לאלי אספוסיטו תגיע לישראל עם a Bailar Tour

niviri

New member
מגניב! אני מקווה שיהיה לזה מספיק ביקוש, שלא תתאכזב...

LiaTuSh18

New member
מהההה וואוו אדיר בואו נלךךךךךך

יאללה מפגש פורום!
ומיטל יהיה ביקוש היא לא תתאכזב.. אני כל פעם מחדש נדהמת לגלות שהמעריצות מתקופת כמעט מלאכית עדיין חיות ובועטות בכל הרשתות החברתיות...מה שכן היא יכולה למלא את נוקיה/מנורה/איך שלא קוראים לאולם הזה עכשיו פעם אחת, אבל כמה פעמים זה כבר באמת נראה לי משהו שרק רמות של כמעט מלאכים/המורדים וכו' יכלו ולא בנאדם אחד לבד (אלא אם כן אתה אנריקה איגלסיאס
)

niviri

New member
אני גם רואה את זה

אבל לא בטוחה שהרשתות החברתיות מייצגות את המציאות....

LiaTuSh18

New member
במקרה שלה...

יש לי הרגשה שהמציאות היא אפילו יותר דרמטית ממה שקורה ברשתות...
אגב, זה ממש מסביר עכשיו את המהלך שכולם תוהים עליו בפורום טלנובלות שיאיר דורי הביא את אספרנסה לערוץ הילדים כשהיא עולה בויוה עוד מעט.. הכל מתוכנן אצל הבחור! חח... אם היה ספק שהילדים בישראל שכחו מלאלי אספוסיטו, נכניס אותה מהדלת האחורית! נמצא כמה ילדים שהיו קטנים מדי בכמעט מלאכים ונזכיר להם..

NIK KUL 22

New member
הלו הלו תרגיעי מהר!! מה שאת מאחלת לעצמך אל תאחלי לאף אחד!!!

גם זה טוב וגם רע! שתביני מתוקה
אוקיי שתביני שאת תורמת למישהו בשכלה שלך ברגע שאת עושה לו את מה לא היית אמורה לעשות לו! שאומרים לאותו בנאדם לבריאות ואז מצעים לו טישו אז לא כדי תוציא את רע ממך אלה תקח ותוציא את ביראות מהנשמה שלך מהגוף כו'...
שתביני חמודה אני באותו ראש ביחד איתך וכדי לסלוח לאנשים צריך גם לעשות לך את זה!

Jolleen

New member
חחחח אבל אם אני לא אוהבת את השירים שלה חוץ מאחד?

תכלס אני אזרום כי גם יהיה נחמד לפגוש אתכן

תלוי במחיר הכרטיס אבל..
באמת ברשתות החברתיות אני רואה שיש לה המון תגובות מישראלים

LiaTuSh18

New member
אם תחרשי מספיק מתרגלים להכל

גם אני לא מתה עליהם אבל נגיד ראיתי הופעה שלה והיא מקפיצה רצח והשירים שלה בתכלס מעולים להופעה, חוצמזה שהיא פרפורמרית ששווה לראות.. אם לא השירים אז הריקודים וכל השואו שמסביב.. חוויה!
וכן נראה כמה יעלה כרטיס מעניין!

LiaTuSh18

New member
עדכון כמעט מלאכים !

נכון שאני ממש מחזירה אתכן במנהרת הזמן?

טוב אז ראיתי את פרק 40 והוא היה כזה פרק מקסיםםםםםםםםםם!!! ממש ממש יפה ומלא ברומנטיקה ואיחודי זוגות ויחד עם זאת גם מרגש ועצוב ומצחיקקקק והכל.. אחד הפרקים הטובים של העונה עוד לפני שראיתי חצי עונה אני מכריזה! חח
קודם כל מאר ופיטר נהיו חברים.. וואחד נשיקה הם הדביקו יחסית לעובדה שלמאר בחיים לא היה חבר.. בליעה סטייל מילי ואיבו ומיה ומנואל
אניוואי.. חמודיםםםם!
רמה היה שיא החמוד איך הוא בכה כשהוא ראה את זה.. נקרע לי הלב עליו למרות שהוא יצא קצת יותר מדי עדין.. יאללה תהיה גבר $#%#$
עניינים מתקדמים בגזרת ז'קה ולוס.. בהתחלה חשבתי שאני אשנא את זה כי:
1. חיקוי לקטנטנות
2. סטפנו תמיד מעצבן אותי בדמויות שלו
אבל! עשו את זה ממש מיוחד ואהבתי את הקטע הזה שלוס השאירה לז'קה מכתב מעל הבית קברות וכתבה לו שהיא צריכה עזרה ושהם קבורים בחיים וההוא נכנס להיסטריה
וגם לוס כזו מהממת ושובת לב והיא אחות של הראשית.. קיצר זה דווקא מעניין לי הסיפור ובא לי כבר שהם יפגשו והוא יציל אותה מחוסטינה
מה שמעביר אותי לנושא הבא- החיזורים של חוסטינה אחרי ברטו פשוט קורעים חחח איך היא כל פעם מנצלת הזדמנויות כדי להתנפל עליו והוא מעיף אותה ממנו
קורע.
ג'יימס ומלווינה היום התנשקו וזה היה ממש חמוד והם דווקא יכולים להיות אחלה זוג לדעתי!!!
מה שמביא אותי ל.. ניקו וסיילו.. אני לא מאמינה שהם עדיין לא התנשקו (או ששכחתי שהם התנשקו פעם אחת כי עשיתי הפסקה ממש ארוכה? לא לדעתי הם לא התנשקו חארת לא היו מותחים את זה כל כך הרבה) בקיצור הם היו באיזה אגם עם כריסטובל ועשו קמפינג וכמובן שכל פעם שהם באים להתנשק משהו קורה עד שהם באמת עומדים להתנשק ואז סיילו נזכרת בפלשבקים על המשפחה שלה ומתעלפת.. יופי. אבל הם חמודיםםםםםםם...
אמממ וזהו :)
מזכירה לכן- אני ממש רגישה לספויילרים אז לא לגלות וגם לא לרמוז.. ולא גם הערות כמו "אם אהבת את זה אז חכי לעונה הX תראי מה יקרה לה שם" ! מישהי פה עשתה לי את זה במשחקי הכס וזה ממש הרס לי את אחת הסצנות שאמורה להיות הכי מפתיעה בסדרה.

niviri

New member
מעולה את!!
אפילו בלי שהזכרתי לך!

חייבת להודות שאני לא זוכרת כלום מההתחלה של מאר וטיאגו (למה את כל הזמן קוראת לו פיטר?)

טפי כבר הגיעה?? (זה לא ספוילר אם את כבר יודעת על זה) ומה עם דולו?
גם אני אהבתי את הסיפור של ז'קה ולוס ומאוד הופתעתי מזה!
מי זה ג'יימס?

ניקו וסיילו לא התנשקו. גם אותם אני לא הכי זוכרת, אבל זוכרת את כל התלונות שמתחו את הנשיקה שלהם כ"כ הרבה זמן (מקווה שלא תצאי עליי שעכשיו ספיילרתי לך שבסופו של דבר הם יתנשקו).
&nbsp

LiaTuSh18

New member
ווואי חחחחחחחחחחחח עלק פיטר איזה פדיחה

כמובן שלא שמתי לב.. ולמה אני קוראת לו ככה? זה לא ברור? חח
לא טפי לא הגיעה לצערי! דולו בלתי נסבלת! אבל בפרק ההוא חייבת לציין שהיא הייתה ענקית וממש אהבתי אותה.. הרי היא תמיד נדבקת לטיאגו (!) ועושה מה שבארט אומר לה, והרי מתי הם התנשקו לראשונה מאר וטיאגו? בקינסה של דולו.. כמובן שכמו כל טלנובלה לדולו ולמאר (כמעט כתבתי לאלי חחח זה החסרון של להכיר אותם לפני שראיתי את הסדרה) היה יום הולדת באותו תאריך ואז כמו סינדרלה מצאו למאר שמלה ובלה בלה.. אבל המסיבה הייתה של דולו ואז הם התנשקו לה שם מול הפרצוף אז היא פשוט הפרידה ביניהם באמצע, קראו לטיאגו ודפקה לו סטירה מצלצלת לפרצוף! חח זה היה מעולה.
ג'יימס! איברלוסיאה.. הוא היה ראשי או חצי ראשי יא מצחיקה הוא אפילו מופיע בפתיח.. טוב עבר הרבה זמן נסלח לך . אמממ הוא האויב של ניקו ובסוף יסתבר שהוא אבא של כריסטובל.. ג'יימס זה השם כיסוי שלו...
מהההההההההההההההההההה מיטל אני הורגת אותך עם הספויילרים שלךךךךךךךךךךךךךך נו עכשיו אני יודעת שהם יתנשקו!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
סתאאאאאאאאאאם חח דיי אני לא עד כדי כך. למרות שנראה לי שהיית צינית.

shiran232

New member
השחקנית של לוס כזאת חמודה!

ואני זוכרת שגם אני אהבתי את ז'קה ולוס למרות המחזור..לכריס ממש חשוב להוציא ילדים מהמרתף בסדרות שלה!
&nbsp
לא זוכרת כמעט כלום מהסצינות שהזכרת

&nbsp
את ג'יימס אהבתי פשוט כי אני אוהבת את השחקן ששיחק אותו חח

LiaTuSh18

New member
איכ אני לא.. כמו מה?

להזכירך הוא היה מעצבן גם בעונה האחרונה של צ'יקי..

shiran232

New member
יאאא מגניב!

איך אני שמחה בכל פעם שמזכירים אותנו

שוקלת ללכת להופעה

Jolleen

New member
לאלי באטרף בטוויטר

פרסמה את זה כבר איזה 6 פעמים...
נראה לי שהיא מתרגשת
תכלס, מרגש

Jolleen

New member
לא התאפקתי וצייצתי בטוויטר:

Israel 2015-2016: @backstreetboys @BonJovi @laliespos @enrique305 @alt_J @kanyewest @JerrySeinfeld @robbiewilliams IN YOUR ASS @rogerwaters

Jolleen

New member
חחח חבל שנגמרו התווים, יכולתי להמשיך...

כריס קורנל
מריה קארי
סימפלי רד
פקונדו ארנה...

למעלה