מצביעים לסיפורים שהכי מגיע להם לזכות

mosheab12

New member
הסיבה שלי לזכות היא גם בשבילי וגם צדקה תקראו.

אני רוצה לזכות בגלל הערצתי אליהם והדברים שהם מלמדים בכל פרק וגם כי זה הסיכוי האחרון לראותם בארץ, הייתי רוצה להיפרד כמו שצריך וסוג של להגיד להם תודה על שהם לימדו ולייו אותי במהלך תקופת התבגרותי. אני גם רוצה לזכות כדי להעביר שגם בנים יכולים לצפות בסדרה זו לא בושה וגם אם יקראו לכם הומואים תשימו פס!.ישלי אתר בטיפו עלכמעט מלאכים שהשקעתי עליו המון!! אפילו יצרתי משחקים שלהם!(casiteenangele.tipo.co.il) וגם הכנתי מחברת (עם הכריכה של כמעט מלאכים) עם מלא תמונות שלהם ואשמור את זה לעד! ואם אזכה הכרטיס השני יהיה לידידה טובה שלי,עניה שאין לה כמעט כלום בבית אבל יש לה טלויזיה והיא צופה בכמעט מלאכים, היא ילדה נורא עצובה ואחד הדברים שמשמחים אותה זה לצפות בסדרה ולשיר את השירים! היא גם לומדת ממנה. היא חולה על השירים שלהם ומזמזת בכל רגע נתון! תגשימו לשנינו את החלום ותנו לילדה לשמוח וגם המופע יהיה בפורים שיש את מצות מתנות לאביונים בבקשה ממכם תנו לנו חיוך רחב! אני ממש גם רוצה לזכות באופן אישי ללא קשר לידידה כי גם לי אין דרך ללכת למופע..שנה שעברה בסוכות שילמתי מהכסף שעבדתי עליו בחופש הגדול וקניתי כרטיס אבל ישבתי ביציע הכי רחוק ולא ראיתי כלום!(אני גם ילד פנימיה...וזה יצא לי בחופשה בבית..והשנה אין כסף ללכת) מי שמתכוון להגשים לנו את החלום אני מודה לו מראש! זוהי גם תרומה ענקית לילדה שאין לה סיכוי ללכת (מלבד הסיכוי שאני אזכה פה) וגם אתם תשמחו אותה ותגשימו לשנינו את החלום! תודה מראש,משה והילה=) (

mosheab12

New member
חשוב שתקראו

בכל תחרות שהשתתפתי קראו לי הומו. ורק בגלל שאני צופה בסדרה,כאילו מי קבע שזה לבנות? אני רוצה להוכיח לכולם שלא צריך להתביש בגלל החברה בבקשה תבחרו בי,תנו לי לזכות תוכיחו לי שהמאמצים בכל תחרות שהייתה ולא זכיתי ,לא היו לשווא, שלא ספגתי העלבות ככה סתם עשיתי מאמצים ולא זכיתי,כתבתי פה תגובה (תגובה 9 מלמעלה)אז בבקשה אני לא כותב סתם! זה מהלב ומבטיח לכם שהכרטיס ה2 יהיה לידידה עם קשיים כלכליים.קחו לתשומת ליבכם,ואל תעשו אפליה ותבחרו רק בנות... מקווה לזכות ומחכה בקוצר רוח לשעה 14:00

mhaifas

New member
../images/Emo3.gif הכי מגיע לי לזכות בכרטיסים למופע פרידה:

כי חברה שלי, מתה על כמעט מלאכים, כל היום, רואה את כמעט מלאכים,קוראת עליהם,אוספת בולים, וכל העולם שלה סובב את כמעט מלאכים. אז אני רוצה להגשים לה חלום, ולראות את מופע הפרידה של כמעט מלאכים, כי למרות שהיא מומחית לכמעט מלאכים, ברצוני להעשיר את הידע שלה בתוכנית הזאת

sisi456

New member
אני חושבת שלי מגיע לזכות..:)

בס"ד שלום לכם.., אני בת 14 אני ילדה להורים נחמדיים מאוד אבא שלי נכה ויש לי 6 אחים ,
יש לי הרבה חלומות שאני רוצה להגשים וחלום אחד זה לראות את כמעט מלאכים , אני אוהבת את כמעט מלאכים ושנה שעברה מאוד רציתי ללכת אך לא הלכתי בגלל שלא רק אני אוהבת את כמעט מלאכים גם שתי האחיות שלי והורים שלי לא יכולים לממן לשלושתיינו כרטיס שעולים 400 שקל לכל ילדה זה יוצא בסך הכל 1200 שקל וזה הרבה , ואם ההורים שלי יקנו לי כרטיס אני בטוחה שהאחים שלי יתלוננו שלמה רק לי קונים כרטיס ווזה יצור בעיות רבות, אז אני מבקשת בבקשה תבחרו בי כאחת הילדים שיקבלו כרטיסים שכחתי להזכיר שאני מאוד אוהבת אותם ואת סימון ורמה במיוחד וכשאני רואה אותם מחייכים בטלוויזיה אני פשוט רוצה לגעת בהם לראות אותם מקרוב ,
אני מבקשת בכל לשון של בקשה שתבחרו בי בתודה מראש סיווון : ) נ.ב : מקווה שאהיה לי מספיק מזל כדי שתוכלו לבחור בי נכאחת מה תשעה
..!

מיננה

New member
לבנותי האהובות

מהרגע שנולדו בנותי ידעתי שאתן להם את הכל או כל מה שאני יכולה והכי הרבה המון אהבה היום בנותי הקטנה שלא זזה מהכמעט מלאכים בטלויזיה והמוזיקה שלהם היא ב7 למרץ תהיה בת 13 והגדולה 17... עברנו מסכת של אלימות בבית עוד מהיום שנולדו אני הייתי המטרה העיקרית.. ועד היום נלחמת על זכויותי בבתי משפט (לא הסכמתי להתפנות למעון לנשים מוכות) סיפור עצוב.. והכי עצוב שהן לא אשמות.. עד היום נלחמת שיצליחו בלימודים ושלא יחסר להן כלום.. אבל כלכלית המצב לא קל..בילוי בקולונוע..אולי פעם בשנה... אהיה מאושרת בשבילהן אם יזכו בכרטיס.. הקטנה תקבל את הה..מתנה.. וכן גם אחותה שתצטרף אליה בשמחה. תודה לכולם רק אהבה תביא אהבה.. מיננה

...

כשהייתי בת 8 נראלי, פגשתי לראשונה את הכוכבים, כשהם עוד היו קטנים כמוני, לא ידעו כלום על החיים. כריס מורנה פשוט גידלה אותי במשך 10 שנים עם כל התוכניות שלה. בארבעת השנים האחרונות צפיתי בכמעט מלאכים, קראתי בפורום בסתר והתבגרתי יחד עם הדמויות. למדתי כל כך הרבה דברים מהסדרה, למדתי על אחריות,על יחסים בין בני זוג, על התבגרות. התחלתי את הסדרה קטנה,נאיבית וטיפשה כמוהם וסיימתי את הסדרה בוגרת,בגיל שלהם. אני משערת שגם אם תהיה עוד סדרה איתם אני כמובן לא אראה אותה בשל מחויבות הגיל שדורשות גם להתבגר אבל הילדים שלי בטוח ידעו מה זה כ"מ. השנה זאת הפעם האחרונה שהם יגיעו לארץ, את כל הפעמים הקודמת פיספתי כי לא היה לי לב לבקש מההורים כסף להופעה, כסף שאין לנו. אז למרות שאח"כ אני בטח אראה את ההופעה ברשת ואקרא ואראה תמונות של אנשים שהצטלמו איתם,אני נורא אשמח להיות פעם אחת שותפה לנושא. בתור אחת ששומעת שירים שלהם, מתעדכנת לגביהם, זה יהיה נחמד לסכם את תהליך ההתבגרות שלי בפגישה איתם.

לא לי,

בס"ד אלא לחניכה שלי. אני לומדת ריפוי בעיסוק וחלק ממטלות החובה שלנו היא חונכות בתחומים שונים. אני חונכת את נ', בת 16, נערה המוגדרת בסיכון. היא גרה במשפחתון במשך השבוע וחוזרת לאמה כל סופ"ש שני. נ' היא ילדה בכורה מבין 4. בילדותה נחשפה לאלימות קשה מצד אבא שלה שבשלב מסוים עזב וזנח את אמא שלה לאנחות. לנ' יש אייקיו נמוך יותר משאר האוכלוסיה <כנראה תיסמונת שעוד לא אבחנו> וכן לאמה. נ' היא ילדה מקסימה- חייכנית, מעודדת, אוהבת את החיים ונהנית מכל רגע, אך גורלה לא שפר עליה. אני יודעת שאין דבר שיותר ישמח אותה מכרטיס כזה להופעה ומאחר שאני בכלל לא בעניין של "כמעט מלאכים", כמובן שאשמח לזכות בו בשבילה. לילה טוב

shirli223

New member
גם אני רוצה ללכת עם האחיינית שלי

וגם ההורים שלה התגרשו , אבל אבא שלה עזה לתאילנד!אז מגיע לה, ואמא שלה לא יכולה לממן כרטיס- כי ה****** לא ממש משלם מזונות, והילדה לוחצת....אשמח לזכות בשבילה....

שמים1

New member
אני מבקשת לי ולבתי בת ה - 9 מאיה

אנו עוברים תקופה קשה מאוד בשל מחלת בעלי במחלה ממארת וחשוכת מרפא מאוד רוצה לשמח את הילדה , היא מעריצה מושבעת של כמעט מלאכים ואולי עם במלאכים עסקינן נזכה לישועת ה' ומלאכים ולבריאותו של בעלי אמן . מאוד אודה אם תזכו אותנו בשמחה קטנה זו עבור הילדה .

'כמעט מלאכים' כשלב מעבר בין עולמות

חברתי לחיים הינה יוצאת בשאלה, ועבור ביתה בת ה 10 'כמעט מלאכים' באו בדיוק בתפר בין החיים בגטו החרדי לבין פקיחת העיניים לעולם הגדול. כיוצאת בשאלה, אין באפשרותה לממן סכום זה עבור מופע, וכך שהפתעה כזוג כרטיסים עבור שתיהן- תהיה מתנה מפתיעה ומדהימה עבורן. אני בטוח שמחווה זו תשאיר בילדה רושם בל יימחה!!!
לבנות המדהימות בחיי- אוהב מתמיד!!

gadgad

New member
נֹעם , הבת שלי מאוד תשמח ללכת ל"כמעט מלאכים "

ת'אמת ....היא תשתגע על זה וממש במקרה אני יודע את זה כי בשבת האחרונה היא ישבה לבדה (בת 8.5 ) והכינה מצגת "כמעט מלאכים " ובאה להראות לנו צירפתי את המצגת . נֹעם לא בתפוז וגם לא יודעת שכתבתי את ההודעה הזו יום טוב ותודה !

vicktoriag

New member
בכך יקיץ הקץ... על ארבע שנים של מריבות

4 שנים של מריבות בלתי פוסקות עם הילדה שלי שמחשיבה את עצמה למעריצה מושבעת. כל גזיר עיתון, כל ידיעה בפייסבוק / טוויטר / פורום מעלים אותה לגבהים ומפילים לתהומות. ואני, נלחמת, כל יום כל היום. והנה, נגמרה העונה הרביעית והאחרונה ולא יהיה סיום יפה יותר ומרגש יותר - היא ואני נפסע יחדיו אל האולם, נצפה יחדיו במופע האחרון. אני אהיה שם, אחרי ארבע שנים, גם כדי לספוג את הדמעות וגם כדי לכפר על הטעויות מהעבר.

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifבת דודה שלי שמעה על המבצע

היא יודעת על ההיסטוריה הארוכה שלי בתפוז
( 367 לשעבר
, 660 לשעבר
ועוד ועודד
) אז היא ישר צלצלה והתחננה אליי, (נשבעת לכם, בשיא הרצינות, בחיים שלי לא ראיתי אותה ככה) שאני אכתוב פה הודעה בשמה. כמו רובנו פה, היא אוהבת כמעט מלאכים ברמות שלא ניתנות לתיאור, ולא יצא לה ללכת להופעה בפעם הקודמת שהם באו לארץ. עברו עליה שנתיים לא קלות מסיבות שאני לא רוצה לפרט על גבי הפורום מהסיבה הפשוטה שזה דברים שלפי דעתי צריכים להישאר בתוך המשפחה, אבל מה שכן אני יודעת שהדבר שהיא הכי רוצה כרגע בעולם זה ללכת להופעה, ואין לה את האפשרות הזאת. אני ממש אשמח (וארגיש כמו אמא גאה
) אם היא תוכל לקבל את הפריבילגיה הזאת דרך תפוז!
ואני בטוחה שהיא תהיה הכי מאושרת בעולם

למעלה