ספיישל 20 שנה לקטנטנות בתכנית הרדיו Para cosas buenas!!

LiaTuSh18

New member
ספיישל 20 שנה לקטנטנות בתכנית הרדיו Para cosas buenas!!

לא ראיתי שהעלו קישור אז הנה צירפתי.
מכינה אתכן/ם, מדובר בספיישל ארוך מאוד (!!!!!!!!!!!) של 4 שעות!!! שיהיה בריא הבחור. אני שומעת אותו לסירוגין במהלך כל היום ועשיתי הפסקה כרגע כדי לשתף קצת ברשמים שלי גם בשביל מי שאין לה כוח/זמן לשמוע וגם סתם כדי לשתף :)
אני מספרת את הדברים לא ממש לפי הסדר כי כמו שאמרתי אני שומעת את זה מהבוקר לסירוגין אז אני לא זוכרת בדיוק מה היה אחרי מה אבל אתם תסלחו לי...
אז בקיצור, חימנה וסולנג' (חימה וורו) ישבו באולפן עם פדה השדרן רוב השידור (אני בשעה השלישית אז יש לי עוד שעה לברר את זה ) והספיישל כלל ראיונות עם שחקנים לייב, ז"א דרך הטלפון אבל באותו רגע, וכל מיני קטעים מראיונות שהוא ראיין את השחקנים בעבר, השמעה של שירים וקטעי אודיו מהתיאטרון (קטעים מדהימים של רומינה) והעלאה לשידור של מאזינים! שזה היה ממש מגניב כי עלו מכל העולם, עלתה אורטל שלנו מישראל (זוכרות אותה??), ועוד בחורה ממקסיקו, והשאר מכל מיני פרובינציות מארגנטינה שבשביל החבר'ה מבואנוס זה סוג של חו"ל חחח
משהו שהיה ממש מגניב זה שדייגו מסגליו עלה לשידור! לא שמענו אותו המון זמן ובטח שלא בהקשר של קטנטנות.. מסתבר שהוא עבר איזושהי תאונה לא ברור בדיוק מה קרה אבל הוא בשיקום מסכן, משהו עם העין שלו, אמר שזו רשלנות רפואית.. שלא נדע. אבל הוא משתקם והוא בדרך להחלמה. הוא סיפר שהדבר הכי חזק שקרה לו זה כמובן הנסיעה לישראל, סיפר על הכמות של המעריצים שחיכו להם בשדה תעופה, על הבמה 360 מעלות, ושהבנות בישראל נתנו לו מתנות מטורפות, ביניהן- בגדים תחתונים משומשים :
|| פדיחה לאומית. חחח
הוא וחימה דיברו על זה שהבנים קיבלו את המתנות הכי שוות בתיאטרון ושמי שקיבל הכי הרבה היה ברקודה חח ורוניה...
עלתה לשידור גם הילדה ברנרד, שהיה ראיון איתה באותה תכנית לפני כמה חודשים.. מאודדדד מאוד מצער כל המצב שלה.. למי שלא יודעת היא עברה איזושהי מחלה שפגעה לה בדיבור ובמיתרי הקול, היא מאוד מבוגרת כבר.. 95 נראה לי...ולא יודעת איך להסביר אבל פשוט מרגישים עליה את הזקנה, מרגישים שהיא לא כתמול שלשום...היא אמרה דברים נורא כואבים. שהיא מתה לחזור לשחק אבל היא לא יכולה בגלל הקול, אפילו כריס הציעה לה יום אחרי טקס המרטין פיירו (עשו לה שם מחוות מפעל חיים), היא צלצלה אליה ושאלה אם היא רוצה לשחק אצלה אבל היא לא מרגישה מוכנה עדיין, יש לה בעיות בגרון...וסתם, היא נשמעת קצת בודדה, רק עם הכלב שהיא לוקחת אותו לכל מקום, וכל החיים שלה סובבים סביב רופאים ותו לא.. היא אפילו אמרה שיש לה משיבון עם הקול שהיה לה לפני כמה שנים אז לפעמים כשהיא מדוכאת היא מצלצלת מהנייד כדי לשמוע את הקול הישן שלה.. עשה לי ממש רע בקיצור. אבל הבנות ממש עודדו אותה , הן היו מקסיממות! אמרו לה שהיא נשמעת מעולה (היא באמת מגזימה היא נשמעת בסדר גמור) והן סיכמו כולן להיפגש... שתי הבנות סיפרו על כמה שהיא מדהימה ואיזה זיכרון יש לה, חימנה סיפרה שלפני כמה שנים ההורים שלה היו בחופשה והילדה זכרה אותם והלכה אליהם ובירכה אותם לשלום והכל, וסולנג' גם סיפרה שהיא ראתה אותה לפני כמה שנים והיא לא קראה לה ורו אלא סולנג' חח חמודה ממש! והיא כל הזמן קראה להן הקטנטנות הקטנטנות...מקסימה, באמתת אשה מדהימה. התעניינה אם הן עדיין משחקות ואם הן נשואות וכו'.
גם איון אספצ'ה ששיחק את רפאל (הפנטסמה) עלה לשידור שזה היה נחמד ממש... הוא כיכב עם רומי בטלנובלה "פקחי את עינייך" אז כמובן שכמו לכוווולם שם היו לו רק דברים טובים לומר עליה, ובכלל על החוויה שלו בקטנטנות. הוא ממש חמוד!
ויויאנה פוארטהההה אהובת לבי גם עלתה לשידור (גבי מורן) ובאמת הייתה שיחה מקסימה... הפתיעה אותי שהיא אמרה שהיא ורומי לא היו חברות אבל כן היו ביחסים מעולים והיו להן שיחות ארוכות בחדר ההלבשה.. לא יודעת למה חשבתי שהן היו חברות, כאילו, מוזר שאתן משחקות ביחד כ"כ הרבה שנים ולא חברות לא? נו טוב.. והיא סיפרה שהיה לה ממש מוזר התפקיד כי היא תמיד שיחקה את ה"בת" ופתאום היא הייתה צריכה להיות אמא בגיל 25 ואמא לדבר ענקי
ובתכלס היא צודקת, תמיד חישבתי שזה הזוי כי גבי ככ צעירה.. אם היא ילדה את מילי בגיל 16 זה אומר שבעונה הראשונה היא הייתה אמורה להיות בת 28/29...ותמיד תהיתי בת כמה היא הייתה במציאות אז הנה 25 יותר מסתדר. וכמו שהיא אמרה פשוט מחלקת ההלבשה והאיפור עבדה עליה קשה חחח
מה עוד מה עוד.. שמו קטעים מראיונות ישנים של נטי וסבס.. מסתבר שלא הקשבתי טוב בראיון של סבס כי שמעתי פעם ראשונה שהיה איזה קטע שהבנות ביקשו ממנו להתפשט
אז הוא היה ערום בחדר הלבשה וכמעט העיפו אותו מהתכנית בגלל זה!! והוא אמר שהם היו ילדים ולפעמים אתה מגיע לסט לשעות על גבי שעות בשביל 2-3 סצנות ומשעמם אז הם התחרפנו..
והבנות היו מאוד .. פרועות.. חח
חייבת לציין שסולנג' ממש הפתיעה אותי והתרשמתי ממנה מאוד מאוד לטובה. לא יודעת למה היא הצטיירה לי קצת פקאצה כמו שורו הייתה, משהו חלול כזה שאיכפת לו רק מהחיצוניות.. אולי היא באמת כזו, אבל התרשמתי ממנה כבחורה ממש טובת לב וחביבה, והכי אהבתי שהיא הייתה נוראאאא כנה וישירה בכל תשובה שהיא ענתה! לא היו לה פילטרים, לעומת חימנה שענתה על הכל בקורקטיות כזו. יכול להיות שזה בגלל שחימנה יותר מצליחה ויש לה יותר מה להפסיד, לא יודעת. אני אתן דוגמה- מעריצה שעלתה לשידור שאלה על השליליות בכך שבעצם מקטלגים אותן כ"ילדות מקטנטנות" שזו שאלה מאוד יפה ונכונה ואני בטוחה שזו בעיה גדולה של רובם. אז חימנה ענתה תשובה לקונית כזו שאין רע והכל טוב ובזכות קטנטנות היא נמצאת כאן היום ובלה בלה, וסולנג' התעקשה לענות שהיא לא יכולה לשקר וכן זה שם לה מקלות בגלגלים בכל מיני סיטואציות, שלפעמים אנשים חושבים שזה הדבר היחיד שעשית בכל החיים שלך ולא יודעים שהיו לך חיים גם לפני וגם אחרי ועשית דברים נוספים, והיא אפילו סיפרה מקרה ואמרה שהיא לא יודעת אם היא צריכה להגיד את זה אבל בבתי ספר לתאטרון כל הזמן היו מזלזלים בה ואומרים "קטנטנות זה לא עבודת משחק". אהבתי את הכנות ממש.
אה, הראשונה להתראיין הייתה חורחלינה ארוזי (החיקוי של בלן בקטנטנות 2006 חח) אבל היא ממש חמדוה והיא סיפרה איך רומינה שיכנעה אותה לקחת את התפקיד וכמה שהן היו חברות.. ושהיא ממש נהנתה עם הקאסט שלה ונקבה את השמות של המבוגרים שאני לא מכירה ואז גם את פיטר ולאלי שזה היה קצת הזוי כי מה לה ולילדים בני 13 אבל בסדר לחח
אם אני אזכר בעוד דברים מעניינים שהיו אני אספר אבל כרגע אני אגיע לראיון האחרון ששמעתי לפני שהתחלתי לסקר לכם ותקשיבו... באמת שנהניתי בטירוף מכל הספיישל הזה והראיון הזה פשוט הרס לי את החייםםםםםםםםםםםםם!!! אז עולה לשידור מילי סטיגמן, וואלה מפתיעה.. הכי לא פיה שיש.. אולי פיה (feya) והראיון התחיל באמת טוב וחמוד ומהר מאוד הוא התדרדר לרמות קדיחה קשותתתת ביותר!!! מסתבר שהיא התרחקה לכמה שנים מהטלוויזיה ונהייתה ממש דתיה או משהו כזה והיא פשוט לא הפסיקה לחפור כל מיני שטויות רוחניות כאלה, נשבעת שהיא נקבה ב50% מכל השירים של כריס במהלך הנאום שלה, אין אין היא פשוט ייסרה אותיייי אלה היו כמה דקות קשות ביותר!!! זה בערך ב02:50 אם מישהו רוצה להשתתף בצערי ולהבין מה עברתי שם. בקיצור וואווו הייתי חייבת לשחרר קיטור אמאלה שיגעת את רבי!!!
אממ וזהו שמו גם קטעים מהראיונות הישנים עם אגוס צ'רי ונטי מלקון (הקול הנוכחי שלה מפתיע אותי כל פעם מחדש חח)
אה, מסתבר שחימנה ודניאלה מסטריצ'ו ישתפו פעולה בהצגה חדשה ויכול להיות שגם סולנג' תצטרף לזה!!! איזה יופי!!!!!!!
חימנה גם סיפרה שלפני קטנטנות היא שיחקה בסרט קולנוע היחיד בחייה עם דייגו מסגליו שהיה הגיבור הראשי, ידעתן את זה? ואמרה שגם חזרה לשחק עם אסקיאל!! :O ממ והיא אמרה שהיא שיחקה בmujeres asecinas, צריך לחפש את הפרק/ים האלה !! ראיתי את לו שם אם אני לא טועה אבל אותה אני לא זוכרת...הייתה עוד שאלה שממש אהבתי, שאלו את חימנה למה היא לא סיימה את הסדרה עם מתיאס בסוף...אז היא אמרה שלדעתה זה נובע מהמקום שחימנה הייתה כזו טום בוי, וזה היה הורס את כל הדמות שלה, זה מה שייחד אותה מול כל הבנות שהיו נורא נשיות וזה נתן לה מקום לעשות את כל השטויות שלה חח :)גם אאההה ועוד משהו שסולנג' אמרה שגם כן, סחטיין ממש על הכנות!!! שאלו אותה אם היא עזבה בעונה השניה מרצונה או מרצון ההפקה והיא אמרה שהם רצו לעשות שינוי בקאסט והיא הייתה חלק מאלה שהועזבו חח ושזה היה נראה לה כמו סוף העולם בהתחלה, כמו שכשעזבה הרעה הראשונה (נוו איך קראו לה, המכוערת הזו מהעונה הראשונה המשגיחה שלהן) היה להן ככ קשה עם זה שהן היו עושות כל יום הפגנות או משהו כזה חחחח
עד שהן הבינו שככה זה ושחקנים מתחלפים על סטים. ואז חימנה הוסיפה שכשהיא עזבה בעונה הרביעית גם היה לה ממש ממש קשה, והיא עבדה בtrillizos אין לי מושג אם

LiaTuSh18

New member
יואוווו אני בהלם מעצמי איזה חפירההההה

חחח טוב נו זה מכוונות טובות זה בשבילכן אל תכעסו עליי :)
קיצר כתבתי ככ הרבה שנתקע לי המחשב
אז העדפתי לעשות שליחה לפני שמשהו ממש רע יקרה. אבל בעיקרון לא היה לי עוד יותר מדי מה להוסיף.. אז אני אכתוב לכן על השעה האחרונה כשאני אסיים להאזין לה בע"ה.

LiaTuSh18

New member
עוד כמה דברים שנזכרתי בהם (מיטל יש פה אחד בשבילך!)

כמעט כולם נשאלו על אנקדוטות מצחיקות מהתיאטרון, אז דייגו מסגליו סיפר שבque hiciste que היה קטע שארבעת הבנים : לכלוך, פקק, זבוב וגיז'ה עולים ביחד לבמה, וכנראה ששמו יותר מדי וקס על הרצפה ו.. וואי הוא אמר את זה ממש מצחיק בספרדית זה היה משהו כמו "איבדנו את גיז'ה בקרב"
וחימה שמעה את זה ונזכרה והתפוצצה מצחוק.. נראה לי שהיה להם כזה כיף !!!

shiran232

New member
חבורה של ילדים מבלים כל היום ביחד

כמה שטויות בטח עשו שם!

LIly845

Well-known member
תודה על הסיכום!!!

מעניין מה שאמרו שם.. מצחיק מה שויויאנה אמרה לגבי זה שהיא שיחקה אמא לילדה גדולה והיא היתה בת 25 במציאות והיא קצת לא קלטה את זה חחחח כנראה לא נכנסה לדמות עד הסוף, מצד שני היא לא באמת שיחקה את אמא של מילי כמו שאמא צריכה להיות...
&nbsp
איזו מעריצות מטרופות יש בישראל, תחתונים משומשים D-:
&nbsp
עצוב מה שקרה להילדה, מזכיר טיפה את מה שקרה לספי ריבלין רק שהוא איבד את כל הקול.. לשחקן/ית זה נורא לעבור דבר כזה כי כל הזמן היא השתמשה בקול שלה ועכשיו לא וככה היא איבדה גם את כל שמחת החיים...

LiaTuSh18

New member
לא לא זה לא היה בדיוק ככה!

היא אמרה שבהתחלה היא הייתה ממש בהלם מזה והיא גם לא ידעה איך זה יראה אבל ככל שהסיפור התפתח בין מילי לגבי אז הכל התחבר...שזה ממש נכון.. לדעתי כולנו הרגשנו את הקשר המדהים שלהן למרות שהן נראות יותר כמו אחיות מאמא ובת..
נכון באמת מזכיר את ספי, רק שספי נשאר צלול לחלוטין עד הרגע האחרון...והיא אומרת שהיא מתחילה לשכוח דברים, והיא כל הזמן נזכרת בדברים בנוסטלגיה ומסתכלת בתמונות ובאלבומים.. כמו שאמרתי ממש קיבלתי ממנה תחושה של התנהגות של זקנים...שזה מה שהיא אבל לא יודעת זה היה לי עצוב.

shiran232

New member
לא יצא לי לשמוע עדיין

אני אנסה לחלק את זה מחר

חח מגניב שאורטל עלתה לשידור! נראה לי שגם בפעם שעברה היא דיברה שם :)

חחחחח את הקטע שדייגו סיפר על ישראל והתחתונים דווקא שמעתי

התבאסתי על הראיון עם נטי

מסכנה הילדה
חשבתי שהיא כבר לקחה את הפרוייקט הזה של כריס..עצוב שהיא מרגישה כל כך רע...

גם לי היה רושם שלילי על סולנג'..אולי אלה הפוזות בתמונות או הציוצים בטוויטר..

חחחחח שמעתי משהו כזה על מילי סטגמן

לא ידעתי על הסרט של חימנה ודייגו עד שהוא העלה אתמול תמונה שלהם משם..שניהם כאלה קטנים!

תודה על הסיכום!

LiaTuSh18

New member
אההה הזכרת לי!

כמובן שכשאורטל עלתה והן דיברו על ישראל אז הן הזכירו את שירלי שכל הזמן שולחת להן הודעות חחח ומסרו ד"ש.
והיו 2 בנות בנות 13, קטע הזוי... אחת מהן אהבה דברים של כריס ומןו הסתם לא ראתה קטנטנות כי זה לא היה בתקופתה אז אחותה המליצה לה לראות והיא ממש נכנסה לזה באטרף והכניסה לזה גם את חברה שלה..מדהים אותי שהדור הזה שכל כך שונה מהתמימות של קטנטנות, הצליח להתאהב בסדרה.. זה רק מראה את הכוח שלה ושהיא גוברת על הכל פשוט...עכשיו הבנות כאלה פנאטיות שהן צלצלו ובסוף השיחה אמרו שהן יתקשרו שוב כשיבואו עוד אנשים חחחחחחחח והן באמת עלו פעמיים לקו (נכון להאזנה שלי עכשיו אולי הן יפתיעו בפעם השלישית
)
וואלה? לא היה לי מושג על מילי זה ממש הפתיע אותי!!! ותמיד חשבתי שהיא יהודייה בגלל הסטיגמן אבל בטח זה הולך לכיוון הנוצרי.. אולי רק האבא יהודי והיא חונכה לנצרות...
מההה תעלי את התמונההה! איזה כיף לך שהוא אישר אותך בפייסבוק!
ובשמחה :) תודה שקראת!

shiran232

New member
חחחח וואי שירלי והציוצים שלה...

איזה מגניב ש"הבנות של היום" מצליחות להתחבר לסדרה!

ודייגו לא אישר אותי בפייסבוק, הוא העלה לטוויטר חח..ועכשיו שאני נכנסת לטוויטר, זאת בעצם חימנה שהעלתה

LiaTuSh18

New member
המשכון...

חזרתי להאזין! אוקיי אז סולנג' הלכה וחימה נשארה, ואז השמיעו מחווה ממש ממש יפה לרומינה שכוללת כל מיני שירים שלה וכמובן את השיר "רומינה" (המקור של "קנדלה")- למי שלא יודעת השיר קנדלה בעצם נכתב ע"י כריס לרומינה, וכשהיא נפטרה טלפה הוציאו גרסה עם השם רומינה... אחרי המחווה הזו חימנה סיפרה משהו שממש לא ידעתי!!! מסתבר שיצא לה לשיר את השיר הזה 3 פעמים, היא סיפרה שבחתונה של רומי כריס ביקשה מהם לשיר לה את השיר והיה ממש יפה ומרגש, ממש עצרו הכל בחתונה והם עלו לשיר לה.. אני בערך מוכנה למכור כליה כדי לראות את הוידאו הזה!!!
אז זה היה סקופ ממש מגניב...
לאחר מכן פדה השמיע את השיר האחרון שרומי הקליטה, לתכנית ילדים בכיכובה שהייתה אמורה לעלות בטלפה :\ חמודה כזאת.. תמיד נחמד לשמוע את הקול שלה. למרות שהחיצוניות שלה השתנתה די הרבה מימיי קטנטנות, הקול שלה והשירה שלה נשארה ממש דומה!
אח"כ השמיעו את te encontre של רומי וגבי קוראדו, וחימה אמרה שהיא מתה על השיר הזה והיא וחבר שלה אולי יקליטו אותו חח .. האמת שאני שומעת אותו עכשיו ופשוט שכחתי כמה שהוא מדהים!!! מדהים מדהים מדהים!
צלצלה מישהי מקולומביה.. איזה מצחיק לשמוע שיחה בין מבטא קולומביאני לארגנטינאי חחח
אוקיי עכשיו הם מדברים עם דני מסטריצ'יו :) כרגיל הוא שואל אותה על אנקדוטות מהתיאטרון, לצערי היא סיפרה משהו שכבר שמעתי אותה מספרת בעבר.. זה משגע אותי כאילו יש להם כל כך הרבה סיפורים אז למה הם תמיד מספרים את אותו אחד? קיצר למי שלא מכירה, היא סיפרה שהיא ורומי היו עולות ביחד לבמה לשיר את corazon con agujeritos ופעם אחת נפתחה לה החולצה מאחורה או משהו כזה ורומי ישר שמה לב וקשרה לה את זה במן חיבוק כזה שלא ישימו לב כדי שהיא תוכל להמשיך לרקוד בשקט

היא גם סיפרה שהיה לה יומולדת על הסט וכולם עשו את עצמם שאף אחד לא זוכר את היומולדת שלה והיא הרגישה ממש רע ואז הפתיעו אותה וסיימו מוקדם ויצאו לחגוג :)
עוד משהו- מסתבר שחימה ודני שיחקו ביחד בקצ'ורה! ידעתי שדני שיחקה שם בגלל כל הסיפור עם פקונדו אבל על חימה לא ידעתי!! אולי תפקיד אורח? בא לי לראות קצ'ורה יש את זה לצפייה ישירה? אני אפילו אסבול את השיער המזעזע שהיה לנטי בשביל התפקיד הזה!
*בלי קשר- עכשיו ראיתי בפייסבוק שתכף תצא גרסה מצויירת של פלוריסיינטה :| יש אפילו תמונה *
נדיוש עלתה לשידור וכשנשאלה על אנקדוטה אמרה שהיא כבר ממש מפחדת לספר כי היא כל הזמן מפשלת חחח כמו עם הקטע על סבס הערום.. והיא אמרה גם משהו על זה שהעץ מהעונה החמישית נשרף ופינו אותם באמבולנס ונדיה גרמה לזה נראה לי חחחח לא יודעת

טוב היא סיפרה קטע שלא הייתי מצפה מג'ורג'י חחח.. הן עשו מסיבת פיג'מות כשנדיה רק הגיעה והייתה בת 6, וכשהיא נכנסה כולן היו בפרצוף עצוב כי ג'ורג'ינה בלעה חתול והוא תקוע לה בגרון
ואז כל אחת ניסתה לגעת לה בגרון לחפש אותו לא בדיוק הבנתי מה, ואז כשנדיה באה והתחילה לעשות מיאו וכאלה חח וג'ורג'י כנראה דפקה לה איזה צעקה או משהו כדי להבהיל אותה והיא התחילה לבכות וכולן התחילו להגיד לה נדיההה אל תבכי כדי שלא יצעקו עליהן..

ומסתבר שלנדיה הייתה איזו אזעקת שווא עם ההריון או משהו כזה אבל עכשיו הכל בסדר, כנראה שהיא בשמירה.. חימה אמרה שהיא מחזיקה אותה קצר :) שלא תעשה שטויות.
זהוווווווווווווו סיימתיייייייייייייייי!! היה אחלה ספיישל בעולם!

shiran232

New member
אני מצרפת גם את הכליה שלי

עבור הוידאו!

גם אני ממש אהבתי את te encontre

חחח אני דווקא ידעתי שחימה שיחקה בקצ'ורה (וגם נטי), אבל לא ידעתי על דניאלה..ראיתי פעם כמה קטעים ביוטיוב (באיכות נוראית) והסדרה כל כך ילדותית שזה נורא..מצרפת לך תמונה מקטע של חימה ונטי

איזה מיותר זה פלוריסיינטה מצויירת

לא ידעתי על העץ ועל הסיפור עם ג'ורג'י

טוב אני צריכה להשלים את הספיישל הזה אבל הוא כל כך ארוךךךך!

LiaTuSh18

New member
זה כבר 2 כליות!!! מציאה!!!

בואי נפרסם את זה!
יוווו איך חימה גדולה שם!! (כאילו, ברור שעכשיו היא פי מליון אבל כאילו בהשוואה לתקופת צ'יקי.. לא ראיתי הרבה תמונות שלה מגיל האדולסנטה
)על נטי גם ידעתי.. אצל שלושתן- אלה היו תפקידים קבועים או אורח?
ואגב, אין מצב שלא ידעת על דניאלה ! זה הסיפור המפורסם שהיא הייתה אם חד הורית ולא מצאה עבודה אז היא פנתה לפקונדו (ארנה) שיעזור לה והוא דיבר עם נטי והיא סידרה לה את העבודה שם.. אחד הסיפורים האהובים עליי

יש סרטונים/פרקים של הסדרה? איפשהו?
כן הוא ארוך אבל הוא באמת שווה את זה! למרות שנראה לי כיסיתי מלא ממנו
תשמעי טיפין טיפין.. אמרת שיש לך דרך ארוכה ללימודים אז זה נשמע אחלה דרך להעביר תזמן

tamaguchi girl

New member
אני לא חושבת שאספיק לשמוע, אז תודה על החפירה

הילדה שוברת לי את הלב
..מסכנה

&nbsp
ונדיה הורסת! אני בעד מלא סיפורים הזויים נוספים

LiaTuSh18

New member
לגמרי! לדעתי צריך לשכר אותה (עוד כמה חודשים כמובן)

ואז הכלללל יצא.. כמו שאומרים.. נכנס יין יצא סוד

אגב הן גם סיפרו שוב את הסיפור עם לו על הסט של הסרט שעשתה מתיחה שסיבכה את כולם שם בצרות, כולן מכירות או לספר?
ועוד משהו ! נזכרתי פתאום חח.. מסתבר שנדיה וטלי היו מקבלות כל מיני דברים מההפקה, האמת שלא הכי הבנתי מה היא אמרה צריך לשמוע שוב.. אבל בקיצור היו להן כל מיני קלטות של קטנטנות והקלטות כאלה של אודיו.. לא בדיוק יודעת מה.. קיצר הן רצו להחזיר למעריצים על כל מה שעשו עבורם ובתמימות נתנו להם את כל הדברים האלה חח ונראה לי שאפילו לקחו עוד בלי רשות אם הבנתי נכון..ואז שגילו על זה הענישו אותן, הייתה לכל הקאסט נסיעה לדיסני ורק נטי ונדיה לא נסעו... ונדיה כזה (בשידור של לפני כמה ימים) "אני כבר הייתי בדיסני אז לא היה איכפת לי.."

&nbsp

tamaguchi girl

New member
אני לא מכירה, תספרי שוב D:

חחחחח וואי איזה עונש מוגזם..לדעתי היו צריכים לתת להן לטוס עם כולם ואחכ לחשוב על עונש יצירתי/חינוכי כשהן חוזרות

LiaTuSh18

New member
הם ממש היו שם בתנאי פנימיה

אבל תכלס כריס חכמה, רק ככה אפשר להחזיק קאסט עם כל כך הרבה ילדים קטנים.. חייב משמעת אחרת הם יאבדו את זה...
והסיפור הוא כזה, הם היו בסן מרטין דה לוס אנדס לצלם את הסרט של קטנטנות, ולו הייתה שובבה וכל הזמן מתחה את כולם על הסט
(גם רומינה גייטני סיפרה בראיון שלו משגעת אותה עם המתיחות חח)
בקיצור, לפדריקו בארון היה אסטמה אז עלה לה לראש להגיד שהוא קיבל התקף ונפל מאיזה צוק חחח ולא יודעת הם החביאו אותו או משהו כזה ואמרו שהוא הלך לאיבוד/נפל, וכל הצוות היה בהיסטריה וזו ששמרה עליהם תמיד התחילה לבכות וכולם התחילו לחפש ולצעוק את השם שלו ולבכות, ובסוף הוא יצא כולו מחייך בריא ושלם..חחח
נדיה הודתה שהם הגזימו אבל לו הציעה וכולם פשוט הלכו אחריה...כפרעליה מנהיגה.

tamaguchi girl

New member
יואו

מסכנה זו שהייתה אחראית עליהם בטח לו קיצרה לה איזה עשור מהחיים מרוב לחץ

&nbsp
דווקא לא חשבתי שלו כזו שובבה..היא תמיד נראתה לי הכי שקטה במציאות

חניניתה

New member
וואוו איזה סיכום!

נשמע ממש מעניין, אבל אני לא יודעת אם יש לי סבלנות להקשיב שעות.. קצת מתיש.
&nbsp
אני חושבת שעל התחתונים שמעתי בעבר. נראה לי הם מזכירים את זה לא מעט בראיונות- בכל זאת טראומה.
זה ממש עצוב לשמוע על הילדה, היא כבר בת 95.. אני לא חשבתי על זה שאם עברו 20 שנה מאז קטנטנות אז היא צריכה להיות מבוגרת ממש

למעלה