המורדים 94-96

shiran232

New member
94

קלאודיה מעדיפה לעזוב את הבת היחידה שלה לטובת עבודה אחרת? מה נסגר איתה?
&nbsp
סוף סוף חביאר אומר משהו מועיל..למרות שהוא בטח מנסה להכין את השטח לרגע שמריצה תגלה שגם הוא שקרן, אבל עדיין..אהבתי את מה שהוא אמר.
&nbsp
באיזו קלות פבלו משפיע על סרחיו...
&nbsp
פרנקו לקח דיי בקלות את זה שמיה שלחה מישהו שיעקוב אחריו..טוב נו, אולי הוא עסוק מדי בלדאוג למנואל.
זה גם לא בסדר שהוא חינך את מיה בצורה כזאת. הוא לגמרי צריך להרגיש אשם.
איך היא יכולה לכעוס על חבר שלה רק בגלל שהוא בגד בה? זה באמת לא בסדר!
הרי בחיים יש בגידות, וכמו אישה טובה, היא צריכה להבין את זה ולסלוח לגבר הבוגדני שלה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אני בכלל לא מבינה איך

פילאר מקבלת את זה כ"כ בהבנה ולא כועסת עליה שהיא עוזבת אותה :-,
&nbsp
פבלו הדגים מקרה קלאסי שבו התלמיד עלה על רבו התחמן

&nbsp
וואו הנאום של פרנקו הצליח להדהים אותי. כל פעם הם לוקחים את זה יותר רחוק

shiran232

New member
95

למה כולם רוצים לשמור בסוד את הנפילה של פבלו? איזה אסון יקרה אם מישהו יגלה שהוא בבי"ח?
ופרנסיסקו - מה קשור תרומת דם?!?!
&nbsp
המבט הרצחני בעיניים של מריצה כשמיה התנהגה כמו מפגרתXD
&nbsp
לא הבנתי מה סול ניסתה להשיג כשהיא משכה את תומאס בכוח לשלט וביקשה ממנו הסבר..
&nbsp
כמה סצינות מעיקות של גלוריה-מיצ'י-דונוף
&nbsp
באמת ויקו..זה הזמן להתערב על כסף?P:
&nbsp
מיה לא רוצה שלוקאס יחשוב שהיא ילדה קטנה, אבל היא לוקחת איתה חברה ליציאה שלהם...
&nbsp

niviri

New member
כולם זה בוסטמנטה?

הוא היחיד שרוצה לשמור בסוד וזה הגיוני. באמת ייצא מאוד רע אם יפרסמו שהבן של החברה שלו תקף את הבן שלו.
&nbsp
מיה ומריצה הרסו אותי!!! (קמי טובה לא רק במבטים עצובים ומתלהבים)
&nbsp
כן, מה שסול אמרה לתומאס היה ממש מטופש. אם היא בעצמה טוענת שהיא לא בילתה איתו שום לילה- למה שפילאר תחשוב שהם כן היו ביחד? (ומצד שני, לאור התקדימים של תומאס לא הכי חכם מצד פילאר לסמוך עליו ככה...)
&nbsp
אוווף סצינות נוראיות. בזבוז זמן מסך משווע! ואגב, אני לא מבינה איך מיצ'י חושבת שמשהו לא בסדר עם דונוף רק כי הוא מדבר לעצמו. שתסתכל על עצמה קודם

shiran232

New member
התכוונתי לכל אלה ששיתפו פעולה -

דונוף, אנדרדה..טוב נו, הם ביצעו פקודה. אני מבינה שאם ידעו שהבן של חברה שלו תקף את הבן שלו זה יראה רע, אבל למה שמישהו בכלל יתעניין במה שקרה? הם באמת רואים מצב שיגלו שהבן של ראש העיר מאושפז, ואז ינסו לברר מה קרה לו, יגלו שהוא נפצע בבי"ס, ואז יחטטו ויעלו על זה שחביאר פגע בו? למי אכפת בכלל? מי מתעסק בבן התיכוניסט של ראש העיר ובחיי החברה שלו?
&nbsp
מילא אם דונוף היה רוקד על שולחנות במזנון בבי"ס, אבל רק בגלל שהוא מדבר לעצמו?
ואם אנחנו כבר נכנסות לסצינה הזאת - מאיפה להן לדעת שהוא מדבר לעצמו? אולי הוא מדבר בטלפון? הוא הרי יכול להתקשר לאנשים בלי התיווך של גלוריה...

niviri

New member
טוב על השאר ענית לעצמך

למה שלא ינסו לברר על האישפוז? זה מה שעיתונאים עושים, בשביל זה משלמים להם. הם הרי כמעט שידרו כתבה על זה שהתלמידים התיישבו על שולחנות, אז שלא יתעניינו בבן הפצוע של ראש העיר? (וזה לא נאמר בציניות. כבר ראיתי במקומון שכתבו על אנשים הרבה פחות משמעותיים מבן של ראש עיר).
&nbsp
וואי נכון לא חשבתי על זה אפילו!!!

shiran232

New member
נשמע לי ממש הזוי שיכנסו לפרטים

בנוגע לפציעה ואיך הכל קרה..אבל בסדר, אם יש כתבים שיהיו מספיק חטטנים אני אניח לזה

niviri

New member
אולי הם לאיטרחו כ"כ... אבל אם כן? לא צריך לקחת את הסיכון

niviri

New member
רגע, 94!

מריצה: "טוב, אם היינו סופרים לפי מספר הטעויות, סוניה היתה יוצאת האמא הכי טובה בעולם"
אה? טוב, מה פיספסתי פה? מה עובר על מריצה? באמת שאני לא יודעת איך להגיב למשפט כזה חוץ מ.... מממממהההההה??
אוף, לא רוצה שהיא תסלח לה בזכות חביאר :\
&nbsp
במקום לשמוח שויקו מוטרדת האם הוא הומו, ולענות לה שלא, הוא מאוהב בבחורה. . מאוד מסוימת, רוקו חופר למה לא כדאי להיכנס להגדרות. שיהיה. מבחינתי כמה שידחו יותר את הזוגיות הזאת- יותר טוב.
&nbsp
אם בפרק הקודם סינגרתי על פרנקו, הוא דאג הפעם להבהיר לי בדיוק מה הוא חושב. אכן, מנואל לא עשה שום דבר חמור ומן הראוי שמיה תסלח לו. ועוד בכלל כשהוא מתנהג כ"כ באציליות ומתפטר מהעבודה רק בשביל לרצות את מיה האכזרית, שלא מספיק שזרקה אותו, גם לאבא לה בטוב שהוא יעבוד בחברה המשפחתית שלה. איכס עליה.
קצת מוזר שמיה אומרת לפרנקו למה לא יכול להיות לו קשר נורמלי כמו שיש לסוניה. עד עכשיו היא לא רצתה שתהיה לו חברה בכלל, פתאום היא רוצה אותו בקשר נורמלי?
&nbsp
סול מדגישה שהיא רוצה להפריד את תומאס ופילאר כי זה מוריד ממנה שאקס שלה יוצא עם מישהי כזאת. אם ככה, מעניין איך לא מטריד אותה הזוגיות הפורחת (כבר די הרבה זמן) של פבלו ולולה |תוהה|
&nbsp
לפעמים קורה שוואלה נתקע בטעינה. במקרי כאלו בד"כ אני מרעננת את העמוד וממשיכה בצפיה כסידרה. רצה הגורל והפעם נתקע על התמונה המצורפת שפשוט הותירה אותי בוהה. מזל שבסוף הטעינה הסתיימה והפרק המשיך, אחרת כנראה הייתי נותרת מהופנטת מול העיניים של פבלו עד עכשיו....

shiran232

New member
התשובה של רוקו באמת לא ברורה לי

אולי סול לא גילתה על הזוגיות הפורחת של פבלו ולולה. נראה שחוץ מלולה, אף אחד לא יודע שהם ביחד, אפילו פבלו נראה מופתע כשהיא באה אליו...
&nbsp
מצאת לך תמונה טובה להיתקע עליה!
אצלי זה בד"כ מסך שחור..כבר פרשתי מוואלה בגלל זה ועכשיו אני רואה ביוטיוב בלי תרגום :(
&nbsp

niviri

New member
לא היית רואה באתר אחר עם תרגום?

אני מעדיפה לבזבז עוד כמה דקות של תקיעות ולא לוותר על התרגום. זה לא כזה נורא, עד שעולה אני בודקת מה חדש בטוויטר;)

shiran232

New member
גם הוא הפסיק לעבוד

אם זה היה נתקע לכמה דקות ומסתדר, הייתי חיה עם זה. הבעיה שברגע שזה נתקע גם אחרי הריפרש שאני עושה זה לא תמיד מסתדר, וגם כשזה כן מסתדר, אחרי כמה דקות זה שוב קורה...

tamaguchi girl

New member
שנה שעברה בקיץ ראיתי בהוט ויאודי ילדים, היה בחינם..

איכות טובה ובלי פרסומות! וגם תרגום כמובן.
אם יש לכן שווה לבדוק אם זה עדיין ככה..

shiran232

New member
96

מריצה מאמינה שאינס היא זאת שמשקרת ולא חביאר, וזה עוד אחרי שהיא כבר חשדה בו

ולמה היא כל כך מתעקשת להאמין לעניין ההתערבות?

סוניה ממש ממהרת לוותר על מריצה..והיא באמת סומכת על אנדרדה שידאג לה?
שניהם מתנהגים כמו ילדים קטנים..כאילו הם לא מבינים שמריצה בסה"כ בת 15 והדעות שלה משתנות כל דקה וחצי...

איזה אגואיסט מגעיל מרקוס..לאורה אכלה לעצמה את הראש מרוב מחשבות על לוחאן כשהקשר ביניהם התחיל, והוא כל הזמן שכנע אותה שהכל נגמר ואף אחד מהם כבר לא מרגיש כלום..עכשיו הוא פתאום מגלה בנשיקה ביניהם שהוא לא אוהב אותה, אז הוא פשוט מעיף אותה ממנו ועוקב אחרי לוחאן

ויקו שחקנית לא משהו:|

(איזה כיף שהאייקונים הישנים חזרו!!!
)

למעלה