ספרו קצת על הפלייליסט שלכם...

shiran232

New member
ספרו קצת על הפלייליסט שלכם...

אם אנחנו כבר בשבוע מוזיקלי - איזה שירים של כריס נמצאים גם היום בפלייליסט שלכם?

אני בדיוק שומעת את NO ESTAS SEGURO בפעם ה-20 בערך ברצף..לא זוכרת אם פעם הערכתי אותו כל כך, אבל פתאום גיליתי שהמנגינה שלו כזאת ממכרת

מעניין אותי לדעת איזה שירים נשארו אצלכם - שתפו

niviri

New member
הכלללללל

קודם כל אין לי פלייליסט. אני שומעת בעיקר אלבומים.
שנית, אצלי אין דבר כזה "גם היום". אני תקועה בזמן, מה ששמעתי פעם- אני שומעת היום (אולי רק נוספו שירים, אבל שומדבר לא ירד).
&nbsp
הכי הרבה יוצא לי לשמוע את כל שלושת אראוואי וצ'יקי 5 כי יש לי אותם בדיסקים....
האמת שממש עכשיו סיימתי את הסבב שלהם ואולי אני אשתף בתובנות

&nbsp
במחשב יש לי את האלבומים של פלורי, טין אנג'לס, ואלמה פיראטה- ששמעתי לא מאוד מזמן. 2 הראשונים המון זמן לא יצא לי, אני אפילו לא זוכרת איפה שמרתי אותם (אם הם עוד קיימים בכלל... פירמטתי את המחשב מאז לפחות פעמיים).
ואם זה נחשב, אז גם RBD שאני שומעת יחסית הרבה כי הם מעולים

&nbsp
מבחינת שירים בודדים, יש גם כמה: כל מה שהיה במורדים ולא נכנס לדיסקים כמובן, איזה 3 מפינת אור, מקטנטנות פה ושם.
&nbsp
לגבי NO ESTAS SEGURO זה הכי השיר שלי!!!! לא חושבת שבתור שיר הוא יותר מדי טוב (כמו כמעט כל השירים שלהם) אבל המילים.... זה הכי מדבר עליי. זה השיר שמגדיר אותי.
&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
פששש

גם אני דיי תקועה בזמן, אבל עדיין יש שירים "שנותרו מאחור", ומדי פעם אני נזכרת בהם ומוסיפה לפלאפון/אמפי. יש גם כאלה שלא הכי אהבתי, בגלל זה אני לא אוהבת לשמוע אלבומים.
&nbsp
אשמח לשמוע תובנות, בעיקר מהדיסק ה-3 של ארוואי, שאני עדיין לא יודעת מה בדיוק אני חושבת עליו.
&nbsp
חחח גם אני שומעת קצת RBD, וגם כמה שירים של דולסה מריה ואנהי מהדיסקים שלהן.
&nbsp
איך אני אוהבת את זה שיש שיר שאת מרגישה שמגדיר אותך, או ממש מתחברת אליו. זה אומר כל כך הרבה!
&nbsp

niviri

New member
אני אפתח שרשור נפרד בקרוב

למה קצת RBD? תשמעי הרבה! אני ממליצה על כל שיר שלהם שלא בפלייליסט שלך!
&nbsp
מה זה אומר?

shiran232

New member
מעולה

האמת שאני לא מכירה את כל השירים שלהם..פעם ניסיתי להקשיב לאחד הדיסקים במלואו, אבל התייאשתי באמצע

&nbsp
זה תלוי בשיר כן? כשאת כל כך מזוהה עם שיר כלשהו, זה אומר הרבה על הרגשות שלך. אם את מזדהה עם המילים, זה אפילו יכול קצת ללמד על מי שאת. נגיד NO ESTAS SEGURO מדבר על אנשים שמפחדים לקחת סיכון להיפגע, ומעדיפים להיות במצב "בטוח"/באיזור הנוחיות, גם אם זה לא המקום הכי מאושר שיש (איזה מוזר זה לנתח שיר של כריס מורנה חחח)

niviri

New member
איזה דיסק?

אולי היית חולה באותו יום או משהו כזה

&nbsp
אה חשבתי התכוונתי שעצם זה שיש לי שיר אומר הרבה חחחח
יותר מדבר על זה שאנשים כאלו - החיים שלהם לא שווים כלום....
גם NENA די מגדיר אותי. ועוד כמה שירים. אני כנראה מאוד קלה להגדרה.

shiran232

New member
אני כבר לא זוכרת

חחחח קשה לי להתחבר לשירים בשמיעה ראשונה ואני מתעצלת לשמוע אותם שוב...
&nbsp
כן, זה שיר דיי מדכא..
אני יכולה להבין גם את החיבור לNENA
אולי כריס ממש מדברת אליך!

shiran232

New member
לי דווקא קשה למצוא משהו שאני ממש מתחברת אליו

פעם היו יותר שירים שדיברו אליי

tamaguchi girl

New member
אני בדיוק ההפך, שונאת לשמוע אלבומים..

מעדיפה שירים בודדים ואז לשים הכל על Shuffle ולשמוע קצת מהכל

[אבל אני גרועה בליצור לעצמי פלייליסטים..אני מתעצלת לסדר אז הכל פשוט ביחד, מדי פעם אני משתמשת בפלייליסט האוטומטי של שירים שנוספו לאחרונה..]

niviri

New member
חחח אני גם מהשירים הבודדים אצור פלייליסט מסוים לפי האומנים

אני חייבת סדר

tamaguchi girl

New member
האמת שגם אצלי חלק גדול מאוד זה השירים מהסדרות של כריס :)

אני שומעת לאחרונה הרבה את השירים מ2 העונות של אליאדוס וכמעט מלאכים הדיסק ה1 (כי עד לכאן הגעתי מבחינת העונות D:"),
אבל באוטו יש לי דיסק קבוע של השירים של קטנטנות (מכל העונות מינוס השירים שאני שונאת, אבל יש בודדים כאלו) והמורדים (כל 3 הדיסקים ושירים נוספים שהיו בסדרה ולא בדיסקים, השירים של פירו וחלק מהביצועים של ההופעות החיות)
בנוסף אני שומעת גם את השירים של רולאבוגן, למרות שזה לא של כריס

ואפשר להגיד שבזכות כריס הכרתי את פירו, ובהתאם לכך את כל הלהקות שפירו היה בהן (דייסיסייטה וקאברהדס בעיקר) , כולל הנוכחית שלו כמובן (פוקסליי), ואני שומעת אותו מלא. אז תודה לה

אני לא שומעת בכלל שירים של פינת אור (לא זוכרת אפילו אחד מהסדרה
) ופלוריסיינטה (אולי בפלורי אני נזכרת לעיתים רחוקות באיזה שיר של העונה ה1 והיחידה שראיתי, אבל לא שומעת ככה סתם להנאתי)

וזהו בגדול..אם אני צריכה להתחיל לפרט את רשימת השירים זה באמת לא ייגמר

מה שבטוח זה שאני בהחלט מכורה לשירים מהסדרות, הם משמחים אותי ומזכירים לי תקופות יפות

niviri

New member
איזה שירים את שונאת?

גם אני שומעת רולאבוגן כמובן. וגם את הדיסק של רומיאו וחולייטה, אם כבר התפתחנו לאיזורים האלה

tamaguchi girl

New member
אני לא מכירה רומיאו וחולייטה

אז השירים שאני שונאת מקטנטנות הם:
Abre, Entra - פעם צרבתי אותו בטעות 4 פעמים בדיסק אחד של 20 שירים (זה מה שהיה נכנס פעם
) וזה גרם לי לשמוע אותו הרבה יותר מדי..הוא היה תקוע לי מלא זמן בראש, לא מרצון, וזה גרם לי לשנוא אותו ממש

Candela סתם שיר מיותר.
Pajarito לא אוהבת איך שהם שרים. אולי השיר טוב מבחינת מילים אבל לא התעמקתי אף פעם

Mentiritas שיר מעצבן.
Malísima גם זה שיר מעצבן.
Papa עוד שיר מעצבן.
Lu Lucita הוא פשוט נורא מזייף. לא היו צריכים לתת לו לשיר בכוח, אפשר היה לוותר על השיר הזה

niviri

New member
לא מכירה את השירים או לא שמעת על הסדרה?

אברה אנטרה

איך יכול להיות שאת לא אוהבת את פחריטו?!
שיר מושלם!

niviri

New member
טוב, אז....

מדובר בטלנובלת נוער שניסו לעשות איזשהו עיבוד מודרני לסיפור של רומיאו ויוליה. הסדרה נחלה כישלון והבנתי שבצדק. למה בכל זאת היא מעניינת? כי (כמעט) כל הקאסט הצעיר הם פליטי כריס מורנה, בעיקר המורדים

למעלה