשות, שאלות, בקשות

LiaTuSh18

New member
אני יכולה להבין את הלא לכתוב...

מעדיפה את זה על פני אנשים שכותבים יחי עזה וכאלה... (אהמ מריאנה אהמ קתי אהמ מלא חארות אחרות)

Jolleen

New member
אני לא יודעת מה אתם רוצים ממריאנה

רגע, התכוונת ללאלי?
אם לא, אל תתייחסי למה שאני אכתוב עכשיו
אם כן- לאלי דווקא תמיד ממש חמה למעריצים בישראל.. דווקא בצוק איתן ההודעה שלה הייתה חיובית אלינו, היא פשוט הסירה אותה. אני לא חושבת שצריך לשפוט אותם עד כדי כך, בכל זאת הם לא מבינים את המצב פה אז אולי באמת עדיף לא להתערב במה שלא מבינים.
&nbsp
קתי באמת סתומה. וגם אמיליה אטיאס.

LiaTuSh18

New member
חחח התכוונתי למריאנה סליגמן

אני סבבה עם יחסי לאלי-ישראל

ונכון גם אמיליה! היינו צריכות לשמור את הרשימה השחורה שעשינו בצוק איתן חחחחח אני ממש זוכרת שהיה שרשור כזה של טוויטים

niviri

New member
אז אני לא יכולה להבין, תסבירי לי

במקרה הספציפי של אאוחה, שמילא לא מפריע לה להביע אהבה לישראל, אז מה ההבדל בין זה ללכתוב משהו כמו "אני איתכם"?
&nbsp
כל החארות לא קשורים כי הם במילא לא איתנו, אין מה להשוות.

LiaTuSh18

New member
יש הבדל...

המשפט שהיא כתבה על הטלנובלה הוא רנדומלי לחלוטין, אנחנו לוקחים את זה לכל מיני כיוונים אישיים ומחליטים שיאאאא איך היא אוהבת אותנו.. בתכלס היא שמחה שתכנית שלה משודרת במדינות רחוקות. זה קשור לקריירה.
לכתוב שהיא איתנו זה לצאת בהצהרה פוליטית, זה לבחור צד. העולם כיום מלא במוסלמים, והם הרבה יותר מאיתנו בעולם. יש לה קריירה ויש לה פרנסה והצהרה כזו יכולה לפגוע בקריירה שלה. צריך המון אומץ כדי לעשות את זה ואני יכולה להבין איך אנשים לא רוצים להיכנס לכל מיני תסבוכות פוליטיות.
חוץ מזה שאם היא חכמה יכול להיות שזו הדרך הלא פוליטית שלה להגיד שהיא אוהבת אותנו. מה לעשות, אנחנו לא אהודים בעולם.

niviri

New member
מה פתאום, שימי לב איך היא כתבה

גם משקיעה בעברית, גם שמחה להיות קרובה שוב- זה לגמרי קשור לרגשות אישיים וזה ברור גם לשונאי ישראל שהיא בטח איבדה כמעריצים עם הציוץ הזה. לא רואה את ההבדל.

shiran232

New member
לא בהכרח, אבל רוב הסיכויים שהיא לא באמת יודעת מה קורה פה

וממה שהיא שומעת בחדשות (אם היא שומעת) זה רק דברים רעים על ישראל..
אז אני יכולה להבין שהיא מחליטה לא להביע דעה בנושא שהיא לא יודעת יותר מדי עליו, כדי לא לפגוע באף אחד מהצדדים.

niviri

New member
למה היא צריכה לדעת מה קורה פה?

אפילו להביע דעה לא צריכה. רק לשלוח חיבוק למעריצים שלה פה כשקשה להם.

למעלה