עוד לא נגמרה התחרות!!

Gal4193

New member
אני הייתי רוצה להיות...

ערפד. למה? אני רוצה לחיות לנצח, בלי לפחד מהמוות. חיי נצח, יכולים להעניק כ"כ הרבה. אני יכולה ללמוד כל מה שאני רוצה, כי יהיה לי זמן בלתי מוגבל. אני אוכל לקרוא אינסוף ספרים, לראות את כל הסרטים בעולם, (כולל גם לדעת מלא שפות!!) לראות את העולם מתקדם. להיות קיימת לאורך כל ההיסטוריה (תחשבו על זה, להיות שם כשהכל קורה!!). בתור ערפד, גם כל החושים הרבה יותר מועצמים. ראייה מדהימה, לראות את כל מה שאחרים לא רואים. ובעצם כל חוש- פשוט לחוות את הכל. (לדוגמא: שמיעה מוזיקלית מדהימה, לצלול לאורך כל האוקיינוס, כוח פיסי עצום..) גם היופי נחשב. הרי ערפדים הם יצורים יפיפיים.. בתור ערפד, אפשר לחיות עם האדם שאוהבים לנצח, ולא צריך להפרד ממנו. ואם הייתי ערפד, היה לי כשרון. אני פשוט עדיין לא יודעת מה הוא

רותם654

New member
../images/Emo252.gifערפד

ארמ למה? כי אני נשארת בצורה האנושית שלי ויש לי זמן. הרבה זמן מממ דברים שלא הספקתי ללמוד אני יכולה לחזור וללמוד אותם, לדעת יותר, יש לי זמן לחסוך כסף... אני אשאר בת 17 לנצח! ולמה לא בעצם? כאילו אני לא מכירה משהו אחר אז לא יחסר לי להזדקן ולהביא ילדים... ואהבה? אני אמצע לי ערפד חמוד או משהו כזהXD עניין הדם? טוב, יש כמה חיות שיש מהם הרבה...לא סתם, סתם, אני אסתפק במנות דם מאיפה שהוא חוץ מזה חבר'ה נכון שאתם נושכים ת'צמכם ומרישים טעם של ברזל ועוד משהו דוחה? בתור ערפד, העניין הזה נפתר לגמרי !וגם הוא אדום(תחליף לרוטב וקטשופ) אז זה לא כזה נורא
הכשרון היחודי שבא לי שיהיה לי הוא להיות בשתי מקומות באותו זמן! זה יהיה מגניב
ושוב, יחסוך זמן...כי אין לי! מנקודת מבט של ערפד רואים מציאות אחרת, העולם משתנה ואתה ניהיה יותר חכם אוטמטית (לפחות בהיסטוריה
)אתה נשאר כמו שתה תמיד ולפעמים זה מבאס, נכון, אבל אתה יכול להמציא את עצמך מחדש כל פעם. וחוץ מזה, אם אחד הילדים של סטפאני מאייר ירצה להמשיך את הסאגה, אני יוכל לקבל תפקיד לא?

nogaash

New member
ערפדה ../images/Emo9.gif

חיי נצח בעודי צעירה ועדיין יפה
השילוב שלי הוא בין ערפד דמדומים לבין ערפד יומני הערפד, ערפדי דימדומים לא נשרפים בשמש וערפדי יומני הערפד לא מנצנצים בשמש, כך שהייתי רוצה ללכת בשמש חופשי מבלי להזדקק לעזר חיצוני (שעלול להיאבד או להילקח ממני) ולא לנצנץ בשמש. לערפדי דימדומים אין ניבים חשופים והם חזקים יותר מכל, מהירים וכמעט בילתי פגיעים - אפשר להגיד - מושלמים. ערפדי יומני הערפד ישנים, וזה משהו שהייתי רוצה מדיי פעם, לישון
לערפדי דמדומים יש כישרונות מיוחדים, אני הייתי רוצה לשלוט בארבעת האלמנטים - אש, אוויר, מים, אדמה, אני חושבת שזה פשוט כוח אדיר ומיוחד במינו. ערפדים, דרך אגב, לא חייבים להרוג כדי ליזון, הם יכולים לשתות דם מבלי לרוקן את הגוף שממנו הם שותים ואז למחוק לו את הזיכרון - ערפדי יומני הערפד מסוגלים להפנט ולמחוק זיכרון. בקיצור, זה הערפד שאני רוצה להיות, יפה, צעיר לנצח, חכם, חזק ובילתי מנוצח.

ערפדה:

ערפדים חיים לנצח, אם היית חיה לנצח אז לא הייתי צריכה לדאוג לגבי העתיד מכיוון שאני אשיג אותו ובהמשך הוא יהיה העבר שלי... אני אוכל ללמוד מה שאני רוצה עד שימאס לי מלימודים, לעבוד בכל העבודות שתמיד רציתי... אני אוכל לעוף בהינד עפעף ולהיות במקום אחר ולגבש זהות חדשה... אהיה צעירה לנצח ותמיד אוכל לכבות את הרגש כך שלא אצטרך להרגיש סבל, במקום להיות רדופה אני אהיה זו שרודפת... אם כבר להיות מתה אז עדיף להיות מתה בתור ערפדה- יש מתים שעושים חיים!!!

zann

New member
דמדומים

הייתי רוצה להיות איש זאב יש בדמות הזו עוצמה פחד ובדידות. להיות ביער מלא מיסתורין ולמצוא שם אהבה. הזאב הוא חיה שמופיעה באגדות במיתוסים בקולנוע בחלומות. ראו את החלום המפורסם בספרו של פרויד "איש הזאבים"

Eden Moonlight

New member
"רעד" ממש יתאים לך!

אם זה מה שאת חושבת, "רעד" ממש יתאים לך, כי זה על עולמם של אנשי הזאב מול עולמה של נערה שרוצה לקחת חלק בעולמם הקסום והמיוחד למרות כל הקשיים, הייסורים והסודיות שתעמוד לפניה.

Ivy Mae

New member
טוב, אז קשה לי להחליט

אבל כרגע, כנראה שבת אנוש. ויש לי גם סיבות: - אני כבר בת אנוש
לא עברתי מספיק בחיים בשביל לוותר עליהם. וחוץ מזה, אני לא חושבת שבשום שלב בחיים הייתי מוכנה לקבל את ההחלטה הכל כך לא הפיכה הזאת להפוך לערפדית ולוותר על כל מה שאני מכירה. - אין לי שום רצון להרוג אנשים כדי להתקיים ואני אשמח לשמור על זה ככה, תודה רבה. - אוכל זה טעים, ואני אוהבת לישון. ולחלום. - אני גם אוהבת שמש, אני בחיים לא אוכל לגור במקום קר וקודר. - וקצת יותר משמעותי: אני רוצה ילדים. ממש ממש. אני אוהבת ילדים ואני רוצה לפחות אחד כזה משלי. יש לי כבר שמות והכל.
אני לא מבינה איך אפשר לוותר על זה מראש. - "Don't be afraid of death; be afraid of an unlived life. You don't have to live forever, you just have to live." (מ'טאק לנצח', אחד הספרים האהובים עליי
) כשחיים לנצח שום החלטה היא לא משנה חיים, כמעט הכל הפיך. לא צריך לחשוב על ההשלכות של מעשים. אפשר לחזור על החיים שוב ושוב ושוב. וכשחיים לזמן בלתי מוגבל, הזמן מאבד משמעות. כשאי אפשר למות, גם לא באמת חיים. כל החיים מאבדים משמעות. (אני חושבת שאדוארד היה בדיכאון בגלל זה לפני שהוא פגש את בלה)

Little McMickey

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo28.gifקודם כל, דמדומים../images/Emo99.gif עכשיו

לתשובה.. אני מאמינה בגלגול נשמות ומכיוון שאני חיה חיים של בת אנוש עכשיו הייתי רוצה אם זה היה אפשרי, כמובן, בגלגול הבא לחוות חיים כ... ערפדית :] ולמה? מכיוון שכן הייתי רוצה לחיות לנצח מבלי לפחד שהמוות ישיג אותי יום אחד, לחיות המון זמן כדי לראות איך העולם מתפתח משנה לשנה, לראות מה יקרה בעתיד. איך המשפחה שלי גודלת והצאצאים שלה ופשוט לראות את כל נפלאות העולם מכיוון שערפדים יכולים להגיע כמעט לכל מקום, עם המהירות שלהם וחוסר פחד שמשהו אי פעם יעצור בעדם. הייתי רוצה שהכישרון של הדמות שלי יהיה.... לרפא, איכשהו לרפא, עם הדם של הערפדים או משהו... הייתי רוצה לעזור לאנשים כדי שלא יפחדו ממני או ירתעו. אני מדמיינת שהייתי יכולה לרפא הכל, סרטו, איידס או כל מחלה שהיא חשוכת מרפא כיום. לא הייתי פוגעת בבני אנוש מכיוון שהייתי יודעת שהייתי פעם אחת כזו. ובסרטים שראיתי תמיד נשארה טיפת אנושיות בערפדים, מכיוון שהם היו קודם לכן בני אנוש. הייתי רוצה לחיות כערפד גם בגלל העובדה שהם מתוארים תמיד כמושלמים, הם יפיפיים ומושכים... בעלי חוכמה רבה, בעלי תשוקה. הייתי רוצה לחוות את כל החושים שיש שלהם, שהם כ"כ מפותחים. ברור שתהיה תחושת הבדידות לפעמים... מכיוון שכל מי שאי פעם אתחבר אליו ולא יהיה ערפד ימות בסופו של דבר, אבל זה חלק מזה... ואני מוכנה לקבל את זה. אפשר להתגבר על הכל ולהכיר אנשים חדשים, אפילו עוד ערפדים. אפשר לעשות כל כך הרבה דברים בחיים, לנסות דברים חדשים, לחוות הרפתקאות בכל מיני מקומות, כל מה שאפשר לעשות ויש המון בעולם הזה ובתור ערפדית, אני חושבת שיהיה לי את כל הזמן שבעולם לעשות את זה. וסוג הערפד שאני רוצה להיות זה מין.. ערפד דמדומים לערפד דם אמיתי.... עדיין אנושי מבחינה מסויימת ולא כל כך פוגע בחברה האנושית אלא מקובל [דם אמיתי]. מצטערת אם חפרתי חחח אני ממש נכנסתי לזה ואני נורא אוהבת ספרים אז אני מאוד מקווה שאזכה
תודה

ערפדית ../images/Emo256.gif

אני אשתמש בתשובה בתכונות שיש בספרי דמדומים יש כמה סיבות, אז בהתחלה נגיד דרך השלילה: בת אנוש- אני כבר כזאתי. יש אולי הרבה יתרונות אבל מצד שני, יש גם הרבה חסרונות. כל מחלה קטנה יכולה להדאיג, כי יש סיכוי שנחלה בה. אם לא רוצים לחלות בה צריך לעבור חיסון או מספר חיסונים, גם אם כבר אמציעו את החיסון למחלה הזו. אם לא המציאו הסיכוי שתחיה הרבה לא גדול. בנוסף, כסף כל הזמן מדאיג אותך. את צריכה לדאוג לבית כדי שיהיה לך איפה לישון, לאכול ולשים את הרכוש שלך מבלי שיגנבו לך. גם בנוסף, יש סיכוי שיכנס גנב לבית שלך ויגנוב לך את כל החפצים עם הערך. והחיסרון הכי גדול- המוות. הגיל הממוצע שנשים או גברים חיים בו הוא אולי יחסית גבוה, אבל אם המחלות והזיהומים הסביבתים ובעצם כל דבר קטן שמשפיע על הבריאות, מצמצם את הגיל. זאב- לעומת בת אנוש, זה הרבה יותר טוב. אבל עדין, המוות. הרגשה פראית, הרבה שערות, 4 רגלים, לנבוח. זה כמו להיות מדי פעם כלב. ואני שאני לא אוהבת בכלל כלבים לא עוזר לי בכלל לרצות להיות זאב. חוץ מזה, יש לי פחד נוראי מדברים ענקים ושעירים שהולכים על ארבע. ערפדית- הבחירה שלי כשמישהו נולד, הוא לא יכול להיות ערפד. ערפד אחר צריך להפוך אותו ובדרך כלל זה קורה בגיל השיא שלו, 18-19, שבגיל זה בן האנוש עשה את רוב הדברים האנושים. רוב הדברים אפשר לעשות בתור ערפד, ואין פחד שתמות אם משהו יסתבך או לא יצא טוב. ערפד הוא יצור רזה
אין לו בעיות משקל. אם כבר בעיה, זה שתיית הדם. אך גם אותה אפשר לפתור, בעזרת שתית דם של בע"ח, אומנם לפי התיאורים זה פחות טעים והגירוי לשתות דם אדם גדול מאוד, אפשר להתגבר על זה בעזרת שנים של אימונים. ערפד יכול לראות דברים שעין אנושית או אולי זאבית, לא יכולה לראות. היא רואה הכל חד יותר, היא שומעת טוב יותר ולמרחקים. יש לה את כל התכונות כדי לשרוד. לחלק מהערפדים אפילו יש תכונה מיוחדת, שעוזרת להם לדעת דברים. כמו קריאת מחשבות או ראיית העתיד, שעוזר כשצריכים. להיות ערפד זה שיהיה לך את כל הזמן בעולם, אפשר לדחות דברים כי יודעים שיש את הנצח כדי לעשות אותם, אפשר ללמוד בלי סוף ולדעת דברים חדשים, לראות איך הטכנולוגיה מתפתחת ולדעת שגם בתקופות הכי קיצוניות, למשל מלחמות גדולות או אסוני טבע, אפשר לשרוד. ולראות איך העולם ממש להתנהל. היופי המדהים, את תמיד יפה, לא צריכה לדאוג לשום דבר. יש לך כסף כי את בקושי משתמשת בו והוא נצבר במשך השנים, לכן את יכולה לקנות דברים חדשים אם פתאום מתחשק לך לצאת למסע שופינג מטורף
ואם אני יהיה ערפדית התכונה שלי תיהיה לשמוע מחשבות. כי זה הכי עוזר ויעיל. סוף

f i n i k s

New member
טוב ברור ברור שערפד!

יש לזה שני הסברים! 1) קודם כל זה ממש מגניב אתה חיי לנצח וכל מי שאתה אוהב באמת יהיה גם ערפד אם קצת עזרה שלך! 2) העולם עובד ע"פ אבולוציה פעם היינו איזה חיה לא מוסברת ולאט לאט השתדרגנו לבני אדם עם שכל... ערפד זה הדבר הבא הוא חזק יותר חי יותר שנים מהיר יותר ואפילו אוכל בני אדם שיש אותם בכל מקום ובכל זמן אני גם מאמין שהרגש שלי שבני אדם יקטן כי הם יראו לי כמו פרות (רק לאכילה) אז זה לא נורא יהיה להרוג אותם... והכי חשוב לא להיות איש זאב!!!
1) הם מסריחים 2) הם חלשים יותר 3) הם לא מתפסים על עצים 4) כשבן אדם הופך לזאב בעייני זה האבולציה עובדת הפוך כי האדם הוא יצור שמעל זאב בטבע חבל שהפרס זה לא פגישה אחד על אחד עם הרוזן דרקולה!!!

Yuli Gama

New member
זאב

החושים המחודדים, המהירות, חסינות כנגד פציעות ומחלות. החולשה היחידה היא ירח מלא ושעירות יתר. נראה לי שווה את המחיר

זאב - זאב בודד,

אני חי לרוב בבדידות, אני טיפוס של טבע ומרחבים, מסתדר לבד, לרוב מוצא פיתרון לבעיות, אך כמו הזאבים גם אני מגיע לשלב שאני צריך להקים משפחה, וזאבים, ידועים כהורים איכפתיים, כך גם אני ארצה להיות, לשבטי האפאצ'י הזאב מסמל גבורה וכוח קור רוח, וחיבור עם הטבע, אני בעל דם חם כמו זאבים, וחי בעיקר על בשר, וגם זה מציג את הצד הפראי שבי. הצד שרק רוצה לדהור למרחבים, הצד שחי לפי קוד הטבע, ולא ע"פ הקוד שהכתיבה לנו האנושות המודרנית,

Berethor

New member
ערפד

קודם כל בגלל חיי הנצח כמובן, ואם אתה הופך בגיל צעיר אז זה גם נעורי נצח. אף פעם לא התחברתי להתבלות של הגוף האנושי ולחולשותיו, ככה שאני רואה במצב הערפדות והנצחיות משהו נשגב. תוסיפו לזה את יכולת השחזור, שלא מאפשרת לערפד להיות בעל מומים לצמיתות והכוחות, ותקבלו משהו שהוא מעל לאדם, ומתחת לאדם(הצד המפלצתי שבערפד), הרי כל עוד שולט ביצרים שלו ושומר על מוסר, הוא בדומה לאדם, יכול להיות אנושי יחסית, אז בהחלט שווה לקחת תסיכון. נכון שלערפד לא יכולים להיות ילדים ביולוגים(ברוב הגרסאות), אחרי ההפיכה, אבל במלא לא כולם רוצים ילדים, מה גם שערפדים מאמצים, וזה דורש התעלות על הרצון האיגואיסטי למחצה של דאגה לילדים רק שלך.

Bartal j

New member
ערפד../images/Emo256.gif

למה? חסרים סיבות? א. נעורים וחיי נצח: מי לא הייתה חולמת לשמר את הנעורים שלה, מי לא מפחדת להזדקן להתקמט ולמות? בתרבות שלנו נעורים הם סמל של פריחה של לבלוב, של יופי. הרבה נשים קונות ומבזבזות את מיטב כספן תכשירי טיפוח, מסיכות יקרות וקרמים לפנים עם אנטיאייג'יינג ולחות רק בשביל לשמר את המראה הצעיר והחלק של עורן.. אחרות מותחות את עורן ומקריבות את עורן לחסדי האזמל של המנתח הפלסטי על מזבח היופי.. אליזבת בת'ורי אפילו רצחה בשביל נעורי נצח ויופי! ובתור ערפד אתה לא צריך לדאוג לזה אתה נשאר צעיר לנצח אתה לא מזדקן, לא מתקמט והיופי שלך לא נעלם (בחלק מהגרסאות רק מועצם עוד יותר למשהו מדהים) ומלא בני אנוש מעריצים אותך ומתים שתגמול להם חסד ותערפד אותם חחח אז יש לך מזון מהיר אם בא לך
) אה ובגלל שאתה בעל חיי נצח אז אתה לא צריך לפחד ממחלות כי ממילא אין לך מערכת חיסונית, והלב שלך לא פועם כך שאין מצב שהוא ישבר
ב. ידע= כח= כסף והרבה: כלומר ככל שאתה חיי כאן בעולם אתה נהיה בקיא בתובנות החיים, רוכש ידע, ניסיון חיים ותבונה, יודע איך לנהל עניינים כלכליים בצורה הטובה ביותר, אתה מסיים דוקטורט באוניברסיטה של החיים והכי כיף שיש לך את כל הזמן ללמוד מה שבא לך וכמה שבא לך! (אתה מגיע לגיל התבונה אבל עדיין נשאר צעיר , מרשים ויפה במקום שהגוף שלך יראה מקומט כאילו עשית את שלך) אתה מתאים את עצמך לשינויים בעולם, עד להיסטוריה שמתרחשת מול עיניך (פנדורה של אן רייס למשל חיה בעבר עוד בימי רומא העתיקה! ומריוס בתקופת הקלטים) אתה חלק מההיסטוריה שמתקיים בהווה ותחיה בעתיד! השעון לא רץ נגדך, אתה יכול לטייל בעולם כמה שבא לך ולהכיר מלא אנשים, דתות ותרבויות! אתה לא חייב למהר ולרוץ לשום מקום, כשאתה אנושי אתה נאלץ לוותר הרבה פעמים על אהבות שלך וחלומות ואתה רואה איך הזמן רץ וזוחל לך מבין האצבעות ואתה מפחד להיכשל במירוץ החיים הזה, בתור ערפד היתרון הוא: שאתה יכול לחיות לנצח, להגשים את החלומות שלך, להיות בעל ידע וכח
לא לדאוג לכסף תמיד וזה מקנה לך יתרון על אחרים. ג. שליטה עצמית- ערפדים בניגוד לאנשי זאב לא משנים צורתם בהתאם לתנאים חיצוניים (ירח מלא) הם לא הופכים ללא שליטה לחיות רצחניות, נכון הדחף לשתות דם טמון בהם כי זה המזון שלהם אבל רובם מפותחים יותר ויודעים לשלוט ולנווט את זה למקומות "נכונים", הם לא הופכים לחיות! לדוגמא: הנרי בקשרים אפלים ששותה דם ומהפנט את קרבנותיו ומשכיח מהם את החוויה, גם ערפדי יומני הערפד עושים זאת, אתה חי בקרבת האנשים יכול לשתות את דמם ולא חייב להרוג אותם, פחות ייסורי מצפון
אלא אם בא לך סתם לשחק עם האוכל, כמובן שאתה גם יכול לשתות דם מבנק הדם בשקית, אתה לא חייב להרוג או לפצוע (תלוי מה אתה מעדיף) ואם אתה משועמם בחיי נצח יש לך אפשרות לערפד את מי שיקר לך ולעשות אותו פרטנר לנצח שלך, אתה היוצר שלו והקשר שלכם ייחודי כמובן שזה מבחירה ולא נשיכה שלך תתחיל לערפד אנשים זועמים שירצו לנקום בך, אלא יש לך את האפשרות להעניק נצח לאהובים שלך "להצילם" ממוות. (אתה אלוהים של עצמך) בנוסף על כך אתה יכול "לכבות" את הרגש מתי שבא לך כמו ללחוץ על מתג ולחסוך ייצורי מצפון. ד. החוליה העליונה בשרשרת המזון:\יכולות "על טבעיות" - אתה מפותח יותר מבני אדם, פשוט מאוד כי אתה חוליה עליונה מהם בשרשרת המזון, אתה הציד והם הטרף שלך, לכן אתה חזק יותר, זריז יותר, יפה יותר בעיקר בשביל לפתות, יכול להפנט במבט בלבד, לשחק במוח של אנשים שזו תכונה מאוד שימושית כשאתה רוצה "לטשטש" עקבות. גם ראיית העתיד יכולה לסייע לך לשרוד ומקנה לך יתרון. ה. לילה/יום? כבר לא בבית ספרנו: בעבר ערפדים לא הלכו בשמש, כיום הם יכולים להתגבר על המכשול הזה באמצעות קסמים (ראו יומני הערפד) וגם בדמדומים הם יכולים ללכת בחורף חח בימים גשומים, בקיץ אפשר להישאר ביום להדליק מזגן בחדר בימים חמים ולקרוא ספר או פשוט להשתמש בטבעת קסם כמו ביומני הערפד. ו. חוסר אמונה, תנאי הישרדות גבוה יותר ופחות ייסורי גוף: אנשים לא מאמינים שערפדים קיימים וזה נותן לך את יתרון ההפתעה והיכולת לחיות ללא חשש שיחשפו אותך וינסו לשפד אותך, לעומת איש זאב מאבד שליטה בירח מלא עובר ייסורים נוראים של קריעת עור אנושי שממנו צומחת פרווה ומשנה את מבנה העצמות שמתרפקות בתוכו כל חודש בירח מלא! 12 פעמים של ייסורים כל שנה! חיי חירות מול חיי כלא: האיש זאב במהלך שינוי צורה לעיתים בהתחלה נאלץ לקשור את עצמו אפילו וכולא את עצמו על מנת לא לפגוע באחרים. מגביל את החירות שלו לחיי כלא! לעומת ערפד שחיי חיי חירות וחופש ועושה מה שבא לו. (ערפד רק פעם אחת סובל כשהוא משתנה וזהו נגמרו הייסורים לתמיד) הזאב נושך ואם הוא לא הורג אז הנשיכה שלו מדביקה ואפשר לעלות עליו בקלות כשהוא מאבד שליטה והופך לחיה מסוכנת, אבל לא כל מיששערפד נושך הופך ישר לערפד ולרוב אפשר להשכיח את זה ממנו "ולשתול" במחשבות שלו שהוא מעד או משהו ובכך לשמור על הנצח שלך

Bartal j

New member
אה ולגבי היכולת להולדה

שושלת היא ההמשך של האדם כשהוא לא כבר כאן, היא ממשיך "להתקיים" לאחר מותו בצאצאים שממשיכים אותו, הערפד לא צריך להשאיר צאצאים כי הוא נשאר פה לנצח, והוא מערפד "יוצר" את מי שבא לו הוא מעניק להם חיי נצח, לוקח מהם את החולי ואת החולשות האנושיות, מקל על סבלם, ואם הוא רוצה לגדל תמיד אפשר תמיד לאמץ... בעולם לשנו יש מלא ילדים נטושים\ יתומים שהחיים התאכזרו אליהם והערפד יכול להקנות להם חיים של נסיכים ונסיכות , השכלה גבוהה, וכל מה שיבחרו כשהוא לומד לשלוט בעצמו והיצר שלו לדם מסופק מספיק... וזה כמו שאנשים מולידים ילדים לרוב כשהם מרגישים בשלים... כמובן שהוא גם לא צריך לפחד מהעובדה שהבן שלו ימות כי תמיד הוא יכול לערפד אותו אם הוא יהיה חולה גוסס או משהו כזה ולהעניק לו את מתת הנצח... קיצר הערפד מעבר למוות ולמין האנושי והוא לא יסבול מחרדת נטישה או יפחד לאבד את היקר לו כי הוא לא מוכרח לסבול מהעובדה שהוא יאבד את האנשים שהוא אוהב מכל בבוא היום כדרך הטבע.. דוגמת יומני הערפד מאחר והוא תמיד יכול לערפד אותם מבחירה ולחלוק איתם נצח ובכך לא להיות בודד...

יובליOX

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה