סיכום שבועי

LiaTuSh18

New member
סיכום שבועי

זאת הפינה של כולנו כל אחת יכולה וצריכה לפתוח !!! :)

איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
התחדשות השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
סלבס השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע:
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

שבוע טוב מאוד !!!

LiaTuSh18

New member
מסכמיישן

איך עבר השבוע? היו יותר נחמדים
משהו טוב שקרה השבוע: אמאלה אני לא מצליחה לחשוב על משהו.. מטריד
משהו רע שקרה השבוע: הדואר המפגר!!!! קיבלתי דואר רשום שיש לי חבילה, הלכתי משהו כמו 5-6 ימים אח"כ לדואר לקחת את החבילה. עכשיו, יש לנו קניון שיש בו 2 סניפים של הדואר, אחד בקומה 2 והשני בקומה מינוס 2 (מוזר נכון?) אז עליתי לקומה 2 חיכיתי מלא זמן ובסוף אמרו לי שזה לא אצלם. ירדתי למטה שוב חיכיתי את כל התור ואז היא אומרת לי שזה בסניף אחר!!!! והדוור רשם על המכתב שזה בסניף של הקניון!! חטפתי עצבים ואז היא בדקה לי במחשב והיא אומרת לי שזה בכלל לא נמצא בארץ וחזר לשולח ב4.11 וכאילו, מה???? זה היה בערך ביום שקיבלתי את הפתק של הדואר! ארררר דואר ישראל אני שונאת אתכם בדם אתם הכי נוראים שיש!!!!!!!!!!!
והפיגוע בצרפת וכל הפיגועים בארץ כמובן.
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: אמא של לולי מספרת לי שהיא מכינה עוגה לאחיינים שלה כי היא הבטיחה, אז הוא שואל אותה "אמא, מי אלה האחיינים שלך?" אז היא אומרת לו X ו-Y, הבני דודים שלך! אז הוא בתגובה "אההה.. אני מכיר אותם! הם חמודים!"

התחדשות השבוע: בגדי חורף, וכל מיני שטויות של קוסמטיקה וטואלטיקה
השבוע מ-1 עד 10: 5-6 ככה
יום השבוע:
סלבס השבוע: ג'נגו בקשי !!!!
שיר השבוע: חורף 73..חח
סרט השבוע:
ספר השבוע: אותו דבר
סדרת/ תוכנית השבוע: לאהוב את לולה בגלל חברותיי לצפייה בעיקר, כמעט מלאכים, בית ספר למוזיקה, המפץ הגדול, חברים ועוד ועוד...
מבחני השבוע:
בילוי השבוע: מרכזי קניות למיניהם
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה: תפתחו סכמש אם אתן רואות שאין!!!
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:
צ'או במבינוס שבוע טוב

Jolleen

New member
תביעה ייצוגית לדואר ישראל ומיד, לדעתי...

הם פשוט כאלה לא יעילים....
בערך כמו המשטרה
והתחבורה הציבורית
והממשלה
וחברי הכנסת

&nbsp
חח חמוד לולי
ותתחדשי על הכל!
מי זה ג'נגו בקשי?
ובבאר שבע לא חסרים מרכזי קניות

&nbsp
אחלה שבוע!

LiaTuSh18

New member
ומה משותף לכל המוסדות שציינת?

מונופול! אין תחרות אז הם מרשים לעצמם. שכחת את הביטוח הלאומי הוא מככב!!!
תודה תודההה
ג'נגו זה הכלב של אשלי
אני מכורה נווו
והיי אני לא מבאר שבע
אני מיסתורית! אבל כן הייתי שם פעם ובאמת יש להם מליון

Jolleen

New member
חחח יו הייתי בטוחה שאת מב"ש!

מי זו אשלי? אני ממש בורה? חח
דווקא בתחבורה הציבורית אין כל כך מונופול, יש די הרבה חברות (אגד, קוים, דן) אה אבל בעצם נגיד מטרופולין שייכים לדן.. טוב אז אולי זה כן מונופול.
אני אגיד לך מה עוד משותף לכולם,
כולם מוסדות ציבוריים, כלומר נמצאים באחריות הממשלה, כלומר באחריות שרים וחברי כנסת, כלומר במיץ של הזבל
איזה כיףףףףףףף

LiaTuSh18

New member
אשלי ווקסמן בקשי, יוטיוברית בנושאי איפור וטיפוח

ויש לה גם ולוג של החיים שלה ושל המשפחה שלה.. והיא מלכה ויש לה מעל 80.000 עוקבים והיא עושה מפגשי מעריצים וזכתה בנבחרי הילדים חח ואני סוגדת לה כמו פקאצות בנות 10.
ושלחתי לך פרטי על משהו..

shiran232

New member
דואר ישראל

כמה לא יעיל הגוף הזה יכול להיות...
&nbsp
חחחח לולי

&nbsp
לאהוב את לולה? טלנובלה מקסיקנית?
&nbsp
שבוע טוב!!

sparx

New member
חחח אז גילית מה שם השיר

איך אני שונאת את הדואר!!!!
&nbsp
לולי חמוווווד

חניניתה

New member
איזה חמוד לולי! בן כמה הוא כבר?

באופן כללי דואר ישראל ממש מפשל בתקופה האחרונה (כלומר בתקופה האחרונה יותר מפשל מבדרך כלל). יש להם שם עומס לא הגיוני וזה לא נראה שהם מצליחים להתגבר עליו.
&nbsp
&nbsp

LiaTuSh18

New member
נראה לי 3 וחצי כזה? איך הזמן טס אה?

אבל הוא נשאר באותו גובה כפרעליו גמד

Jolleen

New member
ת"א יא חביבי ת"א

איך עבר השבוע? מתיש
משהו טוב שקרה השבוע: נפגשתי עם הרבה חברים, חלקם לא ראיתי מלא זמן!
משהו רע שקרה השבוע: אני לא מצליחה להחליט על דירה בת"א
דבר מוזר שקרה השבוע: ממממ אין
התחדשות השבוע: כרטיס להופעה של מיוז במילאנו! או yeahhhh

השבוע מ-1 עד 10: 7
יום השבוע: שישי, אתמול כשעשיתי פיקניק עם חברים..
סלבס השבוע: לאלי, שבאה לישראל, שוב!!
שיר השבוע: לא יודעת איך נזכרתי בזה אבל פתאום השבוע נזכרתי בשיר Tu veneno של נטליה. באמת שאני לא יודעת מאיפה זה הגיע

סרט השבוע: יאלללההה השבוע משחקי הרעב- הסוף!!!

ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע: אספרנסה מיה... זה מתקדם סוף סוף
מבחני השבוע:
בילוי השבוע: פיקניק עם חברים, יציאה בשרונה..
תוכניות לשבוע הבא: למצוא דירה, יאללה כבר...סתם האמת שאני לא לחוצה למצוא אבל החיפושים מעייפים
מסר לאומה:
ציטוט השבוע: מקודם קראתי בפייס שמישהו כתב לצרפת שעכשיו הם נכנסו למלחמה בעל כורחם בטרור, גם אם הם לא מעוניינים בכך. וואלה, כמו ישראל. אני לא רוצה להיות קלישאתית וחסרת התחשבות ברגשותיהם של הצרפתים כרגע, אבל אולי ככה באמת הם יבינו מה אנחנו עוברים פה? לעעעעעע, לא באמת. כי אנחנו כובשים. כבשנו את הפלסטינים. הם מסכנים. למרות שהילדים (!!) שעשו את הפיגועים בזמן האחרון גרים במזרח ירושלים, עם תעודת זהות ישראלית, וממעמד בינוני גבוה, חיים בוילה מפוארת של ההורים..ונמצאים במצב כלכלי משגשג הרבה יותר מרוב הישראלים בימינו. אהה, כן. זה בגלל הכיבוש.
תמונת השבוע:

LiaTuSh18

New member
יואווו אדיר תתחדשי על הכרטיס ותהני מלא! מתי זה?

איזה כיף פיקניקקקק
רעיון מעולה לבילוי עם חברים!!
חחח ענק. שיר השבוע! איזה יציאה..
מההה משחקי הרעב יצא כבר???
מה זה מסכימה עם כל מה שכתבת בציטוט השבוע! מילים כדורבנות. הם מזועזעים ומרחמים על עצמם אבל לא באמת עושים את ההשוואה עם ישראל כמו שלא השתנה כלום ביחס של אף אחד אלינו אחרי אסון התאומים. והכי מחרפן אותי שכולם מצייתים לפייסבוק שמציע להם להחליף תמונה לדגל צרפת כמו איזה חבורה של עדר בלי טיפת מחשבה. כואב לי מאוד על ההרוגים, הפצועים ובני המשפחות שלהם אבל וואלה לא כואב לי על צרפת. צרפתים משנים את התמונת פרופיל שלהם לדגל ישראל באסונות היומיומיים שלנו?? יוצאים לכיכרות לעצרות הזדהות? ממש לא! אז למה רק היהודים הרחמנים תמיד חושבים על כולם?? דיי נמאס כבר!!!!!
&nbsp
ואחרי שהוצמאתי לך קיטור בסכמש.. חח שיהיה שבוע מעולה עם בשורות טובות והכי חשוב שתמצאי את דירת חלומותייך בTACT!!!

Jolleen

New member
הבכורה של משחקי הרעב ב-18.11!

וכן פיקניק זה ממש כיף
וגם היה יום ממש יפה, עם שמש אבל לא חם מדיי...מושלם
חחח זה בסדר אני גם ממש מסכימה איתך, great minds think alike

בדיוק כמוך- גם לי מפריע שכשזה מגיע לצרפת, ארץ אירופאית (בגלל זה?), עשירה (בגלל זה?), עם הרבה כוח (בגלל זה?) אנשים יוצאים מגדרם ולעומת זאת, כשבישראל בזמן האחרון (ועזבי שזה מקום המדינה אבל סתם ניתן דוגמא) דוקרים אנשים על ימין ועל שמאל ומפחיד ללכת ברחוב, אנחנו פאקינג חיים בפחד תמידי!!! ולאף אחד זה לא מזיז את הציפורן של הבוהן. אני ממש מרגישה כאילו אנחנו סוג ב'! ובנוסף סוריה, עיראק... מה הם? סוג ג'? עולם צבוע ומגעיל. מה שקרה בפריז מזעזע אותי אבל עובדה שאנחנו לא מופתעים כמו שאר העולם, אנחנו מכירים את זה מקרוב ויותר מדיי טוב. חבל שלאף לא אכפת וגם לא יהיה אכפת :/

shiran232

New member
פשש תהני בהופעה!!

חחח גם אני שומעת מדי פעם את TU VENENO..יש לי "תקופות נטליה" כאלה עם שירים מהעבר
&nbsp
גם אני כבר איבדתי תקווה..הם לעולם לא יבינו..וכן, כואב לשמוע על ההרוגים, אבל כל הקטע הזה שאנשים מחליפים פתאום את התמונות פרופיל שלהם לדגל צרפת, כאילו שפה יש שלום, הכל רגוע, ולא דוקרים/דורסים/יורים במישהו כל יום..מתי בפעם האחרונה העולם דאג לנו?

Jolleen

New member
צודקת לחלוטין

אמנם יש את הקיצוניים ששמחים לאיד, אני לא מבינה אותם
אבל יש את אלה שמחליפים באמת את תמונת הפרופיל ולעומת זאת בזמן שפה יש פיגועים שותקים.... או אומרים שזה אשמתינו.
וואלה, גם אני לא מסכימה עם הממשלה שלנו כמעט בהכל, אבל פאק! שום דבר לא מצדיק רצח של אנשים חפים מפשע! שום דבר! ולא משנה לי כמה הם "מסכנים" (מסכנים אולי אפשר להגיד על העזתים, אבל יהודה ושומרון? תעשו לי טובה).

sparx

New member
אינעל העולם המדגישומטיק עדיין מת

איך עבר השבוע? עד חמישי - מהמם. שישי גם היה מהמם.
משהו טוב שקרה השבוע:לא חושבת שקרה משהו משמעותי טוב השבוע חח היה שבוע די שגרתי אז אני לא יודעת מה גרם לי לכתוב שהיה מהמם חחח
משהו רע שקרה השבוע:הייתה לי שיחה קצת לא נעימה עם הבוס שלי בחמישי בבוקר, זה הכניס אותי קצת לסרטים ולא 100% התגברתי על זה, אפילו שהוא מתנהג כאילו הכל סבבה ולא קרה כלום.. מקווה שאחרי כמה ימים שאני ארגיש שהכל כרגיל זה יעבור לי.. אני גם אהיה בטורקיה השבוע אז אולי זה ירגיע אותי חח
וכמובן... מה שקרה בצרפת

דבר מוזר שקרה השבוע: אני לומדת קצת טורקית חח ולא, לא כי אני נוסעת לשם.. פשוט יש לנו 2 עובדים טורקים והם מדברים ביניהם בטורקית ואני מרותקת משפות זרות לא משנה מה הן.. אז בינתיים אני יודעת רק "מה נשמע" ו"הכל טוב" חח והם נקרעים עלי כל פעם שאני עונה להם בטורקית חח
התחדשות השבוע:הייתכן שלא קניתי כלום השבוע?! טוב אני שומרת הכל לדיוטי פרי\חו"ל כנראה חח
השבוע מ-1 עד 10:7 אילולא השיחה עם הבוס הייתי נותנת 8.5
יום השבוע:חמישי בערב ושישי צהריים
סלבס השבוע:לאלי וטיילור אהובותיי
שיר השבוע: הדבקתי את כל המשרד ב"לא לא לאאאאאאא הוא לא יודע שאת פהההה, כי הוא רק חושב שאת, נשארת לצידווווווווו..." נדמה לי שקוראים לשיר "הבוקר יאיר" של שירה גבריאלוב
סרט השבוע: חוץ מהסרט שאכלתי? חח.. אין. אבל שבוע הבא משחקי הרעב!!
ספר השבוע:פחח
סדרת/ תוכנית השבוע:ג'יין הבתולה (יואו כמה שמתיאו חמוד!!!), האישה הטובה, אספרנסה מיה
מבחני השבוע:עד כמה מאוחר אני אשאר בעבודה..
זהו, מקווה שהחל מהשבוע זה ייגמר ואחזור לצאת בזמן!
בילוי השבוע:חמישי - הלכתי עם חברות להופעה בנמל. ושישי הייתי בים עם חברה מהעבודה והבנות המתוקות שלה.. כלומר היא הייתה שם עם בעלה והבנות ובאתי להגיד שלום כי זה קרוב אלי לדירה וממש רציתי לראות את הבנות שלה כבר מלא זמן חח
תוכניות לשבוע הבא:טורקישינג. ומשחקי הרעב.
מסר לאומה: עוד שעה יאיר יבוא, בוקר הוא לא פהההה
&nbsp

shiran232

New member
עכשיו גם טורקית?

מקווה שענייני העבודה יסתדרו+תהני בטורקיה! :)
&nbsp
שיהיה שבוע טוב!
&nbsp
&nbsp

LiaTuSh18

New member
וואי טורקית זו שפה מוזרה ומכוערת!

וואי איזה שיררר זה כזה תחילת שנות האלפיים!!
כן? התינוק של ג'יין חמוד? איזה כיף.. בד"כ תינוקות בסדרות לא חמודים וזה מעצבן אותי.. אני התייאשתי איפשהו לקראת סוף העונה ה1 מהסדרה הזאת.. אבל כל הכבוד לישראלית!!

למעלה