תקראו מילה שמצחיק - בקשר לבגידה שלה

נופרי 777

New member
תקראו מילה שמצחיק - בקשר לבגידה שלה

פעם אחרי צפייה בקטע שיש בליקוי חמה - הנשיקה עם ג'ייקוב (יום אחרי שאדוארד הציע לה נישואים,וממש בכיתי בקטע הזה) הייתי מחפשת בגוגל 'בלה סוואן זונה בוגדנית' סתם מעצבים, והיום במקום התוצאות של אז אני רואה מלא כתבות על הבגידה של קריסטן סטיוארט יימח שמה חחחחחחחח

ורדונה2

New member
טיילור תומך בקריסטן אחרי הבגידה

http://www.youtube.com/watch?v=ADT6KI8GVVk

טיילור ממש חמוד. ממש לא מקנאה בו שהוא עכשיו תקוע בין שניהם...

אבל טוב לדעת שהיא לא תהיה בודדה לחלוטין במהלך הקידום של הסרט

אוף, אפילו שקצת השלמנו עם הבגידה, כל פעם מחדש כשאני מתעסקת בזה זה מדכא אותי לחשוב כמה היא הרסה את הכל ואיך היא תשאיר אותנו עם טעם מר בסוף הסאגה... הכל הרוס ומגעיל עכשיו והקידום של הסרט בטח יהיה כ"כ מנוכר ולא נעים, בטוח הם יהיו מאוד מרוחקים אחד מהשנייה וזה יהיה כ"כ מבאס לראות את זה

shnia24

New member
אני חושבת שהכל יהיה בסדר בקידום

כשאמרת "טיילור יהיה תקוע ביניהם" אז ממש יכולתי לראות את טיילור עומד באמצע ומחבק את שניהם, והם משני הצדדים מחייכים לכולם
אני באמת חושבת שאפשר להיות רגועים, כולם יהיו מחוייכים ובהרגשה טובה, אני חושבת שמבחינה מסחרית בעיקר יצלמו בכלל את הילדונת שמשחקת את רנסמיי (ששמה פרח מזכרוני) וכולם יהיו יותר עסוקים בדיונים על איך ייצא בסרט שג'ייקוב מאוהב בילדה בת 6....
אל תשכחו שהצוותים האומנותיים הטובים ביותר מורכבים מאנשים שהיו נשואים פעם(!), התגרשו (מן הסתם כי רצו לז&^%ן אנשים אחרים
) והמשיכו להוציא יצירות מעולות: אנני לנוקס ובעלה לשעבר, להקת אבבא, גוון סטפני והחבר לשעבר, להקת evenessence, קמרון דיאז הופיעה בסרטים עם טימברלייק אחרי שנפרדו והרשימה עצומה. לא הייתה שום השפעה על היצירות שלהם, ובמקרה של להקות תחשבי שהם היו חייבים להופיע על הבמה אחד עם השני מידי יום(!!!) וממש לא שמת לב לזה...
אני גם יודעת מהחיים האישיים שבהחלט אפשר להיפגש עם זוגות חברים שמישהו מהם היה האקס שלך ולא לעשות מזה ענין גדול. רוברט לא יעשה ענין כדי לא לצאת אידיוט וקריסטן לא תעשה ענין כדי לא לצאת עוד יותר אידיוטית.
אני בהחלט מתערבת איתך שיצלמו אותם מחובקים ומחוייכים, והם יגידו יחד למצלמות "אנחנו בסדר!" עם חיוך מבריק ויעבירו דחקות עם טיילור.
אני מאחלת לרוברט שעד לקידום המכירות תהיה לו חברה דוגמנית בלונדינית שהולכת עם מחשופים עמוקים ועקבי סטילטו שתלווה אותו לכל מקום

ורדונה2

New member
אני לא חושבת כמוך

קודם כל, ברור לי שלמראית העין הם יתנהגו כאילו הכל כרגיל ולא יעשו ביג דיל.
מה שכן, אני ממש לא חושבת שהם יסתחבקו אחד עם השנייה בשביל המצלמות... זה לא מי שהם והם לא טיפוסים שמשחקים אותה בשביל הוליווד.

ואני ממש לא מאחלת לרוב חברה חדשה, עדיין לא יכולה לראות אותו עם מישהי אחרת

וברור שאפשר להיפגש עם אקס טרי אבל זה מגיע עם הרבה מטענים ריגשיים, וגם אם על פני השטח הם ישחקו אותה "הכל בסדר" עד רמה מסוימת, אנחנו נדע ונרגיש כמה האווירה מנוכרת ומרוחקת בהשוואה לקידום של סרטים אחרים בסאגה, ולכן זה מבאס אותי מאוד וגם ימשיך לבאס לאורך כל קידום הסרט.

aviv32

New member
אני איתך. מגעיל, מבאס, איכסה.....

אבל אני עדיין מתרגשת בגלל יציאת הסרט, פשוט כי אני מפרידה בין אדוארד-בלה לרובסטן

למעלה