המורדים 97-99

shiran232

New member
97

פבלו יקבע את עתידו של חביאר

מילא, אם היו אומרים שהוא ילד אלים ולא מתאים למסגרת כזאת..אבל שפבלו יחליט אם הוא סולח או לא וזה מה שיקבע אם חביאר ישאר בבי"ס הכי יוקרתי בבאונוס איירס או יעבור לבי"ס אחר? אינס בסדר עם זה?

קצת מוזר שחנות מוכנה לחשוף שם של לקוח סתם ככה כי מישהו שאל...

מאוד רציניים שם בארגנטינה..אפילו לא בודקים שלעובד שהם מעסיקים יש רישיון...

סברינה אומרת למנואל שהיא רוצה לבחון את החניות שלו "כדי שלא יעשה לה בושות", והיא חנתה בצורה הכי עקומה שיש

איזה תירוץ הגיוני יש למריצה לברוח עם חביאר..איך היא לא חשבה על זה קודם? היא תברח לכמה ימים וזה יועיל לה...איך?

איך בואנוס איירס הרסה את פרנסיסקו של תחילת העונה...

מה הבעיה של חסמין לפתוח את הדלת בעדינות?

niviri

New member
לי זה נשמע הגיוני

הוא תקף את פבלו, אז אם הוא חוזר לבי"ס פבלו צריך להסכים לקחת את הסיכון הזה! ובטח כשמי שרושם אותו זה אבא של פבלו (אינס לא באמת קיימת, היא רק בובה של סרחיו).
&nbsp
החנות ספרים (אם אליה התכוונת)לא חשפה שום שם של לקוח, הם בכלל לא ידעו מי קנה את הספרים...
&nbsp
אאל"ט בארגנטינה לא צריך לעבור טסט בשביל רשיון נהיגה. רק צריך הסכמה של ההורים. ואני בטוחה שפרנקו- בתור האחראי על מנואל- נתן לו אישור עם כמה שהוא מעריץ אותו.
(אגב, לפי הפיספוסים, פלי בהחלט צריך שיעורי נהיגה
)
&nbsp
מריצה מאיזושהי סיבה חייבת להידבק לחביאר בכל מקום. כנראה זה התחליף לאובססיה לפבלו.

shiran232

New member
אם סרחיו חושב שזה סיכון, שלא ייתן לו להישאר בבי"ס

אבל להחליט על סמך זה שפבלו סולח או לא סולח נשמע לי מטומטם...
&nbsp
הם לא חשפו בסופו של דבר, אבל לוחאן שאלה על השם והמוכר ניסה לברר, ואחרי שהוא לא הצליח, הוא גם קרא לבחורה השנייה שתיארה ללוחאן איך הקונה נראתה..
&nbsp
באמת?:-0 זה נהוג בעוד מדינות?? נשמע לא בטיחותי במיוחד:|
&nbsp

niviri

New member
למה מטומטם? סרחיו לא יודע

פבלו הוא זה שיודע מה הלך שם ואיך הקשר ביניהם. וגם אם זה לא סיכון, מספיק שפבלו מרגיש לא בנוח איתו בשביל שלא ימשיך ללמוד שם. זה לא בקטע שמסלקים אותו מהבי"ס, אלא שההורים מחליטים לא לרשום אותו לשם. והגיוני מאוד שלהורים- AKA סרחיו- יהיה יותר אכפת מהבן הביולוגי.
&nbsp
מממ.... נכון. אבל אולי הוא ניסה לברר את השם כדי להתקשר אליו ולהגיע לפשרה ולא כדי לספר ללוחאן?

&nbsp
אין לי שמץ לגבי מדינות אחרות
למיטב הבנתי זה ככה רק בתוך העיר, לא לדרכים בינעירוניות, אבל כן, נשמע די מפחיד...

shiran232

New member
אם לא היה מדובר בסרחיו

(=דמות רעה וחסרת רגשות), הייתי מצפה שלא יטלטל את הבן החורג שלו בין בתי ספר, רק בגלל שלבן הביולוגי שלו לא נוח איתו. הם הוציאו את חביאר מהבית ספר הקודם, הכניסו אותו לאליט וואי, ואז החליטו שגם זה לא מתאים וצריך להעביר אותו לבי"ס מיוחד. מה עם להתייעץ קודם עם גורם מקצועי ולראות מה אפשר לעשות, במקום להעביר את הילד המסכן כל יומיים לסביבה חדשה?
&nbsp
אולי
גם זה נשמע לא משהו..לא הייתי רוצה שיתקשרו להטריד אותי אחרי שקניתי מוצר כלשהו

niviri

New member
הילד לא מסכן, הוא מעצבן. מגיע לו שיטלטלו אותו.

ואם היו מטרידים אותך אבל גם מציעים לך פיצוי שווה? הם מכרו את המוצר בטעות, כי לוחאן הזמינה אותו. אז מתבקש שינסו לתקן את הטעות.

shiran232

New member
במקרה של חביאר זה נכון

אבל סרחיו ואינס בטוחים שהוא סתם טיפש

&nbsp
אני רוצה פיצוי!
(איזה פרצוף דורש כאפה)

shiran232

New member
98

עכשיו שאני רואה אותו שוב - השחקן שמשחק את הבעלים של הבר, זה לא אותו אחד ששיחק את החבר של אמא של ויקו?

כן מריצה, את אשמה. את זאת שמאמינה שלאנשים יש שסתומים בראש...
אה ומריצה לא משקרת..היא רק המציאה למיה סיפור שלם, תיכננה להטיס אותה לדרום, וכל זה כדי שהיא לא תגלה את האמת...

זה כבר נהיה ממש מעיק לראות את סול מתעסקת כל הזמן בפירוק זוגות..אין משהו יותר טוב לעשות עם הדמות שלה?

מיה אומרת שהזוג בסרט הצליח להתגבר על ההבדל במעמד החברתי שלהם והיא לא. כן, כי זאת הייתה הבעיה שלה בזוגיות עם מנואל...

מיני מגהץ

יואוווו די מריצה טיפשה ברמות אחרות! "מה באמת התכוונת להסתכן ככה בשבילי?*חיוךמפגר*"

מנואל

אאוץ'..ויקו רוצה שירצחו את אבא שלה:|

לולה לוקחת כל כך קשה את הפרידה מפבלו, כאילו שעד עכשיו הוא התייחס אליה...

niviri

New member
החבר של אמא של ויקו
שהופיע לאיזה 2 שניות בערך?

היייי אני כבר אמרתי לפני כמה פרקים על מריצה והשקרים! אם את מעתיקה ממני, לפחות תתני קרדיט

&nbsp
מה שעושים עם פרננדה יותר טוב?

&nbsp
לולה פשוט בשוק מזה שפבלו טורח בכלל להיפרד ממנה. זה מעליב שבשביל זה הוא נזכר שהיא קיימת!
&nbsp
הדבר היחיד שיש לי להגיד על הפרק, זה שמה עובר על פלי?! מתחילת העונה כל אחד שהתחיל איתה היא סירבה בתוקף להאמין שמעוניין בה. ואפילו אם הבחור אמר לה מפורשות שהיא מוצאת חן בעיניו ונישק אותה, היא עדיין התעקשה למצוא תירוצים למה הוא לא באמת התכוון. אז מאיפה הגיע פתאום כל הביטחון הזה עם פרנסיסקו??? ועוד אחרי שהוא כבר דחה אותה פעם! ועדיין, לא רק שהיא בטוחה שהוא מת עליה, היא גם כ"כ משוכנעת שהיא רצה לספר על זה לכולם|WTF| מי את ומה עשית עם פלי

shiran232

New member
בדיוק.

אני זוכרת שאמרת, אבל מריצה מתעקשת על זה

&nbsp
גם פרננדה מעיקה
היא בעיקר נגררת אחרי סול, וכשהיא ניסתה להפריד בין מרקוס לחברות שלו, לפחות זה היה בגלל שהיא אהבה אותו (עדיין לא מוצדק, אבל פחות נורא ממה שסול עושה)
&nbsp
קיבלתי את ההסבר על לולה

&nbsp
אולי השיחה עם מיצ'י חירפנה את פלי לגמרי...

niviri

New member
97- AMARTE DUELE

כמות הפעמים שנשמע עכשיו את שם הסרט הזה........
&nbsp
קונסואלו נראית כזאת מתוקה! ומריצה הקנאית הזאת, ישר החליטה שהיא טיפשה בלי שנתנה לה הזדמנות בכלל לפתוח את הפהXD
מריצה מבקשת מפבלו שאם הוא באמת אוהב אותה יסכים להשאיר את חביאר בבי"ס, וכשפבלו רוצה שהיא תצא איתו בתמורה, היא עונה: "מה הקשר? אתה מערבב בין הדברים!"
דוגמה קלאסית לגמל שלא רואה את הדבשת שלו

&nbsp
מה כל הסיפור המפגר הזה שויקו עלולה לפספס את ההופעה בבר כי אבא שלה דורש ממנה להיות בבית? אם היא רק אומרת לו שהיא יוצאת כדי להשיג כסף, הוא בשניה רץ ופותח לה את הדלת!!!!
&nbsp
בסדר, גיבשנו הסכמה שלחביאר יש מנת משכל גבוהה. אבל מה עם הפרעות פסיכולוגיות? את זה לא בדקו גם? כי כך או כך משהו איתו לא בסדר.
&nbsp
פשששש פרנסיסקו חבר ממש טוב. כמה שהוא מוכן לסבול בשביל מנואל! (לא שהבנתי למה זה כזה סבל גדול ללכת לסרט עם פלי, חשבתי שבתור ידידה הוא מחבב אותה).
מסכנה, זה לא מוביל למקום טוב....

shiran232

New member
כמה פעמים אמרו את השם של הסרט!

קונסואלו באמת חמודה! רק חבל שעשו ממנה כזאת מטומטמת...
&nbsp
חחח לא חשבתי על מה שמריצה אמרה

&nbsp
גם אני אמרתי (לעצמי) בדיוק את אותו הדבר כשויקו סיימה את השיחה

&nbsp
פרנסיסקו הפך להיות ממש מגעיל. בתחילת העונה הוא התייחס כל כך יפה לפלי! איך שינו את הדמות שלו ככה?
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
לא הייתי אומרת ששינו את הדמות...

תחשבי שבתחילת העונה הוא רק היה צריך לדבר עם פלי, זה לא דרש ממנו יותר מדי. עכשיו הוא צריך לצאת איתה. פעמיים. ולראות סרט שלא מעניין אותו. אני אומנם חושבת שהוא מגזים, אבל מי אמר שבתחילת העונה הוא לא היה גם מתנהג ככה אם היה בסיטואציה הזאת?

shiran232

New member
טוב, יש בזה משהו...

אבל אני עדיין חושבת שהוא השתנה לגמרי מתחילת העונה.

shiran232

New member
99

קשה להתמודד עם האובר דרמטיות של סוניה, הטיפשות של מריצה והפרצוף של אנדרדה..הכל יחד!
&nbsp
תומס כועס על פילאר כי היא לא סומכת עליו, כאילו שהוא לא נתן לה מספיק סיבות לפקפק בו..
(ואני אתעלם מהקטע המפגר עם המוכרת בחנות)
&nbsp
אף אחד לא חשב על האפשרות שהפושע ההוא ינסה לפגוע בויקו?
ובאיזה מהירות ויקו ורוקו עברו פתאום למוד של שירה

&nbsp
לא הבנתי מאיפה מריצה גנבה את הספר..?
&nbsp
דונוף הוציא את לולה מהמשרד שלו..למה היא חזרה לשם?

&nbsp
איך אני שונאת שמריצה מדברת עם לולה בקטע מתנשא של המבוגר עם ניסיון חיים שמבין יותר ממך

&nbsp

niviri

New member

חחח כנראה שהפושע יודע שלא יזיז להקטור אם יקרה משהו לויקו

&nbsp
מריצה גה א הספר מהבית של בלאס. הן הבינו שכנראה הוא שלח מישהי לקנות במקומו וזה אצלו. הן דיברו על זה שלוחאן לא יכולה ללכת לשם כי השוער כבר מכיר אותה.
&nbsp
חשבתי כבר שלא הבנתי נכון ושדונוף בעצם סגר אותה במשרד שלו כעונש! מה, אז הוא נתן לה ללכת בלי עונש??? ואיפה הוא היה בזמן שהיא נעלה את עצמה שם?

shiran232

New member
אהה נכון! היא גנבה ממנו את המפתח!

לא ברור הקטע עם לולה...

למעלה