סיכום שבועי

sparx

New member
אם תחילת שנות האלפיים זה בין 2006 ל2008

אז כן חח
השיר הזה יצא כשהייתי בצבא.. אני זוכרת שכל ההכנה לקצונה שרנו את זה בוקר ולילה..

וואו, שנים שלא סיכמשתי!

&nbsp
איך עבר השבוע? קשוח, לא קל. מאתגר בלימודים ובכלל.
משהו טוב שקרה השבוע: כחלק מהלימודים באחד הקורסים נסענו לקיבוץ הזורע לפגוש את החינוך המשלים שם. היה מקסים! כזו שלווה ונעימות ואורך רוח כזה. ילדים רגועים, תחושה של כבוד ביניהם ובינם לבין המדריכים.
משהו רע שקרה השבוע: נשארו לי 1800 שקלים בבנק. זה כל הכסף שנשאר לי בעולם. אני בבעיה רצינית. ויש לי עוד דברים לשלם עליהם החודש.
אה, והיה לי התקף חרדה.. כיףכיףכיף.
דבר מוזר שקרה השבוע: התקשרו אליי מתוכנית המצטיינים והציעו לי להצטרף בזכות הפסיכומטרי הגבוה שיש לי. אני שוקלת את זה ברצינות. קבעו לי ריאיון למחר!
התחדשות השבוע: זה לא חדש, אבל מצאו לי מחשב יד 2 מחבר של ההורים, כי אי אפשר לשרוד בלימודים היום בלי מחשב. וכמו שכתבתי קודם- אין לי כסף לאוטובוס אפילו, לא יהיו שום התחדשויות בקרוב.
השבוע מ-1 עד 10: 5.5 אני במצב מדוכדך..
יום השבוע: כלום
סלבס השבוע: אלן פומפאו הלא היא מרדית גריי הנפלאה!(זריקת עגבניות זה עכשיו) וכמובן גם סנדרה או הלא היא כריסטינה יאנג.
שיר השבוע: amigas- chiquititas
סרט השבוע: לא ראיתי
ספר השבוע: לא קראתי.
סדרת/ תוכנית השבוע: האנטומיה- רק התחלתי וכבר התמכרתי! וכמובן שסקנדל הנהדרת שרק משתפרת מפרק לפרק.
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: יום הולדת. למרות שלא נראה לי שאחגוג השנה..
ריאיון לתוכנית מצטיינים מחר על הבוקר!
מסר לאומה: אם אין אני לי - מי לי?
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

sparx

New member
יאא מה את לומדת בסוף?

(סורי לא עקבתי כי התוכניות שלך השתנו כל הזמן חח)
&nbsp
ואני רק רוצה לציין שבפעם האחרונה שראיתי אותך בפורום, כתבתי לך השתפכות על כמה שצדקת בנוגע למלי (סקנדל) ובכלל לא הגבת על זה

זה בסדר, את לא היחידה שלא עוקבת

אפילו אני בעצמי מופתעת מהשינויים.
החלטתי ללמוד חינוך בסופו של דבר. מפתיע? לא?
&nbsp
וואי אני מה זה מצטערת!! אני בכלל לא זוכרת את זה! את יכולה למצוא את השרשור המדובר? אתייחס אליו כראוי עכשיו!

shiran232

New member
שמחה לשמוע שאת מנסה תחום אחר

אז איך היה הראיון?
&nbsp
השילוב בין שיר השבוע למסר

&nbsp
שיהיה שבוע טוב!

LiaTuSh18

New member
יאאאאא סופסוף מישהו חולק איתי את האהבה לאלן ולמר'!!!!

אוף למה כולם שונאים את הדמות?
וסנדרה לגמרי מלכה..טוב שהתחלת זו הסדרה הכי טובה שיש!!!
בהצלחה בראיון המצטיינים.. ומקווה שתחזרי אלינו.. אני כבר לא יודעת אם להגיב לך באריכות כי פעם קודמת כתבתי לך תגובה ממש מהלב ונעלמת פשוט אחרי הסכמש אז..חחח

באמת למה?

לא ברור לי למה כולם שונאים את אלן ועוד יותר את מרדית! היא מהממת! ואני ממש מצטערת, אפילו לא זוכרת את הסכמ"ש המדובר..

למעלה