עוד לא נגמרה התחרות!!

Berethor

New member
זה Vampire: The Masquerade

והנה מידע על זה.
http://wiki.white-wolf.com/worldofdarkness/index.php?title=Vampire:_The_Masquerade

Mor L

New member
חח תודה, אבל לא כל כך הבנתי

אם זה רק משחק או שזה הפך גם לסרט, כי רשום live action

Berethor

New member
אממ טוב אז אני יסביר לך

live action הכוונה שהמשחק הוא בחיים, זה שאנשים נפגשים ומשחקים. חוץ מזה זה כן הפך להרבה דברים, בין אם ספרים, סדרה(שלא מספיק נאמנה למקור), ושירים שמבוססים על אותו עולם. סרטים עדיין אין אבל אוליי בעתיד היו. העולם של VTM ,התוכן שבו והעומק שבוא, לא היו מביישים אף ספר או סרט. יצאו עליו גם שני משחקי מחשב vampire the masquerade bloodlines וvampire the masquerade redemption ועתיד גם לצאת משחק רשת המוני, שנקרא World of Darkness Online, למי שבקטע, הנה טרילרים. http://www.youtube.com/watch?v=8tVlIRX5FMs http://www.youtube.com/watch?v=rs48k02AbLg http://www.youtube.com/watch?v=7o7jFPs5730

Ayelet 363

New member
הציטוט מבאפי ../images/Emo99.gif ובאפי ../images/Emo99.gif

XDDD כמה שאני מכורה...

kwala

New member
אני חושבת

שלא היתה, אין, ולא תהיה סדרת ערפדים יותר שנונה, מרגשת, נוגעת, מצחיקה, מסעירה, מעוררת השראה ותובנות כמו באפי ציידת הערפדים בתור חובבת סיפורי וסדרות וגם סרטי ערפדים (אפשר להוסיף גם ספרים) נמשכתי לסדרה הזאת רק בגלל הערפדים ואחרי שצפיתי בכמה פרקים (וחרשתי עליהם יותר משאיכר עובד את אדמותו,כי התאהבתי נואשות!) הבנתי שמדובר במשהו עמוק יותר זאת פשוט פילוסופיה גאונית ! חולה על הציניות שלהם!

ליאתי1989

New member
../images/Emo182.gifלשם שינוי אני אוהבת להיות בת אנוש..

קודם כל בעיני יצורים על טבעיים בני אנוש הם מוזרים, מיוחדים, רגילים, תלוי איך כל יצור אחר רואה את זה.. הכוונה היא שלבני אנוש יש כל כך הרבה נקודות ראות שאחרים יכולים לבחור לראות אותם, למשל הוולטורי רואים את בני האנוש כמזון מהלך, חסרי חשיבות וכו'.. לעומתם אדוארד ובני משפחתו רואים משהו מעבר לבשר ודם (בעיקר דם), הם רואים נשמה, תכונות אופי, הבעות פנים, רגשות.. זה בהחלט מהפנט ומושך לרצות ולהיות משהו מעבר לטבעי, אך לדעתי להיות רגילה שמושכת את העל טבעי זה הכוח האמיתי הטמון באנושיות, לדעת בסופו של דבר שבעיני היצורים האחרים גם אנחנו אחרים זה כמו לשאול חייזר האם הוא מעדיף לחקור את בני מינו או את בני המין שאינו מכיר, אני בטוחה שהסקרנות היא יותר לכיוון הלא מוכר והחדש. לסיכום, אני אוהבת להיות אנושית, עם כמיהה למשוך את העל טבעי ולחיות חיים מלאים ברגשות, הבעות פנים ותכונות אופי מוצלחות שיסקרנו את היצורים העל טבעיים.

z o e 2 7

New member
ערפד, תמיד ערפד

או נכון יותר - ערפדית :) מאז גיל 10 חלמתי להיות ערפדית. מאז שקראתי את הספר "צל הירח", ספר הערפדים הראשון שלי שיש לו פינה חמה בלב, ופינה שמורה על המדף. אח"כ גיליתי את "ראיון עם הערפד" ואת כל הספרים של אן רייס, איזה תענוג זה היה! וכשבאפי שודרה, בהתחלה לא סבלתי את הרעיון של הסדרה כי הייתי בצד של הערפדים.. אבל מהר מאוד התמכרתי אליה, וכמובן, התאהבתי קשות בספייק :)) ובכלל, מה יש לא לאהוב בערפדים? - חיים לנצח, נראים מדהים (והיום הם אפילו מנצנצים :)), מבטאים את התשוקות הסמוייות של כולנו וחוגגים את החיים (או את המוות) בסטייל. תמיד מתלבשים עם סגנון (למשל - דרלה, מבאפי, עם השמלות ההסטוריות שלה), גמישים ומהירים בטירוף (הקטע שאליס מניפה את הרגל באוויר בדמדומים הראשון הוא פשוט מעולה), חזקים פיזית, ונרפאים ממש מהר מפציעות. לעומת בני אדם שכמעט כל דבר הורג אותם, יש מעט מאוד דרכים להרוג ערפד - יתד בלב ועריפת ראש - זה לא נראה לכם דיל ממש מוצלח? לעומת זאת - אנשי הזאב היללנים האלה - שעירים, בלי טיפת אלגנטיות, ולפעמים נראים ממש סובלים כשהם משנים את הצורה שלהם. נכון, הם חזקים, ובצורת זאב בדמדומים הם ממש יפים (די בניגוד לשאר הסרטים והסדרות בהם הם מופיעים), אבל עדיין, נראה לי שהערפדים גוברים עליהם די בקלות... בקיצור, הייתי בוחרת ללא היסוס בכלל בחיי ערפד על פני חיי אנשי זאב. עכשיו אם תסלחו לי אלך לשתות כוס דם חמים בכוס שמפניה, בזמן שחברי איש הזאב ילך ללעוס איזו עז.

mikej007

New member
כבר 15 שנה שאני בעניין של ערפדים../images/Emo256.gif../images/Emo256.gif

ותמיד תהיתי אם תיאורטית תהיה לי הזדמנות האם אלך על זה
האם כדאי לי להיות חתיכה
לבנת עור וחיוורת
עם שיער מדהים כמובן, מפוצצת בכסף
שהרווחתי במהלך כול שנות החיים שלי , שמטיילת בעולם
בחיפוש אחר אהבת חיי??? אז אחרי התחבטויות קשות ונבירה בכול הסרטים
, תוכנית הטלוויזיה
והספרים
בשוק הגעתי למסקנה הפשוטה
שברור שכן...בקטע הצמחוני כמובן או דם מלאכותי או הנפצה אחרת....אין ספק שזו תהיה חוייה מעולם אחר

ערפד

הייתי רוצה להיות ערפדה. והסיבה- ללמוד ולהחכים כמה שיותר, להכיר את ההסטוריה והדתות בצורה טובה יותר. לדעת תמיד שאני מיוחדת ויש לי יתרון על פני כל הבני אנוש. ובכלל להיות תמיד טובה יותר.. בראיה, במהירות... וכמובן! חיי נצח... ואפשרות לכבות כמו מתג את הרגשות!! כמה שזה כייף לא לכאוב!! אני יכולה לנצח אנשי זאב כאשר הם לא בירח מלא או בצורה הזאבית שלהם. ולא הייתי מעדיפה להיות אשת זאב כיוון שאני יותר פגיעה בצורה האנושית שלי. וכן אם אנחנו לא הולכים לפי דמדומים אז בירח מלא זה ממש סיוט וכאבים.. ואין כ"כ שליטה על עצמי... אז אני רוצה להיות ערפדה

זהרה12

New member
זאבה כמובן

משתי הבחירות של האם להיות ערפדה או אישה זאבה אין פה שאלה בכלל: ערפדה - יפה בצורה מושלמת, בעלת יכולות סופר חזקות וחייה חיי נצח אבל בעלת גוף מת וקר ווהכי חשוב ללא יכולת ליצור חיים - ילדים - המהות של חיי, השלמות וההמשכיות שלי שאני לא יכולה להתעלם ממנה בתור אמא לילדים שיודעת שהם הם המרכז לחיי. אישה זאבה - גם כן יפהובעלת יכולות סופר חזקות, חמה, אנושית ו... מסוגלת להוליד ילדים ולהמשיך בחיים. מאחר וזה הטבע האנושי שבי שחזק יותר מכל דבר אחר אז אני לא יכולה להתעלם ממנו ואני בוחרת בחיים. סיבה נוספת לבחירה שלי בזאבים היא שהם נתפסים בעיני כיותר כיפים, בעלי הומור חם, יותר שמחים בחייהם ובמהותם, חיים בלהקה ומסתדרים אחד עם השני לעומת הערפדים שנתפסים בעיניי כקרים, סנובים, אכזריים, ומסתוריים שיכולים לפגוע בלי שום סיבה או התראה. הזאבים הם הבחירה שלי!

Lao

New member
בלי לחשוב פעמיים - ערפד{ית}

בת אנוש - אני כבר עכשיו. אשת זאב - יותר מדי שיער שאני מימלא עכשיו נאבקת איתו בעזרת שעווה, פינטצות וקרני אולטרה לייזר. אני תמיד הרגשתי שיש עולם אחר, אפל יותר, מוזר יותר, במרחק נגיעה ממני, מתחת למיטה או בתוך הארון. זה תמיד קרא לי עוד כשגרתי בבית של סבתא שלי כשהייתי פצפונת. ערפדים תמיד היו שם, ואני מעולם לא פחדתי מהם, גם כשעוד רק שמעתי סיפורים מפחידים עליהם. הם משכו אותי לאט לאט לתוך העולם הזה שלהם, בעזרת סרטים או ספרים. אחד הספרים הראשונים שקראתי כשהייתי עוד בכלל בת שמונה, היה חלק מתוך טרילוגיית ערפדים שעמדה בספרייה הקטנה. עכשיו אני בקושי זוכרת את הסיפור עצמו, אבל אני זוכרת את הסצנה שבה הדמות הראשית, אחרי שהיא הפכה לערפדית, צופה בהלוויה של עצמה. אני זוכרת איך בספר רק אחת מהחברות שלה איכשהו הבינה שיש סיכוי קטנטן שהיא לא מתה, אלא אולי הפכה למשהו אחר, ובהספד שנתנה רמזה לה לבוא לבקר. אני זוכרת איך היא בסוף ביקרה את חברתה וזהו.. הייתי רוצה להיות ערפדית כי איכשהו הם הרבה יותר מחוברים לעולם הזה. הם שומעים הכל, רואים הכל. הייתי רוצה לראות את העולם כאילו רק עכשיו נולדתי. לראות אותו בצורה האחרת, להרגיש כל דבר הרבה יותר. שמתוך הלילה אגדות ישנות יקפצו ויהפכו להיות אמיתיות. אני חושבת שאם הייתי ערפדית, ככל הנראה הייתי יכולה לצוות על אנשים מה לעשות. זה, או לקרוא מחשבות. אני בדר"כ מצליחה להבין טוב מאוד מה עובר על האדם מולי. ואני חושבת שהייתי נוהגת אחרת מבני משפחת קאלן. נראה לי שהייתי פשוט שותה דם שנתרם. איכשהו להרוג חיה, לא נראה לי כל כך צמחוני, אבל דם שתרמו אותו מימלא עבור מישהו אחר, נשמע לי בדיוק מה שאני צריכה. :)

כמובן ש../images/Emo256.gif !

קודם כל אין ספק שזו הדמות העל טבעית הכי אהובה עליי כבר חצי חיים... הערפד הוא דמות סקסית ומושכת בחלק מהסיפורים (ע"ע דמדומים) החיצוניות הופכת אפילו ליפה יותר לאחר השינוי ככה שאולי עוד יש לי סיכוי
מעבר לזה שעל חלק מהחולשות של הערפד כבר הצליחו להתגבר בכל מיני צורות... טבעת שמאפשרת לטייל בשמש ביומני הערפד או לגמרי שאין לה כמעט השפעה כמו בדמדומים ובראיון עם הערפד לסטט מצליח לחזור ל"חיים" אפילו אחרי שקלודיה משקה אותו בדם מת ושורפת אותו ולעומת זאת על החולשות האנושיות מאוד קשה להתגבר וגם לזאבים יש את החולשות שלהם (השינוי עצמו בכל ירח מלא הוא מאוד כואב כפי שאפשר לראות ביומני הערפד) בני האנוש וגם הזאבים מתים בסופו של דבר... הערפדים לא
ואני לא חושבת שיש מישהו שיגיד שהוא לא רוצה לדעת מה יקרה בעוד 150 שנה... כמו שכבר אמרו כאן יש לך את האפשרות לקחת את האנשים שאתה אוהב שיחיו איתך לנצח (ע"ע קתרין, סטפן ודיימון ביומני הערפד) חוץ מזה הייתי רוצה לשבת לכוס קפה (או O+ במקרה שלהם) עם לסטט
אדוארד
ודיימון
... ושמישהי תגיד שהיא היתה מוותרת על הזדמנות כזאת! בקיצור ולעניין שמישהו ישיג לי ערפד שיערפד אותי כבר!

Mor L

New member
להישאר אנושית!

לא רוצה לחיות לנצח, לא רוצה להישאר תמיד אותו דבר, רוצה להתפתח ולהשתנות ולגלות דברים חדשים על עצמי עם הגיל, וכל עוד ההגדרה של אנושי זה עד 120 שנה זה מה שאני בוחרת לעצמי! ערפדים לא יכולים להוליד ילדים לפי דמדומים, ואפילו במחזמר האירופאי "ריקוד הערפדים" למרות שהם כן יכולים להוליד ילדים הם חייבים לשתות דם של אנשים מה שמחריב את העולם בסופו של דבר והאנושות מושמדת! ואני רוצה לצאת באור השמש! ובצורה גלויה בלי להצטרך להסתיר את עצמי - כי אין דבר שאני שונאת יותר מאשר לשקר ולהחביא את מה שאתה. ואני לא רוצה להיות מפלצת שלא יכולה לשלוט בעצבים ושלה כמו אנשי זאב ויכולה להשתנות ולהרוג את כל מי שסביבה, וגם לא רוצה שאני חייבת להיות ניזונה מדם של אנשים או של חיות ושאני לא אוכל לשלוט בדחף שלי לשתות דם של אנשים ולהיאבק כל הזמן בזה. רוצה להיות חופשייה בלי כל האיסורים האלה! ולא רוצה להריח כמו כלב רטוב! זה ריח נוראי מניסיון שאנחנו רוחצים את הכלבים שלנו. בקיצר, אני אנושית ורוצה להישאר ככה!

shaked402

New member
ערפד ../images/Emo256.gif

למרות כל הדברים הרעים שיש בערפד - ויש המון , אני חושבתשאפר להתגבר עליהם כמו משפחת קאלן (
) ושלהיות הכי מהיר, הכי חזק, הכי מגניב , הכי יפה זה באמת הכי הכי הכי מושלם! התכונה שהייתי רוצה זה להגשים לאנשים משאלות, אבל משאלות אמיתיות לא משאלה "באלי אוטו!" אלא משאלות לב אמיתיות! אני ישמח לזכות בספר

Greenleef

New member
התלבטות קשה, בין אדם לערפד

אבל איש זאב לא הייתי רוצה להיות, כי זה בלתי נשלט. נכון שגם הדחף לדם (קריפי) של ערפדים הוא בלתי נשלט, אבל מתרבים הסיפורים על ערפדים שמצליחים, ולעומת זאת זאבים....... :p יש משהו בנצח, שיכול להיות מדהים, תלוי מה הגישה שלך, ואם אתה עם אהוב ליבך בזמן הזה. בדמדומים יש לאדוארד משפחה, ואת בלה הוא רק צריך להפוך לערפדית כדי שתהיה שם איתו לנצח. נשמע לי מגניב. תחשבו, כששאלו אתכם בכיתה א, מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים.. ועניתם- זמר רקדן אסטרונאוט מעצב בגדים פיזיקאי וגנן. ידעתם גם אז שלא יהיה לכם את כל הזמן שצריך כדי לממש את כל זה, אבל בתוך נצח קיים הזמן הזה, קיימותה רבה הזדמנויות (במיוחד אם אתה כזה נאה) ואתם שם כדי למצוא שאיפות חדשות בדברים החדשים שבאים עם הזמן... :)

גאולונת

New member
הייתי רוצה להיות ערפד

הסיבה העיקרית למה הייתי רוצה להיות ערפד היא כמובן חיי הנצח אם הייתי ערפד והייתי חייה לנצחת, כנראה לומדת 30 שפות עד שלמות קוראת כל ספר אפשרי ורואה כל סידרה אפשרית ומוזיקה! מקשיבה למוזיקות שונות שלא הייתי שומעת בדרך כלל בטח היה לי אוסף מטורף... הייתי מרחיבה את האופקים שלי: לומדת באוניברסיטה כל מקצוע שאני רוצה, מתנסה בעבודות שונות לגמרי וממצה את חיי האל מוות והייתי עושה דברים מרגשים ומסוכנים כי ממילא לא מתים והייתי לומדת לנגן על כמה כלי נגינה שבא לי כי למרות שאני גרועה.. יש לי נצח להתאמן על זה... ואם הייתי ערפד היה לי גם נצח להתאמן על הציור שלי.. אני די כישרונית אבל בגלל שאין לי הרבה זמן אני לא ממש מתקדמת עם זה לשום מקום. ובגלל שלא אוכלים הרבה חוץ מדם (מבנק הדם!) אז בטח הייתי חוסכת הון במשך הנצח הזה...כמות הבגדים שאפשר לאסוף בנצח. והייתי מטיילת וגרה בכל העולם (כנראה בחושך
) בני האדם הם מאוד מוגבלים על ידי.. אממ זמן ומוות. וזאת הסיבה למה הייתי רוצה להיות ערפד להספיק הכל ועוד.

בן אדם!

למרות היתרונות המפתים של אנשי זאב וערפדים, אעדיף להישאר בת אנוש. למרות היתרונות הברורים של חיי נצח (ערפד) וחוזק (איש זאב), לא כיף לחיות לנצח כשכל בני משפחתך מתים לפניך ולא כיף להיות תלוי בחסדי הטבע . החיים הפשוטים והמשעממים לכאורה הם המלאים ביותר. להיות אדם פירושו להרגיש, לאהוב, לחוות, לחיות את הרגע ולהנות מהטבע, דבר שנבצר מהערפדים או אנשי הזאב. בנוסף, לא הייתי רוצה לחיות חיים בהם אחד מאבד את עשתונותיו (קרי הצמא לדם שמשתלט על הוויתך או ההשתנות לזאב כנגד רצונך). גם לא הייתי רוצה להתחבא תדיר מפני אוייבים או בני אדם ולחשוש פן אתגלה. עדיף להשאר כפי שאני ולהינות ממנעמי החיים. על ערפדים נגזר לחיות לנצח ולחוות את עולמם משתנה (לטוב או לרע) ולא תמיד זו מעלה. חיי אנשי זאב לא תמיד שוגים בשושנים ואף מצחינים וגם זה חסרון.. החיים הם סיפור מעניין (או בדיחה לא מוצלחת של האלים) ולפעמים טוב לדעת את סוף הסיפור שלך.

למעלה