מצביעים לסיפורים שהכי מגיע להם לזכות

רוצים כרטיס למופע הפרידה של "כמעט מלאכים"?

לאור הביקוש הרב למופעי הפרידה של "כמעט מלאכים" בהיכל נוקיה, החליטו מפיקי המופע להוסיף מופע פרידה שלישי בישראל. המופע שיתווסף, יתקיים אף הוא ב-19.3.11 ויחל בשעה 12.00. תפוז אנשים, בשיתוף "הדרן", מזמינים אתכם לנסות ולזכות בכרטיס זוגי למופע הפרידה המבוקש!
אז מה עושים?
החל מהיום ועד ל-06.03 בשעה 12:00 נזמין אתכם לנסות ולשכנע אותנו למה הכי מגיע לכם לזכות בכרטיס למופע.
מתוך ההודעות שתעלו, נבחר את תשעת הזוכים שיקבלו מאיתנו כרטיס זוגי למופע הפרידה של "כמעט מלאכים" שייערך ב-19.3 בשעה 12:00 בהיכל נוקיה.
ו-ב-נ-ו-ס-ף – בין התאריכים 06-09.03 בשעה 12:00 תוזמנו להצביע עבור ההודעה שהכי אהבתם, על גבי שרשור התחרות (לכן שמרו עליו נקי ככל האפשר מתגובות לא רלוונטיות!) הגולש שיקבל את מספר ההצבעות הגבוה ביותר, ויעמוד בכללי התחרות, יקבל את תואר "חביב הקהל" ויזכה גם הוא בכרטיס זוגי למופע הפרידה של "כמעט מלאכים".
פרטים נוספים
לאור הביקוש למופעי הפרידה של "כמעט מלאכים" בהיכל נוקיה, החליטו מפיקי המופע להוסיף מופע פרידה שלישי בישראל. המופע שיתווסף יתקיים אף הוא ב-19.3.11 ויחל בשעה 12.00. ממש בימים אלה, בארגנטינה, הולכות ונשלמות ההכנות לקראת סיבוב ההופעות העולמי שיפתח בישראל. בין השאר מתוכננת הלהקה להופיע בהמשך בספרד, איטליה ובכל דרום אמריקה. זהו ביקורם השלישי והאחרון של כוכבי הסדרה שמגיעים הפעם למופע פרידה המסכם את ארבעת עונותיה של סדרת הטלוויזיה "כמעט מלאכים". המופע יכלול את מיטב הלהיטים של כל העונות ועוד מספר שירים חדשים שעדיין לא הוקלטו לדיסק. גם השנה, פלאפון יחד עם סוני אריקסון, נותנות חסות מרכזית למופעים המובילים לצעירים. לקוחות פלאפון בלבד יוכלו לרכוש את כרטיסי ה - vip הנחשקים באמצעות קבלת קוד ב- 2424*. בנוסף מתכננת פלאפון משחקים ופעילויות נוספות שהפרסים בהם יהיו מפגשים עם הכוכבים מאחורי הקלעים, כרטיסים למופע ועוד. מחיר: יציעים: 149 ש"ח, אולם: 249-299 ש"ח - על פי המיקומים. VIP : 399 בלעדי ללקוחות פלאפון כרטיסים ניתן לרכוש דרך "הדרן": 03-5215222 http://www.hadran.co.il/
אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1903357

alexix10

New member
אחיינית שלי ההורים שלה התגרשואבא שלה זה אחשלי

ויש בלאגאן אחד גדול היא בלי מצב רוח בת שש והיא מעריצה את כמעט מלאכים מדקלמת שורות וכרגע זה הדבר היחידי שישמח אותה אחרי שלא הצליחה לחבר בין אבא לאמא..זה יתן לה אושר וקצת אור בתוך הרע

danidin1010

New member
גם אני רוצה

אני בן 24 ואני אף פעם לא זוכה בשום פרס...... ואני חייב לראות את לאלי ורוצ'י...... ניסיתי להשיג כרטיסים בכל דרך אפשרית ולא היה ניתן בשום מקום! עשו טובה ותנו לי את האפשרות לראות את כמעט מלאכים בפעם האחרונה. תודה.

כרטיסים למופע של כמעט מלאכים !

אני מעריצה שרופה של כמעט מלאכים !!! בזכותם אני יודעת ספרדית, לא הפסדתי שום פרק מהפרקים של כל ארבעת העונות ואפילו ראיתי כל עונה פעמיים ! אני יודעת את כל השירים שלהם בעל פה, יש לי את כל המוצרים שלהםם ! כל הקירות בחדר שלי מפוצצים בפוסטרים ותמונות שלהם ! וגם הלכתי כבר ל3 הופעות שלהם ב-וי איי פי.. אבל להופעה האחרונה שלהם אין באפשרותי ללכת כי הוריי טוענים שבזבזתי עליהם מלא כסף ! ואני כ"כ צריכה ורוצה את הכרטיסים האלה !!! אז בבקשה תעזרו לי להגיע למופעע ! = ]

מנצור10

New member
כרטיסים לכמעט מלאכייים !!! (=

הייייי (= אני שחף מנצור ואני מאווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווד רוצה ללכת למופע הפרידה של כמעט מלאכים ! אני כל כך אוהבת אותם אני גדלה על סדרות ספרדיות של כריס מורנה מגיל 0 ואני כבר יודעת ספרדית אפילו והייתי עושה הכל בשביל לראות אותם ! ולהנות מהמופע שלהם... אני באמת אוהבת את הסדרה הזאת אני רואה אותה מהעונה הראשונה ומזדהה כל כך עם הדמויות השחקנים שם הם פשוט מדהימיייייים ! זמרים מעולים ובכלל בני אדם מקסימים ! העצות שלהם בסדרה כל כך עזרו לי במצבים קשים אישיים שהיו לי והשירים שלהם תמיד עודדו אותי ברגעים שפשוט רציתי להעלם מהעולם כשהייתי על סף התמוטטות תמיד הייתי רואה פרק של כמעט מלאכים והם היו מעודדים אותי בפרק האחרון שלהם בכיתי כמוווווווו תינוקת ! XD חחחחח אני לא מאמינה שהסדרה נגמרת ): סדרה שגדלתי עליה 4 שנים ! ואני כל כך רוצה ללכת למופע שלהם אתם לא יודעים כמה אני רוצה ואין לי דרך אחרת ללכת חוץ מלזכות בכרטיסים בחינם ... בבקשה תנו לי את ההזדמנות להיות במופע האחרון שלהם של האלילים שלי של הגיבורים שלי שאני לא יודעת מה הייתי עושה אילולא הם אלולא העצות בסדרה שלהם והשירים המעודדים שלהם. פלללללייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייז !!! אני מתחננת אני רוצה ללכת להופעת הפרידה שלהם כי אני חווווווווווווווולה עלייייייייייייייייהם !!! ♥ שחף (=

רזיאלה10

New member
../images/Emo113.gifמגיע לי לזכות כי...

מגיע לי לזכות כי אני מעריצה שרופה ולא פספסתי אף פרק ואף עונה אז תעזרו לי כי אין לי מקומות וגם אני רוצה ללכת אז בבקשה עזרו לי בבקשהההההה

laliter24

New member
למה מגיע לי לזכות

מגיע לי לזכות כי אני אוהבת אותם . 4 שנים, 4 שנים שאני לא מפסיקה לראות אותם ולאהוב אותם . לא פיספסתי אף פרק !! הם כל כך חשובים לי ! הם לימדו אותי כל כך הרבה דברים חשובים ב4 שנים האלו.. בבקשה תתנו לי לזכות, בהופעות פשוט אין לי מזל נמאס לי כבר בימים של ההופעה לשבת בבית ולבכות במקום לראות אותם ! כי לי לא מגיע ? כי אני לא מעריצה מספיק טובה ? לא כי לא מרשים לי לקנות.. ): אני באמת מנסה כל תחרות, כל מבצע .. ופשוט לא זוכה בשום דבר!!! ואיך זה שתמיד אלהשכבר יש להן כרטיסים זוכות .. זה כל כך לא פייר ! אני באמת צריכה את זה ! החלום שלי זה לראות אותם, בבקשה תגשימו לי את החלום ! אני חייבת להיות לפחות בהופעה האחרונה שלהם פה . תודה רבה אם תתנו לי לזכות, זה החלום שלי .

laliter24

New member
באמת שאני מתחנתת ^

אני מתחננת ! לי אין פה מלא חברות שיעשו לי לייק ואני באמת כל כך כל כך רוצה וחייבת את הכרטיסים האלה !! בבקשה תתנו לי לזכות , אני כל כך רוצה את זה לראות אותם בפעם הראשונה והאחרונה אז לא כתבתי מגילה , אבל כתבתי משהו מכל הלב באמת ! אני חייבת, בבקשה !!!!! :)

נווויה

New member
למה מגיע דווקא לי לזכות בכרטיסים להופעה !!!

אני לא אתחיל לספר על זה שההורים שלי מתגרשים , על זה שיש לי מחלה סופנית ... על זה שאין לי גרוש על הנשמה .. אני אספר את הסיפור האמיתי למה אני חושבת שמגיע לי לזכות , ובאמת מעומק הלב . זה הדבר שהכי חשוב לי בחיים , אין יום שאני לא מבואסת שנגמר הסדרה .. ושיש כזאת הזדמנות לזכות ולראות אותם בפעם אחרונה ? זה עצוב כן אבל זה גם חלום שיתגשם שאני יודעת שלפחות נהנתי מהשירים שלהם בפעם האחרונה , ומעצםם העובדה לראות אותם בפעם האחרונה בפרוייקט שנקרא כמעט מלאכים . בתור ילדה בת 14 שלא הייתה מקובלת בחברה , ראיתי כמעט מלאכים התבגרתי איתם למדתי על החיים יותר למדתי להעריך יותר , למדתי לצבור ביטחון עצמי ביחד איתם ... להשתנות נפשית ופיזית ובאמת יש שינוי עצום ממה שהיה אז לעכשיו כל המסרים שלהם לחיים לקחתי לעצמי לחיים האמיתי , אז באמת חשוב לי ללכת לראות אותם בפעם האחרונה , אני אודה מאוד אם תבחרו בי .... המון תודה , ותודה שקראתם והשקעתם וקראתם את מה שכתבתי ! <3

אמיר6969

New member
כמעט מלאכים-מהווה משמעות של שינוי מהותי בחיי

מופע הפרידה מכמעט מלאכים- מהווה עבורי משמעות של שינוי מהותי בחיי - אוהב אותם, שומע את השירים שלהם ואפילו חולם עליהם כל לילה, ובכל פעם שאני חושב עליהם זה פשוט עושה לי טוב על הנשמה כמו כן הסדרה למדה אותי ליישם לאלתר הרבה מסרים וכלים לחיים עצמם, והמשפטים הפילוסופים בכל פרק בספרדית עשו לי את היום, ואני רוצה להודות להם על כל, 4 השנים שנתנו לי אהבה ♥

Elor14

New member
מחווה

אני אתחיל את הסיפור. בפעם הראשונה שהם הגיעו לארץ להופיע אחותי והרבה מהסובבים אותי ניסו לשכנע אותי שנלך להופעה ואמרתי שאני לא רוצה ומעדיף להשאר צופה ולהשאיר את הסדרה בגדר המרקע בבית. עברו חודשים והם הגיעו לארץ. על תקופת ההופעות שלהם אחותי(שהתחננה שנלך להופעה) יצאה לטיול בתנועת הנוער. יום לפני ההופעה חבר שלי וידידה שלי שכנעו אותי בסוף ללכת למרות שאין לנו כרטיסים. הלכנו. קנינו כרטיסים בקופות לשורה שלישית במחיר מוזל(כי לא מכרו אותם מראש). לאחר שאחותי חזרה מהטיול ושמעה שבסוף הייתי בהופעה ועוד בשורה השלישית האמוציות עלו והיה לה מאוד קשה. מאז הכל בסדר אבל המצפון שלי עדיין נשאר וכשראיתי שיש תחרות על כרטיס זוגי, ישר חשבתי על אחותי. אני אודה לכם אם תתני לי לקחת את אחותי להופעה! תודה רבה!

yafiti3

New member
מופע כמעט מלאכים

הבת שלי מעריצה את כמעט מלאכים כבר מאז שהתחילו עם הסידרה. הייתי רוצה להפתיע אותה ולקנות לה זוג כרטיסים אך כרגע אין ידי משגת לקנות לה כרטיס משום שאני עושה טיפול שיניים משמעותי של שתלים וכו' שמכאיב גם בכיס וגם בפה. זה החלום שלה והייתי שמחה מאוד לו יכולתי להעניק לה מתנה כזו.

mcfly6

New member
למה מגיע לי לזכות בכרטיס.

כמעט מלאכים....... זו סדרה שלא רק נהניתי ממנה היא גם שינתה אותי. אני אוהבת את הסדרה,את השחקנים,את השירים,העלילה יותר מכל דבר אחר. זה חשוב לי בצורה שבכלל לא ניתנת להסברה. הייתי בשתי ההופעות הקודמות , שבכיתי בהן כמו מטורפת מהתרגשות ואושר. עכשיו אני בוכה כי לא יתאפשר לי להינות מהם שוב,בפעם האחרונה. אל המופע הזה,שהוא בעצם המופע הכי חשוב לי,מופע הפרידה מהכוכבים שלי,האנשים ש4 שנים צפיתי בהם יום יום,למדתי מהם כל כך הרבה דברים אני לא יכולה ללכת. ההורים שלי לא מוכנים בכלל לשמוע על זה שאני רוצה ללכת פעם שלישית. הם אומרים שזה יקר מדי ,שאין להם סכום כזה עכשיו ושאין לי גבולות. אבל אני חושבת שיש לי גבולות בהכל,אבל לגבי כמעט מלאכים.....אני פשוט חייבת חייבת להיות שם. זה הדבר הכי חשוב לי בעולם,המחשבה שאני לא אוכל להיות שם ולהיפרד מהאנשים האלה,שכל כך יקרים לי,מהתקופה הזאת בחיים שלי...די שוברת אותי. אני מרגישה שאני חייבת להיות שם,לסגור מעגל. ואתם יכולים לאפשר לי את זה. זה באמת יעשה אותי הכי מאושרת שיש......אם אני לא אהיה שם תהיה בי תחושת אכזבה שאין כמוה. אני רוצה להיות שם,ממש רוצה.

בימבוש2

New member
אין דבר שישמח את ביתי יותר מזה!!!!

ביתי ג'וי בת ה- 8.5 מעריצה את כמעט מלאכים עוד מהעונה הראשונה שלהם, מדברת עליהם בלי סוף ושרה את שיריהם. לא מזמן היא עדכנה אותי בזה שהם באים להופעה וביקשה ללכת ואני כמובן אמרתי שאחשוב על זה כשבתוך תוכי אני יודעת שהסיכוי לא גדול. אני אם חד הורית לה ולאחותה בת החמש וחלומות כאלה מבחינתנו הם רחוקים מלהתגשם לצערי, זו נחשבת למותרות גדולה. ג'וי ילדה מבריקה, חכמה ומחוננת, מביאה הביתה ציונים מדהימים, עוזרת לחבריה לכיתה ולחברים המתקשים, אהודה על כולם וכשמה כן היא- ג'וי (אושר)! היא בוגרת ועוזרת לי המון בשמירה על אחותה הקטנה בשעות שאני עובדת ללא תלונה או טענה מצידה, היא חברתי הטובה ביותר והאוצר הגדול ביותר בחיי. כרגע לא הייתי חושבת על דבר טוב יותר מאשר להעניק לה את הכרטיסים המיוחלים להופעה, מס' פעמים כבר נכנסתי לאתר של הדרן ורק מלראות את המחיר אני מייד יוצאת, אין לי מילים לתאר כמה זה יהיה לי חשוב לתת לה מתנה שכזו ולגרום לה להאמין שגם דברים טובים קורים ושלמעשים טובים וחריצות יש גמול. הלוואי ואוכל לשמח אותה בעזרתכם!!!!! תודה רבה רבה רבה!

bar118032

New member
הסיבה שלי מגיע לזכות בכרטיס להופעה היא:

שבניגוד אליהם שהם כמעט מלאכים, אני מלאכית אמיתית תשאלו את ההורים שלי אם אתם לא מאמינים לי . אבא שלי מובטל כבר כמעט 7 חודשים ואמא עובדת ב2 עבודות וכל זה כדי שלא נאבד את הבית שלנו ושיהיה לנו מה לאכול ,בניגוד לילדים אחרים שלא מפסיקים לנדנד להורים שלהם תקנו לי ותקנו לי אני פשוט מבינה את מה שעובר עליהם ולא מבקשת דבר ואני אפילו עזרת להם ע"י זה שאני התחלתי לעבוד בעצמי כדי גם להביא להם כסף וגם כדי לקנות לי משהו אם אצטרך , אני עושה בייביסיטר לשכנים ולפעמים יוצאת עם הכלבים של השכנה מלמטה . אני מאוד אוהבת אותם ואין לי כסף להוציא על ההופעה אז אולי אם יהיה לי מזל ותאהבו את הסיבה שלי אוכל לראות אותם בכל זאת , תודה.

shiri860

New member
ההופעה!!

יש לי יום הולדת שבוע לפני ההופעה ולהורים שלי אין מספיק כסף כדי לשלם לי על כרטיס אני מעריצה את הסדרה ואני מכירה את כול הפרקים וכול הטקסטים! אני למדתי ספרדית כדי שאני אוכל לדבר כמו שהשחקנים מדברים אני מאוד רוצה שתתנו לי את ההזדמנות ללכת להופעה

למעלה