המורדים 100-102

shiran232

New member
100

לא שזה כזה חשוב, אבל למה הילדה אמרה לדונוף שהיא לא יודעת איפה גלוריה, כשהיא בפירוש ביקשה ממנה להודיע לו שהיא יצאה מוקדם?

פירו שיחק ממש גרוע בקטע שרוקו דיבר על הניסיון שלו עם בחורות

וגם הטקסט שהוא אמר אח"כ לא היה ממש אמין..ממתי לרוקו אכפת ממה שחושבים עליו? הוא כל הזמן מתנהג שונה ומבליט את עצמו ואת הייחודיות/מוזרות שלו..לא נראה שזה הפריע לו עד עכשיו...
ואיך לויקו יש את החוצפה להגיד לו שהוא אגואיסט אחרי כל מה שהוא עשה בשבילה?? מזה קשור ל"להיות פתוח ולהתמסר"??

אני תוהה אם הייתי כ"כ שונאת את אנדרדה אם שחקן אחר היה משחק אותו...

מה הקטע הדפוק הזה שמנסים למכור לנו שלוחאן חייבת לצאת מהבי"ס בלילה, כשאין לה לאן ללכת? כאילו שהיא לא יכולה ללכת לדונוף ולהסביר לו את זה..או שאנחנו אמורים להאמין שדונוף ישלח אותה לישון ברחוב?

לא הראו לנו שמריצה סיפרה ללוחאן שאנדרדה הוא אבא שלה, נכון?

לפלי (וגם למיה) לא מפריע שפרנסיסקו רקד עם בחורה אחרת במסיבה? היא בכל זאת צריכה לשכוח את מה שמיצ'י אמרה לה..?

מצטערת, אבל קצת קשה לי להאמין שאבא של רוקו ייקח ילד שנראה מקסימום בן 12 לזונה...

לא הבנתי מה הבעיה עם זה שבלאס נעל את כולם בכיתת אומנות..הם גם ככה רצו להפגין בכיתה לא? זה ממש קריטי שההפגנה תהיה בכיתה שלהם?

niviri

New member
האמת... שאיו לי להגיד משהו שלא

התייחסת אליו, אז אני רק אגיב לך:
&nbsp
זה קצת כן חשוב. הילדה שכחה שרק לפני שניה גלוריה הודיעה לה שהיא לא תגיע. כל הרעיון בסצינה הזאת היה להראות את ההידרדרות במצב של הילדה.
&nbsp
בקשר לרוקו, זה דווקא כן אמין (ואני מדברת על הטקסט ולא על המשחק של פירו). הרבה פעמים כשמתנהגים כאילו לא שמים פס ומנסים להיות שונים בכוונה זה דווקא בגלל שמאוד חוששים ממה אחרים חושבים ויש פה איזשהו ניסיון לשלוט בזה ("אני אגרום להם לחשוב שאני פריק הזוי עם נטיה מינית לא ברורה, ולפחות הם לא יחשבו שאני לוזר שלא מסוגל להיות עם אישה").
הילד לא רק נראה מקסימום בן 12, הוא אכן היה בן 12- זה מה שרוקו סיפר.
וכן, זה מזעזע. מה נסגר עם כריס?!? למה נראה לה שזה נורמלי להציג דבר כזה??? ומה נסגר עם כל ארגנטינה, למה הסצינה הזאת לא עוררה איזשהם תגובות ציבוריות?!?

גם מאוד מעניין שויקו ופירו הגיעו בעיקבות המקרה למסקנה שהוא לא יכול לעשות סקס אם לא מעורב בזה רגש. כי לא יכול להיות שהוא לא היה מסוגל בגלל שהוא רק בן 12

&nbsp
אני מניחה שבחרו את השחקן לפי איך שהם ראו את הדמות, ככה שאם היו לוקחים שחקן אחר, היו עדיין צריכים למצוא מישהו מעצבן באותה מידה

&nbsp
אני דווקא האמנתי שדונוף היה שולח את לוחאן לרחוב
והופתעתי שהילדה אמרה שזה בניגוד לנהלים. בי"ס הרי לא אמור לשמש במקום בית.
בכל מקרה, אם כבר, הייתי מצפה מלוחאן לפנות לסוניה בעצמה. כנראה היא לא היתה מסוגלת לדבר עם אף אחד באותו רגע.
&nbsp
הראו דווקא. היתה סצינה ממש קצרצרה אחרי שחזרו מברילוצ'ה שהן יושבות בחצר ומריצה מספרת לה בחצי משפט.
&nbsp
אוי, באמת, שוב את עם השטויות הפמינסטיות האלו? למה שיפריע שפרנסיסקו רקד (והתנשק!) עם מישהי? מיה הסבירה לפלי בפירוש שככה זה כל הגברים - הם תמיד יעדיפו בנות גדולות יותר. אז זהו. ככה הם וככה צריך לקבל אותם. לפלי יש מזל שפרנסיסקו עוד בא לחפש אותה אחרי שהבחורה ההיא עזבה אותו לנפשו.
&nbsp
חחחחחחחחחח הנעילה בכיתה- לגמרי

shiran232

New member
אהההה נכון

ההידרדרות של הילדה! (כנראה שגם אני מדרדרת)
&nbsp
פספסתי את הקטע שהוא סיפר על הגיל

וכריס לגמרי נסחפה! אני באמת לא מבינה איך נראה להם הגיוני להכניס סיפור כזה...
&nbsp
דונוף צריך להיות ממש חסר אחריות (וחסר רגשות) בשביל לעשות דבר כזה.
נכון שזה לא אמור להיות הבית שלהם, אבל בכל זאת, הם נמצאים בפנימייה, ואם הוא יודע שאין לה לאן ללכת, הוא לא אמור לזרוק אותה לרחוב..היא כולה בת 15..גם אם הוא ממש מתנגד לזה שהיא תישן בבי"ס, הוא יכל לפנות לאפוטרופוס שלה..הוא יודע שאין לה דרך ליצור קשר איתו...
&nbsp
באמת?? אני זוכרת שהן דיברו, אבל לא זכרתי שהיא סיפרה לה את האמת..זה נראה תמיד כאילו היא ניסתה להתחמק מזה..
&nbsp
חחחחחחח צודקת
פלי צריכה להיות אישה טובה ולשתוק.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אבל קורה שדונוף מתנהג בחוסר אחריות/רגישות

והוא הרי היה חתום על ההשהיה, אז הגיוני שהיא חושבת שהוא מודע לזה ולא אכפת לו.

shiran232

New member
ולהסתובב ברחובות האפלים של בואנוס איירס

ולקחת סיכון שיפגעו בה..מישהו צריך להכניס בה קצת היגיון!

shiran232

New member
101

איזה פרק משעמם...
&nbsp
אין לי הרבה מה להגיד חוץ מ -
&nbsp
החבר של רוקו ממש לא נראה קטין

&nbsp
כרמן צועקת כל מיני דברים לתלמידים, ואנדרדה שואל אותה בדרמטיות "למה את מפלה אותם כל כך?" מה הקשר? ואיזה סצינה מוגזמת..כרמן נשבעת לנקום בכל אלה שחושבים שהם "גזע עליון"..מה נסגר?
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אני אוהבת את הסדרה בגלל שהיא כ"כ ריאליסטית

ואני לגמרי יכולה להתחבר כאילו שזה המציאות.
ואז פעם בכמה זמן הם דופקים לך סצינה סטייל הזעם הקדוש של כרמן ופתאום זה מרגיש יותר כמו סרט מצויר

shiran232

New member
102

החברה של מנואל זאת לולי פרננדס נכון? מככבת בפורום!
&nbsp
עד כמה אבא של בלאס היה מעורב בחיים של לוחאן בזמן שהוא היה בכלא, כדי להבין
כמה היא אמיצה ולהעריץ אותה עד כדי כך שהוא היה מטיף לבן שלו להיות כמוה?
או שהוא הבין את כל זה ברגע שהיא שיקרה לשוטרים שרדפו אחריו?
&nbsp
מיה מריחה בהגזמה

&nbsp
מעניין כמה כסף שילמו לכריס כדי לפרסם ברמה כזאת את הסרט המעצבן הזה

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
ע"פ הקרדיטים את צודקת

עושה רושם שפרה לא היה יותר מדי יציב נפשית.... כנראה הוא בנה לו פנטזיה של הילדה המושלמת לדעתו והלביש אותה על לוחאן (ואז פיתח אובססיה לגביה).
&nbsp
כמה שילמו על הסרט? כנראה לא מספיק, כי היו צריכים לסגור עוד דיל גם עם בובלו, ועוד שטויות שדוחפים מדי פעם. ממש מרגישים מאז שעברו לערוץ אמריקה שהתקציב קטן בהרבה= גיוס הכספים דרך פרסומות עלה משמעותית.

niviri

New member
פרק 101

וואלה לגמרי השתגע הפעם. לא רק שנתקע כל 5 דקות, מדי פעם החליט סתם ככה לחזור לתחילת הפרק ופעם אחת חזר 10 דקות אחורה
אבל אני לא וויתרתי ואחרי 3 שעות וחצי- הגעתי לסוף הפרק, עייפה ובכלל לא מרוצה.

אניוואי, מה היה?
בעיקר הפגנה לא מעניינת.

והסיפור המלא חורים של לוחאן. פושע שבורח מהמשטרה פונה לילדה מקסימום בת 8 ומבקש ממנה המלצה למקום להתחבא. בסדר. השוטרים כמעט עוצרים אותו, אבל אז היא אומרת שזה אבא שלה והם עוזבים. כי מה, אם לפושע יש ילדה הוא לא צריך להיות בכלא? או שהם חשבו שזה לא הוא, כלומר, הם חיפשו פושע נמלט בלי לדעת איך הוא נראה?

סברינה מציעה למנואל שהיא תנהל את הלהקה. צעד די מתבקש, לאחר שממילא אבא שלה ניהל אותם בדיוק איך שהיא ביקשה ממנו ונתן לה להיות האחראית על.... ובכן, הכל.

ולסיום, הכנתי סירטון. החלק הראשון שלו מכיל סצינה מפרק 27 ובהמשך סצינה מהפרק. מצא(י) את ההבדלים.

shiran232

New member
אני וויתרתי הרבה לפני ה-3 שעות :|

מעניין מי שלח את השוטרים האומללים לרדוף אחרי מישהו שהם לא יודעים איך הוא נראה...

&nbsp
מסתבר שמריצה מפונקת בדיוק כמו מיה. וגם יש להן אותם מצעים.
&nbsp

niviri

New member
חחחח לא שמתי לב לסדינים

וסליחה, לא להצליח לשים סדין זה לא פינוק, זה טיפשות! אותי אף אחד לא לימד מעולם איך עושים את זה (בניגוד לציפוי שמיכה, שעל כך קיבלתי שיעורים מסודרים), כי זה יותר מדי ברור!!! אם את שמה את הסדין בצד אחד בלי שום דבר שתופס אותו, ואז מושכת אותו בכל הכוח לצד השני- לא מובן מאליו שהוא יישמט מהצד הראשון? מה הפיגור פשוט סתם לנסות למשוך כל פעם מצד אחר בלי לחשוב איך מחזיקים אותו שלא יזוז?

shiran232

New member
אני לא קיבלתי שיעורים על ציפוי שמיכה

טוב אז אני מתקנת את המשפט -
מסתבר שמריצה טיפשה בדיוק כמו מיה.
גם תופס.

למעלה