אתגר חנוכה הגדול של הפורום!

LiaTuSh18

New member
אתגר חנוכה הגדול של הפורום!

שלום לכולן!!
אז בעודנו בעיצומו של חג החנוכה, חג שכולו אור, אני מאתגרת אתכן למצוא בצורה אסוציאטיבית כמה שיותר אזכורים מכל הטלנובלות של כריס שקשורות לאור. זה יכול להיות שמות של דמויות (וכן, אם אתן מציינות לוס תציינו לאיזו אתן מתכוונות כי יש כמה. חח), שירים שמערבים אור, מילים מתוך שירים, סצנות, מוטיבים.. כל מה שעולה לכן לראש, תהיו יצירתיות!
יכולה להגיד לכן שבפחות מדקה עלו לי יותר מ10 דוגמאות אז השרשור הזה אמור להיות מפוצץ ברעיונות ואסוציאציות.

בהצלחה!!!

shiran232

New member
אהבתי את הרעיון!

טוב אז....
&nbsp
לוס מעונה 6 של צ'יקי
לוס הקטנה+הגדולה מכמעט מלאכים
לוס מאליאדוס
&nbsp
השירים BUSCA LA LUZ, LUZ DE ESTRELLA, LU LUCITA, GUERREROS DE LA LUZ
&nbsp
הקליפ CANDELA שכולו מלא בקרני שמש
&nbsp
כל הסצינות בקטנטנות עם חלון החלומות (שלא סבלתי אותן) תמיד היו זוהרות..
&nbsp
ובכלל האור תמיד מלווה את הסצינות ההזויות בסדרות של כריס...
&nbsp

niviri

New member
מוסיפה עוד

- לוס מהמורדים

- פינת אור: המעון, השיר, הסדרה

- כל הקונספט של אליאדוס, שאלו בעצם ישויות אור או וואטאבר

- הגרסה המונולוגית של המורדים לשיר "באנו חושך לגרש" (מתוך הפתיחה לפרק 50):
Si estuviera en el medio de la mas absoluta oscuridad y prendiera una vela, habría una pequeña lucecita de esperanza. Pero si vos, vos y vos y vos también prenden la suya no habría mas oscuridad

חשבתי להוסיף שירים עם המילה אור או סקריןשוט מהסדרות עם הרבה אור, אבל משתי האופציות יש כ"כ הרבה שזה פשוט מגוחך. אז לקחתי את האתגר צעד אחד קדימה וחיפשתי את הדבר האמיתי- חנוכיה. התוצאות הן 2 תמונות וסרטון (גם מחוץ לסדרה זה נחשב, לא?)

Jolleen

New member
וואי איזה תותחיות שתיכן!

חשבתי על דברים ואז ראיתי שכבר כתבתן אותם חח
איזה מצחיקים הם בתמונה עם החנוכיה, הם נראים כזה "אוקיי אנחנו מדליקים נר ו..? מה עכשיו? איזה מנהג הזוי יש ליהודים האלה.."

LiaTuSh18

New member
מעולות אתן!!!!

מוסיפה את לוס-יה מקטנטנות עונות 3-4 =]
את הקליפ של en el comienzo
פקניו אמור-(דמה טו לוססס..חח)
לוסיה אחות של לוקאס בפינת אור
האור הנאחס הזה מקטנטנות ההיסטוריה
ויש לי הרגשה לגבי כמה שירים בכמעט מלאכים והחוכמה בשרשור הזה (אפילו לא ציינתי כי זה בטח ברור) זה לחשוב ולא לחפש באינטרנט אז אני אזמזם לי ואנסה לחפש עוד

niviri

New member
חח רק כמעט מלאכים? בכל סדרה תמצאי כמה וכמה שירים

למעלה