לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94829,482 עוקבים אודות עסקים

פורום הטלנובלות של כריס מורנה

ברוכים הבאים לפורום "הטלנובלות של כריס מורנה"!

הפורום לסדרות שכולנו גדלנו עליהן, החל מ"קטנטנות" ועד ל"כמעט מלאכים"!

בואו לקבל חדשות ועדכונים על כל השחקנים האהובים,

לשחק, לצחוק ולדסקס איתנו באווירה נעימה ובכיף

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הטלנובלות של כריס מורנה

ברוכים הבאים לפורום "הטלנובלות של כריס מורנה"!

הפורום לסדרות שכולנו גדלנו עליהן, החל מ"קטנטנות" ועד ל"כמעט מלאכים"!

בואו לקבל חדשות ועדכונים על כל השחקנים האהובים,

לשחק, לצחוק ולדסקס איתנו באווירה נעימה ובכיף

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום הטלנובלות של כריס מורנה
יש לקרוא את תקנון הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'מצביעים לסיפורים שהכי מגיע להם לזכות'
מצביעים לסיפורים שהכי מגיע להם לזכות
06/03/2011 | 14:03
199
41
גולשים יקרים,

עד היום העלתם את הסיפורים המרגשים ואת הסיבות הכי מוצדקות שבגללן מגיע לכם לזכות בכרטיס זוגי למופע הפרידה של "כמעט מלאכים" ועכשיו - הגיע הזמן להצביע למי שבאמת מגיע

כל שעליכם לעשות זה להצביע לסיפור החביב עליכם ע"י שרשור האייקון כתגובה לאותו סיפור.

שימו

שרשור ההצבעות יחל היום ויימשך עד ליום רביעי הקרוב, 30.12, בשעה 14:00.

כל גולש יוכל להצביע עד 3 פעמים, לשלושה סיפורים שונים (פעם אחת לכל סיפור).

גולש לא יוכל להצביע לסיפור שהוא עצמו העלה.

עשרה זוכים, שייבחרו על ידי שילוב הצבעות הגולשים לבחירת הנהלת הפורומים יזכו בכרטיס זוגי למופע הפרידה של כמעט מלאכים!

פרטים נוספים
לאור הביקוש למופעי הפרידה של "כמעט מלאכים" בהיכל נוקיה, החליטו מפיקי המופע להוסיף מופע פרידה שלישי בישראל. המופע שיתווסף יתקיים אף הוא ב-19.3.11 ויחל בשעה 12.00.    

ממש בימים אלה, בארגנטינה, הולכות ונשלמות ההכנות לקראת  סיבוב ההופעות העולמי שיפתח בישראל.  בין השאר מתוכננת הלהקה להופיע בהמשך בספרד, איטליה ובכל דרום אמריקה.

זהו ביקורם השלישי והאחרון של כוכבי הסדרה שמגיעים הפעם למופע פרידה המסכם את ארבעת עונותיה של סדרת הטלוויזיה "כמעט מלאכים".

המופע יכלול את מיטב הלהיטים של כל העונות ועוד מספר שירים חדשים שעדיין לא הוקלטו לדיסק.

גם השנה, פלאפון יחד עם סוני אריקסון, נותנות חסות מרכזית למופעים המובילים לצעירים.
לקוחות פלאפון בלבד יוכלו לרכוש את כרטיסי ה - vip  הנחשקים באמצעות קבלת קוד ב- 2424*. בנוסף מתכננת פלאפון משחקים ופעילויות נוספות שהפרסים בהם יהיו מפגשים עם הכוכבים מאחורי הקלעים, כרטיסים למופע ועוד.

מחיר: יציעים: 149 ש"ח, אולם: 249-299 ש"ח - על פי המיקומים.

VIP : 399 בלעדי ללקוחות פלאפון

כרטיסים ניתן לרכוש דרך "הדרן":

03-5215222

http://www.hadran.co.il

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

חושבים שלמישהו מגיע לזכות במיוחד? למה אתם מחכים? תתחילו להצביע
הטלנובלות של כריס מורנה >>
לצפיה ב-'התחרות עדיין ממשיכה'
התחרות עדיין ממשיכה
01/03/2011 | 12:08
189
23
לצפיה ב-'רוצים כרטיס למופע הפרידה של "כמעט מלאכים"?'
רוצים כרטיס למופע הפרידה של "כמעט מלאכים"?
20/02/2011 | 12:29
180
490
לאור הביקוש הרב למופעי הפרידה של "כמעט מלאכים" בהיכל נוקיה, החליטו מפיקי המופע להוסיף מופע פרידה שלישי בישראל. המופע שיתווסף, יתקיים אף הוא ב-19.3.11 ויחל בשעה 12.00.  

תפוז אנשים, בשיתוף "הדרן", מזמינים אתכם לנסות ולזכות בכרטיס זוגי למופע הפרידה המבוקש!  

אז מה עושים?

החל מהיום ועד ל-06.03 בשעה 12:00 נזמין אתכם לנסות ולשכנע אותנו למה הכי מגיע לכם לזכות בכרטיס למופע.

מתוך ההודעות שתעלו, נבחר את תשעת הזוכים שיקבלו מאיתנו כרטיס זוגי למופע הפרידה של "כמעט מלאכים" שייערך ב-19.3 בשעה 12:00 בהיכל נוקיה.

ו-ב-נ-ו-ס-ף – בין התאריכים 06-09.03 בשעה 12:00 תוזמנו להצביע עבור ההודעה שהכי אהבתם, על גבי שרשור התחרות (לכן שמרו עליו נקי ככל האפשר מתגובות לא רלוונטיות!) הגולש שיקבל את מספר ההצבעות הגבוה ביותר, ויעמוד בכללי התחרות, יקבל את תואר "חביב הקהל" ויזכה גם הוא בכרטיס זוגי למופע הפרידה של "כמעט מלאכים".

פרטים נוספים

לאור הביקוש למופעי הפרידה של "כמעט מלאכים" בהיכל נוקיה, החליטו מפיקי המופע להוסיף מופע פרידה שלישי בישראל. המופע שיתווסף יתקיים אף הוא ב-19.3.11 ויחל בשעה 12.00.    

ממש בימים אלה, בארגנטינה, הולכות ונשלמות ההכנות לקראת  סיבוב ההופעות העולמי שיפתח בישראל.  בין השאר מתוכננת הלהקה להופיע בהמשך בספרד, איטליה ובכל דרום אמריקה.

זהו ביקורם השלישי והאחרון של כוכבי הסדרה שמגיעים הפעם למופע פרידה המסכם את ארבעת עונותיה של סדרת הטלוויזיה "כמעט מלאכים".

המופע יכלול את מיטב הלהיטים של כל העונות ועוד מספר שירים חדשים שעדיין לא הוקלטו לדיסק.

גם השנה, פלאפון יחד עם סוני אריקסון, נותנות חסות מרכזית למופעים המובילים לצעירים.
לקוחות פלאפון בלבד יוכלו לרכוש את כרטיסי ה - vip  הנחשקים באמצעות קבלת קוד ב- 2424*. בנוסף מתכננת פלאפון משחקים ופעילויות נוספות שהפרסים בהם יהיו מפגשים עם הכוכבים מאחורי הקלעים, כרטיסים למופע ועוד.

מחיר: יציעים: 149 ש"ח, אולם: 249-299 ש"ח - על פי המיקומים.

VIP : 399 בלעדי ללקוחות פלאפון

כרטיסים ניתן לרכוש דרך "הדרן":

03-5215222

http://www.hadran.co.il/

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

לצפיה ב-'אחיינית שלי ההורים שלה התגרשואבא שלה זה אחשלי'
אחיינית שלי ההורים שלה התגרשואבא שלה זה אחשלי
20/02/2011 | 14:47
2
23
ויש בלאגאן אחד גדול היא בלי מצב רוח בת שש והיא מעריצה את כמעט מלאכים מדקלמת שורות
וכרגע זה הדבר היחידי שישמח אותה אחרי שלא הצליחה לחבר בין אבא לאמא..זה יתן לה אושר וקצת אור בתוך הרע
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 18:15
3
לצפיה ב-'למה מגיע דווקא לי לזכות בכרטיסים להופעה !!!'
למה מגיע דווקא לי לזכות בכרטיסים להופעה !!!
09/03/2011 | 11:55
383
אני לא אתחיל לספר על זה שההורים שלי מתגרשים ,
על זה שיש לי מחלה סופנית ...
על זה שאין לי גרוש על הנשמה ..
אני אספר את הסיפור האמיתי למה אני חושבת שמגיע לי לזכות , ובאמת מעומק הלב .
זה הדבר שהכי חשוב לי בחיים , אין יום שאני לא מבואסת שנגמר הסדרה .. ושיש כזאת הזדמנות לזכות ולראות אותם בפעם אחרונה ? זה עצוב כן אבל זה גם חלום שיתגשם שאני יודעת שלפחות נהנתי מהשירים שלהם בפעם האחרונה , ומעצםם העובדה לראות אותם בפעם האחרונה בפרוייקט שנקרא כמעט מלאכים .
בתור ילדה בת 14 שלא הייתה מקובלת בחברה , ראיתי כמעט מלאכים התבגרתי איתם למדתי על החיים יותר למדתי להעריך יותר , למדתי לצבור ביטחון עצמי ביחד איתם ... להשתנות נפשית ופיזית ובאמת יש שינוי עצום ממה שהיה אז לעכשיו
כל המסרים שלהם לחיים לקחתי לעצמי לחיים האמיתי ,
אז באמת חשוב לי ללכת לראות אותם בפעם האחרונה , אני אודה מאוד אם תבחרו בי .... המון תודה , ותודה שקראתם והשקעתם וקראתם את מה שכתבתי ! <3
לצפיה ב-'כמעט מלאכים-מהווה משמעות של שינוי מהותי בחיי'
כמעט מלאכים-מהווה משמעות של שינוי מהותי בחיי
20/02/2011 | 18:19
34
מופע הפרידה מכמעט מלאכים- מהווה עבורי משמעות של שינוי מהותי בחיי - אוהב אותם, שומע את השירים שלהם ואפילו חולם עליהם כל לילה, ובכל פעם שאני חושב עליהם זה פשוט עושה לי טוב על הנשמה כמו כן הסדרה למדה אותי ליישם לאלתר הרבה מסרים וכלים לחיים עצמם, והמשפטים הפילוסופים בכל פרק בספרדית עשו לי את היום, ואני רוצה להודות להם על כל, 4 השנים שנתנו לי אהבה ♥
לצפיה ב-'מחווה'
מחווה
20/02/2011 | 19:13
11
אני אתחיל את הסיפור.
בפעם הראשונה שהם הגיעו לארץ להופיע אחותי והרבה מהסובבים אותי ניסו לשכנע אותי שנלך להופעה ואמרתי שאני לא רוצה ומעדיף להשאר צופה ולהשאיר את הסדרה בגדר המרקע בבית. עברו חודשים והם הגיעו לארץ. על תקופת ההופעות שלהם אחותי(שהתחננה שנלך להופעה) יצאה לטיול בתנועת הנוער. יום לפני ההופעה חבר שלי וידידה שלי שכנעו אותי בסוף ללכת למרות שאין לנו כרטיסים.
הלכנו. קנינו כרטיסים בקופות לשורה שלישית במחיר מוזל(כי לא מכרו אותם מראש).
לאחר שאחותי חזרה מהטיול ושמעה שבסוף הייתי בהופעה ועוד בשורה השלישית האמוציות עלו והיה לה מאוד קשה.
מאז הכל בסדר אבל המצפון שלי עדיין נשאר וכשראיתי שיש תחרות על כרטיס זוגי, ישר חשבתי על אחותי.
אני אודה לכם אם תתני לי לקחת את אחותי להופעה!

תודה רבה!
לצפיה ב-'מופע כמעט מלאכים'
מופע כמעט מלאכים
20/02/2011 | 19:18
21
הבת שלי מעריצה את כמעט מלאכים כבר מאז שהתחילו עם הסידרה. הייתי רוצה להפתיע אותה ולקנות לה זוג כרטיסים אך כרגע אין  ידי משגת לקנות לה כרטיס משום שאני עושה טיפול שיניים משמעותי של שתלים וכו' שמכאיב גם בכיס וגם בפה. זה החלום שלה והייתי שמחה מאוד לו יכולתי להעניק לה מתנה כזו.
לצפיה ב-'למה מגיע לי לזכות בכרטיס.'
למה מגיע לי לזכות בכרטיס.
20/02/2011 | 20:11
60
כמעט מלאכים....... זו סדרה שלא רק נהניתי ממנה היא גם שינתה אותי.
אני אוהבת את הסדרה,את השחקנים,את השירים,העלילה יותר מכל דבר אחר.
זה חשוב לי בצורה שבכלל לא ניתנת להסברה.
הייתי בשתי ההופעות הקודמות , שבכיתי בהן כמו מטורפת מהתרגשות ואושר. עכשיו אני בוכה כי לא יתאפשר לי להינות מהם שוב,בפעם האחרונה.
אל המופע הזה,שהוא בעצם המופע הכי חשוב לי,מופע הפרידה מהכוכבים שלי,האנשים ש4 שנים צפיתי בהם יום יום,למדתי מהם כל כך הרבה דברים אני לא יכולה ללכת.
ההורים שלי לא מוכנים בכלל לשמוע על זה שאני רוצה ללכת פעם שלישית. הם אומרים שזה יקר מדי ,שאין להם סכום כזה עכשיו ושאין לי גבולות. אבל אני חושבת שיש לי גבולות בהכל,אבל לגבי כמעט מלאכים.....אני פשוט חייבת חייבת להיות שם.
זה הדבר הכי חשוב לי בעולם,המחשבה שאני לא אוכל להיות שם ולהיפרד מהאנשים האלה,שכל כך יקרים לי,מהתקופה הזאת בחיים שלי...די שוברת אותי. אני מרגישה שאני חייבת להיות שם,לסגור מעגל. ואתם יכולים לאפשר לי את זה.
זה באמת יעשה אותי הכי מאושרת שיש......אם אני לא אהיה שם תהיה בי תחושת אכזבה שאין כמוה.
אני רוצה להיות שם,ממש רוצה.
לצפיה ב-'אין דבר שישמח את ביתי יותר מזה!!!!'
אין דבר שישמח את ביתי יותר מזה!!!!
20/02/2011 | 20:51
17
ביתי ג'וי בת ה- 8.5 מעריצה את כמעט מלאכים עוד מהעונה הראשונה שלהם, מדברת עליהם בלי סוף ושרה את שיריהם. לא מזמן היא עדכנה אותי בזה שהם באים להופעה וביקשה ללכת ואני כמובן אמרתי שאחשוב על זה כשבתוך תוכי אני יודעת שהסיכוי לא גדול. אני אם חד הורית לה ולאחותה בת החמש וחלומות כאלה מבחינתנו הם רחוקים מלהתגשם לצערי, זו נחשבת למותרות גדולה. ג'וי ילדה מבריקה, חכמה ומחוננת, מביאה הביתה ציונים מדהימים, עוזרת לחבריה לכיתה ולחברים המתקשים, אהודה על כולם וכשמה כן היא- ג'וי (אושר)! היא בוגרת ועוזרת לי המון בשמירה על אחותה הקטנה בשעות שאני עובדת ללא תלונה או טענה מצידה, היא חברתי הטובה ביותר והאוצר הגדול ביותר בחיי. כרגע לא הייתי חושבת על דבר טוב יותר מאשר להעניק לה את הכרטיסים המיוחלים להופעה, מס' פעמים כבר נכנסתי לאתר של הדרן ורק מלראות את המחיר אני מייד יוצאת, אין לי מילים לתאר כמה זה יהיה לי חשוב לתת לה מתנה שכזו ולגרום לה להאמין שגם דברים טובים קורים ושלמעשים טובים וחריצות יש גמול.
הלוואי ואוכל לשמח אותה בעזרתכם!!!!!
תודה רבה רבה רבה!
לצפיה ב-'הסיבה שלי מגיע לזכות בכרטיס להופעה היא:'
הסיבה שלי מגיע לזכות בכרטיס להופעה היא:
20/02/2011 | 20:52
45
שבניגוד אליהם שהם כמעט מלאכים,  אני מלאכית אמיתית תשאלו את ההורים שלי אם אתם לא מאמינים לי . אבא שלי מובטל כבר כמעט 7 חודשים ואמא עובדת ב2 עבודות וכל זה כדי שלא נאבד את הבית שלנו ושיהיה לנו מה לאכול ,בניגוד לילדים אחרים שלא מפסיקים לנדנד להורים שלהם תקנו לי ותקנו לי אני פשוט מבינה את מה שעובר עליהם ולא מבקשת דבר ואני אפילו עזרת להם ע"י זה שאני התחלתי לעבוד בעצמי כדי גם להביא להם כסף וגם כדי לקנות לי משהו אם אצטרך , אני עושה בייביסיטר לשכנים ולפעמים יוצאת עם הכלבים של השכנה מלמטה .
אני מאוד אוהבת אותם ואין לי כסף להוציא על ההופעה אז אולי אם יהיה לי מזל ותאהבו את הסיבה שלי אוכל לראות אותם בכל זאת ,   תודה.
לצפיה ב-'הסיבה שלי לזכות היא גם בשבילי וגם צדקה תקראו.'
הסיבה שלי לזכות היא גם בשבילי וגם צדקה תקראו.
20/02/2011 | 21:37
3
33
אני רוצה לזכות בגלל הערצתי אליהם והדברים שהם מלמדים בכל פרק וגם כי זה הסיכוי האחרון לראותם בארץ, הייתי רוצה להיפרד כמו שצריך וסוג של להגיד להם תודה על שהם לימדו ולייו אותי במהלך תקופת התבגרותי. אני גם רוצה לזכות כדי להעביר שגם בנים יכולים לצפות בסדרה זו לא בושה וגם אם יקראו לכם הומואים תשימו פס!.ישלי אתר בטיפו עלכמעט מלאכים שהשקעתי עליו המון!! אפילו יצרתי משחקים שלהם!(casiteenangele.tipo.co.il) וגם הכנתי מחברת (עם הכריכה של כמעט מלאכים) עם מלא תמונות שלהם ואשמור את זה לעד! ואם אזכה הכרטיס השני יהיה לידידה טובה שלי,עניה שאין לה כמעט כלום בבית אבל יש לה טלויזיה והיא צופה בכמעט מלאכים, היא ילדה נורא עצובה ואחד הדברים שמשמחים אותה זה לצפות בסדרה ולשיר את השירים! היא גם לומדת ממנה. היא חולה על השירים שלהם ומזמזת בכל רגע נתון! תגשימו לשנינו את החלום ותנו לילדה לשמוח וגם המופע יהיה בפורים שיש את מצות מתנות לאביונים בבקשה ממכם תנו לנו חיוך רחב! אני ממש גם רוצה לזכות באופן אישי ללא קשר לידידה כי גם לי אין דרך ללכת למופע..שנה שעברה בסוכות שילמתי מהכסף שעבדתי עליו בחופש הגדול וקניתי כרטיס אבל ישבתי ביציע הכי רחוק ולא ראיתי כלום!(אני גם ילד פנימיה...וזה יצא לי בחופשה בבית..והשנה אין כסף ללכת)
מי שמתכוון להגשים לנו את החלום אני מודה לו מראש! זוהי גם תרומה ענקית לילדה שאין לה סיכוי ללכת (מלבד הסיכוי שאני אזכה פה) וגם אתם תשמחו אותה ותגשימו לשנינו את החלום!
תודה מראש,משה והילה=)
(
לצפיה ב-'חשוב שתקראו'
חשוב שתקראו
09/03/2011 | 10:36
24
בכל תחרות שהשתתפתי קראו לי הומו. ורק בגלל שאני צופה בסדרה,כאילו מי קבע שזה לבנות? אני רוצה להוכיח לכולם שלא צריך להתביש בגלל החברה בבקשה תבחרו בי,תנו לי לזכות תוכיחו לי שהמאמצים בכל תחרות שהייתה ולא זכיתי ,לא היו לשווא, שלא ספגתי העלבות ככה סתם עשיתי מאמצים ולא זכיתי,כתבתי פה תגובה (תגובה 9 מלמעלה)אז בבקשה אני לא כותב סתם! זה מהלב ומבטיח לכם שהכרטיס ה2 יהיה לידידה עם קשיים כלכליים.קחו לתשומת ליבכם,ואל תעשו אפליה ותבחרו רק בנות... מקווה לזכות ומחכה בקוצר רוח לשעה 14:00
לצפיה ב-'ההופעה!!'
ההופעה!!
20/02/2011 | 21:32
10
יש לי יום הולדת שבוע לפני ההופעה ולהורים שלי אין מספיק כסף כדי לשלם לי על כרטיס
אני מעריצה את הסדרה ואני מכירה את כול הפרקים וכול הטקסטים!
אני למדתי ספרדית כדי שאני אוכל לדבר כמו שהשחקנים מדברים
אני מאוד רוצה שתתנו לי את ההזדמנות ללכת להופעה
לצפיה ב-' הכי מגיע לי לזכות בכרטיסים למופע פרידה:'
הכי מגיע לי לזכות בכרטיסים למופע פרידה:
21/02/2011 | 06:06
1
48
כי חברה שלי, מתה על כמעט מלאכים, כל היום, רואה את כמעט מלאכים,קוראת עליהם,אוספת בולים, וכל העולם שלה סובב את כמעט מלאכים. אז אני רוצה להגשים לה חלום, ולראות את מופע הפרידה של כמעט מלאכים, כי למרות שהיא מומחית לכמעט מלאכים, ברצוני להעשיר את הידע שלה בתוכנית הזאת
לצפיה ב-'אני חושבת שלי מגיע לזכות..:)'
אני חושבת שלי מגיע לזכות..:)
24/02/2011 | 22:54
34
בס"ד

שלום לכם..,
אני בת 14 אני ילדה להורים נחמדיים מאוד אבא שלי נכה ויש לי 6 אחים ,
יש לי הרבה חלומות שאני רוצה להגשים וחלום אחד זה לראות את כמעט מלאכים ,
אני אוהבת את כמעט מלאכים ושנה שעברה מאוד רציתי ללכת אך לא הלכתי בגלל שלא רק אני אוהבת את כמעט מלאכים גם שתי האחיות שלי והורים שלי לא יכולים לממן לשלושתיינו כרטיס שעולים 400 שקל לכל ילדה זה יוצא בסך הכל 1200 שקל וזה הרבה ,
ואם ההורים שלי יקנו לי כרטיס אני בטוחה שהאחים שלי יתלוננו שלמה רק לי קונים כרטיס ווזה יצור בעיות רבות,
אז אני מבקשת בבקשה תבחרו בי כאחת הילדים שיקבלו כרטיסים שכחתי להזכיר שאני מאוד אוהבת אותם ואת סימון ורמה במיוחד וכשאני רואה אותם  מחייכים בטלוויזיה אני פשוט רוצה לגעת בהם לראות אותם מקרוב ,
אני מבקשת בכל לשון של בקשה שתבחרו בי בתודה מראש סיווון  : )

נ.ב :
מקווה שאהיה לי מספיק מזל כדי שתוכלו לבחור בי נכאחת מה תשעה ..!
לצפיה ב-'לבנותי האהובות'
לבנותי האהובות
21/02/2011 | 12:47
10
מהרגע שנולדו בנותי ידעתי שאתן להם את הכל או כל מה שאני יכולה והכי הרבה המון אהבה
היום בנותי הקטנה שלא זזה מהכמעט מלאכים בטלויזיה והמוזיקה שלהם היא ב7 למרץ תהיה בת 13 והגדולה 17...
עברנו מסכת של אלימות בבית עוד מהיום שנולדו אני הייתי המטרה העיקרית.. ועד היום נלחמת על זכויותי בבתי משפט (לא הסכמתי להתפנות למעון לנשים מוכות) סיפור עצוב.. והכי עצוב שהן לא אשמות..
עד היום נלחמת שיצליחו בלימודים ושלא יחסר להן כלום.. אבל כלכלית המצב לא קל..בילוי בקולונוע..אולי פעם בשנה...
אהיה מאושרת בשבילהן אם יזכו בכרטיס.. הקטנה תקבל את הה..מתנה.. וכן גם אחותה שתצטרף אליה בשמחה.
תודה לכולם
רק אהבה תביא אהבה..
מיננה
לצפיה ב-'...'
...
21/02/2011 | 21:11
1
כשהייתי בת 8 נראלי, פגשתי לראשונה את הכוכבים, כשהם עוד היו קטנים כמוני, לא ידעו כלום על החיים.
כריס מורנה פשוט גידלה אותי במשך 10 שנים עם כל התוכניות שלה.
בארבעת השנים האחרונות צפיתי בכמעט מלאכים, קראתי בפורום בסתר והתבגרתי יחד עם הדמויות.
למדתי כל כך הרבה דברים מהסדרה, למדתי על אחריות,על יחסים בין בני זוג, על התבגרות.
התחלתי את הסדרה קטנה,נאיבית וטיפשה כמוהם וסיימתי את הסדרה בוגרת,בגיל שלהם.
אני משערת שגם אם תהיה עוד סדרה איתם אני כמובן לא אראה אותה בשל מחויבות הגיל שדורשות גם להתבגר אבל הילדים שלי בטוח ידעו מה זה כ"מ.
השנה זאת הפעם האחרונה שהם יגיעו לארץ, את כל הפעמים הקודמת פיספתי כי לא היה לי לב לבקש מההורים כסף להופעה, כסף שאין לנו.
אז למרות שאח"כ אני בטח אראה את ההופעה ברשת ואקרא ואראה תמונות של אנשים שהצטלמו איתם,אני נורא אשמח להיות פעם אחת שותפה לנושא.
בתור אחת ששומעת שירים שלהם, מתעדכנת לגביהם, זה יהיה נחמד לסכם את תהליך ההתבגרות שלי בפגישה איתם.
לצפיה ב-'לא לי,'
לא לי,
21/02/2011 | 23:45
7
בס"ד

אלא לחניכה שלי.
אני לומדת ריפוי בעיסוק וחלק ממטלות החובה שלנו היא חונכות בתחומים שונים.
אני חונכת את נ', בת 16, נערה המוגדרת בסיכון.
היא גרה במשפחתון במשך השבוע וחוזרת לאמה כל סופ"ש שני.
נ' היא ילדה בכורה מבין 4.
בילדותה נחשפה לאלימות קשה מצד אבא שלה שבשלב מסוים עזב וזנח את אמא שלה לאנחות.
לנ' יש אייקיו נמוך יותר משאר האוכלוסיה <כנראה תיסמונת שעוד לא אבחנו> וכן לאמה.
נ' היא ילדה מקסימה- חייכנית, מעודדת, אוהבת את החיים ונהנית מכל רגע, אך גורלה לא שפר עליה.

אני יודעת שאין דבר שיותר ישמח אותה מכרטיס כזה להופעה ומאחר שאני בכלל לא בעניין של "כמעט מלאכים", כמובן שאשמח לזכות בו בשבילה.

לילה טוב
לצפיה ב-'גם אני רוצה ללכת עם האחיינית שלי'
גם אני רוצה ללכת עם האחיינית שלי
22/02/2011 | 08:58
25
וגם ההורים שלה התגרשו , אבל אבא שלה עזה לתאילנד!אז מגיע לה, ואמא שלה לא יכולה לממן כרטיס- כי ה****** לא ממש משלם מזונות, והילדה לוחצת....אשמח לזכות בשבילה....
לצפיה ב-'אני מבקשת לי ולבתי בת ה - 9 מאיה '
אני מבקשת לי ולבתי בת ה - 9 מאיה
22/02/2011 | 12:43
23
אנו עוברים תקופה קשה מאוד בשל מחלת בעלי במחלה ממארת וחשוכת מרפא
מאוד רוצה לשמח את הילדה , היא מעריצה מושבעת של כמעט מלאכים
ואולי עם במלאכים עסקינן נזכה לישועת ה' ומלאכים ולבריאותו של בעלי אמן .

מאוד אודה אם תזכו אותנו בשמחה קטנה זו עבור הילדה .
לצפיה ב-''כמעט מלאכים' כשלב מעבר בין עולמות'
'כמעט מלאכים' כשלב מעבר בין עולמות
22/02/2011 | 13:56
14
חברתי לחיים הינה יוצאת בשאלה, ועבור ביתה בת ה 10 'כמעט מלאכים' באו בדיוק בתפר בין החיים בגטו החרדי לבין פקיחת העיניים לעולם הגדול.

כיוצאת בשאלה, אין באפשרותה לממן סכום זה עבור מופע, וכך שהפתעה כזוג כרטיסים עבור שתיהן- תהיה מתנה מפתיעה ומדהימה עבורן.
אני בטוח שמחווה זו תשאיר בילדה רושם בל יימחה!!!

לבנות המדהימות בחיי- אוהב מתמיד!!
לצפיה ב-'נֹעם , הבת שלי מאוד תשמח ללכת ל"כמעט מלאכים "'
נֹעם , הבת שלי מאוד תשמח ללכת ל"כמעט מלאכים "
22/02/2011 | 13:58
13
ת'אמת ....היא תשתגע על זה
וממש במקרה אני יודע את זה כי בשבת האחרונה היא ישבה לבדה (בת 8.5 ) והכינה מצגת "כמעט מלאכים " ובאה להראות לנו

צירפתי את המצגת . נֹעם לא בתפוז וגם לא יודעת שכתבתי את ההודעה הזו

יום טוב ותודה  !
לצפיה ב-'בכך יקיץ הקץ... על ארבע שנים של מריבות'
בכך יקיץ הקץ... על ארבע שנים של מריבות
22/02/2011 | 14:16
14
4 שנים של מריבות בלתי פוסקות עם הילדה שלי שמחשיבה את עצמה למעריצה מושבעת.
כל גזיר עיתון, כל ידיעה בפייסבוק / טוויטר / פורום מעלים אותה לגבהים ומפילים לתהומות.
ואני, נלחמת, כל יום כל היום.
והנה, נגמרה העונה הרביעית והאחרונה ולא יהיה סיום יפה יותר ומרגש יותר - היא ואני נפסע יחדיו אל האולם, נצפה יחדיו במופע האחרון.
אני אהיה שם, אחרי ארבע שנים, גם כדי לספוג את הדמעות וגם כדי לכפר על הטעויות מהעבר.
לצפיה ב-'בת דודה שלי שמעה על המבצע'
בת דודה שלי שמעה על המבצע
22/02/2011 | 16:27
7
12
היא יודעת על ההיסטוריה הארוכה שלי בתפוז ( 367 לשעבר, 660 לשעבר ועוד ועודד) אז היא ישר צלצלה והתחננה אליי, (נשבעת לכם, בשיא הרצינות, בחיים שלי לא ראיתי אותה ככה) שאני אכתוב פה הודעה בשמה.
כמו רובנו פה, היא אוהבת כמעט מלאכים ברמות שלא ניתנות לתיאור, ולא יצא לה ללכת להופעה בפעם הקודמת שהם באו לארץ. עברו עליה שנתיים לא קלות מסיבות שאני לא רוצה לפרט על גבי הפורום מהסיבה הפשוטה שזה דברים שלפי דעתי צריכים להישאר בתוך המשפחה, אבל מה שכן אני יודעת שהדבר שהיא הכי רוצה כרגע בעולם זה ללכת להופעה, ואין לה את האפשרות הזאת. אני ממש אשמח (וארגיש כמו אמא גאה) אם היא תוכל לקבל את הפריבילגיה הזאת דרך תפוז! ואני בטוחה שהיא תהיה הכי מאושרת בעולם
לצפיה ב-'את האמת...'
את האמת...
22/02/2011 | 19:22
5
אני חושבת שהלרבה פה מגיע יותר ממני אבל אני ממש אשמח לראות את המופע פרידה שלהם.
ובמיוחד כי אני נורא אוהבת לצלם ואני חושבת שאני אוכל להוציא בהופעה את המקסימום אני יודעת הכי טוב לצלם.
לצפיה ב-'לדעתי אין סיבה טובה יותר מזו- כנסו:'
לדעתי אין סיבה טובה יותר מזו- כנסו:
22/02/2011 | 19:34
1
27
למען האמת, אני לא צופה מושבע של הסדרה
למען האמת אני לא צופה מושבע של טלויזיה
עוד אני אודה ואומר, שאני אפילו לא כל כך מכיר את הסדרה הזאת..

אבל מה שאני כן יכול לומר לכם זה שבמידה ואזכה בזוג הכרטיסים-
אתרום אותם לילדים הנמצאים בסיכון, ואין ביכולתם לקנות את הכרטיסים.

אני מאמין ששני הילדים שאתן להם יחושו תחושות אושר עילאיות ואין דבר נפלא מכך.

כל הכבוד לכם פורום תפוז על:
א- הספורטיביות בתחרויות המהנות
ב- החשיפה לתכנים שאני לא כל כך מכיר..
ג- האפשורת לתרום לאנשים במצוקה שלדעתי אין דבר נשגב יותר מזה.

אוהב אתכם תפוז!
לצפיה ב-'בגלל...'
בגלל...
22/02/2011 | 19:53
6
אני כל כך אוהבת אותם! הם פשוט מדהימים. כדי לראות פרק אחד שלהם הייתי נלחמת גם אם זה היה ריבים או צעקות תמיד ראיתי את הפרקים, אף פעם לא פספסתי! אני חייה אותם, נושמת אותם ולא מפסיקה לראות אותם! בחצי שנה אחרונה היו בעיות בבית הספר שלי, מבחינה לימודית וחברית והתכנית עזרה לי למצוא פתרונות ולהשתחרר מהלחץ! אני מאד מקווה שתבחרו בי!
תודה
לצפיה ב-'הסיבה שלי '
הסיבה שלי
22/02/2011 | 20:03
42
21
אני רושמת את זה בשמי ובשם חברה שלי..
אני חושבת שמגיע לנו כרטיס זוגי בגלל שעדין לא הלכנו לאף הופעה, למרות שאנחנו אוהבות עד כדי כך כמעט מלאכים שממש עקבנו אחריהם וראינו תמונות וקראנו כתבות עליהם גם אם זה בספרדית, את הספרדית למדנו בשביל להבין את כל מה שהם אומרים בסרטונים ביוטיוב ובכל הראיונים שלהם וכו'. חוץ מזה ספרדית זאת סתם שפה שאנחנו מדברות
עוד סיבה, כמעט מלאכים היא חלק גדול מהחיים של שתינו, האתר עם הכי הרבה כניסות שלנו הוא tododecris שיש בו כמעט הכל על השחקנים ועל הסידרה ואפילו סדרות חדשות שכריס מורנה מפיקה כי אולי יש שם שחקנים ששיחקו בכמעט מלאכים
בנוסף, רוב השיחות שלנו הם על כמעט מלאכים, אם הם מצטלמים, אם יצאה כתבה חדשה ובקיצור אם יש משהו חדש.
חוץ מזה, פיטר הוא די האהבה שחברה שלי אף פעם לא תשיג, ואמרו לנו שאם יהיו לנו כרטיסים (שהיינו בטוחות שאין סיכוי שיהיה לנו כי לא היה לנו מספיק כסף לכרטיסים במיקום טוב בעולם, ועד שהיה זה היה בסוף היציא שלא שווה כל כך ללכת לשם), אמרו לנו שאולי יוכלו להכניס אותנו מאחורי הקלעים לפגוש אותנו! שזה לא יצא לנו עוד אף פעם כי זאת ההופעה האחרונה שלהם בארץ..
וזהו חחח
לצפיה ב-'חייבת להגיד- תודה תודה תודה תודה!!!'
חייבת להגיד- תודה תודה תודה תודה!!!
07/03/2011 | 15:19
13
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 17:58
3
2
לצפיה ב-'חחחח הלואי שאני אלך ותודה '
חחחח הלואי שאני אלך ותודה
07/03/2011 | 18:12
2
7
לצפיה ב-'גמאני מראש אומרת לך'
גמאני מראש אומרת לך
07/03/2011 | 22:42
1
3
תהני! תצלמי, וספרי חוויות!!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
07/03/2011 | 23:08
3
ואם אכן אלך אני יהנה יצלם ויספר מלא חוויות אל דאגה
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 11:54
3
לצפיה ב-'באמת את יכלת להכנס מאוחרי הקלעים ופיספסת את'
באמת את יכלת להכנס מאוחרי הקלעים ופיספסת את
10/03/2011 | 13:19
1
9
הזדמנות מי אמר לך דבר כזה ואיךךך מה פרוטקציות ? אם אמרו לך דבר כזה אז יכלו להשיג לך גם כרטיסים בחינם :)
לצפיה ב-'חחח זה קצת יותר מסובך'
חחח זה קצת יותר מסובך
10/03/2011 | 15:01
2
לחברה שלי יש פרוטקציות והיא אמרה לי שאולי היא תוכל להכניס גם אותי מאחורי הקלעים, ואל תדאגי, אני כבר שאלתי אותה אם היא יכולה להביא לי כרטיסים בחינם והיא לא
לצפיה ב-'כי אני מלאך... כמעט. ככה לפחות כולם אומרים'
כי אני מלאך... כמעט. ככה לפחות כולם אומרים
22/02/2011 | 20:14
7
לצפיה ב-'הסיפור שלי עם כמעט מלאכים :)'
הסיפור שלי עם כמעט מלאכים :)
22/02/2011 | 21:08
1
10
מאז שאני ילדה קטנה אני רואה את הסדרות המצוינות של כריס מורנה. אני זוכרת את אמא שלי, עוד כשהייתי בגן ולא ידעתי לקרוא, מקריאה לי את התרגום של העונות הראשונות בקטנטנות. עכשיו הגעתי למצב שאני יכולה לראות ולהבין בלי תרגום בכלל, וספרדית היא כמו עוד שפה שלי. קשה לי לענות על השאלה למה מגיע דווקא *לי* לזכות בכרטיסים. אין לי סיפור חיים קשה או  איזה ילדות נוראית שצריכה לזכות אותי בכרטיסים. אבל אני אוהבת את הסדרה הזו מכל הלב. נשמתי את הסדרה הזאת במשך ארבעת העונות, חייתי את הסדרה הזו, והיא תמשיך איתי בלב כנראה עוד הרבה.  כשהתחילו לשדר את "כמעט מלאכים" הייתי בכיתה ט', חשבתי שאני כבר גדולה מדי לטלנובלות האלו, ולא התכוונתי לראות את השידורים. זאת הייתה גם תקופה קצת קשה בשבילי, הרגשתי שנשארתי לבד ונבגדת ע"י החברות הטובות שלי. לאט לאט התרחקתי מהן מרצוני, הרגשתי שזה מה שאני חייבת לעשות בשביל עצמי, אבל הניתוק הזה גרם לי להשאר ללא חברות קרובות. התחלתי לראות כמעט מלאכים, פרק פה ופרק שם, עד שנכנעתי והתמכרתי. הסדרה עודדה אותי לא פעם, והכניסה לי הרבה תקווה - ובזכותה מצאתי את החברות הטובות ביותר שלי. בזכות הסדרה מצאתי נושאי שיחה עם בנות אחרות מהשכבה, שלא הכרתי טוב קודם,  היינו נפגשות לראות יחד פרקים, ורק בזכותה מצאתי את חברות האמת שלי שהן החברות הכי טובות שלי עד היום, 3 שנים אחר כך, וכנראה עוד הרבה הלאה.  הסדרה הזאת ליוותה אותי כל התקופה הזאת ואחרייה, ברגעים הטובים ביותר שלי, וברגעים הקשים והעצובים ביותר שלי בתקופת התיכון. לא משנה אם היה לי את היום הכי רע שיש - תמיד המחשבה שיש כמעט מלאכים בשמונה עודדה אותי והעלתה לי חיוך. בכיתי איתם, צחקתי איתם, שמחתי איתם, גדלתי איתם, התאהבתי איתם, והרגשתי כאילו אני חייה איתם והם כמו חברים טובים שלי. אני לא יכולה להסביר כמה הסדרה הזאת נכנסה לי ללב, כנראה יותר מכל טלנובלה אחרת של כריס, כמה אני אוהבת כל אחת ואחת מהדמויות וכל אחד ואחד מהשחקנים. אני לא יכולה להסביר כמה אני קשורה לשירים, ואיך שכל אחד ואחד מהם מסמל משהו אחר אצלי. אני גם לא יכולה להסביר עד כמה הייתי מדוכאת ביום שנגמרה הסדרה. איך שנפגשנו כולנו, ראינו את הפרק, ולא יכלנו להפסיק לבכות. מאז אני מרגישה שיש אצלי ממש חור, משהו שחסר.  מגיעה השעה שמונה ואין לי מה לראות בטלוויזיה... אני מתגעגעת כל כך, והנחמה היחידה שלי זו ההופעה, שאחרייה אני לא יודעת מה אעשה. אני כל כך מתגעגעת והיא לכ כך חסרה לי...
זו כנראה תהייה הטלנובלה האחרונה של כריס שאראה, לפחות בתקופה הקרובה, כי אני לפני גיוס. ההופעה היא כמו פרידה מכל התקופה הזאת, הילדות שלי, תקופה שכריס והטלנובלות שלה ליוו אותי כל שלב בה, וכמעט מלאכים הייתה הדובדבן שבקצפת והסוף של הילדות.
הסדרה הזאת לימדה אותי המון, המסרים שהיא מעבירה, התקווה שהיא נותנת לסוף טוב, הכנות וההתעסקות בנושאים הכי רלוונטים והנושאים הנוגעים ביותר לבני נוער.. הסדרה הזאת גרמה לי להבין שלא משנה מה יהיה, ולא משנה מה אני חווה - Tras las nubes, el cielo es siempre azul - "מאחורי העננים השמיים תמיד כחולים"!

*מצטערת על החפירה, תכננתי לכתוב משהו קצר וזה פשוט יצא
לצפיה ב-'מגיע לי לזכות כי...'
מגיע לי לזכות כי...
22/02/2011 | 21:50
13
אני חושבת שמגיע לי לזכות בכרטיסים בגלל שיש לי חברה שמאוד מאוד אוהבת
את כמעט מלאכים, ויום ההולדת שלה יוצא על היום של ההופעה ונורא רציתי להפתיע
אותה בכרטיסים.
היא לא הייתה בהופעות הקודמות שלהם בארץ, היא עוקבת אחריהם מכיתה ח' (היום בכיתה יא')
ואפילו גרמה לי לצפות בסדרה ולהתאהב בה למרות שבהתחלה התנגדתי לזה.
אני יודעת שהכרטיסים יהפכו את יום ההולדת שלה למושלם, כי זה אחד הדברים שהכי
חשובים לה, ועצם הידיעה שהיא לא תוכל ללכת גם הפעם מכניס אותה לדיכאון.

אשמח מאוד אם תעזרו לי להגשים לה חלום ולהפוך את יום ההולדת שלה למושלם בשבילה!
לצפיה ב-'חשוב !'
חשוב !
22/02/2011 | 22:39
6
חברתי אוהבת מאוד כמעט מלאכים, משפחתה היא משפחה דלת אמצעים, הוריה אינם יכולים לממן לה כרטיס למופע, כדי לממן את המופעים הקודמים היא עבדה זמן רב בתור בייביסטר. אני יודעת כמה כואב לה לא להיות חלק מהמופע הקרוב, בעיקר כי הוא יהיה מופע פרידה. בקרוב יש לה יום הולדת ואני יודעת שהמתנה הכי טובה שהיא תוכל לקבל יהיה כרטיס למופע. אני מקווה שתבחרו בה, כדי שאני אוכל לעשות לה הפתעת יומולדת מדהימה. תודה (:
לצפיה ב-'הסיבה שלי-'
הסיבה שלי-
23/02/2011 | 00:07
5
בת דוד שלי אוהבת אותם. ביום ההולדת הקודם שלה הייתי בטיול דרום אמריקה שכלל את ארגנטינה המדהימה, ונמנע ממני כמובן מלהיות בחגיגות יום ההולדת שלה ולשמוח איתה... נראה לי שיהיה ראוי שאפצה אותה בהופעה ארגנטינאית..
לצפיה ב-'כי פספסנו את שתי ההופעות הראשונות'
כי פספסנו את שתי ההופעות הראשונות
23/02/2011 | 00:21
14
בנסיבות לא נסיבות. בפעם הראשונה לא היינו יכולים לארגן מספיק מימון בשביל הכרטיסים לילדה ומלווה. בסמוך להופעה השנייה הדוד הקרוב, שהיה איתה מאז שהיא זוכרת את עצמה ושימש לה כאח יותר מאשר דוד, נפטר מסרטן. הילדה מעריצה שרופה של הסדרה הקסומה הזו, ובהחלט מגיע לה לראות את ההופעה המופלאה, וזו הרי ההזדמנות האחרונה כאמור. אנא עזרו לנו להגשים את חלומה של הילדה לראות את הכוכבים בהופעה בארץ.
לצפיה ב-'הסיבה שלי ..'
הסיבה שלי ..
23/02/2011 | 03:08
5
את היומולדת של אחותי שהיה בינואר פספסתי בגלל מריבה שהיתה ביני לבינה מזה תקופה ארוכה. לא רק שפספסתי את היומולדת גם לא התקשרתי לאחל מזל טוב ולא שלחתי אף מתנה (ענייני אגו..). לשמחתי לא מזמן יצא לי לחדש את הקשר איתה ולהבין את המשמעות מאחורי המילה משפחה וקשר דם. אני אשמח לזכות בכרטיסים ולתת לה את המתנה שלא יצא לי להביא לה ביומולדת ואפילו ללכת איתה להופעה. (אולי זה יזכיר לי נשכחות מהמורדים וקטנטנות שגדלתי עליהם כשהייתי נער בעצמי).
לצפיה ב-'כרטיס למופע הפרידה '
כרטיס למופע הפרידה
23/02/2011 | 10:25
9
רק בגלל שארצה לשמח  ילדה שלהוריה נגמרה מערכת היחסים  אחרי חמש עשרה שנים .או. טו. טו  ההורים מתגרשים  לה ולאחיה הפעוט . שנה קשה .שמופע  של יכול טיפונת להשכיח קצת את האווירה בבית  של הילדה..  
לצפיה ב-'כרטיסים לכמעט מלאכים'
כרטיסים לכמעט מלאכים
23/02/2011 | 10:27
1
4
שלום,
הבנות שלי מכורות לכמעט מלאכים,
אני רוצה להפתיע אותן בכרטיסים אולם מאחר ואנחנו בונים בית וכרגע גם שוכרים אחד-אין לי כסף לקנות כרטיסים,
אשמח באם נקבל כרטיסים ואוכל לשמח אותן,
תודה
לצפיה ב-'בגלל..'
בגלל..
23/02/2011 | 14:32
3
הבת שלי  מעריצה שרופה מאוד של כמעט  מלאכים ! היא ראתה את כל העונות ואת כל הפרקים היא לא פספסה פרק  אחד אפילו והחלום שלה זה לראות במציאות את כל כמעט מלאכים ... היא מעריצה שם של כל אחד ואחד .. וזה יהיה הגשמת חלום בשבילה אני אני ישמח עם תתנו לה את הכרטיס..וזה יהיה הפתעה הכי טובה בעולם בשבילה..
לצפיה ב-'לדעתי מגיע לי לזכות כי:'
לדעתי מגיע לי לזכות כי:
23/02/2011 | 15:31
1
10
אני חושבת שמגיע לי לזכות כי אני כבר ארבע שנים רואה את הסדרה יום יום ואני כל היום עוקבת אחריהם בפורומים ובטוויטר ואני ממש אוהבת אותם . השתתפתי כבר בכל המבצעים האפשריים בכל אחד מהביקורים שהיו ואף פעם לא זכיתי בכלום אז בבקשה תבחרו בו כי אני באמת חושבת שמגיע לי לזכות כי זה ביקור אחרון ועד עכשיו לא זכיתי בכלום ובאמת שעשיתי הכול
לצפיה ב-' אני חושבת שמגיע לי לזכות כי...'
אני חושבת שמגיע לי לזכות כי...
23/02/2011 | 15:58
10
עזבו אתכם תירוצים ..זה התגרש עם זה, זאת מתה ,זאת נפלה ,תירוצים
אולי לא אבל לדעתי לא אלו הסיבות האמיתיות
הסיבה האמיתית שלי היא:
שאני במהלך 4 שנים האלו בצפייה אחר כמעט מלאכים ללא הפסקה
גם כשנסעתי לאנשהו אכשיהו תמיד עקבתי אחר הפרקים
4 שנים ששרתי איתם
4 שנים שבכיתי איתם
4 שנים ששמחתי איתם
4 שנים שלימדו אותי לאהוב
4 שנים שלימדו אותי לסלוח
4 שנים שלימדו אותי להילחם על החלומות שלי
פשוטטט 4 שנים נפלאותת שלימדו אותי כל כך הרבה  
וכןן אני נשמעת קיטשית אבל הסדרה הזאת היו בה המון תכנים
שמלמדים הרבה
וזאת הסיבה שלי
וגם כי זאת ההזדמנות האחרונה שלי לראות אותם מלבד הטלוויזיה והאינטרנט
אני כל כך מצפה לזה ומקווה שתבחרו בי
בסופו של דבר גם אם לא זה לא נורא אני מקבלת הכל מאהבה
ושיהיה בהצלחה...(חרוזז חח )...

הרבה אנשים נכנסים לנו ללב
אבל רק האמיתיים משאירים סימן - (ואלו כמעט מלאכים )חח

לצפיה ב-'זוהי המשאלה הכי גדולה שלי ושל אחותי!!'
זוהי המשאלה הכי גדולה שלי ושל אחותי!!
23/02/2011 | 16:53
9
אני ואחותי לא יכולנו ללכת לאף אחד מההופעות שהיו לכמעט מלאכים בארץ בגלל המצב הכלכלי שלנו. אני ואחותי יודעים שגם כמה שנרצה, להורים שלנו אין את הכסף לשלם לנו אפילו על כרטיס אחד בגלל המחיר. ההורים שלנו עובדים כל יום משעה מאוד מוקדמת בבוקר ועד הערב, ולאחר מכן הם עוד צריכים ללכת לסידורים. החיים שלי ושל אחותי לא פשוטים בכלל עברנו דירה כי לא יכולנו לשלם עליה וגם באו אנשי הוצאה לפועל ולקחו לנו רהיטים מהבית.
כמעט מלאכים זוהי הסדרה שנכנסה לנו הכי חזק ללב ואני ואחותי לא נשכח אותה לעד. אנחנו יודעים את כל השירים, הריקודים שלהם. אנחנו מכירים את כל הפרקים של כל 4 העונות שלהם עד הפרטים הקטנים ואנחנו מנסים ללמוד ספרדית בעצמנו דרך הסדרה ואנחנו כל כך רוצים לפגוש אותם ולראות אותם פנים מול פנים, אבל עד עכשיו אלו רק חלומות שמתנפצים כי אין לנו דרך לראות אותם. וגם עקבנו אחרי כל הופעה שהייתה להם בארץ ובחול דרך טלווזיה בלי YES או HOT או דרך מחשב ישן אחד שקיבלנו מבני דודים שלנו, אבל אף פעם לא יכולנו להיות שם באמת.
עכשיו אני מבקש ממכם... לא... אני מתחנן בפניכם להגשים לי ולאחותי את החלום הגדול ביותר שלנו ללכת למופע של הטין אנג'לס וזוהי ההזדמנות האחרונה שלנו לראות אותם כי זהו מופע הפרידה שלהם והם לא יחזרו עוד אף פעם לישראל ואני יודע שאני ואחותי ניקח את זה מאוד קשה שפספסנו הזדמנות לראות אותם. כל החיים הבטיחו לי ולאחותי דברים שרצינו ולא קיימו ולא הבנו למה, והכל היה בגלל הכסף(זה דבר שרודף אותנו עד היום).
לצפיה ב-'מתנה ליומולדת כפול!!!!!!'
מתנה ליומולדת כפול!!!!!!
23/02/2011 | 17:21
10
ב-19/3 יום ההופעות של הטין אנג'לס(כמעט מלאכים) יש יום הולדת לשתי בנותיי התאומות. הן מעריצות מושבעות של הסדרה כמעט מלאכים. הן לא פיספסו אף פרק מהעונה הראשונה ועד סוף העונה הנוכחית הרביעית. הן לא היו מוכנות לוותר על פרק ששודר בשעה של השידור החי, כי מבחינתם שידור חוזר הוא חובה גם כן בשביל להכיר את פרקי הסדרה עוד יותר טוב. כל החדר שלהן מוקף בתמונות, פוסטרים, כרטיסים, מחברות, יומנים, כמובן חולצות, נעליים וכדומה של כמעט מלאכים. כל יום אני שומע מחדרן את השירים של הסדרה הזאת והן שרות ורוקדות אותם בעל פה. הן היו באחת ההופעות של שנה שעברה אבל הפעם אינני יכול לשלם על הכרטיסים, והן עוד יותר עצובות מזה שההופעה מתקיימת ביום ההולדת שלהן והן לא יכולות להיות שם כמו שהן רוצות כל כך. הן כל הזמן ביקשו ממני לקחת אותן למקומות בהם יוכלו לראות את השחקנים של הסדרה כשהם היו בארץ בפעמים הקודמות גם בלי לראות אותם מופיעים רק פשוט לראות אותם עם שלט ענק שהן אוהבות אותם מאוד מאוד. לדעתי זוג כרטיסים להופעה הזאת זוהי המתנה הכי גדולה, מהממת, מדהימה, מרגשת ומושלמת שהן יכולות לקבל בחיים שלהן ואני מאוד רוצה לתת להן את הכרטיסים האלה בהפתעה ביומולדת שלהן. לא תיהיה לי שום דרך אחרת לפצות אותן אם אני לא אקח אותן להופעה הזאת. הבנות שלי יקחו את זה מאוד קשה(אישית) ואפשר לומר שאני אהרוס את היומולדת שלהן. בבקשה תעזרו לי!!!!!!  
לצפיה ב-'יש לי 2 סיבות הראשונה חשובה לי הרבה יותר!!!'
יש לי 2 סיבות הראשונה חשובה לי הרבה יותר!!!
24/02/2011 | 12:45
13
סיבה ראשונה:(חשובה לי הרבה הרבה יותר)
יש לי ידידה מאוד קרובה שלא ממזמן גילו שיש לה לוקמיה(סרטן הדם) והיא עכשיו בטיפולים למנוע נאת התפשטות המחלה. היא אחת המעריצות הגדולות של כמעט מלאכים והטין אנג'לס בפרט והיא נכנסה לדיכאון עמוק בגלל המחלה ועם כל הקושי היא נלחמת למנוע אותה. אני אשמח לתת לה כרטיס ללכת למופע כדי לעודד אותה להחזיר לה את החיוך על הפנים(היא לקחה מאוד מאוד קשה שהיא איבדה את השיער היפה שלה ועכשיו היא עם פיאה-זה פשוט נורא היא לא הפסיקה לבכות) ואני לא צוחק לגבי מקרים כאלה. אז מי שרשם/מה שההודעות בפורום פתטיות ומעוררות רחמים זה בעיה שלו/ה אני בחיים שלי לא צוחק לגבי דברים כאלה ואני מנסה לעשות הכל בשביל להשיג לה כרטיס כי מגיע לה ללכת לראות אותם. זוהי תיהיה המחווה הכי גדולה וחשובה שאני עושה בחיים שלי. אני אודה לכם מאוד מאוד(בתקווה גדולה) שתעזרו לי להעניק לה את המתנה הזאת.
סיבה שנייה:
יש לי יום הולדת באותו יום שהטין אנג'לס מופיעים בארץ אז אני מאוד מאוד ישמח אם תיתנו לי את המתנה הזאת ללכת למופע שלהם כי לא תיהיה לי אפשרות אחרות לראות אותם מופיעים כי זהו מופע הפרידה שלהם ולא הייתי בהופעות הקודמות שלהם בארץ למרות שרציתי מאוד לא יכולתי ללכת אליהם בגלל המחיר של הכרטיסים. אני מכיר את כל השירים, הפרקים, ההופעות שלהם דרך האינטרנט והטלוויזיה אבל לא ראיתי אותם באמת במציאות שזה אחד החלומות הגדולים שלי. אני יודע שאני לא קבוע כאן בפורום של תפוז אבל זה לא אומר שאני לא מכיר את כמעט מלאכים אני מכיר אותם בצורה מאוד מעמיקה ואני אפילו מכיר את חלקם מסדרות ישנות יותר בהם הופיעו. אני יהיה הכי מאושר בעולם אם אני  יקבל מתנת יום הולדת כזאת!!!!!
לצפיה ב-'למה אני חושבת שמגיע לי לזכות בכרטיס זוגי ..'
למה אני חושבת שמגיע לי לזכות בכרטיס זוגי ..
24/02/2011 | 12:14
17
כבר 4 שנים שאני עוקבת אחרי הסידרה מאז שהיא התחילה בלי לפספס פרק אחד ..
בשנה שעברה לא יכלתי לנסוע למופע ,משום שסבתא שלי גססה בבית החולים וכעבור כמה ימים נפטרה ,כלכך חיכיתי למופע הזה אבל לא יכלתי ללכת .
ועכשיו במיוחד שכרגע זהו מופע הפרידה-וממש חשוב לי להיות במופע האחרון הזה  .
הסידרה הזאת בנוסף לימדה אותי ועוד המון גם על החיים עצמם ,כל אחד ידע שכאשר הסדרה מתחילה אין טלפונים ,לא מדברים איתי ,ואני פשוט שקועה בתוך הסדרה-אני פשוט מכורה לסידרה הזאת למרות גילי .
בכל יום הייתי מחכה יותר ויותר לפרק שיבוא .
אני כלכך רוצה לזכות בכרטיסים ,גם משום שהמחירים יחסית גבוהים בשבילי .
לצפיה ב-'כמעט מלאכים הם חיי:) בזכותם אני מי שאני... '
כמעט מלאכים הם חיי:) בזכותם אני מי שאני...
23/02/2011 | 21:07
5
היי.. אני אביבה.. נולדתי באתיופיה... ואני בארץ כבר 18 שנים עוד מעט...
ב פורים אני יחגוג יומולדת 18 ..:)
מאז שאני זוכרת את עצמי.. אני הייתי רואה את כל הטלנובלות הספרדיות של כריס מורנה...
אני יודעת ספרדית יותר משפת האם שלי...
כמעט מלאכים לימדו אותי איך להתגבר על כל המכשולים שיכולים להיות לכל נערה בגיל ההתבגרות שהיא די לא קשורה למקום הזה...
בבקשה בבקשה תבחרו בי ללכת למופע הפרידה של כמעט מלאכים.. אני יודעת שבחיים לא תהייה לי את האפשרות הזאת לראות אותם!!!! להנות איתם ולהודות להם אפילו בלב... על כל מה שהם נתנו לי ועשו לי... עכשיו שאני יוצאת לצבא ולחיים האמיתיים..!!!
בבקשה בבקשה... כמעט מלאכים עיצבו את מי שאני כיום!!!! ואת האופי שלי....
פליזזזז!!!!!
בבקשה בבקשה... אם אני יקבל את הכרטיסים דווקא בתקופה העמוסה הזאת של הלימודים אני יודעת שזה יכניס בי כוחות חדשים להמשיך ולעוף ולגדול... ולצאת אל החיים עם כל מה שכמעט מלאכים לימדו אותי...
כמו שהם גדלו במהלך העונות האלה אני התבגרתי וגדלתי איתם!!!
בבקשההההה.... אני יקח את אחותי איתי.. פעם ראשונה שנצא למקום כזה..
לצפיה ב-'הסיפור שלי:)'
הסיפור שלי:)
25/02/2011 | 18:11
4
זה הסיפור האמיתי שלי וזה למה אני חושבת שמגיע לי לזכות:

התחלתי לראות את הטלנובלה הזו רק כי היא הייתה תוצרת של כריס מורנה ומאז הכול היסטוריה, התאהבתי ומאז הפכתי לצופה הדוקה.
המוסיקה הספרדית תמיד עשתה לי את זה ומאז קטנטנות נשאבתי לתוך העולם הזה.התוכנית והלהקה גרמו לי לאהוב אותם כ"כ בזכותם השירים המרגשים והרומנטיים שלהם.
אני ילדה של מוסיקה, כל החיים שלי אהבתי ושמעתי מוסיקה בכל מיני שפות, במיוחד ספרדית שזו השפה המועדפת עליי ומאז לא הפסקתי לשמוע. תמיד עבדתי לממן את ההופעות גם שמצבי היה קשה.
עבדתי בכמה עבודות במקביל לממן את האהבה היחידה שלי, הופעות מוסיקה שעושה לי טוב על הנשמה ועוזרת לי להתרומם גם במצבים הקשים, לכן הסדרה והלהקה יהוו עבורי סגירת מעגל והופעת פרידה אחרונה מעולם הטלונבלות וזאת תהיה המתנה הכי גדולה שאני יכולה לקבל.

תודה:)

לצפיה ב-'כרטים זוגי לכמעט מלאכים'
כרטים זוגי לכמעט מלאכים
25/02/2011 | 19:56
1
6
אני חושבת שמגיע לי לזכות אני רוצה לעשות לנכד שלחי הפתעה הוא חגג בר מצווה והייתי עושה לו הפתעה  כי הוא אוהב את  הסידרה
לצפיה ב-'למה דווקא לי מגיע לזכות אז ככה...'
למה דווקא לי מגיע לזכות אז ככה...
26/02/2011 | 00:24
2
80
כבר 4 שנים אני מעריצה ,4 שנים אני מעריכה עוקבת אחרי כל צעד וצעד שלהם,למדתי המון מהם למדתי לאהוב למדתי מזו שמחת חיים למדתי לא לוותר על החלומות לא לאבד  את התקווה לחיות בשלום למדתי מהם המון כבר 4 שנים אני חולמת על היום הזה שיגיע ויצא לי לראות אותם על הבמה על היום שאני יפגוש אותם גם לשתי שניות על היום שתיהיה לי הזדמנות לעמוד מול הבמה שלהם ולצעוק להם אני אוהבת אותכם!
להגיד להם תודה על כל מה שהם לימדו אותי על כל האהבה שהם העניקו לנו למעריצים ,
אני לא מבקשת מפגש מעריצים אני רק מבקשת שסופסוף תיהיה לי את ההזדמנות להיות בהופעה שלהם!
עכשיו זו תיהיה הפעם ה-3 שהם בארץ ואני אחת המעריצות שלהם ועד עעכשיו לא יצא לי להיות בהופעה שלהם ההורים שלי לא יכולים להרשות לעצמם להוצאי סכומים כאלה בגלל המצב הכלכלי הקשה וזה הכי חשוב לי בעולם ואין לי דרך אחרת חוץ מלנסות לזכות בכרטיסים .
מי שמכיר אותי יודע מה עשיתי למענם כמה אני אוהבת אותם כמה הם חשובים לי !
הקמתי קבוצה בשם המלאכים הישראלים הפכתי את כל העולם ואישתו בלי פרוטקציות בלי כלום ליצור קשר עם פרדי כדי שתיהיה לנו הזדמנות להראות להם את ההאהבה שלנו בישראל לעלות להם חיוכים לגרום להם לחזור שוב לארץ ובבקשה זה קרה הצלחנו במשימה שלנו ,הוצאנו מלא מלא כספים בשביל המתנות מכתבים סרטונים בזזבזנו המון המון זמן בשביל זה השקענו את הנשמה ואת החחיים שלנו ולחשוב שהם חוזרים לארץ בפעם האחרונה ולא יצא לי לראות אותם?! פשוט באלי למות!!!
כל הפעמים שהם היו בארץ ניסיתי הכול אבל מה לא הצלחתי ללכת להופעות שלהם ולראות אותם אבל לא איבדתי את התקווה אני ממשיכה להלחם ולהאמין שבע"ה אני יזכה בכרטיסים וסופסוף החלום שלי יתגשם!
לצפיה ב-'בבקשה מכולם תעזרו לי לזכות!'
בבקשה מכולם תעזרו לי לזכות!
07/03/2011 | 17:34
7
באמת שאין דבר יותר חשוב לי מזה!! תקראו את הסיבות ואת הבחירה אתם עושים תודה לכל מי שעוזר לי :)
לצפיה ב-'מגיע לי כי...'
מגיע לי כי...
26/02/2011 | 13:41
9
אחרי כל המופעים הקודמים שלהם (שניים במספר) שמימנתי לעצמי ולאחותי כרטיסים (ככה זה ששתינו מעריצות שרופות שלהם!!!), אני חושבת שבמופע הפרידה מגיע לי פעם אחת לא "לשבור חסכונות" ולפנק את עצמי עם כרטיס בחינם, ועל הדרך גם את אחותי
לצפיה ב-'באנה אנשים פה חיים בסרט, מצחיק כמה שזה עצוב .'
באנה אנשים פה חיים בסרט, מצחיק כמה שזה עצוב .
26/02/2011 | 14:01
5
לצפיה ב-'למה מגיע דווקא לי לזכות בכרטיסים למופע ? (:'
למה מגיע דווקא לי לזכות בכרטיסים למופע ? (:
26/02/2011 | 17:18
1
57
אני חושבת שמגיע לי לכות בכרטיסים כי אני מאוד אוהבת את הסדרה הזאת,
אני לא מפסידה אף פרק ואני מאוד רוצה ללכת להופעה ולראות אותם במציאות שרים את השירים מהסדרה.
כמעט מלאכים זה משהו בלתי נפרד מחיי, מהעונה הראשונה ועד האחרונה לא פיספסתי אפילו פרק אחד.
אני כל היום עוקבת אחריהם באתרים,
אני חושבת שמגיע לי כי אני אף פעם לא הלכתי להופעה שלהם ואני מאוד רוצה לזכות בכרטיסים...
לאחותי הייתה יום הולדת לפני כמה ימים ואני רוצה לעשות לה הפתעה לקחת אותה להופעה של כמעט מלאכים,
זה פעם אחרונה שהם באים ולא תיהיה לי עוד הזדמנות... אז בבקשההה אני רוצה ללכת להופעה,
להפתיע את אחותי.. ולזכות בכרטיסים האלו.
להיות בהופעה שלהם זה חלום, ואני רוצה שהחלום שלי ייתגשם,
4 שנים הם מלווים אותי, אני מתרגשת ,צוחקת או בוכה יחד איתם, וממש עצוב לי שהסדרה נגמרה!
וזה יהיה ממש סגירת מעגל בשבילי ובשביל אחותי (ששתינו אוהבות אותם) ,
אז בבקשה, אני פונה ללב שלכם, בבקשהה שאני אזכה בכרטיסים האלו,
תודה ♥♥
לצפיה ב-'זה לא פייר מה שהולך כאן אז גם אני מנסה:)'
זה לא פייר מה שהולך כאן אז גם אני מנסה:)
<< ההודעה הנוכחית
26/02/2011 | 17:36
29
16
בהתחלה לא ידעתי אם להשתתף או לא כי אין לי סיפור מרגש או עצוב מדי אבל בסוף החלטתי שכן, אם יש רצון-הכל אפשרי!אז אולי ההורים שלי לא גרושים,אין לי אם חד הורית,אני לא עולה חדשה ואולי גם אין לי יומולדת באותו יום אבל אני חושבת שמגיע לי כמו כל אחד אחר.
בשבילי כמעט מלאכים הם הרבה מעבר לסדרה,אין לי בכלל דרך להסביר כמה שהסדרה הזאת שינתה ולימדה אותי המון,ערכים,שירים,מונולגים,כלים לחיים שישארו איתי תמיד!
הם שינו ובעיקר לימדו אותי על עצמי ועל החיים.
בסדרות של כריס בכלל אני צופה מגיל 6,היום אני כמעט בת 17.למעלה מ-10 שנים שאני צופה ומתאהבת בקסם שגרם לכל העולם להתמכר. בכל הסדרות שלה היה משהו מעבר..משהו ייחודי. אבל בשבילי,הסדרה הכי מיוחדת,היא כמעט מלאכים!אז למרות שהתחלתי לראות מהעונה ה-2,נשאבתי במהרה והתמכרתי לסדרה הזאת כל כך.לא יאומן איך חבורה של נערים נכנסו לי ככה לחיים. עברתי תהליך של התבגרות בתיכון יחד איתם והזדהתי אם אותם בעיות כמו שלהם.הכל עברתי איתם.
בדיוק כמוהם מכנפיים שבורות ופצועות לכנפיים מוארות ומתנגדות עברתי גם אני תהליך.
אז אחרי תקופה ארוכה שאיתם רקדתי, שרתי, בכיתי, התרגשתי, התאהבתי, פחדתי, כעסתי, התאכזבתי,שמחתי,התגעגעתי,גדלתי,השתניתי, התנגדתי (טוב חפרתי חח)בסוף הפכתי לאדם הרבה יותר מאושר:)
בשבילי סיום הסדרה מסמלת פרידה גם מתקופה,חלק בחיים שצריך לעזוב-תקופת הילדות! כמעט מלאכים הייתה הטלנובלה האחרונה לצערי בה אוכל לצפות בעקביות (הלוואי והייתי יכולה לצפות בעוד סדרה ובכלל להישאר קטנה אבל צריך להתבגר מתישהו לא?!חח)
וההופעה לדעתי היא הדרך המושלמת לסיום.
אז אחרי שעברתי איתם כל כך הרבה ולמדתי דברים שבשום בית ספר לא לומדים-
*שגם אם נדמה לך שאין שום סיכוי,הכל עוד אפשרי!
*שמאחורי העננים השמים תמיד כחולים!
*ושניסים קורים כל יום אם יש לנו את הכוח לחלום עליהם!
אז גם אם אני לא אזכה בכרטיסים זכיתי במשהו אחר;)

הם תמיד ישארו בזיכרונותיי ובליבי.

"בשביל כל מה שחלקנו,הרגעים שחווינו,שום דבר לא יפריד בינינו...
זה לא שלום,גדלנו שנינו
זה רק לצעוד צעד אחד נוסף ובגלל זה אני לא אומר לך שלום לעולם..."

הלוואי שנחזור להתראות!!! que nos volvamos a ver
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 22:14
2
לצפיה ב-'תיקון הכותרת'
תיקון הכותרת
07/03/2011 | 19:34
7
חברה אמרה לי שזה נשמע לא טוב אבל אני חייבת להגיד למה התכוונתי שכתבתי לא פייר כי אולי גם אתם הבנתם משהו אחר.
התכוונתי שזה לא פייר שבנות כתבו פה טלנובלות ואת החיים האישיים שלהם כי לדעתי זה לא אמור להיות קשור כי הזכייה לא צריכה להיות מרחמים ומי מסבלה יותר.

בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'בהצלחה נסיכה'
בהצלחה נסיכה
07/03/2011 | 19:42
6
וכתבת על מה שאמרתי חח סתומה קטנה שלי♥
אם תזכי לפחות לא תשגעי אותי יותר לבוא איתך חח
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 01:31
נשמתי♥ יש עוד תקווה!!
תכננו לעשות לך הפתעה כדי שתצאי מהדיכי שלך אז את מוכנה ללכת לישון כבר?!
מקווה שמחר נראה אותך שמחה יותר,חולה עלייך
לצפיה ב-' אלינור ילדה חכמה תקשיבי לה♥'
אלינור ילדה חכמה תקשיבי לה♥
09/03/2011 | 01:34
5
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 01:37
1
נראה אותך מחר בוכה שוב את מתה!!
לצפיה ב-'מתה עלייך!! ויהיה בסדר♥'
מתה עלייך!! ויהיה בסדר♥
09/03/2011 | 01:40
4
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 01:46
לא את אמרת שניסים קורים אם חולמים עליהם?!
אז צאי מהדיכי!!! חולה עלייך נסיכה
יש פה ילדה חכמה שאמרה לך שתקווה תמיד יש♥
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 01:55
1
אני מניחה שבהופעה הזאת את תיהיי ותדעי שאת צריכה לעזור לי מחר במבחן כי בגללך אנחנו לא ישנות חחח
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 01:57
מה שאני עושה לך אם אני רואה אותך מחר!
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 02:00
3
הנכשל שלי על אחריותך! חחח כפרוני עלייך
אין לך מושג כמה כאב לנו לראות אותך ככה היום:/ זאת כולה הופעה ואם את רוצה להיות בה את תיהיה!!מבטיחה!
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 02:16
1
אני מקווה שאת ישנה ולמדת כי אחרת את מתה♥
לצפיה ב-'מיאמוררררררר♥♥♥'
מיאמוררררררר♥♥♥
09/03/2011 | 02:25
2
אני עפה לישון...וכולנו חחח
ראינו איך היית היום והחלטנו שלמרות שאנחנו לא מתות על המלאכים שלך חחח למופע את תלכי!
מקוות שעזרנו וכמו שרובנו אמרנו-את הישועה שלנו למבחן מחר אז מקוות גם שלמדת...
אוהבות אותך כולנו הכי שבעולם
לילה טוב

(ואם במקרה את ניכנסת לכאן בבוקר מה שנראה לי יקרה-הבטחת לי את החולצה חחח אז אם בא לך להביא
לי אותה היום אני אשמח♥)
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 11:27
2
אנחנו אצל אלי כפי שאת יודעת וברור שנעזור לך♥
לצפיה ב-''
09/03/2011 | 11:39
5
בהצלחה נשמה וגם אם לא תזכי את לא צריכה להיות עצובה  (ואני הבנתי שזה מופע אחרון)
כלום לא שווה את זה!!
אוהבת מלאאאאאאאאא♥
לצפיה ב-'הסיבה שלי (:'
הסיבה שלי (:
26/02/2011 | 21:42
6
אז קודם כל תודה על ההזדמנות ועל הקריאה.. (:
אז כמעט מלאכים הם בשבילי הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין .
אלו 4 שנים מדהימות ומרגשות שבעצם הם חלק ענקי מהילדות שלי .
מה שאני מרגישה אל הטין כבר ממזמן כבר לא הערצה וממש לא אהדה , הם האהבה שלי !.
זאת הופעת הפרידה ואני כלכך אבל כלכך רוצה לזכות בהזדמנות לשבת שם בקהל .
לראות אותם בוכים , שמחים , מאושרים, רוקדים, נהנים. פשוט להיפרד בפעם האחרונה .
זאת בשבילי ההגשמת חלום הכי שאפשר לבקש .
תודה (:
והבנות של הפורום ... אתן צודקות שאתן רוצות את הכרטיסים אבל בתכלס גמאני הייתי פה פעם בפורום ואני בטוחה שהותיקות זוכרות אותי ! אז לא תחרטטו שלא מגיע לי . ניסיתי לפני כמה זמן לחזור לפה , אף אחת לא שמה עלי או על התגובות שלי, אז פשוט החלטתי לוותר . תהנו, באמת שזה פורום מדהים ! היה באמת כיף ענקי לגלוש פה ..
לצפיה ב-'כמעט מלאכים הם החיים שלי הם הכל בשבילי!'
כמעט מלאכים הם החיים שלי הם הכל בשבילי!
27/02/2011 | 21:03
9
הי קוראים לי ליאור ואני רואה סדרות בספרדית מאז שאני בת 6 (פינת אור-מריאנה אספוסיטו).
בזכות הסדרות של כריס מורנה אני דוברת ספרדית (ומבינה כמובן) ויודעת גם לכתוב.
מגיע לי לזכות בכרטיס כי אני לא סתם מעריצה שרופה אני אוהבת אותם בגלל מי שהם. ואני אוהבת את הסדרה כמעט מלאכים בגלל התוכן שבה ואני לא מתכוונת כשאני אומרת תוכן לנשיקות או בגידות אני מתכוונת למסר שמעבירים מעל ומעבר !

הדמות שאני הכי אוהבת זאת מריאנלה טלריקו רינלדי (מריאנה אספוסיטו שאותה אני מעריצה כמו שהזכרתי מגיל קטין מאוד) ואני לא ואהבת אותה רק בגלל איך שהיא נראית אני אוהבת אותה בגלל ההתנהגות שלה שהיא נלחמת עד הסיבוב האחרון ,היא עומדת על שלה ולמרות כל מה שאין לה וכל מה שסבלה בעבר היא עדיין שמחה ואופטימית!

אני מעריצה את הסדרה 4 שנים שלמות, 4 שנים של אהבה ,שמחה,ורוגע.
כמעט מלאכים הצילו לי את החיים תרתי משמע כי ברגע שהיה לי הכי קשה ואני הייתי לבד משמיים התחילה הסדרה כמעט מלאכים כאילו כתבו אותה בשבילי ואמרו לי אל תכנעי יהיה טוב יותר!

הסידרה לימדה אותי כללים,עקרונות,מעשים,מה מותר ומה אסור ,מה כן ומה לא! וכדי להשיג משו טוב ולהרוויח אותו ביושר צריך גם לסבול קצת אבל הסבל שווה את החלום את מה שהרווחתי בכוחותינו.
הסדרה לימדה אותי להילחם על שלי כשאני צודקת וללמוד תמיד מהטעויות  היא הפכה אותי למישהי אחרת  וחקקה לי בראש שתמיד יכול להיות יותר טוב ולעולם לא להגיד אפעם! (אני אפעם אצליח וכו')
וזה בעצם מה שאני עושה נלחמת על שלי ,על הרצון להגשים חלום ,להפוך מדמיון למציאות ולדעת שהכל  אפשרי אם רק רוצים.

אני לא פגשתי אותם אפעם והייתי בשתי הופעות אך את ההופעה הזאת אני לא יכולה להרשות לעצמי כי זה טו מאצ' להורים וזה. אבל בדוגרי אני רוצה ללכת לספיישל ערוץ הילדים אבל אני לא יכולה למה.? כי המקומות שמורים לילדים מגיל 5 עד 8 ועכשיו רציני הסדרה היא מגיל 14+ אז מה לא טוב אצלכם ברצינות?!
לי אין פרוטקציות ובגלל זה אני אוותר על החלום שלי? בגלל שמעדיפים ועושים אפליה לא מוצדקת לילדים קטנים בגלל שלהם יש פרוטקציות ושהם אפילו לא מבינים את המסר החיובי שהסדרה משדרת אלא רואים רק את הנשיקות או את הבגידות? האקשן? בגלל זה הם פוגשים אותם ואני לא??!
אז תרשו לי להגיד משו נוסף שנחקק אצלי בראש:
NEVER SAY NEVER
אני אפגוש אותם כי מי יודע יותר טוב מהקב"ה כמה אני אוהבת אותם!!!

"LA VIDA VALE LA PENA SI QUERES SONAR"
לצפיה ב-' Bueno voy a probar mi suerte'
Bueno voy a probar mi suerte
27/02/2011 | 23:50
4
2
תעצמו לדקה את העיניים, תשמעו את הרעש באוזניים, הצעקות, הקריאות, הבכי ואת עוצמת האהבה שממלאת את האולם.
את אותה הרגשה, באותה אווירה אני רוצה להרגיש.
לא הייתי עושה את זה אם לא היה מעליי כותרת עצומה: "מופע הפרידה מישראל"
ואני שואלת את עצמי, איך אפשר להיפרד ממישהו שראית על המסך כל יום במהלך 4 שנים?!
איך אפשר להיפרד ממישהו שמילא לך את החלל הריק שהשאירו לך החיים?!
אני כרגע בתקופת "גיל ההתבגרות"- תקופה ש"הכול" עוסק בי, וכולם "עושים" לי דווקא או שכולם נגדי –בקיצור "אני מרכז העולם"!
  אז זהו שלא!
בזכות המלאכים אני יודעת לנחות רגע אל הקרקע ולשים אל האחרים שמסביבי.

עכשיו אני בתקופת לחצים, עליות וירידות.
אני לא בחורה של שיגרה, אני חייבת לחיות מחוץ לה.
אבל אולי יש דבר מנחם בשגרה? לחזור כל יום לבית אחרי יום לימודים ארוך, להדליק את הטלוויזיה כל יום באותה שעה- 19:55 ופשוט לראות אותם, מגשימים את החלום שלי – לשיר ולרקוד.

במהלך 4 השנים וב-4 העונות התחלתי להזדהות עם המון דמויות. ולהגיד לעצמי [כן, כן במהלך הפרקים דיברתי המון לעצמי ]
"וואי הסיפור הזה כל כך עליי! אני יכולתי להיות שם, זה פשוט בנוי עליי."
  עצם זה שיכולתי להזדהות עם טלנובלה מראה כמה הם באמת קרובים ומשמעותיים לנו.
ו-4 שנים לא הולך ברגל. התבגרתי ביחד איתם! התבגרתי לתוך זה. נשמתי את זה במהלך 4 עונות מדהימות!
וגם עכשיו שאני שומעת את השירים שלהם ברקע [כרגע את Pensando en vos ]
מי שהתגעגע http://www.youtube.com/watch?v=CHkyQRpLWQs
כולי צמרמורת ורק מחכה לאדרנלין של ההופעה שבה אני באמת אוכל לשיר איתם ולא עם עצמי
איך אפשר להיפרד מהם?!
אבל אם כבר מחייבים אותנו להיפרד מהגיבורים שלנו אז אני רוצה להיפרד כמו שצריך..
להעניק להם תמיכה, אהבה, הוכרת תודה ענקית כי הם הביאו לי אותה 4 שנים על המסך.

אני באמת רוצה את הכרטיס!

אני רוצה לראות פעם אחרונה את ניקו אהובי!
מי שמכיר אותי יודע שאני מתה עליו! וממש ממש ממש אוהבת אותו!
אני רוצה להרגיש את האנרגיה, האדרנלין הזה שאולי, אולי, אולי הוא יסתכל עליי ויבחין בי ואני אוכל לסמן לו לב עם הידיים או לשלוח נשיקה באוויר
כל האנרגיה שם, כל ה.. פשן הזה, אדרנלין.
באמת הייתי רוצה להיפרד מהם כמו שצריך.. :X
לצפיה ב-'גם אני אשמח לזכות'
גם אני אשמח לזכות
28/02/2011 | 16:39
6
אני מאוד רוצה ללכת להופעה עם האחיינית שלי. היא בת 12, מעריצה גדולה, כבר מדברת ספרדית בזכות הסידרה...
ואני מקנאה בה כי המשפחה שלנו דוברת ספרדית... אבל אותי לא לימדו.. והיא למדה לבד מהטלויזיה..

בכל מקרה, האחיינית שלי גרה מרחק שעתיים נסיעה ממני ואני רואה אותה בערך פעם בחודש וזה מאוד מבעס, אז יהיה לי כיף שתהייה סיבה להיפגש ככה סתם, לא רק במפגש משפחתי פעם בחודש...

תודה
בלבל
לצפיה ב-'כמעט מלאכים הם החיים שלי ,הם הכל בשבילי!'
כמעט מלאכים הם החיים שלי ,הם הכל בשבילי!
27/02/2011 | 20:59
20
הי קוראים לי ליאור ואני רואה סדרות בספרדית מאז שאני בת 6 (פינת אור-מריאנה אספוסיטו).
בזכות הסדרות של כריס מורנה אני דוברת ספרדית (ומבינה כמובן) ויודעת גם לכתוב.
מגיע לי לזכות בכרטיס כי אני לא סתם מעריצה שרופה אני אוהבת אותם בגלל מי שהם. ואני אוהבת את הסדרה כמעט מלאכים בגלל התוכן שבה ואני לא מתכוונת כשאני אומרת תוכן לנשיקות או בגידות אני מתכוונת למסר שמעבירים מעל ומעבר !

הדמות שאני הכי אוהבת זאת מריאנלה טלריקו רינלדי (מריאנה אספוסיטו שאותה אני מעריצה כמו שהזכרתי מגיל קטין מאוד) ואני לא ואהבת אותה רק בגלל איך שהיא נראית אני אוהבת אותה בגלל ההתנהגות שלה שהיא נלחמת עד הסיבוב האחרון ,היא עומדת על שלה ולמרות כל מה שאין לה וכל מה שסבלה בעבר היא עדיין שמחה ואופטימית!

אני מעריצה את הסדרה 4 שנים שלמות, 4 שנים של אהבה ,שמחה,ורוגע.
כמעט מלאכים הצילו לי את החיים תרתי משמע כי ברגע שהיה לי הכי קשה ואני הייתי לבד משמיים התחילה הסדרה כמעט מלאכים כאילו כתבו אותה בשבילי ואמרו לי אל תכנעי יהיה טוב יותר!

הסידרה לימדה אותי כללים,עקרונות,מעשים,מה מותר ומה אסור ,מה כן ומה לא! וכדי להשיג משו טוב ולהרוויח אותו ביושר צריך גם לסבול קצת אבל הסבל שווה את החלום את מה שהרווחתי בכוחותינו.
הסדרה לימדה אותי להילחם על שלי כשאני צודקת וללמוד תמיד מהטעויות  היא הפכה אותי למישהי אחרת  וחקקה לי בראש שתמיד יכול להיות יותר טוב ולעולם לא להגיד אפעם! (אני אפעם אצליח וכו')
וזה בעצם מה שאני עושה נלחמת על שלי ,על הרצון להגשים חלום ,להפוך מדמיון למציאות ולדעת שהכל  אפשרי אם רק רוצים.

אני לא פגשתי אותם אפעם והייתי בשתי הופעות אך את ההופעה הזאת אני לא יכולה להרשות לעצמי כי זה טו מאצ' להורים וזה. אבל בדוגרי אני רוצה ללכת לספיישל ערוץ הילדים אבל אני לא יכולה למה.? כי המקומות שמורים לילדים מגיל 5 עד 8 ועכשיו רציני הסדרה היא מגיל 14+ אז מה לא טוב אצלכם ברצינות?!
לי אין פרוטקציות ובגלל זה אני אוותר על החלום שלי? בגלל שמעדיפים ועושים אפליה לא מוצדקת לילדים קטנים בגלל שלהם יש פרוטקציות ושהם אפילו לא מבינים את המסר החיובי שהסדרה משדרת אלא רואים רק את הנשיקות או את הבגידות? האקשן? בגלל זה הם פוגשים אותם ואני לא??!
אז תרשו לי להגיד משו נוסף שנחקק אצלי בראש:
NEVER SAY NEVER
אני אפגוש אותם כי מי יודע יותר טוב מהקב"ה כמה אני אוהבת אותם!!!

"LA VIDA VALE LA PENA SI QUERES SONAR"
לצפיה ב-'גם אני רוצה...'
גם אני רוצה...
01/03/2011 | 13:15
4
אני בן 24 ואני אף פעם לא זוכה בשום פרס......
ואני חייב לראות את לאלי ורוצ'י......
ניסיתי להשיג כרטיסים בכל דרך אפשרית ולא היה ניתן בשום מקום!
עשו טובה ותנו לי את האפשרות לראות את כמעט מלאכים בפעם האחרונה.
תודה.
לצפיה ב-'אני רוצה לזכות בכרטיסים להופעה בגלל ש .. :)'
אני רוצה לזכות בכרטיסים להופעה בגלל ש .. :)
02/03/2011 | 19:26
9
אני ממש אוהבת את הסדרה הזאת , לא הפסדתי אף פרק באף עונה מהראשונה ועד הרביעית .
ובגלל זה הייתי ממש רוצה ללכת למופע פרידה שלהם לראות אותם פעם אחרונה פנים מול פנים :)
בנוסף , יש לי חברה שממש אוהבת אותם ואת ג'סטין ביבר , ולפני חודש הודיעו לה שהיא נוסעת לארה"ב
בדיוק בזמן של ההופעה של ג'סטין ( שהיא בדיוק בתאריך של היומולדת שלה ) והיא הייתה ממש בדיכאון מזה וגם עכשיו היא בדיכאון
אז אני רוצה להפתיע אותה עם כרטיס להופעה של כמעט מלאכים שלפחות בהופעה הזאת היא תוכל להיות כי היא ממש אוהבת אותם !
אז אני מקווה שתתנו לי הזדמנות לחוות פעם אחרונה את כל השירים שלהם ואותם D:
לצפיה ב-'למה אני חושבת שמגיע לי לזכות.'
למה אני חושבת שמגיע לי לזכות.
03/03/2011 | 10:31
22
אני חושבת שמגיע לי לזכות משום שאני מעריצה אותם כבר 4 שנים,
4 שנים של שמחה, אור, אושר, רגשות, בכי.
למדתי מהם כ'כ הרבה. הם לימדו אותי מלא דברים.
למדתי שצריך לבחור את הדרך הישרה, וללכת בה.
וכל מכשול קטן, להזיז אותו הצידה, להתמודד איתו.
אז... אני מקווה לזכות, וזהו.
(:
לצפיה ב-'למה מגיע לי לזכות.'
למה מגיע לי לזכות.
04/03/2011 | 00:32
12

זה התחיל לפני 4 שנים, אפילו מבלי ששמתי לב זה השתלט לי על החיים והפך אותם לטובים יותר.
מצאתי את עצמי יושבת מול מסך הטלוויזיה והמחשב בכל שנייה ושנייה, חודשיים לאחר תחילת התוכנית ב-2007
מצאתי את עצמי כבר מדברת ספרדית כמעט שוטפת, אחרי שאני מזמזמת במשך כל היום את כל השירים,
אחרי שאני יושבת יום יום קוראת עליהם, צופה בסרטונים, לומדת את הריקודים ומבלה את כל שעות היום שלי עליהם.
מצאתי את עצמי ממלה את הקיר של החדר שלי בפוסטרים, מצאתי את עצמי בוהה בקיר במשך שעות ומחייכת חיוך ענק.
מצאתי את עצמי עם חיוך ענק על הפנים, לומדת ומפנימה דברים חדשים, כאלו שהשיפעו על החיים שלי לטובה .
דברים שלימדו אותי כיצד להתמודד בסטואציות שונות, דברים שלימדו אותי להנות מהחיים, והפכו לחלק מהם.
זה נמשך כבר 4 שנים וזה יהיה חלק ממני לתמיד. אלו היו 4 שנים של התרגשות, של שמחה, של אהבה, של התבגרות.
4 שנים שנגדלתי יחד איתם ואיקח איתי בלב לכל מקום. 4 שנים בו למדתי לאהוב, אותם ואת החיים.
4 שנים שהסיבו לי אושר. 4 שנים בהם בכיתי, צחקתי, התרגשתי, רקדתי, שרתי, אהבתי, חלמתי, התמכרתי, נהנתי והכול, הכול היה יחד איתם.
הם "בנו" לי את החיים ועיצבו לי אותם מחדש, כל מאית שנייה של צפייה בסדרה או של שירה של אחד השירים, או לרקוד את אחד הריקודים
כל רגע מאז שהתחיל כמעט מלאכים ועד היום זה היה עבורי וזה תמיד ישאר כמשהו שלא אשכח לעולם, מין פיסת אושר שמרכיבה את העולם המושלם שלי,
חלק גדול ממני שהפך אותי למי שאני היום.
אני אוהבת אותם בכל ליבי, את הכול, את השחקנים, את העלילה, את השירים, הריקודים, הם כולם הפכו לחלק ממני, כשהם בוכים, אני מוצאת את עצמי בוכה ביחד איתם.
כשהם צוחקים, גם אני צוחקת, כשהם מחייכים זה מעניק לי תחושה של אושר עילאי.
קשה לי להסביר במילים, כמה הם השפיעו עלי ועד כמה הם הפכו לחלק בלתי נפרד ממני.
גם בטח שלא להסביר את האהבה שלי אליהם, מאז אותו יום שהסדרה התחילה, הם חולפים בראשי כל מאית שנייה.
ומאז יש לי רק חלום אחד - להיות קרובה אליהם במרחק נגיעה, להכיר אותם, להכיר את האנשים שהפכו לחלק ממני,
וגם כאשר זה היה נראה אבוד , הם העבירו לי את המסר החזק ביותר , הם לימדו אותי להילחם , ולהחזיק מעמד, לקוות, כי האמונה היא הדבר היחיד שיש לנו,
ואני לא מאבדת את התקווה. ואני אלחם עד הסוף כדי להגשים את אותו החלום, כרגע יש לי הזדמנות קטנה כדי כמעט להגשים את אותו החלום,
ואני מקווה שאולי הפעם אני אזכה להגשים אותו (:
בינתיים אני רק רוצה לומר, שלכרטיסים האלו יש חשיבות רבה בעיני, אני לא יכולה לרכוש אותם בעצמי ולכן אני רואה זאת כמתנה משמיים.
אז אני מחזיקה מעמד ויהיה מה שיהיה , הם תמיד ישארו בליבי והפקתי מהם את המיטב !
אם תבחרו בי אני הודה לכם כל חיי , זוהי ההזדמנות האחרונה שלי להיפרד מהאנשים שליוו אותי במשך 4 שנים וימשיכו לתמיד,
אם רק תוכלי להעניק לי את האפשרות להיות חלק ממופע הפרידה , זה אושר שלי לכל החיים !
אני מאמינה שתמיד יש תקווה למשהו טוב , "כי מאחורי העננים השמיים תמיד כחולים" (:
לצפיה ב-'למה מגיע לי לזכות !! זה הכי חשוב לי בעולם!!!'
למה מגיע לי לזכות !! זה הכי חשוב לי בעולם!!!
04/03/2011 | 00:43
11
1148
טוב אז לסכם רק בכמה משפטים למה מגיע לי לזכות בכרטיסים או בכללי למה אני כל כך אוהבת אותם שמגיע לי לזכות זה נורא קשה בכלל נורא קשה במילים לתאר אהבה כזאת
זה משו שרק מי שחווה בעצמו יכול לדעת איך זה מרגיש אז אני מקווה שדרך המילים אני יצליח להעביר לכם כמה שזה חשוב לי
כשהתחלתי לראות כמעט מלאכים הייתי בת 12 בערך עכשיו אני בת 16 וחצי התוכנית הזאת עזרה לי  להבין תחיים ותר טוב היא עזרה לי בכל כך הרבה דברים שעוד 100 שנה אני לא אגמור להסביר כמה
בכל פרק יש OFF שמסביר בכלליות על המשמעות של הפרק וכל פרק שראיתי ואני מקשיבה לאופיים אני פשוטנדהמת איך כריס מצליחה להעביר לנו תמציאות כל כך טוב שהרבה אנשים לא היו מצליחים בחיים
כמעט מלאכים העבירו אותי הרבה שלבים בחיים אפשר להגיד שבלי התוכנית אולי לא הייתי מה שאני היום כי הם גם עיצבו לי תאישיות באיזשהוא מובן... מההתחלה אהבתי תתוכנית אני חושבת שחוץ מהפיג'מות שזאת תוכנית שאני מעריצה גם ממש מהתחלה ואני פשוט מכורה ומעריצה מושבעת לא התחברתי לאף תוכנית ככה בחיים הייתי בכל ההופעה הייתי במלון למרות שאף פעם לא יצא לי לפגוש אותם... אני הכי בעולם רוצתה ללכת להופעה הזאת ואני באמת חושבת שמגיע לי אחרת לא הייתי כותבת פה כי אני יודעת שיש עוד כל כך הרבה אנשים שמגיע להם אבל עם תקראו את מה שכתבתי ותנסו להבין עד כמה אני אוהבת אותם באמת בלב שלי בפנים אני חושבת שגם אתם תסכימו
אני פשוט כל כך רוצה לראות אותם בפעם האחרונה כאילו,אצלי זה בכלל לא נתפס שזהו נגמרה העונה האחרונה עברו להם ככה 4 שנים כמו 4 ימים... כל היום אני רק בפורומים שלהם מדברת עליהםחושבת עליהם שומעת תשירים בלופים פעם אחרי פעם רואה תספיישלים שוב ושוב ותמאחורי הקלעים ,אני רואה בנות שהכניסו אותם לחדרי הלבשה ואני מתחילה פשוט לבכות שזה לא אמיתי בכלל........ בחיים שלי לא חשבתי שאני יכולה לאהוב ברמה כזאת .
כמעט מלאכים פשוט ליווו אותי כל הדרך ועיצבו אותי כדי שאני היה מי שאני היום כל העצות והמסרים בפרקים שלהם פשוט חדרו לי לנשמה ועזרו לי לעבור מצבים קשים בחיים ,וזה לא סתם חירטוט באמת ....
אני עוד זוכרת תימים שרק התחילה העונה בארגנטינה במשך כמה שבועות היתי הולכת לישון כל יום ב4 וקמה ב7 לבצפר כדי לראות תפרק בזמן ארגנטינה וקמתי שמחה לא עייפה ועצובה שהלכתי לישון מאוחר אלא שמחה שנשארתי ערה בשביל משהו שחשוב לי .החלום שלי זה לטוס לארגנטינה למופע בגרן רקס ולפגוש אותם והחלום הזה לא התגשם לי:( אבל אני הכי בעולם הייתי רוצה לזכות בכרטיסים האלה להופעה של אחד הדברים הכי חשובים בחיים שלי כמעט מלאכים!!!
בטח אנשים שיקראו את זה יגידו שאני משוגעת אבל בשבילי כמעט מלאכים זה לא סתם עוד תוכנית זה דרך חיים ... ;)
מקווה שתבחרו בי!!
  ellos siempre van a quedar en mi corazon y nunca los voy a olvidar es un pacto de angeles
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 21:46
5
לצפיה ב-' '
07/03/2011 | 16:46
2
לצפיה ב-'הופעה של casi angeles'
הופעה של casi angeles
04/03/2011 | 11:54
7
אני מאז היותי קטנטנה רואה סדרות ילדים של כריס מורנה היוצרת של קטנטנות המורדים פינת אור פלורינסיינטה ועוד
והייתה תקופה שניגמרה העונה של פינת אור חיכיתי לעוד סדרה מרתקת שתיקח אותי לתוך עולם של מוזיקה אהבה חום ריגושים
חלומות וללמידה ופתאום כשריאיתי בערוץ ניקולודיאון סדרה חדשה של כריס מורנה התבאסתי שזה לא בערוץ הילדים
ואז לאט לאט התאהבתי ונכנסתי לתוך טלנובלה שזה גם ראיתי הרבה שחקנים מוכרים שגדלו כמו מריאנה אאוחניה אגוסטין סטפנו פיטר קנדלה ועוד ממש שמחתי וחשבתי ואמרתי כמה שהם גדלו אהבתי מאוד והזדהתי עם הדמויות למדתי הרבה הכי אהבתי את העונה השנייה עם ניקו סיילו טיק טק והקטנטנים ומלווינה ברור וטינה וואי זה כזה בלתי נשכח זה ליווה אותי ואני ממש התבאסתי שזה ניגמר ובהמשך העונה השלישית עברתי לפנימייה ובגלל השעה שזה היה לא יכולתי לראות אבל התעקשתי והיו ימים שוויתרו לי וגם ראיתי באינטרנט מה שפיספסתי אבל השנה אני בי"א וממש בגלל כל הלחץ של הבגרויות היה קשה לי לראות אבל תמיד כשיכולתי ראיתי והפרק האחרון סגר לי את כל התאים שנפתחו ותמיד כששאלו אותי איך את רואה את זה או אמרו לי ימושפעת אמרתי אני אוהבת את זה ועוקבת אם גם אתם תעקבו ותראו תדעו מה הולך ובנוגע להופעות היה לי ממש קשה להשיג את הכסף אז ניסיתי ולבסוף וויתרתי והשנה אני ילך על בטוח אפילו ביציע אני ישב אני ממש מוכנה ואני ממש שמחה על זה שעשיתם מבצע למצוא את תואר "חביב הקהל" יש ילדים שמממש צ ריכ ים  את זה ומקווה שהילד\ה הנכון\ה יקבלו זאת בהצלחה ילדודס.
casi angeles para simpere.מלאך|
לצפיה ב-'מגיע לזכות כי...11 שנים אני חייה נושמת ורואה.'
מגיע לזכות כי...11 שנים אני חייה נושמת ורואה.
04/03/2011 | 13:44
24
מגיע לזכות כי...11 שנים אני חייה נושמת ורואה את כריס מורנה ואת השחקנים המופלאים שלה.
הילדות שלי הייתה ונימשכת עם החלומות, התקוות, השירים והריקודים של היוצרת המופלאה הזאת.
והחלום שלי מאז שאני קטנה- לפגוש אדם כמוני בגיל הנעורים, שהאישה המדהימה הזאת שינתה לו את החיים בצורה מדהימה ולימדה אותו לעביר מסרים חיונים לנוער של ימינו.

אמן  :)
לצפיה ב-'הסיבה למה מגיע לי לזכות בכרטיס .. '
הסיבה למה מגיע לי לזכות בכרטיס ..
04/03/2011 | 17:53
27
היי , אני חן ואני אשמח לקבל את הכרטיס של כמעט מלאכים .. אני מעריצה אותם כבר כמעט יותר מ4 שנים .. עוד לפני שהתחילו לשדר את הסדרה בישראל , כשהסדרה הגיע לישראל שמחתי כ"כ שכולם יראו כבר על מה אני כ"כ מתלאהבת ואני לא היה היחידה ולאט לאט ראיתי איך אלפי מעריצים ישראליים מעריצים אותם , פתחו להם אפילו פורום - וברור כמו כל פורום היו פגישות ואני לא הפסדתי אותן  ! אבל זאת לא הסיבה האמיתית שמגיע לי לראות אותם  ..
כשהלהקה הגיע לישראל מיהרתי לקנות ויאיפי והכל  עבדתי בשביל זה השגתי את זה בכוחות עצמי , ולבסוף סבתא שלי נפתרה באותו שבוע .. ובגלל שהיא מתה לי כשהייתי איתה בחדר ילדה בת 15 עם סבתא שמתה שהיא איתה בחדר משאיר תראומה , אז לא הלכתי להופעה .. לא יכולתי ללכת ולשמוח שכל המשפחה שלי עצובה וכאובה  .. פעם שנייה שהם הגיעו לישראל שוב לא היה לי מאיפה להשיג את הכסף אז לא יכולתי לקנות ישר שהתחילו למכור וכשרציתי לקנות יומיים לפני ההופעה שהשגתי את הכסף כבר לא נשארו כרטיסים , השגתי מישהי מהפורום שבו אני כבר 4 שנים פחות או יותר ילדה שלא יכולה ללכת ורצתה למכור לי את הכרטיסים , קבענו ביום של המופע והיא הבריזה לי  , אז גם למופע הזה לא הלכתי .. והפעם שזאת הופעה אחרונה הופעת פרידה שוב אינלי כסף ושוב אינלי איך ללכת להופעה , ואני יודעת שעם הפעם אני לא ילך אני יתאכזב מאוד ! כי הפעם זאת הזדמנות אחרונה שיש לי לראות אותם וזאת תהיה אכזבה ענקית לא לראות אותם , לחשוב שחברות שלי שבקושי מכירות אותן הולכות להופעה ואני ממשיכה לראות אותם ביוטיוב והחלום שלי להיות בהופעה שלהם לא מתגשם :\
לצפיה ב-'למה מגיע לי .. '
למה מגיע לי ..
04/03/2011 | 17:54
11
היי , אני חן ואני אשמח לקבל את הכרטיס של כמעט מלאכים .. אני מעריצה אותם כבר כמעט יותר מ4 שנים .. עוד לפני שהתחילו לשדר את הסדרה בישראל , כשהסדרה הגיע לישראל שמחתי כ"כ שכולם יראו כבר על מה אני כ"כ מתלאהבת ואני לא היה היחידה ולאט לאט ראיתי איך אלפי מעריצים ישראליים מעריצים אותם , פתחו להם אפילו פורום - וברור כמו כל פורום היו פגישות ואני לא הפסדתי אותן  ! אבל זאת לא הסיבה האמיתית שמגיע לי לראות אותם  ..
כשהלהקה הגיע לישראל מיהרתי לקנות ויאיפי והכל  עבדתי בשביל זה השגתי את זה בכוחות עצמי , ולבסוף סבתא שלי נפתרה באותו שבוע .. ובגלל שהיא מתה לי כשהייתי איתה בחדר ילדה בת 15 עם סבתא שמתה שהיא איתה בחדר משאיר תראומה , אז לא הלכתי להופעה .. לא יכולתי ללכת ולשמוח שכל המשפחה שלי עצובה וכאובה  .. פעם שנייה שהם הגיעו לישראל שוב לא היה לי מאיפה להשיג את הכסף אז לא יכולתי לקנות ישר שהתחילו למכור וכשרציתי לקנות יומיים לפני ההופעה שהשגתי את הכסף כבר לא נשארו כרטיסים , השגתי מישהי מהפורום שבו אני כבר 4 שנים פחות או יותר ילדה שלא יכולה ללכת ורצתה למכור לי את הכרטיסים , קבענו ביום של המופע והיא הבריזה לי  , אז גם למופע הזה לא הלכתי .. והפעם שזאת הופעה אחרונה הופעת פרידה שוב אינלי כסף ושוב אינלי איך ללכת להופעה , ואני יודעת שעם הפעם אני לא ילך אני יתאכזב מאוד ! כי הפעם זאת הזדמנות אחרונה שיש לי לראות אותם וזאת תהיה אכזבה ענקית לא לראות אותם , לחשוב שחברות שלי שבקושי מכירות אותן הולכות להופעה ואני ממשיכה לראות אותם ביוטיוב והחלום שלי להיות בהופעה שלהם לא מתגשם :\
לצפיה ב-'למה לי מגיע לזכות בזוג כרטיסים לכמעט מלאכים?'
למה לי מגיע לזכות בזוג כרטיסים לכמעט מלאכים?
05/03/2011 | 08:32
131
אין למשפחה שלי הרבה כסף בשביל לממן אפילו את היציע .
ואני עוקבת אחרי התוכנית הזאת כל כך הרבה - הפסדתי רק פעם אחת פרק= והשלמתי אותו מיד.
אני לא הייתי בהופעה הראשונה ולא השנייה , ולא הייתה לי הזדמנות לחוות הופעה של האנשים שאני הכי מעריצה !
אז בבקשה - אם תתנו לי = אני כל כך אודה לכם - זה ה ח ל ו ם שלי :)
תוודה (:
לצפיה ב-'למה דווקא לי מגיע לזכות ? '
למה דווקא לי מגיע לזכות ?
05/03/2011 | 11:48
12
היי : )
אני כבר 4 שנים עוקבת ומעריצה את כמעט מלאכים במיוחד את לאלי ...
אני חושבת שזה כבר מעבר להערצה ...
אף פעם לא הרגשתי משהו כלפי אנשים שאני לא באמת מכירה אותם אלא אני מכירה את הדמויות שלהם ...
הייתי בהופעה בסוכות וגם בהופעה בפסח ועכשיו הם מגיעים למופע פרידה ואני כל כך רוצה להיות שם לשיר איתם ולצעוק .
אני לא רוצה לפספס את הביקור האחרון שלהם את המופע האחרון שלהם כאן בישראל ...
עוד שבוע וחצי הם נוחתים ועוד שבועיים בדיוק המופע ואני ? מה אני עושה ? איך אני משיגה כרטיס ?
אני משתתפת בהרבה מאוד תחרויות כדי להשיג כרטיס להופעה ועד עכשיו לא הצלחתי כי יש בנות שיש להם יותר מזל ממני ...
אני ממש רוצה את הכרטיסים האלה אני ממש אשמח אם פעם אחת סופסוף אני ינצח במשהו ויצליח להשיג את הכרטיסים האלה ואני אלך למופע פרידה אחרי 4 שנים של הערצה ...
תודה רבה שאתם מאפשרים את ההזדמנות הזאת לזכות בכרטיסים ואני מקווה שתבחרו את הילדה שבאמת הכי מגיעה לה : )
לצפיה ב-'למה מגיע לי לזכות בכרטיס למופע .. (:'
למה מגיע לי לזכות בכרטיס למופע .. (:
05/03/2011 | 12:14
12
אני חושבת שמגיע לי לזכות מרוב שאני כל כך רוצה את זה,כל כך אוהבת אותם , למרות שאני יודעת שיש עוד מליוני ילדים\נערים שרוצים את זה כמוני
התחלתי לראות את הסדרה בכיתה ח' ופשוט התאהבתי- ומאז 4 שנים .. יום יום הם איתי, בכל מה שקורה לי לטוב ולרע
עכשיו אני בכיתה יא ומכיתה ח' עברתי המון דברים והתבגרתי בדיוק איתם .. הזדהתי איתם המון פעמים , בכיתי וצחקתי
ואני פשוט לא מאמינה שזה נגמר .. ולמרות שאני יודעת שזאת רק סדרה והם רק שחקנים אני כל כך אוהבת אותם ואם אני אזכה בכרטיסים
זה פשוט יעשה אותי כל כך מאושרת .. כי אפעם לא יצא לי לראות אותם  מקרוב באמת,  ותמיד כשניסיתי משהו קרה ולא היה לי מזל
אז אני ממש ממש מקווה לזכות , אמן.
לצפיה ב-'כמעט מלאכים , פלייז תקראו'
כמעט מלאכים , פלייז תקראו
05/03/2011 | 12:48
7
אני ידבר תכלס , אני לא תורמת לצדקה את הכרטיס או מביאה לאחותי או חברה . לי אין כסף לקנות ואני לא יכולה להרשות לעצמי לבקש מההורים .
ההורים שלי בריבים , וכשאני רואה כמעט מלאכים אני שקועה בסדרה וזה משכיח אותי לכמה רגעים .
הייתי בהופעה אחת שלהם , ההופעה הראשונה .
אני צופה מהעונה ה1 של כמעט מלאכים עד הסוף , מאוד העציב אותי שהשחקנים שאהבתי עזבו את הסדרה (סיילו -פאס , וניקו )
זה ישמע הזוי אבל כשאני רואה כמעט מלאכים זה כאילו לוקח אותי למקום אחר , בלי הריבים של ההורים .
ממש מעציב אותי שאאוחניה לא תיהיה בהופעה זו . אני ממש אוהבת אותה .
אין להוריי אפשרות כספית לקנות לי  כרטיס , ולכן אני מנסה להשתתף בהגרלות וכ'ו .
בהופעה האחרונה שהייתה לא קניתי כרטיס כי לא הייתה לי אפשרות אבל הלכתי למלון וחיכיתי שם המון זמן כדי לראות אותם ולא ראיתי ... |
אני לא באה להישמע ילדה מלאך כדי לקבל כרטיס , אני באמת מתפללת שאקבל ככה אוכל ללכת כמה שעות ולא ליהיות שקועה בריבים של ההורים שלי ...
אני ממש ממש ממש אוהבת את כמעט מלאכים זאת טלנובלה אדירה עם המון רגש .
זאת ההזדמנות האחרונה שלי לקבל כרטיס אני מתחננת בבקשה תעזרו לי .
תודה רבה .. :)!
לצפיה ב-'כמעט מלאכים '
כמעט מלאכים
05/03/2011 | 12:23
6
אני ידבר תכלס , אני לא תורמת לצדקה או מביאה לאחותי כרטיס , אבל אין לי כסף כדי לקנות , ואני לא יכולה להרשות לעצמי לבקש מההורים ..:\
אני צופה בכמעט מלאכים מהעונה הראשונה , אני מתרגשת מהפרקים , בוכה עם השחקנים ובעיקרון ממש אוהבת את כמעט מלאכים .
אני הייתי בהופעה אחת , בראשונה שהייתה .
כיוון שזאת ההופעה האחרונה שתיהיה אני חייבת ללכת , אני בכיתי שהשחקנים האהובים עלי יצאו מהסדרה (ניקו , סיילו-פאס )
ואאוחניה לא תגיע מה שבאמת מעציב אותי .
תמיד חלמתי להצטלם איתם אבל זה לא יקרה אז אני מעדיפה לפחות ליהיות בהופעה האחרונה שלהם !
אני באמת מקווה לקבל כרטיס .
בהופעה האחרונה שהייתה , אני לא קניתי כרטיס כי לא הייתה לי אפשרות אבל הלכתי למלון בתקווה לראות אותם (מה שלא קרה .. ).
התאכזבתי המון פעמים מהידיעה שלא אראה אותם אבל הפעם אני ממש מבואסת כי זאת ההופעה האחרונה ולא תיהיה לי הזדמנות לפגוש אותם .
ההורים שלי רבים המון , וכשאני צופה בכמעט מלאכים זה משכיח אותי מכל הריבים , זה יישמע הזוי אבל זה כאילו לוקח אותי לעולם אחר כשאני שקועה בסדרה .
הלוווואי שאני יהיה בהופעה , אני מבקשת ממכם בבקשה תעזרו לי להגשים את הדבר האחרון שמוציא אותי מהריבים של ההורים לפחות לכמה שעות כשאהייה (אם בכלל אהייה) בהופעה .
תודה רבה :)
לצפיה ב-'למה מגיעה דווקא לי להגיע למופעה של כמעטמלאכים'
למה מגיעה דווקא לי להגיע למופעה של כמעטמלאכים
04/03/2011 | 17:51
11
לצפיה ב-'לי לא מגיע לזכות בכרטיסים,רק לאחותי'
לי לא מגיע לזכות בכרטיסים,רק לאחותי
05/03/2011 | 21:46
8
כבר שהייתה קטנה אהבה את כמעט מלאכים,שהיא שמעה שהחברות שלה הולכות למופע בלעדיה היא הייתה עצובה ובכתה הרבה זמן....
ניסיתי לעודד אותה שיהיו עוד מופעים...אבל לא היה..עד שאמרתי לה שיש תחרות והיא שמחה עד הגג... היא אומרת לי תמיד "הלוואיי הלוואי שאני יילך לכמעט מלאכים
זה החלום שלי"
לצפיה ב-'למה לי מגיע לזכות... '
למה לי מגיע לזכות...
06/03/2011 | 10:52
1
9
שלום שמי חן..
אני ב א מ ת רוצה להיות בהופעה הזו..בפעם האחרונה שהם כאן בארץ..הם חלק בלתי נפרד וגדול מחיי...בבקשה אנא קראו את הסיבות שלי ..

אז ככה קודם כל אני רוצה לשמח ולהפתיע את אחותי לכבוד יום הולדתה ה-16 שחל בשבוע הקרוב וללא ספק זו תהיה ה-מתנה בשבילה כי היא גם כמוני מתה על כמעט מלאכים ושתיינו מעריצות שרופות!!

בהתחלה כאשר הסדרה התחילה ועוד לפניה אני מעריצה את השחקנים..תמיד עקבתי אחריהם בכל סדרה,עיתון,באתרים..כל החדר שלי מלא בדברים של כמעט מלאכים ואי אפשר שלא לשים לב לזה, גם כל מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת את כמעט מלאכים
והאסוציאציה  הראשונה שעולה להם בראש כאשר מדובר בכמעט מלאכים - חן
והדבקתי גם את אחותי לצפות בסדרה וגם היא כמוני התאהבה בסדרה המדהימה שנקראת כמעט מלאכים..
וגם את חברותיי ואפילו את אמא שלי. אני לא הפסדתי אף פרק ואפילו צפיתי כמה וכמה פעמים בפרקים..

אני באמת כותבת מכל הלב..הסדרה הזו מוציאה אותי מדברים מבאסים שקורים ביום יום..מהמציאות הקשה שאנחנו חווים כאן בישראל..במיוחד אני ומשפחתי בדרום כעת..ולוקחת אותי לעולם קסום ואני שוכחת את כל הצרות בצפייה בסדרה "כמעט מלאכים" .

ולדעתי מגיע לי לזכות משום שאני קודם כל אוהבת,מעריכה ולוקחת דוגמא ומודל לחיקוי מהשחקנים עצמם ומהדמויות, הם מלמדים אותנו, את הנוער דברים חינוכיים וחיוביים כמו שחברות ונאמנות הם ערך עליון, עזרה בעת צרה, מסרים חיוביים ושמחה גם כאשר קיים עצב ודיכאון. הם מלמדים אותנו לבנות שמחה על הכאב ותמיד להאמין בעצמנו ובקרובינו. מעבר לכך כל השירים שלהם מאוד יפים ומעבירים מסרים חיובים ותמיד משפרים את מצב הרוח. :)

הסדרה הזו מלמדת על עקרונות ומידות טובות..ושאיפות לעולם טוב יותר..
לא להיכנע לעולם..לתמוך איש ברעהו, לכבד אדם באשר הוא אדם
וגם כאשר לא תמיד הכל מסתדר..תמיד צריך לקוות לטוב יותר ולהאמין שהכל יכול להשתנות

השירים של הלהקה תמיד מלווים אותי בכל מצב וסיטואצייה..בבכי..באושר..בשמחה..
הסדרה "כמעט מלאכים" ללא ספק היא הסדרה המדהימה ביותר שהייתה בטלויזיה אי פעם.
כל אחד ואחד שם לימד אותי משהו אחר על החיים.
וכל פעם כאשר יוצא דיסק, כתבה, מגזין, מוצר של כמעט מלאכים אני פשוט חייבת לקנות ונהיית מאושרת ומחכה בצייפיה כל היום כדי לקנות..!

וכעת היום בגיל שלי, 17, אני מאמינה שהשתנתי ונהפכתי לבן אדם טוב יותר שלא מוותר לעצמו אף פעם בזכות הסדרה המדהימה הזו..בזכותם הבנתי שכדי לשנות את העולם..קודם כל השינוי מתחיל בך..אתה תהיה טוב יותר וכך תשפיע לטובה..
בזכותם הבנתי שכדי להגשים את החלומות צריך להתאמץ ולהשקיע ולא לוותר לעולם..כי חלומות כן מתגשמים ואני מאמינה שכולם יכולים להגשים את חלומותיים..במוקדם או במאוחר...עם רצון והשקעה ואמונה :)
והנה כעת דוגמא לכך שאני לא מוותרת על חלומותיי ורוצה לזכות בכרטיסים להופעה..כי עושים הכל למען מי שאוהבים

בפעם הראשונה כאשר כמעט מלאכים באו לארץ בסוכות ..שהייתי בהופעה נורא נורא נהיניתי..זה היה היום הכי שמח שהיה לי בחיים וכעת בהופעה האחרונה שהם יהיו בארץ..אני מאוד רוצה להגשים את החלום שלי ולהיות שם איתם..ברגעים המאושרים..לשיר..לרקוד..לצלם..לבכות..לחייך..לצרוח..ולהראות להם שאין על ישראל וכאן זה הבית השני שלהם..
ופשוט להיות חלק מקהל המעריצים העצום בישראל
אני גאה להיות מעריצה של הדבר העצום והגדול מהחיים הפרוויקט העצום שנקרא כמעט מלאכים!!

אני באמת כותבת מהלב שלי כי אין משהו שאני רוצה יותר מלראות אותם!!
מעבר לכך כל קרוביי יודעים כמה אני א ו ה ב ת את הסדרה הזו והשחקנים..אני משתתפת בכל המצבעים ועושה הכל הכל הכל על מנת להיות קרובה אל הכוכבים וכדי שהחלום שלי יתגשם אך לצערי הרב איני זוכה אף פעם.

אני יודעת שהם כבר חלק מסיפור חיי ותמיד ישארו בליבי..
הם גדולים מהחיים..כל אחד ואחד מהשחקנים ומההפקה המדהימה והקסומה של כמעט מלאכים
בנוסף לכך אני מאמינה שהשחקנים הם מלאכים אמיתיים, ולא כמעט..הם מקסימים ונהדרים!.
בזכותם התבגרתי, הם הדריכו אותי לדרך הטובה, לשאוף לטוב יותר, להאמין בעצמך, לא לוותר,
ושאין יותר חשוב מאמונה תקווה אהבה וכבוד הדדי לאדם באשר הוא אדם ,חברות ,נאמנות, סובלנות
ולדעת שלפעמים צריך לשים את טובת הפרט בצד לטובת הכלל .
אלו דברים שאולי תמיד חוזרים ונשנים אבל הדברים האלו הם הדברים הכי חשובים בחיים בנוסף למשפחה וחברים, בריאות והצלחה.
ובנוסף לכך גם שאני לומדת את הדברים החכמים מהסדרה אני מעבירה את המסרים החיוביים האלו הלאה..ומשפיעה לטובה גם לסביבה..אני מלמדת את אחותי ובני דודיי הקטנים לא לוותר ולהאמין בעצמם תמיד כי רק המאמנים מגשימים
ואם תחלמו תגשימו ♥ בעזרת,בעזרת המשפחה,הסובבים,האמונה,התקווה ובעיקר האהבה !
ואם כבר אז גם לכל מי שקורא את זה..תאמינו בעצמם זה באמת עובד..אתם מסוגלים וכולם מסוגלים להגשים את החלומות ולהפוך את עולמנו לעולם טוב יותר..כי זה המסר שקיבלתי מהם ואני רוצה להעביר אותו הלאה :)
מאחלת לכולם שיזכו להגשים את חלומותיים ולשמח את הסובבים ולתמוך ולהיות שם בשביל האחרים
וגם ברגעים קשים להאמין שתמיד יש מישהו שנמצא איתך...כי "מאחורי העננים השמים תמיד כחולים"
אל תפסיקו להאמין.

כמעט מלאכים בשבילי זה תמיד הכי טוב שיש, זאת הסדרה הטובה ביותר שיש- לכל הגילאים, כולם יכולים להתחבר לסדרה ולקחת משהו ממנה. :)
הסדרה,השירים,כל פוסטר,כתבה,תמונה מעלים לי חיוך על הפנים וגם ברגשים קשים תמיד משמחים אותי :)
הם לימדו אותי להאמין בעצמי ולא לוותר אף פעם, גם כשקשה.

אני בכיתה י"ב והסדרה הזו מלווה אותי מכיתה ט' התבגרתי איתם וזוהי ללא ספק סיומה של תקופה משמעותית ומדהימה בחיי,
למרות שסוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש..בשבילי אין תחליף ולא יהיה לכמעט מלאכים,לסדרה המדהימה הזו
ואני לעולם לא אשכח אותם, הם תמיד יהיו בליבי
וכעת אני מאמינה ומקווה שאוכל להגשים את החלום שלי בזכותכם !!
אני בטוחה שביום ההופעה יתגשמו הרבה חלומות להרבה בני נוער בישראל ואני אהיה גאה להיות חלק מאנשים שיהיו בהופעה המדהימה הזו, הדבר האמית אני אהיה גאה להיות חלק מהפאזל העצום הזה שנקרא כמעט מלאכים,
שבזכות כל אחד ואחד מהמעריצים, מההפקה, מהשחקנים, מהעורכים, הסדרה והלהקה הגיעה למי שהיא היום..הם גדולים מהחיים, עם הצלחה מסחררת בכל העולם ואני תמיד אתמוך בהם
הם פשוט גדולים מהחיים ! והם מהווים לי דוגמא ומודל לחיקוי.
צחקתי,בכיתי,התרגשתי, למדתי המון כל ארבעת השנים האלו כל יום מחדש..
וכעת ביום הגדול אני רוצה לחלוק את הרגעים המאושרים איתם..לצחוק איתם לבכות איתם להתרגש איתם

הסדרה הזו תמיד תהיה בליבי ♥ , כמעט מלאכים הם חלק ממני ותמיד ישארו.
ההפעה שלהם גורמת לי להיזכר באחד הימים הכי מאושרים בחיי ואני מאוד רוצה להיות באותו מקום שוב - היכל נוקייה , עם המלאכים ולשיר עם המלאכים, לרקוד, ולשמוח ולהראות להם שאין על המעריצים בישראל . :) זה החלום שלי . :):)
ההופעות של כמעט מלאכים בלתי נשכחות, והם עצמם מוכשרים ברמות בינלאומיות ! =)
ואם לסכם בשני מילים - הם פשוט גדולים מהחיים.! ;)

אני רוצה ללכת להופעה ...ולהנות שמה מכל שנייה. לסגור את המעגל הזה כמו שצריך ובפעם האחרונה לראות אותם..
ומי יודע...אולי בזכותכם..החלום שלי יהפוך למציאות ב19.3.11
לצפיה ב-'תנו צאנס לחלום'
תנו צאנס לחלום
06/03/2011 | 12:30
14
התגובה שלי ה9 מלמעלה באתי להבהיר שקודם כל הכרטיס עבורי והשני יעבור לידידה עם קשיים כלכליים בבקשה תנו לי לזכות לא מפסיק להשתתף בתחרויות ולא זוכה רק בגלל שאני בן וחלק מהאנשים קוראים לי הומו רק כי אני צופה.
לצפיה ב-'למה מגיע לי לזכות'
למה מגיע לי לזכות
07/03/2011 | 22:02
44
שנים של אהבה.כל ביקור שלהם הייתי נוסעת אחריהם ומחכה מתחת למלון כמעטכל יום.הלכתי ל2הופעות-VIP,אומרים שזה שגעון,אני אומרת זאת אהבה.זה כבר עבר את הערצה, לא אכפת לי שקוראים לי משוגעת אכפת לי רק מהמלאכים שלי.אני חושבת שהדברים שאני עושה בכדי לפגוש אותם זה מעבר להערצה, אני פשוט יודעת עליהם הכל,וכל פעם כשהם בארץ אני עוקבת אחריהם ונוסעת לכל מק ...ום שאליו הם מגיעים.בעצם לאהבה הזאת אל כמעט מלאכים אין מילים אי אפשר בכלל לתאר אותה, אפשר רק להרגיש אותה. במיוחד את האכזבה שהייתה לי יום יום כל ביקור על כך שלא הצלחתי לראות אותם מעבר להופעות. האכזבה הגדולה ששותפת אותי מאז סיום כמעט מלאכים והפעם זה לא עוד ימשיך, זה לנצח. זאת ההזדמנות האחרונה שלי לאמר שלום, למרות שאני לא רוצה כי אני לא רוצה שהדבר הזה שנקרא כמעט מלאכים יגמר לעולם.אני רוצה להמשיך לחוות ולהתרגש ביחד איתם. כשהם היו עוד על המסך היה לי עוד את השעה הזאת של הבריחה מהעולם האמיתי של הקסם ועכשיו גם זה חסר לי, אני כל כך צריכה לאמר להם תודה, תודה על הכל במיוחד על האהבה הזאת שהם נותנים למעריצים ותודה ענקית על כל ...
לצפיה ב-'למה מגיע לי לזכות'
למה מגיע לי לזכות
07/03/2011 | 21:54
40
4 שנים של אהבה.כל ביקור שלהם הייתי נוסעת אחריהם ומחכה מתחת למלון כמעטכל יום.הלכתי ל2הופעות-VIP,אומרים שזה שגעון,אני אומרת זאת אהבה.זה כבר עבר את הערצה, לא אכפת לי שקוראים לי משוגעת אכפת לי רק מהמלאכים שלי.אני חושבת שהדברים שאני עושה בכדי לפגוש אותם זה מעבר להערצה, אני פשוט יודעת עליהם הכל,וכל פעם כשהם בארץ אני עוקבת אחריהם ונוסעת לכל מקום שאליו הם מגיעים.בעצם לאהבה הזאת אל כמעט מלאכים אין מילים אי אפשר בכלל לתאר אותה, אפשר רק להרגיש אותה. במיוחד את האכזבה שהייתה לי יום יום כל ביקור על כך שלא הצלחתי לראות אותם מעבר להופעות. האכזבה הגדולה ששותפת אותי מאז סיום כמעט מלאכים והפעם זה לא עוד ימשיך, זה לנצח. זאת ההזדמנות האחרונה שלי לאמר שלום, למרות שאני לא רוצה כי אני לא רוצה שהדבר הזה שנקרא כמעט מלאכים יגמר לעולם.
אני רוצה להמשיך לחוות ולהתרגש ביחד איתם. כשהם היו עוד על המסך היה לי עוד את השעה הזאת של הבריחה מהעולם האמיתי של הקסם ועכשיו גם זה חסר לי, אני כל כך צריכה לאמר להם תודה, תודה על הכל במיוחד על האהבה הזאת שהם נותנים למעריצים ותודה ענקית על כל ...
לצפיה ב-'אתם מודעיםם כברר יום חמישיי !!!'
אתם מודעיםם כברר יום חמישיי !!!
10/03/2011 | 14:24
6
אני בלחץ ועוד שבוע הם פה !!
לצפיה ב-'כרטיסים למופע של כמעט מלאכים !'
כרטיסים למופע של כמעט מלאכים !
01/03/2011 | 14:14
6
אני מעריצה שרופה של כמעט מלאכים !!!
בזכותם אני יודעת ספרדית, לא הפסדתי שום פרק מהפרקים של כל ארבעת העונות ואפילו ראיתי כל עונה פעמיים !
אני יודעת את כל השירים שלהם בעל פה, יש לי את כל המוצרים שלהםם !
כל הקירות בחדר שלי מפוצצים בפוסטרים ותמונות שלהם !
וגם הלכתי כבר ל3 הופעות שלהם ב-וי איי פי..
אבל להופעה האחרונה שלהם אין באפשרותי ללכת כי הוריי טוענים שבזבזתי עליהם מלא כסף !
ואני כ"כ צריכה ורוצה את הכרטיסים האלה !!!
אז בבקשה תעזרו לי להגיע למופעע ! = ]
לצפיה ב-'גם אני רוצה'
גם אני רוצה
01/03/2011 | 13:13
1
3
אני בן 24 ואני אף פעם לא זוכה בשום פרס......
ואני חייב לראות את לאלי ורוצ'י......
ניסיתי להשיג כרטיסים בכל דרך אפשרית ולא היה ניתן בשום מקום!
עשו טובה ותנו לי את האפשרות לראות את כמעט מלאכים בפעם האחרונה.
תודה.
לצפיה ב-'מגיע לי לזכות כי...'
מגיע לי לזכות כי...
02/03/2011 | 20:47
1
15
מגיע לי לזכות כי אני מעריצה שרופה ולא פספסתי אף פרק ואף עונה אז
תעזרו לי כי אין לי מקומות וגם אני רוצה ללכת אז בבקשה עזרו לי

בבקשהההההה
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 18:17
3
לצפיה ב-'כרטיסים לכמעט מלאכייים !!! (='
כרטיסים לכמעט מלאכייים !!! (=
01/03/2011 | 16:14
10
הייייי (= אני שחף מנצור ואני מאווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווד רוצה ללכת למופע הפרידה של כמעט מלאכים !
אני כל כך אוהבת אותם אני גדלה על סדרות ספרדיות של כריס מורנה מגיל 0 ואני כבר יודעת ספרדית אפילו והייתי עושה הכל בשביל לראות אותם ! ולהנות מהמופע שלהם...
אני באמת אוהבת את הסדרה הזאת אני רואה אותה מהעונה הראשונה ומזדהה כל כך עם הדמויות השחקנים שם הם פשוט מדהימיייייים ! זמרים מעולים ובכלל בני אדם מקסימים !
העצות שלהם בסדרה כל כך עזרו לי במצבים קשים אישיים שהיו לי והשירים שלהם תמיד עודדו אותי ברגעים שפשוט רציתי להעלם מהעולם
כשהייתי על סף התמוטטות תמיד הייתי רואה פרק של כמעט מלאכים והם היו מעודדים אותי
בפרק האחרון שלהם בכיתי כמוווווווו תינוקת ! XD חחחחח  אני לא מאמינה שהסדרה נגמרת ): סדרה שגדלתי עליה 4 שנים ! ואני כל כך רוצה ללכת למופע שלהם אתם לא יודעים כמה אני רוצה ואין לי דרך אחרת ללכת חוץ מלזכות בכרטיסים בחינם ... בבקשה תנו לי את ההזדמנות להיות במופע האחרון שלהם של האלילים שלי של הגיבורים שלי שאני לא יודעת מה הייתי עושה אילולא הם אלולא העצות בסדרה שלהם והשירים המעודדים שלהם.
פלללללייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייז !!! אני מתחננת אני רוצה ללכת להופעת הפרידה שלהם כי אני חווווווווווווווולה עלייייייייייייייייהם !!! ♥

שחף  (=

לצפיה ב-'למה מגיע לי לזכות '
למה מגיע לי לזכות
03/03/2011 | 06:43
1
12
מגיע לי לזכות כי אני אוהבת אותם .
4 שנים, 4
שנים שאני לא מפסיקה לראות אותם ולאהוב אותם .
לא פיספסתי אף פרק !!
הם כל כך חשובים לי !
הם לימדו אותי כל כך הרבה דברים חשובים ב4 שנים האלו..
בבקשה תתנו לי לזכות,
בהופעות פשוט אין לי מזל
נמאס לי כבר בימים של ההופעה לשבת בבית ולבכות במקום לראות אותם !
כי לי לא מגיע ? כי אני לא מעריצה מספיק טובה ?
לא כי לא מרשים לי לקנות.. ):
אני באמת מנסה כל תחרות, כל מבצע ..
ופשוט לא זוכה בשום דבר!!!
ואיך זה שתמיד אלהשכבר יש להן כרטיסים זוכות ..
זה כל כך לא פייר !
אני באמת צריכה את זה !
החלום שלי זה לראות אותם,
בבקשה תגשימו לי את החלום !
אני חייבת להיות לפחות בהופעה האחרונה שלהם פה .
תודה רבה אם תתנו לי לזכות, זה החלום שלי .  

לצפיה ב-'באמת שאני מתחנתת ^'
באמת שאני מתחנתת ^
09/03/2011 | 20:58
5
אני מתחננת ! לי אין פה מלא חברות שיעשו לי לייק ואני באמת כל כך כל כך רוצה וחייבת את הכרטיסים האלה !!
בבקשה תתנו לי לזכות , אני כל כך רוצה את זה לראות אותם בפעם הראשונה והאחרונה
אז לא כתבתי מגילה , אבל כתבתי משהו מכל הלב באמת !
אני חייבת, בבקשה !!!!! (:
לצפיה ב-'שאלה דחופה !'
שאלה דחופה !
06/03/2011 | 16:16
1
5
רגע אז רק מי שנבחר על ידי הגולשים זוכה ?
בתקנון כתבתם שרק אחד הוא " חביב הקהל "
ואת תשע הזוכים האחרים אתם השופטים בוחרים .. לא ?
לצפיה ב-'כן הם בוחרים 9 בלי קשר לכמה הצביעו לו'
כן הם בוחרים 9 בלי קשר לכמה הצביעו לו
06/03/2011 | 17:22
7
ואחד נבחר לפי כמות
לצפיה ב-'אפשר עוד לנסות ולכתוב סיבה?'
אפשר עוד לנסות ולכתוב סיבה?
07/03/2011 | 17:22
4
לצפיה ב-'השעה 2 השעה הגורלית'
השעה 2 השעה הגורלית
09/03/2011 | 12:16
5
תמיד קוראים לי הומו שאני רואה את התכנית ומשתתף בתחרויות עליהם,לא מגיע לי כל העלבות האלו,מי קבע שזה לבנות?! תעזרו לי להוכיח לכולם שזה לא בושה לבנים לצפות.תנו לי לנצח,וכמו שכתבתי בהודעה בפוסט של התחרות הכרטיס ה2 יהיה לידידה עם קשיים כלכליים,עזרו לי לנצח אחרי כל ההשקעה שלי,מקווה לזכות וכוסס ציפורניים בציפייה לשעה 14:00
לצפיה ב-'מתי אתם מודעים בקשר לזוכים ??'
מתי אתם מודעים בקשר לזוכים ??
09/03/2011 | 15:21
3
לצפיה ב-'אפשר עדיין לכתוב?'
אפשר עדיין לכתוב?
09/03/2011 | 15:40
3
לצפיה ב-'וואו תודה לכל מי שהצביע בשבילי!!'
וואו תודה לכל מי שהצביע בשבילי!!
10/03/2011 | 00:19
2
7
אכן פירסמתי את זה אבל אחוז האנשים שאני מכירה ממי שהצביע לי זה נראה לי חצי או אולי פחות
תודה לכל האנשים המוכרים והלא מוכרים שהצביעו לי
מתי תוצאות ?
לצפיה ב-'סליחה שלא הצבעתי '
סליחה שלא הצבעתי
10/03/2011 | 10:40
1
6
בעצם לא הצבעתי לאף אחד

אבל תיהני בהופעה
לצפיה ב-'חחחח תודה '
חחחח תודה
10/03/2011 | 11:30
4

הודעות אחרונות

08:38 | 22.10.19 אורחים בפורום
17:45 | 23.06.19 אורחים בפורום
14:17 | 06.03.18 אורחים בפורום
21:03 | 10.12.17 noonct
19:00 | 22.11.17 noonct
18:03 | 21.11.17 noonct
14:52 | 04.10.17 INBALUSHY
12:49 | 11.09.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ