מה עם המורדים??? 109-111

niviri

New member
מה עם המורדים??? 109-111

יאללה, דחינו את זה יותר מדי כבר. ממשיכים!!!

niviri

New member
אז עצרנו ב109 ו...

בהתחלה זה קצת כמו להתחיל לראות סדרה מהאמצע, לא מבינה שומדבר מה הולך, עד שלאט לאט ניזכרתי וחזרתי לעניינים

אז לפרק:

גידו משלם לאנדראה אקסרה על כל המאמץ הזה להתגנב לחדר שלו?

למה ללו מקשיב לויקו? מילא אם היתה נותנת לו איזשהו שמץ של הסבר, אפילו רמז, למה לא לתת לפלי, אבל סתם ככה לסמוך עליה? סתם תלמידה אחת שצצה משומקום ואומרת לו לא למכור סחורה והוא פשוט מציית

בכל מקרה, איזה חמודה ויקו שהיא דואגת לפלי!
והיא צודקת, למה מיה היתה צריכה לספר לה את האמת? לדעתי היתה יכולה להגיד שהיא דיברה עפםפרנסיסקו והוא אמר שהפוסטר כן היה בשביל פלי אבל רק בקטע ידידותי והוא לא מעוניין לצאת איתה. לפחות היא היתה יוצאת פחות פתטית ככה.

מריצה יצאה הכי חמודה עם ללו. היא היחידה שבכלל טורחת להגיד לו ברוך הבא, שלא לומר להתעניין בו ולעשות היכרות

סוף סוף - פעם ראשונה מתחילת העונה(!) לוחאן עושה משהו נכוןו. זה יופי שלפחות היא מראה קצת חוכמה ולא סומכת כמו מטומטמת על המילה של חביאר אלא בודקת את הסיפור עם אמא שלו ומגלה את האמת!

הפיספוסים: אפילו השחקנים כבר צוחקים על ההצפה עם הAMARTE DUELE הזה (באמת התגעגענו):
- אני רוצה לאהוב את את אנדראה!!!
- כואב לאהוב אותך

זה כמו להגיד
COMO DUELE AY MAMA

שמתם

שאם משלבים צירופי מילים כמו צר וצר יוצא לו צרצר

ועוד אחד חד והדק יוצא לו חגורת ביטיחות

עם נוסיף לתפוז את זניה מה יוצא תפוזינה

למזל כולנו לפעמיים אני לא תפוזינה מתוקה

shiran232

New member
על הכל

מריצה באמת הייתה חמודה עם ללו!

&nbsp
וגם אני לא הבנתי למה מיה הייתה צריכה לספר לפלי את האמת..הרי ברור מה יקרה אח"כ, אז בשביל מה?

shiran232

New member
פייר, התגעגעתי

איזה קטע אידיוטי עם המשטרה..הם יודעים שמנואל היה מעורב בתאונה אבל בגלל שיש חיסיון על האירוע[WTF??] אי אפשר להגיד לאף אחד איפה הוא נמצא? גם לא למשפחה שלו??
&nbsp
איזה תזמון מוזר לTE SONE...
&nbsp
מה 5 פסו?? פלי קנתה חצי קיוסק בערך!
&nbsp
יפה שפילאר היא היחידה ששמה לב שה"רופאה" כל כך צעירה...
&nbsp
למה מיה מרחמת פתאום על סברינה ולא מספרת לה את האמת?
&nbsp
הקטעים האלה שכל הכיתה נכנסת למשרד של דונוף בצעקות מתחילים ממש לעצבן...
&nbsp
מה קשור ניסיון לרצח?
&nbsp

niviri

New member
למורדים או לחפירות על הסרט?

חחחח לא שמתי לב, באמת זה עלה רק 5 פסו?

&nbsp
עד כמה שזכור לי, היחס הזה של מיה לסברינה לא חדש מהפרק. היתה לי איזשהי תגובה לפני ההפסקה על זה שהן בעצם חמודות יחד אז כנראה שהיא כבר היתה אליה נחמדה קודם, אולי אפילו סיפקו איזשהו הסבר...?
&nbsp
וואו לגמרי הגזימו עם הרצח. מסכן מנואל, הוא נחטף- מאשימים אותו בבימוי חטיפה וגניבת כסף מקולוצ'י, עושה תאונה- מאשימים אותו בניסיון לרצח :D
כל פעם שהם ממציאים משהו שחורג מתחום ה'חיי היום יום של ילדים בכיתה י' זה מגיע למקומות מופרכים. חבל, פשוט תתמידו עם מה שאתם יודעים לעשות טוב.

shiran232

New member
הכי התגעגעתי לסרט

&nbsp
לא זכור לי הסבר, וגם אם היה, הוא בטח לא היה מקובל עליי

&nbsp
חחחח לא חשבתי על זה ככה
באמת מסבכים את מנואל בצרות כל פעם מחדש!
מעניין מה חשבתי על ההגזמה הזאת בתור ילדה בת 12..אם שמתי לב שזאת הייתה הגזמה..

shiran232

New member
110

אז החוק בארגנטינה אומר(לפי פבלו), תאונת דרכים = ניסיון לרצח?
&nbsp
איזה סתומה מיה יצאה בכל הקטע עם פלי ופרנסיסקו

&nbsp
איזה חצוף אוקטביו! לדבר על החיים האישיים של מנואל מול כל הכיתה? ועוד אחרי שהוא התנגד!
&nbsp
פשש..לבוגרי אליט וואי כל כך משעמם בחיים שרוקו הופך להיות המטרה שלהם?
&nbsp
חחח מה נסגר?? עכשיו גם פרנקו מעדכן את כל הכיתה במצב של מנואל??
&nbsp
הדמות של סרחיו הפכה להיות הזוייה לגמרי..טוב שהוא לא מתכנן לשים לבן שלו איזה מטען חבלה מתחת למיטה, בגלל שהוא שיקר לו..
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
פבלו אף פעם לא היה העיפרון הכי מחודד בקלמר...

תכלס מסכן מנואל, כולם הופכים את החיים שלו לבעיה גלובלית.
אוקטביו מילא, זה רק עוד אחת משורת ההוכחות שלו שאסור היה לתת לו להיות מורה. הוא פשוט חייב לעשות כל טעות אפשרית. אבל פרנקו??? נעזוב רגע בצד את זה שלא הוגן כלפי מנואל ההודעה הפומבית הזאת ושלפרנקו אמור להיות אכפת ממנו. איזה עניין יש לו בכלל להודיע לכל הכיתה
האחריות שלו היא רק על מנואל (טוב, ומיה), בתור מה הוא לוקח על עצמו את הסמכות להודיע לכולם? וזו הדמות הכי רציונלית בסדרה

&nbsp
אם הנקמה של סרחיו בבן המתבגר שלו תסתיים במטען חבלה אני אגיד תודה. כרגע אני חוששת שהוא הולך לכלוא אותו במרתף חשוך ולנסות עליו כל יום שיטת עינויים שונה עד סוף חייו...
הסצנה הזאת מסמלת שיא חדש ברגעי השפל של הסדרה

shiran232

New member
פרנקו התקלקל לגמרי בעונה הזאת

כריס חייבת שתהיה לה לפחות דמות אחת שכולה רע ורשעות...

niviri

New member
110- פייר, לא היה דחוף לי שמנואל יחזור

גידו ופבלו משעשעים כשהם מנסים לשכנע את פילאר שתומאס לא בגד בה, ומחליפים גרסאות כל חצי דקה

אפילו מיצ'י היתה בהתחלה סבבה כשזרקה להם הערות מדי פעם, אבל אח"כ כשהיא קמה וממש השתתפה בשיחה כבר התרגזתי עליה כרגיל. תתעסקי בעניינים שלך, מה את מתערבת?!?

וכמובן שהיא חייבת להמשיך ועוד הולכת לדבר עם תומאס. אם באמת היה חסר לו אשך, הוא היה מת מהשפלה שהמזכירה יודעת ובאה לדון איתו על זה!!! אהבתי את העיניים שהוא פתח עליה XD
בסופו של דבר, ובהתחשב בהיסטוריה שלו, פילאר השתכנעה בחפותו יותר מדי בקלות.
&nbsp
טוב שלא עשו מסרחיו קריקטורה לחלוטין

כשהוא צרח בטירוף של החיים "אני שונא מוסיקהההההההה" זה הזכיר לי "אני שונא דרדסים"
אבל גרגמל (וכל רשע מצויר אחר) פראייר לעומתו. למען כבודה של הסדרה אני אניח שהוא התבלבל בתרופות שלו.
לפחות אינס הגיבה בצורה ריאלית ומיד הבינה שכדאי לברוח מהפסיכופת.
&nbsp
לא ברור לי למה היינו צריכים סצנה של חביאר ואמא שלו שמראה את הקשר ביניהם. כשמריצה הקשיבה אז בסדר, זה גורם לה לחשוב על סוניה, אבל אחרי שהיא הלכה.... את מי זה מעניין? הם לא דמויות שיש להן ערך בפני עצמן, אלא רק דמויות עזר. בקיצור, מיותר.
&nbsp
בשיחה של לוחאן וחביאר היה נראה בהתחלה שהיא מגלה כלפיו הבנה וחששתי כבר שהיא תשמור את הסוד שלו אבל בסוף היא יצאה לגמרי בסדר. כבר 2 פרקים ברצף שאין לי טענות כלפיה

&nbsp
הבוגרים שמתעללים ברוקו..... נו באמת
יש סטיגמה מאוד לא טובה על גייז, ויש הומופובים מופרעים שרוצים לחסל אותם. את זה אני מוכנה לקבל- יכול לקרות במציאות. אבל קבוצת נערים שאכפת לה מהשם של בי"ס שלהם?!?!? ועוד אחרי שהם סיימו ללמוד!?

כאילו, זה לא שיש להם בעיה עקרונית עם הקיום של הומואים, דני מצידם יכול לחיות את חייו בכיף, אבל רוקו לא כי הוא לומד באליט וואי
הזויים.

shiran232

New member
חחחחחחחחחח

לגמרי גרגמל!!
&nbsp
גם אני כבר רציתי לחנוק את לוחאן!
&nbsp
כל הקטע של הבוגרים דפוק לגמרי

&nbsp
&nbsp

NIK KUL 22

New member
מנואל לוכיה(מסדר)
במקום גו'באני עוד אני יתחיל להעריץ אותו

מאלה אחד שלא טוב עוד מייאלה..

אבל אחד שניראה כ"כ טוב ועוד מעריצים אותו?!
ועוד פליפה יתחיל לעריץ אותנו במקום את מנואל

וג'ובני יהפוך להיות נסיך(או הנסיכה בקטע דג
) מסכו נמו אוי כמה חבל

וכריקטו (שם של הילד
)של ישו נהרסה כמה חבל
עוד יחשבו שאני משה (ריבנו וערבים
)ורבים תם

להית' בה ביי!!

shiran232

New member
111

פרנקו לא כועס אפילו קצת על מה שמנואל עשה למיה?
בזמן האחרון נראה שהוא דואג למנואל יותר מאשר לבת שלו.
אם כל כך חשוב לו שמנואל לא יעשה שטויות, כי בכל זאת הוא אחראי עליו, שידאג שהוא יישאר בבי"ס. למה מיה צריכה לסבול אותו בבית שלה?
&nbsp
מריצה חצופה! עד שיש ללהקה הזדמנות אמיתית להצליח, היא מחליטה לדפוק את כולם כי לחביאר לא נוח להישאר לבד עם אבא שלו?
&nbsp
כל ההגזמות האלה בקטעים של סרחיו ורוקו ממש מורידים מהסדרה...
&nbsp

niviri

New member
למה שפרנקו יכעס??

לא סיכמנו שמיה סתם מגזימה?
הוא כבר אמר למנואל שכגבר הוא מבין אותו, אז מה מפתיע עכשיו?
זה שהוא לא נותן למנואל להישאר בבי"ס זה באמת מוזר. כל השבוע זה בטוח לישון שם אבל בסופ"ש לא?

&nbsp
היי את חצופה!
מה את רוצה ממריצה? אמרו בפירוש שקבעו את החזרות האלה בלי להגיד לה ופבלו הודיע לה אחרי שהיא כבר התייחבה לנסוע. היא צריכה לבטל תוכניות רק כי אחרים החליטו בשבילה?! חוצמזה שהיא כולה דילגה על חזרות, לא הבריזה מהופעה. אז החזרה הזאת זה מה שיהרוס להם? אם לשפוט מהתגובות של שאר חברי הלהקה- לא נראה שהחזרה היתה יותר מדי משמעותית. אף אחד לא היה מוטרד מדי (או הביע איזשהו סוג של אכפתיות) מביטול החזרות. כולם התפזרו מהר לעניינהם בלי הרבה דאגות.
מה שכן, חייבת לתת קרדיט למיה, שקיבלה הצעה להצטרף לשופינג(!) וסירבה רק כי התחייבה לחזרות. סחתיין על המשמעת.

shiran232

New member
אבל הם כל הזמן אומרים שהחלום שלהם

זה להופיע, והלהקה זה הדבר הכי חשוב שיש להם. אז עכשיו, שיש להם הזדמנות להצליח באמת, היא מחליטה לדפוק את כולם, רק בגלל שלחביאר לא נוח להיות יומיים עם אבא שלו? אינס הייתה הולכת איתו בכל מקרה, אז למה כל כך דחוף לה ללוות אותו בעצמה?
גם כל השאר לא ידעו מראש על החזרה והם בכל זאת החליטו להגיע. והם גם ככה עושים חזרות רק בסופ"שים, אז עדיף שינצלו את הזמן כמו שצריך

niviri

New member
אבל מה זה קשור???

היא לא סירבה לחתום על חוזה, לא ביטלה הופעה, כולה לא הגיעה לחזרה! זה לא משהו שהורס להם בשום צורה!!! והתגובה האדישה של השאר מעידה על כך, אף אחד לא חשב שזה ביג דיל לוותר על החזרה הזאת.
כל השאר ידעו על החזרה מהרגע שהם החליטו עליה והם לא קבעו תוכניות אחרות בהתאם לכך. מריצה לא היתה איתם אז- הודיעו לה אחרי שכבר היו לה תוכניות.

niviri

New member
פרקים 110-111

חוב מהפרק הקודם שאני בשוק ששכחתי להתייחס:
&nbsp
פרנקו מבהיר למנואל שהוא אחראי עליו עד שיגיע לגיל 18. בפרק הראשון של הסדרה מנואל היה מעל גיל 17 (את האופנוע שמכר קיבל כמתנת יומולדת). מעניין שבמשך שנה וחצי הוא לא הספיק להגיע לגיל 18 עדיין. יכול להיות שהפרש הזמן בין ארגנטינה למקסיקו עד כדי כך גדול

&nbsp
כמו כן, אהבתי את החיוך הממזרי של מיה כשפרנקו הודיע שמנואל איבד את הרשיון!
מה שמביא אותי לפרקנו ולרבע חיוך המאופק של סוניה כשאנדרדה אסר על מריצה לנסוע לכפר

&nbsp
אני לא מבינה מה פתאום כשמריצה שמעה שחביאר לא רוצה לנסוע, היא אמרה: "אז מה הבעיה? תגיד לו שאתה לא רוצה וזהו". עד כדי כך הזיכרון שלה קצר??? רק לפני שנה היא היתה באותו מצב עם אבא שלה והפכה את העולם בניסיון לבטל את הנסיעה איתו עד שהבינה שאין לה דרך לצאת מזה. אז עכשיו דווקא היא מביאה אותה ביציאה כאילו זה כ"כ קל?:-*
&nbsp
הגבולות שפרנקו שם למנו זה לחזור עד 2 בלילה? לא רציני. אני הייתי צריכה לחזור הרבה לפני וזה עוד בלי תאונות.
&nbsp
לא מבינה איך ההגיון של סול עובד. היא היא ניסתה לדבר עם בלאס על אבא שלו והוא צרח עליה שזה לא עיניינה והוא לא רוצה לדבר על זה. אז מה הצעד החכם הבא כדי לזכות בחיבתו? להציג לו עבודת חקר מקיפה על אבא שלו, כמובן!

&nbsp
איזה מעצבן רוקו
רציני הוא חושב שויקו מסוגלת לשלוח בחורים שיתקיפו אותו ככה?! איך הוא מסוגל??? אם זו האהבה שלו אליה, באמת עדיף לה מישהו אחר

ממש לא אהבתי איך שהיא עוד ניסתה לשכנע אותו והתחננה שהוא יאמין לה!!
לפחות בסוף נראה שהיא התעשתה. מקווה שהיא לא תעשה לו חיים קלים כשהוא יבין שסתם האשים אותה.

shiran232

New member
חחח לא שמתי לב לעניין הגיל של מנואל

שמחתי יותר על המבט הכועס של מריצה, כשסוניה אמרה לה שהיא לא באחריותה והיא לא יכולה לאשר לה לנסוע

&nbsp
נכון?? בהתחלה חשבתי שאולי לא תרגמו טוב כשהיה כתוב 2 בלילה

הוא תלמיד תיכון!
&nbsp
רוקו וויקו ממש נמאסו עליי

&nbsp

למעלה