מצביעים לסיפורים שהכי מגיע להם לזכות

קימוש44

New member
../images/Emo45.gif

הנכשל שלי על אחריותך! חחח כפרוני עלייך אין לך מושג כמה כאב לנו לראות אותך ככה היום:/ זאת כולה הופעה ואם את רוצה להיות בה את תיהיה!!מבטיחה!

../images/Emo45.gifמיאמוררררררר♥♥♥

אני עפה לישון...וכולנו חחח ראינו איך היית היום והחלטנו שלמרות שאנחנו לא מתות על המלאכים שלך חחח למופע את תלכי! מקוות שעזרנו וכמו שרובנו אמרנו-את הישועה שלנו למבחן מחר אז מקוות גם שלמדת... אוהבות אותך כולנו הכי שבעולם
לילה טוב
(ואם במקרה את ניכנסת לכאן בבוקר מה שנראה לי יקרה-הבטחת לי את החולצה חחח אז אם בא לך להביא לי אותה היום אני אשמח♥)

נטוש011

New member
../images/Emo45.gif

בהצלחה נשמה וגם אם לא תזכי את לא צריכה להיות עצובה (ואני הבנתי שזה מופע אחרון) כלום לא שווה את זה!! אוהבת מלאאאאאאאאא♥

יובל96

New member
הסיבה שלי :)

אז קודם כל תודה על ההזדמנות ועל הקריאה.. :) אז כמעט מלאכים הם בשבילי הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין . אלו 4 שנים מדהימות ומרגשות שבעצם הם חלק ענקי מהילדות שלי . מה שאני מרגישה אל הטין כבר ממזמן כבר לא הערצה וממש לא אהדה , הם האהבה שלי !. זאת הופעת הפרידה ואני כלכך אבל כלכך רוצה לזכות בהזדמנות לשבת שם בקהל . לראות אותם בוכים , שמחים , מאושרים, רוקדים, נהנים. פשוט להיפרד בפעם האחרונה . זאת בשבילי ההגשמת חלום הכי שאפשר לבקש . תודה :) והבנות של הפורום ... אתן צודקות שאתן רוצות את הכרטיסים אבל בתכלס גמאני הייתי פה פעם בפורום ואני בטוחה שהותיקות זוכרות אותי ! אז לא תחרטטו שלא מגיע לי . ניסיתי לפני כמה זמן לחזור לפה , אף אחת לא שמה עלי או על התגובות שלי, אז פשוט החלטתי לוותר . תהנו, באמת שזה פורום מדהים ! היה באמת כיף ענקי לגלוש פה ..

laliter 4ever

New member
כמעט מלאכים הם החיים שלי ,הם הכל בשבילי!

הי קוראים לי ליאור ואני רואה סדרות בספרדית מאז שאני בת 6 (פינת אור-מריאנה אספוסיטו). בזכות הסדרות של כריס מורנה אני דוברת ספרדית (ומבינה כמובן) ויודעת גם לכתוב. מגיע לי לזכות בכרטיס כי אני לא סתם מעריצה שרופה אני אוהבת אותם בגלל מי שהם. ואני אוהבת את הסדרה כמעט מלאכים בגלל התוכן שבה ואני לא מתכוונת כשאני אומרת תוכן לנשיקות או בגידות אני מתכוונת למסר שמעבירים מעל ומעבר ! הדמות שאני הכי אוהבת זאת מריאנלה טלריקו רינלדי (מריאנה אספוסיטו שאותה אני מעריצה כמו שהזכרתי מגיל קטין מאוד) ואני לא ואהבת אותה רק בגלל איך שהיא נראית אני אוהבת אותה בגלל ההתנהגות שלה שהיא נלחמת עד הסיבוב האחרון ,היא עומדת על שלה ולמרות כל מה שאין לה וכל מה שסבלה בעבר היא עדיין שמחה ואופטימית! אני מעריצה את הסדרה 4 שנים שלמות, 4 שנים של אהבה ,שמחה,ורוגע. כמעט מלאכים הצילו לי את החיים תרתי משמע כי ברגע שהיה לי הכי קשה ואני הייתי לבד משמיים התחילה הסדרה כמעט מלאכים כאילו כתבו אותה בשבילי ואמרו לי אל תכנעי יהיה טוב יותר! הסידרה לימדה אותי כללים,עקרונות,מעשים,מה מותר ומה אסור ,מה כן ומה לא! וכדי להשיג משו טוב ולהרוויח אותו ביושר צריך גם לסבול קצת אבל הסבל שווה את החלום את מה שהרווחתי בכוחותינו. הסדרה לימדה אותי להילחם על שלי כשאני צודקת וללמוד תמיד מהטעויות היא הפכה אותי למישהי אחרת וחקקה לי בראש שתמיד יכול להיות יותר טוב ולעולם לא להגיד אפעם! (אני אפעם אצליח וכו') וזה בעצם מה שאני עושה נלחמת על שלי ,על הרצון להגשים חלום ,להפוך מדמיון למציאות ולדעת שהכל אפשרי אם רק רוצים. אני לא פגשתי אותם אפעם והייתי בשתי הופעות אך את ההופעה הזאת אני לא יכולה להרשות לעצמי כי זה טו מאצ' להורים וזה. אבל בדוגרי אני רוצה ללכת לספיישל ערוץ הילדים אבל אני לא יכולה למה.? כי המקומות שמורים לילדים מגיל 5 עד 8 ועכשיו רציני הסדרה היא מגיל 14+ אז מה לא טוב אצלכם ברצינות?! לי אין פרוטקציות ובגלל זה אני אוותר על החלום שלי? בגלל שמעדיפים ועושים אפליה לא מוצדקת לילדים קטנים בגלל שלהם יש פרוטקציות ושהם אפילו לא מבינים את המסר החיובי שהסדרה משדרת אלא רואים רק את הנשיקות או את הבגידות? האקשן? בגלל זה הם פוגשים אותם ואני לא??! אז תרשו לי להגיד משו נוסף שנחקק אצלי בראש: NEVER SAY NEVER אני אפגוש אותם כי מי יודע יותר טוב מהקב"ה כמה אני אוהבת אותם!!! "LA VIDA VALE LA PENA SI QUERES SONAR"

laliter 4ever

New member
כמעט מלאכים הם החיים שלי הם הכל בשבילי!

הי קוראים לי ליאור ואני רואה סדרות בספרדית מאז שאני בת 6 (פינת אור-מריאנה אספוסיטו). בזכות הסדרות של כריס מורנה אני דוברת ספרדית (ומבינה כמובן) ויודעת גם לכתוב. מגיע לי לזכות בכרטיס כי אני לא סתם מעריצה שרופה אני אוהבת אותם בגלל מי שהם. ואני אוהבת את הסדרה כמעט מלאכים בגלל התוכן שבה ואני לא מתכוונת כשאני אומרת תוכן לנשיקות או בגידות אני מתכוונת למסר שמעבירים מעל ומעבר ! הדמות שאני הכי אוהבת זאת מריאנלה טלריקו רינלדי (מריאנה אספוסיטו שאותה אני מעריצה כמו שהזכרתי מגיל קטין מאוד) ואני לא ואהבת אותה רק בגלל איך שהיא נראית אני אוהבת אותה בגלל ההתנהגות שלה שהיא נלחמת עד הסיבוב האחרון ,היא עומדת על שלה ולמרות כל מה שאין לה וכל מה שסבלה בעבר היא עדיין שמחה ואופטימית! אני מעריצה את הסדרה 4 שנים שלמות, 4 שנים של אהבה ,שמחה,ורוגע. כמעט מלאכים הצילו לי את החיים תרתי משמע כי ברגע שהיה לי הכי קשה ואני הייתי לבד משמיים התחילה הסדרה כמעט מלאכים כאילו כתבו אותה בשבילי ואמרו לי אל תכנעי יהיה טוב יותר! הסידרה לימדה אותי כללים,עקרונות,מעשים,מה מותר ומה אסור ,מה כן ומה לא! וכדי להשיג משו טוב ולהרוויח אותו ביושר צריך גם לסבול קצת אבל הסבל שווה את החלום את מה שהרווחתי בכוחותינו. הסדרה לימדה אותי להילחם על שלי כשאני צודקת וללמוד תמיד מהטעויות היא הפכה אותי למישהי אחרת וחקקה לי בראש שתמיד יכול להיות יותר טוב ולעולם לא להגיד אפעם! (אני אפעם אצליח וכו') וזה בעצם מה שאני עושה נלחמת על שלי ,על הרצון להגשים חלום ,להפוך מדמיון למציאות ולדעת שהכל אפשרי אם רק רוצים. אני לא פגשתי אותם אפעם והייתי בשתי הופעות אך את ההופעה הזאת אני לא יכולה להרשות לעצמי כי זה טו מאצ' להורים וזה. אבל בדוגרי אני רוצה ללכת לספיישל ערוץ הילדים אבל אני לא יכולה למה.? כי המקומות שמורים לילדים מגיל 5 עד 8 ועכשיו רציני הסדרה היא מגיל 14+ אז מה לא טוב אצלכם ברצינות?! לי אין פרוטקציות ובגלל זה אני אוותר על החלום שלי? בגלל שמעדיפים ועושים אפליה לא מוצדקת לילדים קטנים בגלל שלהם יש פרוטקציות ושהם אפילו לא מבינים את המסר החיובי שהסדרה משדרת אלא רואים רק את הנשיקות או את הבגידות? האקשן? בגלל זה הם פוגשים אותם ואני לא??! אז תרשו לי להגיד משו נוסף שנחקק אצלי בראש: NEVER SAY NEVER אני אפגוש אותם כי מי יודע יותר טוב מהקב"ה כמה אני אוהבת אותם!!! "LA VIDA VALE LA PENA SI QUERES SONAR"

ifa1111

New member
../images/Emo210.gif Bueno voy a probar mi suerte

תעצמו לדקה את העיניים, תשמעו את הרעש באוזניים, הצעקות, הקריאות, הבכי ואת עוצמת האהבה שממלאת את האולם. את אותה הרגשה, באותה אווירה אני רוצה להרגיש. לא הייתי עושה את זה אם לא היה מעליי כותרת עצומה: "מופע הפרידה מישראל" ואני שואלת את עצמי, איך אפשר להיפרד ממישהו שראית על המסך כל יום במהלך 4 שנים?! איך אפשר להיפרד ממישהו שמילא לך את החלל הריק שהשאירו לך החיים?! אני כרגע בתקופת "גיל ההתבגרות"- תקופה ש"הכול" עוסק בי, וכולם "עושים" לי דווקא או שכולם נגדי –בקיצור "אני מרכז העולם"! אז זהו שלא! בזכות המלאכים אני יודעת לנחות רגע אל הקרקע ולשים
אל האחרים שמסביבי. עכשיו אני בתקופת לחצים, עליות וירידות. אני לא בחורה של שיגרה, אני חייבת לחיות מחוץ לה. אבל אולי יש דבר מנחם בשגרה? לחזור כל יום לבית אחרי יום לימודים ארוך, להדליק את הטלוויזיה כל יום באותה שעה- 19:55 ופשוט לראות אותם, מגשימים את החלום שלי – לשיר ולרקוד. במהלך 4 השנים וב-4 העונות התחלתי להזדהות עם המון דמויות. ולהגיד לעצמי [כן, כן במהלך הפרקים דיברתי המון לעצמי
] "וואי הסיפור הזה כל כך עליי! אני יכולתי להיות שם, זה פשוט בנוי עליי." עצם זה שיכולתי להזדהות עם טלנובלה מראה כמה הם באמת קרובים ומשמעותיים לנו. ו-4 שנים לא הולך ברגל. התבגרתי ביחד איתם! התבגרתי לתוך זה. נשמתי את זה במהלך 4 עונות מדהימות! וגם עכשיו שאני שומעת את השירים שלהם ברקע [כרגע את Pensando en vos ] מי שהתגעגע http://www.youtube.com/watch?v=CHkyQRpLWQs כולי צמרמורת ורק מחכה לאדרנלין של ההופעה שבה אני באמת אוכל לשיר איתם ולא עם עצמי
איך אפשר להיפרד מהם?! אבל אם כבר מחייבים אותנו להיפרד מהגיבורים שלנו אז אני רוצה להיפרד כמו שצריך.. להעניק להם תמיכה, אהבה, הוכרת תודה ענקית כי הם הביאו לי אותה 4 שנים על המסך. אני באמת רוצה את הכרטיס! אני רוצה לראות פעם אחרונה את ניקו
אהובי! מי שמכיר אותי יודע שאני מתה עליו! וממש ממש ממש אוהבת אותו! אני רוצה להרגיש את האנרגיה, האדרנלין הזה שאולי, אולי, אולי הוא יסתכל עליי ויבחין בי ואני אוכל לסמן לו לב
עם הידיים או לשלוח נשיקה
באוויר כל האנרגיה שם, כל ה.. פשן הזה, אדרנלין. באמת הייתי רוצה להיפרד מהם כמו שצריך.. :X

בָלבָל

New member
גם אני אשמח לזכות

אני מאוד רוצה ללכת להופעה עם האחיינית שלי. היא בת 12, מעריצה גדולה, כבר מדברת ספרדית בזכות הסידרה... ואני מקנאה בה כי המשפחה שלנו דוברת ספרדית... אבל אותי לא לימדו.. והיא למדה לבד מהטלויזיה.. בכל מקרה, האחיינית שלי גרה מרחק שעתיים נסיעה ממני ואני רואה אותה בערך פעם בחודש וזה מאוד מבעס, אז יהיה לי כיף שתהייה סיבה להיפגש ככה סתם, לא רק במפגש משפחתי פעם בחודש... תודה
בלבל

danidin1010

New member
גם אני רוצה...

אני בן 24 ואני אף פעם לא זוכה בשום פרס...... ואני חייב לראות את לאלי ורוצ'י...... ניסיתי להשיג כרטיסים בכל דרך אפשרית ולא היה ניתן בשום מקום! עשו טובה ותנו לי את האפשרות לראות את כמעט מלאכים בפעם האחרונה. תודה.

sapir1422

New member
אני רוצה לזכות בכרטיסים להופעה בגלל ש .. :)

אני ממש אוהבת את הסדרה הזאת , לא הפסדתי אף פרק באף עונה מהראשונה ועד הרביעית . ובגלל זה הייתי ממש רוצה ללכת למופע פרידה שלהם לראות אותם פעם אחרונה פנים מול פנים :) בנוסף , יש לי חברה שממש אוהבת אותם ואת ג'סטין ביבר , ולפני חודש הודיעו לה שהיא נוסעת לארה"ב בדיוק בזמן של ההופעה של ג'סטין ( שהיא בדיוק בתאריך של היומולדת שלה ) והיא הייתה ממש בדיכאון מזה וגם עכשיו היא בדיכאון אז אני רוצה להפתיע אותה עם כרטיס להופעה של כמעט מלאכים שלפחות בהופעה הזאת היא תוכל להיות כי היא ממש אוהבת אותם ! אז אני מקווה שתתנו לי הזדמנות לחוות פעם אחרונה את כל השירים שלהם ואותם D:

HapinessLali

New member
למה אני חושבת שמגיע לי לזכות.

אני חושבת שמגיע לי לזכות משום שאני מעריצה אותם כבר 4 שנים, 4 שנים של שמחה, אור, אושר, רגשות, בכי. למדתי מהם כ'כ הרבה. הם לימדו אותי מלא דברים. למדתי שצריך לבחור את הדרך הישרה, וללכת בה. וכל מכשול קטן, להזיז אותו הצידה, להתמודד איתו. אז... אני מקווה לזכות, וזהו. :)

למה מגיע לי לזכות.

זה התחיל לפני 4 שנים, אפילו מבלי ששמתי לב זה השתלט לי על החיים והפך אותם לטובים יותר. מצאתי את עצמי יושבת מול מסך הטלוויזיה והמחשב בכל שנייה ושנייה, חודשיים לאחר תחילת התוכנית ב-2007 מצאתי את עצמי כבר מדברת ספרדית כמעט שוטפת, אחרי שאני מזמזמת במשך כל היום את כל השירים, אחרי שאני יושבת יום יום קוראת עליהם, צופה בסרטונים, לומדת את הריקודים ומבלה את כל שעות היום שלי עליהם. מצאתי את עצמי ממלה את הקיר של החדר שלי בפוסטרים, מצאתי את עצמי בוהה בקיר במשך שעות ומחייכת חיוך ענק. מצאתי את עצמי עם חיוך ענק על הפנים, לומדת ומפנימה דברים חדשים, כאלו שהשיפעו על החיים שלי לטובה . דברים שלימדו אותי כיצד להתמודד בסטואציות שונות, דברים שלימדו אותי להנות מהחיים, והפכו לחלק מהם. זה נמשך כבר 4 שנים וזה יהיה חלק ממני לתמיד. אלו היו 4 שנים של התרגשות, של שמחה, של אהבה, של התבגרות. 4 שנים שנגדלתי יחד איתם ואיקח איתי בלב לכל מקום. 4 שנים בו למדתי לאהוב, אותם ואת החיים. 4 שנים שהסיבו לי אושר. 4 שנים בהם בכיתי, צחקתי, התרגשתי, רקדתי, שרתי, אהבתי, חלמתי, התמכרתי, נהנתי והכול, הכול היה יחד איתם. הם "בנו" לי את החיים ועיצבו לי אותם מחדש, כל מאית שנייה של צפייה בסדרה או של שירה של אחד השירים, או לרקוד את אחד הריקודים כל רגע מאז שהתחיל כמעט מלאכים ועד היום זה היה עבורי וזה תמיד ישאר כמשהו שלא אשכח לעולם, מין פיסת אושר שמרכיבה את העולם המושלם שלי, חלק גדול ממני שהפך אותי למי שאני היום. אני אוהבת אותם בכל ליבי, את הכול, את השחקנים, את העלילה, את השירים, הריקודים, הם כולם הפכו לחלק ממני, כשהם בוכים, אני מוצאת את עצמי בוכה ביחד איתם. כשהם צוחקים, גם אני צוחקת, כשהם מחייכים זה מעניק לי תחושה של אושר עילאי. קשה לי להסביר במילים, כמה הם השפיעו עלי ועד כמה הם הפכו לחלק בלתי נפרד ממני. גם בטח שלא להסביר את האהבה שלי אליהם, מאז אותו יום שהסדרה התחילה, הם חולפים בראשי כל מאית שנייה. ומאז יש לי רק חלום אחד - להיות קרובה אליהם במרחק נגיעה, להכיר אותם, להכיר את האנשים שהפכו לחלק ממני, וגם כאשר זה היה נראה אבוד , הם העבירו לי את המסר החזק ביותר , הם לימדו אותי להילחם , ולהחזיק מעמד, לקוות, כי האמונה היא הדבר היחיד שיש לנו, ואני לא מאבדת את התקווה. ואני אלחם עד הסוף כדי להגשים את אותו החלום, כרגע יש לי הזדמנות קטנה כדי כמעט להגשים את אותו החלום, ואני מקווה שאולי הפעם אני אזכה להגשים אותו :) בינתיים אני רק רוצה לומר, שלכרטיסים האלו יש חשיבות רבה בעיני, אני לא יכולה לרכוש אותם בעצמי ולכן אני רואה זאת כמתנה משמיים. אז אני מחזיקה מעמד ויהיה מה שיהיה , הם תמיד ישארו בליבי והפקתי מהם את המיטב ! אם תבחרו בי אני הודה לכם כל חיי , זוהי ההזדמנות האחרונה שלי להיפרד מהאנשים שליוו אותי במשך 4 שנים וימשיכו לתמיד, אם רק תוכלי להעניק לי את האפשרות להיות חלק ממופע הפרידה , זה אושר שלי לכל החיים ! אני מאמינה שתמיד יש תקווה למשהו טוב , "כי מאחורי העננים השמיים תמיד כחולים" :)

למעלה