לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67736,773 עוקבים אודות עסקים

פורום דמדומים

ברוכים הבאים לפורום דמדומים - Twilight

Twilight (ובעברית- דמדומים) הוא ספרה של הסופרת סטפני מאייר שיצא לאור בשנת 2005 . הוא הספר הראשון מבין סדרת הסאגה של Twilight. אחריו יצאו עוד שלושה ספרי המשך (New moon, Eclipse, Breaking dawn). הסיפור מתחיל כאשר בלה סוואן בת ה17, עוברת מפניקס שטופת השמש שבאריזונה לפורקס הגשומה שבוושינגטון לגור עם אביה, ושם היא מכירה את אדוארד קאלן , ואת ההמשך תצטרכו לקרוא :)

חוקים עיקריים בפורום 
1. לשמור על חוקי הספויילרים! אם אתם מעוניינים לכתוב הודעה על ספר שהסרט שלו טרם יצא, סמנו בנושא ההודעה את סימן ה-  + שם הספר בהודעה. כרגע נשאר לנו רק חצי מהספר הרביעי, Breaking Dawn.. הסימון הוא BD2 . כמו כן, גם בדיונים על midnight sun, חצי הספר הראשון מנקודת המבט של אדוארד שדלף לאינטרנט, אתן מתבקשות לסמן  עם הסימון MS
2. לשרשר נכון ללא הצפות- אנא בדקו אם יש כבר שרשור פעיל בנושא, ושרשרו אליו. אם אין, אתם מוזמנים לפתוח הודעה חדשה 
3. לא לקלל או לרשום הודעות גזעניות או פוגעות באנשים אחרים. (הודעות כאלה ימחקו ללא הודעה מוקדמת).
4. אין להעלות קבצים לא חוקיים ! הפורום מיועד לדבר על כל סדרת הספרים, על הסרטים שיצאו וייצאו בעתיד, לחלוק חוויות ובעיקר להנות! לכן אנחנו מבקשות שכולם ישמרו על כללי תפוז והפורום כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות תוך כדי דיון מתורבת 

אז תודה שבאתם, מקווים שתישארו! ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה

דניאל ומורן 
מנהלות פורום דמדומים

אודות הפורום דמדומים

ברוכים הבאים לפורום דמדומים - Twilight

Twilight (ובעברית- דמדומים) הוא ספרה של הסופרת סטפני מאייר שיצא לאור בשנת 2005 . הוא הספר הראשון מבין סדרת הסאגה של Twilight. אחריו יצאו עוד שלושה ספרי המשך (New moon, Eclipse, Breaking dawn). הסיפור מתחיל כאשר בלה סוואן בת ה17, עוברת מפניקס שטופת השמש שבאריזונה לפורקס הגשומה שבוושינגטון לגור עם אביה, ושם היא מכירה את אדוארד קאלן , ואת ההמשך תצטרכו לקרוא :)

חוקים עיקריים בפורום 
1. לשמור על חוקי הספויילרים! אם אתם מעוניינים לכתוב הודעה על ספר שהסרט שלו טרם יצא, סמנו בנושא ההודעה את סימן ה-  + שם הספר בהודעה. כרגע נשאר לנו רק חצי מהספר הרביעי, Breaking Dawn.. הסימון הוא BD2 . כמו כן, גם בדיונים על midnight sun, חצי הספר הראשון מנקודת המבט של אדוארד שדלף לאינטרנט, אתן מתבקשות לסמן  עם הסימון MS
2. לשרשר נכון ללא הצפות- אנא בדקו אם יש כבר שרשור פעיל בנושא, ושרשרו אליו. אם אין, אתם מוזמנים לפתוח הודעה חדשה 
3. לא לקלל או לרשום הודעות גזעניות או פוגעות באנשים אחרים. (הודעות כאלה ימחקו ללא הודעה מוקדמת).
4. אין להעלות קבצים לא חוקיים ! הפורום מיועד לדבר על כל סדרת הספרים, על הסרטים שיצאו וייצאו בעתיד, לחלוק חוויות ובעיקר להנות! לכן אנחנו מבקשות שכולם ישמרו על כללי תפוז והפורום כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות תוך כדי דיון מתורבת 

אז תודה שבאתם, מקווים שתישארו! ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה

דניאל ומורן 
מנהלות פורום דמדומים
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום Twilight ב אנשים!
זהו הבית החם שלכם לכל מחשבה, שאלה, דיון או רעיון בנוגע לסאגת דמדומים. וכמובן מקום נהדר להכיר ולהתחבר עם Twihards אחרים!

** כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות, אנא הקפידו על כללי הפורום המתוארים בפירוט בלשונית "אודות הפורום והנהלתו" **

ותרגישו חופשיים לפנות אלינו בכל שאלה!
שלכן\ם-
 מורן ודניאל  

המשך >>

לצפיה ב-'עוד לא נגמרה התחרות!!'
עוד לא נגמרה התחרות!!
17/12/2010 | 01:20
73
5
כולם מוזמנים להמשיך להשתתף עד יום ראשון ב 12:00!
דמדומים >>
לצפיה ב-'תמיד חלמתם להיות ערפד או איש זאב?'
תמיד חלמתם להיות ערפד או איש זאב?
<< ההודעה הנוכחית
12/12/2010 | 12:13
72
153
סאגת "דמדומים" הקימה לתחייה דמויות מיתולוגיות כמו ערפדים ואנשי זאב, וסיפרה על היחסים המורכבים ביניהן ובין בני האנוש. גם ערפדים וגם אנשי זאב מכילים תכונות ייחודיות שמאפיינות אותם והופכות אותם לאהובות במיוחד.

פורום דמדומים מזמין אתכם לבחור איזה טיפוס של דמות הכי הייתם רוצים להיות ואולי לזכות בספר נפלא!

אז מה צריך לעשות?

החל מהיום ועד לתאריך 19.12 בשעה 12:00, עליכם לכתוב, כתגובה להודעה זו, איזו דמות הייתם רוצים להיות: בן אנוש, ערפד או זאב - ולהסביר למה. במידה ובחרתם בערפד או באיש זאב, אנא כתבו על כישרון או תכונה מיוחדת שיש לדמות שלכם.

עשרה גולשים שייבחרו על ידינו, יקבלו מאיתנו את הספר "רעד" מאת מגי סטיווטר בהוצאת איגואנה הוצאה לאור וכנרת זב"מ.

קצת פרטים על הספר
הקור
גרייס צופה בזאבים שנה אחר שנה. מחצר ביתה היא משקיפה אל היער הקפוא ופוגשת את מבטו של הזאב צהוב העיניים - הזאב שלה.
החום
סם חי חיים כפולים. רוב הזמן, בדמות זאב, הוא עוקב בדממה אחרי הנערה שהוא אוהב. ולפרק זמן קצר בכל שנה, בדמות אנוש, הוא לא מעז לדבר איתה.
הרעד
עבור גרייס וסם, האהבה היתה תמיד דבר בלתי מושג. אבל מרגע שהיא מתלקחת ביניהם, הם לא יכולים לחמוק ממנה. סם חייב להיאבק כדי להישאר אנושי - וגרייס חייבת להיאבק כדי שסם ישאר איתה - גם במחיר השלמה עם צלקות העבר, עם שבריריות ההווה ועם חוסר התקווה של העתיד.

אתם מוזמנים להיכנס לקהילה בפייסבוק ולהשתתף בפעילות ויראלית ייחודית של החייאת הדמויות הראשיות מהספר גרייס וסם:
http://www.facebook.com/pages/rd/150971811615214

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

דמדומים >>
לצפיה ב-'זאב - '
זאב -
12/12/2010 | 12:51
8
כי הכי הייתי רוצה לרוץ על 4 ביער חשוך. ערפד זה גוויה, זאב זה ייצור עם דם רותח ( ואני גם ככה סובלת מקור במציאות.....).
דמדומים >>
לצפיה ב-'טוב, אז ברור שערפד! '
טוב, אז ברור שערפד!
12/12/2010 | 12:59
4
12
בתשובתי אסתמך בעיקר על סאגת דמדומים, ואצרף נגיעות מיומני הערפד, באפי, וכדומה

איך אפשר שלא לרצות להיות ערפד? הם סקסיים בטירוף, מהירים כמו שדים, וכגולת הכותרת- הם חיים לנצח! בנוסף, יש להם את היכולת לבחור בכל בן אנוש, ולהפוך גם אותו\אותה לערפד, כך שגם אם הם מתאהבים בטרף שלהם, הם תמיד יכולים להפוך גם אותו לערפד- ובכך לפתור הן את הדילמה המוסרית של בן האנוש, שאולי לא ישוש להתאהב בטורף שלו, וגם  להיות מנומסים יותר בכך שיפסיקו לשחק עם האוכל שלהם

אז נכון, ערפדים חיים על דם אנושי, ועל כן הם רוצחים. אבל התרבות הפופולרית של השנים האחרונות מלמדת אותנו שגם אם מתקיימים של חיות יער (חמודות יותר או פחות, תלוי אם אתם מאסכולת דמדומים או יומני הערפד), אפשר להיות ערפד לפנים! בני משפחת קאלן ניזונים מחיות בלבד, וגם סטפן מיומני הערפד הוא סקסי ומהיר כשאר הערפדים, למרות שהוא מתקיים בעיקר על ארנבונים מהיער של מיסטיק פולס. וכמובן ישנו גם הפתרון של תרומות דם... דם אנושי אינסטנט, בלי הצורך ברצח בדם קר!

בנוסף- גם בדמדומים וגם ביומני הערפד, שהן האובססיות העיקריות שלי כרגע, קווי העלילה של אנשי הזאב משעממים ומייגעים בעיני... ומהווים רק תמיכה או זרז לקווי העלילה המרכזיים והמעניינים- האינטראקציה בין הערפדים לבני האנוש. ולכן אני נאלצת להכריז שלפחות מבחינתי, הערפדים מנצחים את התחרות הזו  ובגדול.

ולסיכום- בואו נביט על השחקנים של השנים האחרונות... אלו שמשחקים את הערפדים פשוט ל ו ה ט י ם ואם זו לא סיבה מספיק טובה לרצות להיות ערפדית.... אני לא יודעת מה כן
דמדומים >>
לצפיה ב-'שאלה שהייתי חייבת לשאול P:'
שאלה שהייתי חייבת לשאול P:
13/12/2010 | 21:42
3
5
אני חושבת שכתבת נורא יפה! את נימקת מלא אבל אני פשוט חייבת לשאול, את לא חושבת שזה נורא מאמלל לחיות חיים ניצחיים? לראות את כול מי שחשוב לך (ולא ערפד) מת במהלך השנים? בלי יכולת לשים לזה קץ?
דמדומים >>
לצפיה ב-'לגמרי, אבל-'
לגמרי, אבל-
14/12/2010 | 00:21
3
היתרון הוא שאת יכולה להפוך את כל מי שאת רוצה לערפד. כמובן שלא תכולי להפוך את כולם... אבל לפחות את האנשים הכי קרובים וחשובים אפשר לשמור   מה גם שבסופו של דבר, יש דרכים למות אם ממש רוצים... בכל סיפורי הערפדים, אפילו אם זה ממש קשה, בסופו של דבר יש דרך לשים קץ לחיי הנצח..
דמדומים >>
לצפיה ב-'השאלה שלי עליך היא'
השאלה שלי עליך היא
16/12/2010 | 23:49
1
7
האם המוות שלך זה הפתרון למוות שלהם. הרי בני תמותה ימותו בכל מקרה, בעוד שבני אלמוות לא.
דמדומים >>
לצפיה ב-'התשובה שלי'
התשובה שלי
17/12/2010 | 11:51
1
אבל בעוד שאני עדיין בחיים אני רואה את חייהם של אהובי חולפים על פני בעוד שאין דבר שאוכל לעשות לגבי זה. אני יצטרך למצוא כל פעם מחדש אנשים שאני מתחברת אליהם בצורה כזו שיוכלו לקבל את מה שאני, אני בעצם ייסר את עצמי באבדות רבות שיעברו עליי שאצטרך להתמודד איתם בידיעה שאין דבר שאוכל לעשות כדי להפסיק את הגלגול הנוראי של המוות.

חוץ מזה, אני קוראת עכשיו את הספר רעד, וואו! פשוט ספר מדהים! ממליצה לקרוא!
דמדומים >>
לצפיה ב-'בת אנוש כן תיהיו מופתעים '
בת אנוש כן תיהיו מופתעים
12/12/2010 | 14:27
2
8
אז ככה, למה בחרתי להיות אנושית? כי זה הכי טבעי שיש (:
אפשר פשוט להסמיק, לחייך בלי לחשוף שיניים מפחידות, לא להיות רעבה כל הזמן וכמובן לא לסבול כ"כ הרבה בגלל רעב, להיות נורמאלית ולהשתייך בלי שבני אדם אחרים יפחדו ממני או יתרחקו משום מה בפחד, לא להרוג אנשים, לא להילחם עם ערפדים, ולצאת להשתזף בשמש (:, לא לראות את הקרובים שלך מתים אחרי כמה שנים.. ואתה נשאר לנצח באותו מצב ובלעדיהם למרות שהיית אמור למות לפנייהם, לא להתפוצץ כשאני מתעצבנת יותר מידי. אפשר ללדת ילדים ולחיות במשפחה אמיתית. לא לסבול ממצפון רע אחרי שרצחתם בני אדם. להרגיש את הלב דופק, להזדקק לנשימה. להתקרב לזאבים בלי צורך לסתום את האף.
לדעת שיש מלא ערפדים ואני עלולה למות, אבל להמשיך לחלום שאיזה ערפד או איש זאב מתאהב בי ומציל אותי

וזהו, לדעתי

בהצלחה לכולם
דמדומים >>
לצפיה ב-'כתבת ממש יפה!'
כתבת ממש יפה!
13/12/2010 | 21:45
1
2
זאת אחת הדעות הכי חכמות ששמעתי... אני לא מאמינה שלא חשבתי על העיניין הזה בעצמי! כתבת ממש יפה!
דמדומים >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/12/2010 | 13:31
1
חח פשוט כתבתי מה שאני חושבת, מה שעבר לי בראש וזה
תודה!
דמדומים >>
לצפיה ב-'תמיד חלמתי להיות ערפד'
תמיד חלמתי להיות ערפד
12/12/2010 | 15:10
15
הייתי רוצה להיות ערפד,להישאר צעירה לנצח, כמו בדמדומים לומדת באותה כיתה בתיכון עשרות שנים,הייתי תמיד מצטיינת בלימודים!הייתי אמיצה וחזקה.הייתי ערפד טובת לב כזו שבלילה יוצאת ועוזרת לבנ"א כמו "סופרמן" ,לבטח הייתי ערפד צמחוני!
תכונה מיוחדת שהיתה לי :טוב לב,צמחונות ואהבת בנ"א.
דמדומים >>
לצפיה ב-'אז ככה אני הייתי רוצה להיות בת אנוש '
אז ככה אני הייתי רוצה להיות בת אנוש
12/12/2010 | 16:03
אם כמה שמפתה להיות ערפד
אנושיות..מעניקה לכל ספר כל כך הרבה יותר חיים !
אולי כי ערפדים נחשבים מתים טכנית אבל בכל מקרה !
לבן אנוש- יש בחירה..
ואפילו אם אני יודעת את התשובה המיידית אני אוהבת שיש לי אפשרויות..
בכל הספרים הבדיוניים שאני מכירה..זה בת אנוש וזאב או ערפד..ובעצם הסיפור שמסתובב סביב הדברים הבידוניים,
מספר את הסיפור של הבת אנוש-הלא מיוחדת והלא מיוחסת בשום דרך..

וזה כל היופי שבעניין =]
דמדומים >>
לצפיה ב-'אני הייתי רוצה להיות בת אנוש '
אני הייתי רוצה להיות בת אנוש
12/12/2010 | 16:03
1
3
אם כמה שמפתה להיות ערפד
אנושיות..מעניקה לכל ספר כל כך הרבה יותר חיים !
אולי כי ערפדים נחשבים מתים טכנית אבל בכל מקרה !
לבן אנוש- יש בחירה..
ואפילו אם אני יודעת את התשובה המיידית אני אוהבת שיש לי אפשרויות..
בכל הספרים הבדיוניים שאני מכירה..זה בת אנוש וזאב או ערפד..ובעצם הסיפור שמסתובב סביב הדברים הבידוניים,
מספר את הסיפור של הבת אנוש-הלא מיוחדת והלא מיוחסת בשום דרך..

וזה כל היופי שבעניין =]
דמדומים >>
לצפיה ב-'אוי שלחתי פעמיים =\ סורי '
אוי שלחתי פעמיים =\ סורי
12/12/2010 | 16:04
3
לצפיה ב-'אני רוצה להיות .... '
אני רוצה להיות ....
12/12/2010 | 17:54
2
3
ערפד !
ויש לי כמה סיבות , הנה כמה מהם :
ראשית , ערפדים לא מתבגרים ונשארים בגיל שלהם , זה יתרון ענק (בייחוד לנו הבנות ) , גם אחרי מאות אלפי שנים הם נראים כמו בגיל שהם השתנו לערפדים.
שנית , ערפדים יפים מאוד , הם מתוארים כמושלמים , יש להם ניבים חדים וארוכים ואישית אני אוהבת את זה מאוד .
בנוסף , לערפדים יש כוחות על , הם מאוד חזקים , הם מהירים מאוד , חכמים מאוד , הם גם חסינים מפני פגיעות הנגרמות באמצעים רגילים (כמו מכות לדוגמה) , יש להם חושים מפותחים במיוחד , הם שומעים ומריחים ממרחקים , הם רואים פרטים קטנים וגם ערפדים מסוימים מסוגלים גם לשלוט על המחשבות של אנשים אחרים .

לסיכום , אני חושבת שהסברתי לכם בצורה הכי טובה למה אני רוצה להיות ערפד וגם להיות  זאת  שצריכה לזכות בספר
תודה
דמדומים >>
לצפיה ב-'כמובן ש'
כמובן ש
12/12/2010 | 18:11
1
6
נלך על שיטת השלילה

אדם זאב- אתה כלב, סובל מכאבים(יומני הערפד), משתנה לזאב כל פעם שאתה מתעצבן (דמדומים) ובאופן כללי חם לך!
אני שונאת חום, מתעצבנת הרבה, אוהבת כלבים אבל לא בא לי להיות אחד , ולא מתה על לסבול מכאבים - בקיצור, איפה היתרון בלהיות זאב?? לא בשבילי!:P

בן אנוש - נולדים, הולכים לבצפר, חיים כמה עשרות שנים - צבא, אוניברסיטה, משפחה.. ומתים.
שזה אחלה. עדיף מלהיות זאב.

ערפד- חיי נצח, יופי מהמם, בדרך כלל נחשבים "יצורים קרים", יכולים לצאת לשמש בקלות אם יש טבעת (יומני הערפד) ומקסימום מנצנצים קצת אז גרים במקומות קרים (דמדומים), מהירות, כוח, אפשר לחיות ממש בקלות בלי להרוג אף אחד (דם אמיתי) או להרוג כמה חיות (דמדומים, יומני הערפד).

ערפד זה פשוט להיות בן אנוש עם כמה יתרונות "קטנים". אז הבחירה ברורה D:
דמדומים >>
לצפיה ב-'אויייי שרשרתי לא טוב. סורי!'
אויייי שרשרתי לא טוב. סורי!
12/12/2010 | 18:12
1
לצפיה ב-'אני דווקא בוחר בזאב'
אני דווקא בוחר בזאב
12/12/2010 | 18:20
2
בן אנוש זה כבר מה שאני, ואני אדם סקרן, אני רוצה לדעת כמה שיותר, כלומר, אני רוצה להתנסות בדברים חדשים. בן אנוש ירד מהפרק.
ערפד זה ה-טרנד כיום, אבל יש בזה משהו מעושה, עדין מדי, לא טבעי. (או די מגוחך בהשוואה לגלימות המגוחכות שלבשה הדמות הכי "מפחידה" הערפדית - דרקולה).
איש זאב (מעבר לכך שזה יותר סקסי, חוץ מהשערות :) ) זה אומר חום, זה אומר להיות בטבע, להתחבר לשורשים. ידוע שבני אדם מתחברים מצוין עם חיות (אולי חוץ מאמא שלי. מה זה אומר עליה? מה זה אומר עליי? ). איש זאב גם מאוד מתאים לאופי שלי, שלמרבה הצער נוטה קצת להתבודדות.

מחכה כבר לסמלון של הזאב בתפוז!
דמדומים >>
לצפיה ב-'איש זאב'
איש זאב
12/12/2010 | 18:39
3
הייתי רוצה להיות איש זאב.
לא מאותם אנשי זאב שלא יכולים לשלוט על שינוי הצורה שלהם, אלו שכל ירח מלא משתנים.
הייתי רוצה להיות אדם שכאשר הוא רוצה הוא פושט את האנושיות שלו ביחד עם בגדיו.
החיים המודרניים מלאים עצבים: המחשב עובד לאט, אמא כועסת עלי, חם לי מידי, קר לי מידי, צריך לכבס את המצעים, צריך לשטוף את הכלים, צריך להתקשר לאדם הזה ולאחל לו יום הולדת שמח, צריך לשים לב מה מישהי אחרת אומרת עלי. פתאום הגרביים התרטבו, פתאום הטלפון מצלצל, העור לא נראה טוב, השיער לא מבריק ולאנשים כל הזמן יש ציפיות ממך.
ולכן אידיאלי לקחת מידי פעם יום חופש מאנושיות: יום שבו אתה לא צריך לדאוג לבגדים שלך, לשיער שלך, אתה אוכל את מה שאתה מוצא, שותה משלוליות וחי על אינסטיקט. לא רק הצורה החיצונית שלך משתנה אלא גם המוח שלך. לא מטריד אותך מה שחושבים עליך אחרים ואתה לא מוטרד גם מדברים שאתה עשית לאחרים.
לצורך זה כמובן כדאי לשחרר את הזאב שבך רק באזורים שבהם אין הרבה בני אדם ויש מספיק חיות אחרות. אף חיית טרף לא צדה בני אדם כשיש לה אופציות טובות אחרות.
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד !'
ערפד !
12/12/2010 | 19:23
8
2
חיי אלמוות, צעירים לנצח, בלי להרגיש תחושות של כאב, עצב, צער או רעב.....
אני יודעת שלכל מטבע יש שני צדדים, ובזה שאני מוותרת על רגשות אנושיים כמו עצב אני מוותרת גם על שמחה
אבל אני פרפקציוניסטית וזה או הכל או לא כלום, אז מעדיפה את הלא כלום ושיהיה לנצח.

הסיבה שאני בוחרת בערפד זה גם, בגוף האנושי שלי כמו שהוא היום אני בן אדם סקרן שאוהב לצפות מהצד ולספוג, ללמוד, להתעניין, ואולי אני הייתי יכולה להיות הערפד ההיסטוריון הראשון שכותב את כל היסטוריות העולם.

הרי המהירות האדירה היא אחת המעלות של הערפדים ולזוז מרומא לברלין זאת חתיכת עוגה ! (באנגלית זה נשמע יותר טוב peace of cake) קלי קלות !

ובלי רגשות שמפריעים באמצע, אלו רק הסחות דעת אז היכולת להתרכז ממש במה שקורה בעולם ופשוט להעביר את זה הלאה זה מאתגר ומרתק בעיני וגם בעיני רבים מתעניינים אחרים, אולי לקחתי על עצמי תפקיד משעמם אבל בזכות היסטוריונים אנחנו יכולים לדעת מאיפה באנו ,היכן אנחנו נמצאים ולאן אנחנו פנינו מועדות...

וגם מכל דמויות הערפדים לא שמעתי על ערפד היסטוריון שעוסק בזה ממש, אולי ג'יילס מבאפי, אבל הוא היה אנושי :) אז אחד כזה אבל ערפד !

כערפדולוגית מושבעת תרשו לי לצטט את הגורו שלי :
"כשהאפוקליפסה תגיע, שלחו לי הודעה בביפר"
(שוב, באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב !)
If the Apocalypse comes, beep me!"-באפי-

דמדומים >>
לצפיה ב-'חח מה זה VTM? '
חח מה זה VTM?
17/12/2010 | 01:25
3
12
לצפיה ב-'זה Vampire: The Masquerade '
זה Vampire: The Masquerade
17/12/2010 | 02:46
2
5
לצפיה ב-'חח תודה, אבל לא כל כך הבנתי'
חח תודה, אבל לא כל כך הבנתי
17/12/2010 | 05:16
1
2
אם זה רק משחק או שזה הפך גם לסרט, כי רשום live action
דמדומים >>
לצפיה ב-'אממ טוב אז אני יסביר לך'
אממ טוב אז אני יסביר לך
18/12/2010 | 04:02
3
live action הכוונה שהמשחק הוא בחיים, זה שאנשים נפגשים ומשחקים. חוץ מזה זה כן הפך להרבה דברים, בין אם ספרים, סדרה(שלא מספיק נאמנה למקור), ושירים שמבוססים על אותו עולם. סרטים עדיין אין אבל אוליי בעתיד היו. העולם של VTM ,התוכן שבו והעומק שבוא, לא היו מביישים אף ספר או סרט. יצאו עליו גם שני משחקי מחשב vampire the masquerade bloodlines וvampire the masquerade redemption ועתיד גם לצאת משחק רשת המוני, שנקרא World of Darkness Online, למי שבקטע, הנה טרילרים.

http://www.youtube.com/watch?v=8tVlIRX5FMs

http://www.youtube.com/watch?v=rs48k02AbLg

http://www.youtube.com/watch?v=7o7jFPs5730
דמדומים >>
לצפיה ב-'הציטוט מבאפי ובאפי '
הציטוט מבאפי ובאפי
17/12/2010 | 02:17
2
3
XDDD כמה שאני מכורה...
דמדומים >>
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
17/12/2010 | 02:24
1
2
שלא היתה, אין, ולא תהיה סדרת ערפדים יותר שנונה, מרגשת, נוגעת, מצחיקה, מסעירה, מעוררת השראה ותובנות
כמו באפי ציידת הערפדים

בתור חובבת סיפורי וסדרות וגם סרטי ערפדים (אפשר להוסיף גם ספרים) נמשכתי לסדרה הזאת רק בגלל הערפדים
ואחרי שצפיתי בכמה פרקים (וחרשתי עליהם יותר משאיכר עובד את אדמותו,כי התאהבתי נואשות!)
הבנתי שמדובר במשהו עמוק יותר
זאת פשוט פילוסופיה גאונית !
חולה על הציניות שלהם!
דמדומים >>
לצפיה ב-''
22/12/2010 | 20:29
7
לצפיה ב-'לשם שינוי אני אוהבת להיות בת אנוש..'
לשם שינוי אני אוהבת להיות בת אנוש..
12/12/2010 | 19:33
1
קודם כל בעיני יצורים על טבעיים בני אנוש הם מוזרים, מיוחדים, רגילים, תלוי איך כל יצור אחר רואה את זה..
הכוונה היא שלבני אנוש יש כל כך הרבה נקודות ראות שאחרים יכולים לבחור לראות אותם, למשל הוולטורי רואים את בני האנוש כמזון מהלך, חסרי חשיבות וכו'..
לעומתם אדוארד ובני משפחתו רואים משהו מעבר לבשר ודם (בעיקר דם), הם רואים נשמה, תכונות אופי, הבעות פנים, רגשות..

זה בהחלט מהפנט ומושך לרצות ולהיות משהו מעבר לטבעי, אך לדעתי להיות רגילה שמושכת את העל טבעי זה הכוח האמיתי הטמון באנושיות, לדעת בסופו של דבר שבעיני היצורים האחרים גם אנחנו אחרים זה כמו לשאול חייזר האם הוא מעדיף לחקור את בני מינו או את בני המין שאינו מכיר, אני בטוחה שהסקרנות היא יותר לכיוון הלא מוכר והחדש.

לסיכום, אני אוהבת להיות אנושית, עם כמיהה למשוך את העל טבעי ולחיות חיים מלאים ברגשות, הבעות פנים ותכונות אופי מוצלחות שיסקרנו את היצורים העל טבעיים.
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד, תמיד ערפד'
ערפד, תמיד ערפד
12/12/2010 | 20:40
3
או נכון יותר - ערפדית :)
מאז גיל 10 חלמתי להיות ערפדית. מאז שקראתי את הספר "צל הירח", ספר הערפדים הראשון שלי שיש לו פינה חמה בלב, ופינה שמורה על המדף.
אח"כ גיליתי את "ראיון עם הערפד" ואת כל הספרים של אן רייס, איזה תענוג זה היה! וכשבאפי שודרה, בהתחלה לא סבלתי את הרעיון של הסדרה כי הייתי בצד של הערפדים.. אבל מהר מאוד התמכרתי אליה, וכמובן, התאהבתי קשות בספייק :))

ובכלל,  מה יש לא לאהוב בערפדים? - חיים לנצח, נראים מדהים (והיום הם אפילו מנצנצים :)), מבטאים את התשוקות הסמוייות של כולנו וחוגגים את החיים (או את המוות) בסטייל.
תמיד מתלבשים עם סגנון (למשל - דרלה, מבאפי, עם השמלות ההסטוריות שלה), גמישים ומהירים בטירוף (הקטע שאליס מניפה את הרגל באוויר בדמדומים הראשון הוא פשוט מעולה), חזקים פיזית, ונרפאים ממש מהר מפציעות.
לעומת בני אדם שכמעט כל דבר הורג אותם, יש מעט מאוד דרכים להרוג ערפד - יתד בלב ועריפת ראש - זה לא נראה לכם דיל ממש מוצלח?

לעומת זאת - אנשי הזאב היללנים האלה - שעירים, בלי טיפת אלגנטיות, ולפעמים נראים ממש סובלים כשהם משנים את הצורה שלהם.

נכון, הם חזקים, ובצורת זאב בדמדומים הם ממש יפים (די בניגוד לשאר הסרטים והסדרות בהם הם מופיעים), אבל עדיין, נראה לי שהערפדים גוברים עליהם די בקלות...

בקיצור, הייתי בוחרת ללא היסוס בכלל בחיי ערפד על פני חיי אנשי זאב. עכשיו אם תסלחו לי אלך לשתות כוס דם חמים בכוס שמפניה, בזמן שחברי איש הזאב ילך ללעוס איזו עז.
דמדומים >>
לצפיה ב-'כבר 15 שנה שאני בעניין של ערפדים'
כבר 15 שנה שאני בעניין של ערפדים
12/12/2010 | 21:56
2
ותמיד תהיתי אם תיאורטית תהיה לי הזדמנות האם אלך על זה

האם כדאי לי להיות חתיכה לבנת עור וחיוורת עם שיער מדהים כמובן, מפוצצת בכסף שהרווחתי במהלך כול שנות החיים שלי , שמטיילת בעולם בחיפוש אחר אהבת חיי???

אז אחרי התחבטויות קשות ונבירה בכול הסרטים, תוכנית הטלוויזיה והספרים בשוק הגעתי למסקנה הפשוטה

שברור שכן...בקטע הצמחוני כמובן או דם מלאכותי או הנפצה אחרת....אין ספק שזו תהיה חוייה מעולם אחר
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד'
ערפד
12/12/2010 | 22:13
1
הייתי רוצה להיות ערפדה.
והסיבה- ללמוד ולהחכים כמה שיותר, להכיר את ההסטוריה והדתות בצורה טובה יותר.
לדעת תמיד שאני מיוחדת ויש לי יתרון על פני כל הבני אנוש. ובכלל להיות תמיד טובה יותר.. בראיה, במהירות... וכמובן! חיי נצח...
ואפשרות לכבות כמו מתג את הרגשות!! כמה שזה כייף לא לכאוב!!

אני יכולה לנצח אנשי זאב כאשר הם לא בירח מלא או בצורה הזאבית שלהם.
ולא הייתי מעדיפה להיות אשת זאב כיוון שאני יותר פגיעה בצורה האנושית שלי.
וכן אם אנחנו לא הולכים לפי דמדומים אז בירח מלא זה ממש סיוט וכאבים.. ואין כ"כ שליטה על עצמי...

אז אני רוצה להיות ערפדה
דמדומים >>
לצפיה ב-'זאבה כמובן'
זאבה כמובן
13/12/2010 | 08:46
5
משתי הבחירות של האם להיות ערפדה או אישה זאבה אין פה שאלה בכלל:
ערפדה -  יפה בצורה מושלמת, בעלת יכולות סופר חזקות וחייה חיי נצח אבל בעלת גוף מת וקר ווהכי חשוב ללא יכולת ליצור חיים - ילדים - המהות של חיי, השלמות וההמשכיות שלי שאני לא יכולה להתעלם ממנה בתור אמא לילדים שיודעת שהם הם המרכז לחיי.
אישה זאבה - גם כן יפהובעלת יכולות סופר חזקות, חמה, אנושית ו... מסוגלת להוליד ילדים ולהמשיך בחיים. מאחר וזה הטבע האנושי שבי שחזק יותר מכל דבר אחר אז אני לא יכולה להתעלם ממנו ואני בוחרת בחיים.

סיבה נוספת לבחירה שלי בזאבים היא שהם נתפסים בעיני כיותר כיפים, בעלי הומור חם, יותר שמחים בחייהם ובמהותם, חיים בלהקה ומסתדרים אחד עם השני לעומת הערפדים שנתפסים בעיניי כקרים, סנובים, אכזריים, ומסתוריים שיכולים לפגוע בלי שום סיבה או התראה.

הזאבים הם הבחירה שלי!
דמדומים >>
לצפיה ב-'בלי לחשוב פעמיים - ערפד{ית}'
בלי לחשוב פעמיים - ערפד{ית}
13/12/2010 | 11:28
5
בת אנוש - אני כבר עכשיו.
אשת זאב - יותר מדי שיער שאני מימלא עכשיו נאבקת איתו בעזרת שעווה, פינטצות וקרני אולטרה לייזר.

אני תמיד הרגשתי שיש עולם אחר, אפל יותר, מוזר יותר, במרחק נגיעה ממני, מתחת למיטה או בתוך הארון. זה תמיד קרא לי עוד כשגרתי בבית של סבתא שלי כשהייתי פצפונת. ערפדים תמיד היו שם, ואני מעולם לא פחדתי מהם, גם כשעוד רק שמעתי סיפורים מפחידים עליהם.
הם משכו אותי לאט לאט לתוך העולם הזה שלהם, בעזרת סרטים או ספרים. אחד הספרים הראשונים שקראתי כשהייתי עוד בכלל בת שמונה, היה חלק מתוך טרילוגיית ערפדים שעמדה בספרייה הקטנה. עכשיו אני בקושי זוכרת את הסיפור עצמו, אבל אני זוכרת את הסצנה שבה הדמות הראשית, אחרי שהיא הפכה לערפדית, צופה בהלוויה של עצמה. אני זוכרת איך בספר רק אחת מהחברות שלה איכשהו הבינה שיש סיכוי קטנטן שהיא לא מתה, אלא אולי הפכה למשהו אחר, ובהספד שנתנה רמזה לה לבוא לבקר. אני זוכרת איך היא בסוף ביקרה את חברתה וזהו..

הייתי רוצה להיות ערפדית כי איכשהו הם הרבה יותר מחוברים לעולם הזה. הם שומעים הכל, רואים הכל. הייתי רוצה לראות את העולם כאילו רק עכשיו נולדתי. לראות אותו בצורה האחרת, להרגיש כל דבר הרבה יותר. שמתוך הלילה אגדות ישנות יקפצו ויהפכו להיות אמיתיות.
אני חושבת שאם הייתי ערפדית, ככל הנראה הייתי יכולה לצוות על אנשים מה לעשות. זה, או לקרוא מחשבות. אני בדר"כ מצליחה להבין טוב מאוד מה עובר על האדם מולי. ואני חושבת שהייתי נוהגת אחרת מבני משפחת קאלן. נראה לי שהייתי פשוט שותה דם שנתרם. איכשהו להרוג חיה, לא נראה לי כל כך צמחוני, אבל דם שתרמו אותו מימלא עבור מישהו אחר, נשמע לי בדיוק מה שאני צריכה. :)
דמדומים >>
לצפיה ב-'כמובן ש !'
כמובן ש !
13/12/2010 | 12:27
4
קודם כל אין ספק שזו הדמות העל טבעית הכי אהובה עליי כבר חצי חיים...
הערפד הוא דמות סקסית ומושכת בחלק מהסיפורים (ע"ע דמדומים) החיצוניות הופכת אפילו ליפה יותר לאחר השינוי ככה שאולי עוד יש לי סיכוי
מעבר לזה שעל חלק מהחולשות של הערפד כבר הצליחו להתגבר בכל מיני צורות... טבעת שמאפשרת לטייל בשמש ביומני הערפד או לגמרי שאין לה כמעט השפעה כמו בדמדומים ובראיון עם הערפד לסטט מצליח לחזור ל"חיים" אפילו אחרי שקלודיה משקה אותו בדם מת ושורפת אותו
ולעומת זאת על החולשות האנושיות מאוד קשה להתגבר וגם לזאבים יש את החולשות שלהם (השינוי עצמו בכל ירח מלא הוא מאוד כואב כפי שאפשר לראות ביומני הערפד)
בני האנוש וגם הזאבים מתים בסופו של דבר... הערפדים לא ואני לא חושבת שיש מישהו שיגיד שהוא לא רוצה לדעת מה יקרה בעוד 150 שנה...
כמו שכבר אמרו כאן יש לך את האפשרות לקחת את האנשים שאתה אוהב שיחיו איתך לנצח (ע"ע קתרין, סטפן ודיימון ביומני הערפד)
חוץ מזה הייתי רוצה לשבת לכוס קפה (או O+ במקרה שלהם) עם לסטט אדוארד ודיימון... ושמישהי תגיד שהיא היתה מוותרת על הזדמנות כזאת!
בקיצור ולעניין שמישהו ישיג לי ערפד שיערפד אותי כבר!
דמדומים >>
לצפיה ב-'להישאר אנושית!'
להישאר אנושית!
13/12/2010 | 14:24
5
לא רוצה לחיות לנצח, לא רוצה להישאר תמיד אותו דבר, רוצה להתפתח ולהשתנות ולגלות דברים חדשים על עצמי עם הגיל, וכל עוד ההגדרה של אנושי זה עד 120 שנה זה מה שאני בוחרת לעצמי!
ערפדים לא יכולים להוליד ילדים לפי דמדומים, ואפילו במחזמר האירופאי "ריקוד הערפדים" למרות שהם כן יכולים להוליד ילדים הם חייבים לשתות דם של אנשים מה שמחריב את העולם בסופו של דבר והאנושות מושמדת!
ואני רוצה לצאת באור השמש! ובצורה גלויה בלי להצטרך להסתיר את עצמי - כי אין דבר שאני שונאת יותר מאשר לשקר ולהחביא את מה שאתה.
ואני לא רוצה להיות מפלצת שלא יכולה לשלוט בעצבים ושלה כמו אנשי זאב ויכולה להשתנות ולהרוג את כל מי שסביבה, וגם לא רוצה שאני חייבת להיות ניזונה מדם של אנשים או של חיות ושאני לא אוכל לשלוט בדחף שלי לשתות דם של אנשים ולהיאבק כל הזמן בזה. רוצה להיות חופשייה בלי כל האיסורים האלה!
ולא רוצה להריח כמו כלב רטוב! זה ריח נוראי מניסיון שאנחנו רוחצים את הכלבים שלנו.
בקיצר, אני אנושית ורוצה להישאר ככה!
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד '
ערפד
13/12/2010 | 16:34
2
למרות כל הדברים הרעים שיש בערפד - ויש המון , אני חושבתשאפר להתגבר עליהם כמו משפחת קאלן ( ) ושלהיות הכי מהיר, הכי חזק, הכי מגניב , הכי יפה זה באמת הכי הכי הכי מושלם! התכונה שהייתי רוצה זה להגשים לאנשים משאלות, אבל משאלות אמיתיות לא משאלה "באלי אוטו!" אלא משאלות לב אמיתיות!

אני ישמח לזכות בספר
דמדומים >>
לצפיה ב-'התלבטות קשה, בין אדם לערפד'
התלבטות קשה, בין אדם לערפד
13/12/2010 | 16:55
2
אבל איש זאב לא הייתי רוצה להיות, כי זה בלתי נשלט.
נכון שגם הדחף לדם (קריפי) של ערפדים הוא בלתי נשלט, אבל מתרבים הסיפורים על ערפדים שמצליחים, ולעומת זאת זאבים....... :P
יש משהו בנצח, שיכול להיות מדהים, תלוי מה הגישה שלך, ואם אתה עם אהוב ליבך בזמן הזה.
בדמדומים יש לאדוארד משפחה, ואת בלה הוא רק צריך להפוך לערפדית כדי שתהיה שם איתו לנצח. נשמע לי מגניב.
תחשבו, כששאלו אתכם בכיתה א, מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים..
ועניתם- זמר רקדן אסטרונאוט מעצב בגדים פיזיקאי וגנן.
ידעתם גם אז שלא יהיה לכם את כל הזמן שצריך כדי לממש את כל זה, אבל בתוך נצח קיים הזמן הזה, קיימותה רבה הזדמנויות (במיוחד אם אתה כזה נאה) ואתם שם כדי למצוא שאיפות חדשות בדברים החדשים שבאים עם הזמן... :)
דמדומים >>
לצפיה ב-'הייתי רוצה להיות ערפד'
הייתי רוצה להיות ערפד
13/12/2010 | 18:34
3
הסיבה העיקרית למה הייתי רוצה להיות ערפד היא כמובן חיי הנצח
אם הייתי ערפד והייתי חייה לנצחת, כנראה לומדת 30 שפות עד שלמות
קוראת כל ספר אפשרי ורואה כל סידרה אפשרית ומוזיקה! מקשיבה למוזיקות שונות שלא הייתי שומעת בדרך כלל בטח היה לי אוסף מטורף...
הייתי מרחיבה את האופקים שלי: לומדת באוניברסיטה כל מקצוע שאני רוצה, מתנסה בעבודות שונות לגמרי וממצה את חיי האל מוות
והייתי עושה דברים מרגשים ומסוכנים כי ממילא לא מתים
והייתי לומדת לנגן על כמה כלי נגינה שבא לי כי למרות שאני גרועה.. יש לי נצח להתאמן על זה...
ואם הייתי ערפד היה לי גם נצח להתאמן על הציור שלי.. אני די כישרונית אבל בגלל שאין לי הרבה זמן אני לא ממש מתקדמת עם זה לשום מקום.
ובגלל שלא אוכלים הרבה חוץ מדם (מבנק הדם!) אז בטח הייתי חוסכת הון במשך הנצח הזה...כמות הבגדים שאפשר לאסוף בנצח.
והייתי מטיילת וגרה בכל העולם (כנראה בחושך )

בני האדם הם מאוד מוגבלים על ידי.. אממ זמן ומוות.

וזאת הסיבה למה הייתי רוצה להיות ערפד להספיק הכל ועוד.
דמדומים >>
לצפיה ב-'בן אדם!'
בן אדם!
13/12/2010 | 19:52
7
למרות היתרונות המפתים של אנשי זאב וערפדים, אעדיף להישאר בת אנוש. למרות היתרונות הברורים של חיי נצח (ערפד) וחוזק (איש זאב), לא כיף לחיות לנצח כשכל בני משפחתך מתים לפניך ולא כיף להיות תלוי בחסדי הטבע . החיים הפשוטים והמשעממים לכאורה הם המלאים ביותר.

להיות אדם פירושו להרגיש, לאהוב, לחוות, לחיות את הרגע ולהנות מהטבע, דבר שנבצר מהערפדים או אנשי הזאב. בנוסף, לא הייתי רוצה לחיות חיים בהם אחד מאבד את עשתונותיו (קרי הצמא לדם שמשתלט על הוויתך או ההשתנות לזאב כנגד רצונך). גם לא הייתי רוצה  להתחבא תדיר מפני אוייבים או בני אדם ולחשוש פן אתגלה. עדיף להשאר כפי שאני ולהינות ממנעמי החיים.

על ערפדים נגזר לחיות לנצח ולחוות את עולמם משתנה (לטוב או לרע) ולא תמיד זו מעלה. חיי אנשי זאב לא תמיד שוגים בשושנים ואף מצחינים וגם זה חסרון..

החיים הם סיפור מעניין  (או בדיחה לא מוצלחת של האלים) ולפעמים טוב לדעת את סוף הסיפור שלך.

דמדומים >>
לצפיה ב-'אני הייתי רוצה להיות...'
אני הייתי רוצה להיות...
13/12/2010 | 22:40
3
ערפד.

למה?

אני רוצה לחיות לנצח, בלי לפחד מהמוות.
חיי נצח, יכולים להעניק כ"כ הרבה.
אני יכולה ללמוד כל מה שאני רוצה, כי יהיה לי זמן בלתי מוגבל. אני אוכל לקרוא אינסוף ספרים, לראות את כל הסרטים בעולם, (כולל גם לדעת מלא שפות!!)
לראות את העולם מתקדם. להיות קיימת לאורך כל ההיסטוריה (תחשבו על זה, להיות שם כשהכל קורה!!).

בתור ערפד, גם כל החושים הרבה יותר מועצמים. ראייה מדהימה, לראות את כל מה שאחרים לא רואים. ובעצם כל חוש- פשוט לחוות את הכל. (לדוגמא: שמיעה מוזיקלית מדהימה, לצלול לאורך כל האוקיינוס, כוח פיסי עצום..)

גם היופי נחשב. הרי ערפדים הם יצורים יפיפיים..

בתור ערפד, אפשר לחיות עם האדם שאוהבים לנצח, ולא צריך להפרד ממנו.

ואם הייתי ערפד, היה לי כשרון. אני פשוט עדיין לא יודעת מה הוא

דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד'
ערפד
14/12/2010 | 10:29
5
ארמ למה? כי אני נשארת בצורה האנושית שלי ויש לי זמן. הרבה זמן מממ דברים שלא הספקתי
ללמוד אני יכולה לחזור וללמוד אותם, לדעת יותר, יש לי זמן לחסוך כסף...
אני אשאר בת 17 לנצח! ולמה לא בעצם? כאילו אני לא מכירה משהו אחר אז לא יחסר לי להזדקן ולהביא ילדים...
ואהבה? אני אמצע לי ערפד חמוד או משהו כזהXD
עניין הדם? טוב, יש כמה חיות שיש מהם הרבה...לא סתם, סתם, אני אסתפק במנות דם מאיפה שהוא חוץ מזה חבר'ה נכון שאתם נושכים ת'צמכם ומרישים טעם של ברזל ועוד משהו דוחה? בתור ערפד, העניין הזה נפתר לגמרי !וגם הוא אדום(תחליף לרוטב וקטשופ) אז זה לא כזה נורא
הכשרון היחודי שבא לי שיהיה לי הוא להיות בשתי מקומות באותו זמן! זה יהיה מגניב ושוב, יחסוך זמן...כי אין לי!
מנקודת מבט של ערפד רואים מציאות אחרת, העולם משתנה ואתה ניהיה יותר חכם אוטמטית (לפחות בהיסטוריה )אתה נשאר כמו שתה תמיד ולפעמים זה מבאס, נכון, אבל אתה יכול להמציא את עצמך מחדש כל פעם.
וחוץ מזה, אם אחד הילדים של סטפאני מאייר ירצה להמשיך את הסאגה, אני יוכל לקבל תפקיד לא?
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפדה '
ערפדה
14/12/2010 | 13:21
1
חיי נצח בעודי צעירה ועדיין יפה

השילוב שלי הוא בין ערפד דמדומים לבין ערפד יומני הערפד, ערפדי דימדומים לא נשרפים בשמש וערפדי יומני הערפד לא מנצנצים בשמש, כך שהייתי רוצה ללכת בשמש חופשי מבלי להזדקק לעזר חיצוני (שעלול להיאבד או להילקח ממני) ולא לנצנץ בשמש.

לערפדי דימדומים אין ניבים חשופים והם חזקים יותר מכל, מהירים וכמעט בילתי פגיעים - אפשר להגיד - מושלמים.
ערפדי יומני הערפד ישנים, וזה משהו שהייתי רוצה מדיי פעם, לישון

לערפדי דמדומים יש כישרונות מיוחדים, אני הייתי רוצה לשלוט בארבעת האלמנטים - אש, אוויר, מים, אדמה, אני חושבת שזה פשוט כוח אדיר ומיוחד במינו.

ערפדים, דרך אגב, לא חייבים להרוג כדי ליזון, הם יכולים לשתות דם מבלי לרוקן את הגוף שממנו הם שותים ואז למחוק לו את הזיכרון - ערפדי יומני הערפד מסוגלים להפנט ולמחוק זיכרון.

בקיצור, זה הערפד שאני רוצה להיות, יפה, צעיר לנצח, חכם, חזק ובילתי מנוצח.
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפדה:'
ערפדה:
14/12/2010 | 15:48
3
ערפדים חיים לנצח, אם היית חיה לנצח אז לא הייתי צריכה לדאוג לגבי העתיד מכיוון שאני אשיג אותו ובהמשך הוא יהיה העבר שלי...
אני אוכל ללמוד מה שאני רוצה עד שימאס לי מלימודים, לעבוד בכל העבודות שתמיד רציתי...
אני אוכל לעוף בהינד עפעף ולהיות במקום אחר ולגבש זהות חדשה...
אהיה צעירה לנצח ותמיד אוכל לכבות את הרגש כך שלא אצטרך להרגיש סבל, במקום להיות רדופה אני אהיה זו שרודפת...
אם כבר להיות מתה אז עדיף להיות מתה בתור ערפדה- יש מתים שעושים חיים!!!
דמדומים >>
לצפיה ב-'דמדומים'
דמדומים
14/12/2010 | 20:51
1
3
הייתי רוצה להיות איש זאב יש בדמות הזו עוצמה פחד ובדידות. להיות ביער מלא מיסתורין ולמצוא שם אהבה.
הזאב הוא חיה שמופיעה באגדות במיתוסים בקולנוע בחלומות. ראו את החלום המפורסם  בספרו של פרויד "איש  הזאבים"
דמדומים >>
לצפיה ב-'"רעד" ממש יתאים לך!'
"רעד" ממש יתאים לך!
17/12/2010 | 11:54
3
אם זה מה שאת חושבת, "רעד" ממש יתאים לך, כי זה על עולמם של אנשי הזאב מול עולמה של נערה שרוצה לקחת חלק בעולמם הקסום והמיוחד למרות כל הקשיים, הייסורים והסודיות שתעמוד לפניה.
דמדומים >>
לצפיה ב-'טוב, אז קשה לי להחליט'
טוב, אז קשה לי להחליט
14/12/2010 | 21:47
3
אבל כרגע, כנראה שבת אנוש. ויש לי גם סיבות:
- אני כבר בת אנוש לא עברתי מספיק בחיים בשביל לוותר עליהם. וחוץ מזה, אני לא חושבת שבשום שלב בחיים הייתי מוכנה לקבל את ההחלטה הכל כך לא הפיכה הזאת להפוך לערפדית ולוותר על כל מה שאני מכירה.
- אין לי שום רצון להרוג אנשים כדי להתקיים ואני אשמח לשמור על זה ככה, תודה רבה.
- אוכל זה טעים, ואני אוהבת לישון. ולחלום.
- אני גם אוהבת שמש, אני בחיים לא אוכל לגור במקום קר וקודר.
- וקצת יותר משמעותי: אני רוצה ילדים. ממש ממש. אני אוהבת ילדים ואני רוצה לפחות אחד כזה משלי. יש לי כבר שמות והכל. אני לא מבינה איך אפשר לוותר על זה מראש.
- "Don't be afraid of death; be afraid of an unlived life. You don't have to live forever, you just have to live." (מ'טאק לנצח', אחד הספרים האהובים עליי )
כשחיים לנצח שום החלטה היא לא משנה חיים, כמעט הכל הפיך. לא צריך לחשוב על ההשלכות של מעשים. אפשר לחזור על החיים שוב ושוב ושוב. וכשחיים לזמן בלתי מוגבל, הזמן מאבד משמעות. כשאי אפשר למות, גם לא באמת חיים. כל החיים מאבדים משמעות. (אני חושבת שאדוארד היה בדיכאון בגלל זה לפני שהוא פגש את בלה)
דמדומים >>
לצפיה ב-'קודם כל, דמדומים עכשיו'
קודם כל, דמדומים עכשיו
15/12/2010 | 04:02
3
לתשובה..
אני מאמינה בגלגול נשמות ומכיוון שאני חיה חיים של בת אנוש עכשיו הייתי רוצה אם זה היה אפשרי, כמובן, בגלגול הבא לחוות חיים כ... ערפדית :]
ולמה?
מכיוון שכן הייתי רוצה לחיות לנצח מבלי לפחד שהמוות ישיג אותי יום אחד, לחיות המון זמן כדי לראות איך העולם מתפתח משנה לשנה, לראות מה יקרה בעתיד.
איך המשפחה שלי גודלת והצאצאים שלה ופשוט לראות את כל נפלאות העולם מכיוון שערפדים יכולים להגיע כמעט לכל מקום, עם המהירות שלהם וחוסר פחד שמשהו
אי פעם יעצור בעדם.
הייתי רוצה שהכישרון של הדמות שלי יהיה.... לרפא, איכשהו לרפא, עם הדם של הערפדים או משהו... הייתי רוצה לעזור לאנשים כדי שלא יפחדו ממני או ירתעו.
אני מדמיינת שהייתי יכולה לרפא הכל, סרטו, איידס או כל מחלה שהיא חשוכת מרפא כיום.
לא הייתי פוגעת בבני אנוש מכיוון שהייתי יודעת שהייתי פעם אחת כזו. ובסרטים שראיתי תמיד נשארה טיפת אנושיות בערפדים, מכיוון שהם היו קודם לכן בני אנוש.

הייתי רוצה לחיות כערפד גם בגלל העובדה שהם מתוארים תמיד כמושלמים, הם יפיפיים ומושכים... בעלי חוכמה רבה, בעלי תשוקה.
הייתי רוצה לחוות את כל החושים שיש שלהם, שהם כ"כ מפותחים.

ברור שתהיה תחושת הבדידות לפעמים... מכיוון שכל מי שאי פעם אתחבר אליו ולא יהיה ערפד ימות בסופו של דבר, אבל זה חלק מזה... ואני מוכנה לקבל את זה.
אפשר להתגבר על הכל ולהכיר אנשים חדשים, אפילו עוד ערפדים.
אפשר לעשות כל כך הרבה דברים בחיים, לנסות דברים חדשים, לחוות הרפתקאות בכל מיני מקומות, כל מה שאפשר לעשות ויש המון בעולם הזה ובתור ערפדית, אני חושבת
שיהיה לי את כל הזמן שבעולם לעשות את זה.

וסוג הערפד שאני רוצה להיות זה מין.. ערפד דמדומים לערפד דם אמיתי.... עדיין אנושי מבחינה מסויימת ולא כל כך פוגע בחברה האנושית אלא מקובל [דם אמיתי].

מצטערת אם חפרתי חחח אני ממש נכנסתי לזה ואני נורא אוהבת ספרים אז אני מאוד מקווה שאזכה תודה
דמדומים >>
לצפיה ב-'ברור שערפד!! בא לי למצוץ '
ברור שערפד!! בא לי למצוץ
15/12/2010 | 15:35
7
לצפיה ב-'ערפדית '
ערפדית
15/12/2010 | 15:45
6
אני אשתמש בתשובה בתכונות שיש בספרי דמדומים
יש כמה סיבות, אז בהתחלה נגיד דרך השלילה:
בת אנוש- אני כבר כזאתי. יש אולי הרבה יתרונות אבל מצד שני, יש גם הרבה חסרונות.
כל מחלה קטנה יכולה להדאיג, כי יש סיכוי שנחלה בה. אם לא רוצים לחלות בה צריך לעבור חיסון או מספר חיסונים, גם אם כבר אמציעו את החיסון למחלה הזו. אם לא המציאו הסיכוי שתחיה הרבה לא גדול.
בנוסף, כסף כל הזמן מדאיג אותך. את צריכה לדאוג לבית כדי שיהיה לך איפה לישון, לאכול ולשים את הרכוש שלך מבלי שיגנבו לך. גם בנוסף, יש סיכוי שיכנס גנב לבית שלך ויגנוב לך את כל החפצים עם הערך.
והחיסרון הכי גדול- המוות. הגיל הממוצע שנשים או גברים חיים בו הוא אולי יחסית גבוה, אבל אם המחלות והזיהומים הסביבתים ובעצם כל דבר קטן שמשפיע על הבריאות, מצמצם את הגיל.
זאב- לעומת בת אנוש, זה הרבה יותר טוב. אבל עדין, המוות.
הרגשה פראית, הרבה שערות, 4 רגלים, לנבוח. זה כמו להיות מדי פעם כלב. ואני שאני לא אוהבת בכלל כלבים לא עוזר לי בכלל לרצות להיות זאב.
חוץ מזה, יש לי פחד נוראי מדברים ענקים ושעירים שהולכים על ארבע.
ערפדית- הבחירה שלי כשמישהו נולד, הוא לא יכול להיות ערפד. ערפד אחר צריך להפוך אותו ובדרך כלל זה קורה בגיל השיא שלו, 18-19, שבגיל זה בן האנוש עשה את רוב הדברים האנושים. רוב הדברים אפשר לעשות בתור ערפד, ואין פחד שתמות אם משהו יסתבך או לא יצא טוב.
ערפד הוא יצור רזה אין לו בעיות משקל. אם כבר בעיה, זה שתיית הדם. אך גם אותה אפשר לפתור,  בעזרת שתית דם של בע"ח, אומנם לפי התיאורים זה פחות טעים והגירוי לשתות דם אדם גדול מאוד, אפשר להתגבר על זה בעזרת שנים של אימונים.
ערפד יכול לראות דברים שעין אנושית או אולי זאבית, לא יכולה לראות. היא רואה הכל חד יותר, היא שומעת טוב יותר ולמרחקים. יש לה את כל התכונות כדי לשרוד.
לחלק מהערפדים אפילו יש תכונה מיוחדת, שעוזרת להם לדעת דברים. כמו קריאת מחשבות או ראיית העתיד, שעוזר כשצריכים.
להיות ערפד זה שיהיה לך את כל הזמן בעולם, אפשר לדחות דברים כי יודעים שיש את הנצח כדי לעשות אותם, אפשר ללמוד בלי סוף ולדעת דברים חדשים, לראות איך הטכנולוגיה מתפתחת ולדעת שגם בתקופות הכי קיצוניות, למשל מלחמות גדולות או אסוני טבע, אפשר לשרוד. ולראות איך העולם ממש להתנהל.
היופי המדהים, את תמיד יפה, לא צריכה לדאוג לשום דבר. יש לך כסף כי את בקושי משתמשת בו והוא נצבר במשך השנים, לכן את יכולה לקנות דברים חדשים אם פתאום מתחשק לך לצאת למסע שופינג מטורף
ואם אני יהיה ערפדית התכונה שלי תיהיה לשמוע מחשבות. כי זה הכי עוזר ויעיל.
סוף
דמדומים >>
לצפיה ב-'טוב ברור ברור שערפד!'
טוב ברור ברור שערפד!
16/12/2010 | 13:32
3
יש לזה שני הסברים!
1) קודם כל זה ממש מגניב אתה חיי לנצח וכל מי שאתה אוהב באמת יהיה גם ערפד אם קצת עזרה שלך!

2) העולם עובד ע"פ אבולוציה פעם היינו איזה חיה לא מוסברת ולאט לאט השתדרגנו לבני אדם עם שכל...
    ערפד זה הדבר הבא הוא חזק יותר חי יותר שנים מהיר יותר ואפילו אוכל בני אדם שיש אותם בכל מקום ובכל זמן
    אני גם מאמין שהרגש שלי שבני אדם יקטן כי הם יראו לי כמו פרות (רק לאכילה) אז זה לא נורא יהיה להרוג אותם...
והכי חשוב לא להיות איש זאב!!!
1) הם מסריחים
2) הם חלשים יותר
3) הם לא מתפסים על עצים
4) כשבן אדם הופך לזאב בעייני זה האבולציה עובדת הפוך כי האדם הוא יצור שמעל זאב בטבע

חבל שהפרס זה לא פגישה אחד על אחד עם הרוזן דרקולה!!!
דמדומים >>
לצפיה ב-'זאב'
זאב
16/12/2010 | 16:42
5
החושים המחודדים, המהירות, חסינות כנגד פציעות ומחלות.
החולשה היחידה היא ירח מלא ושעירות יתר.
נראה לי שווה את המחיר
דמדומים >>
לצפיה ב-'זאב - זאב בודד,'
זאב - זאב בודד,
16/12/2010 | 20:40
5
אני חי לרוב בבדידות, אני טיפוס של טבע ומרחבים,
מסתדר לבד, לרוב מוצא פיתרון לבעיות,
אך כמו הזאבים גם אני מגיע לשלב שאני צריך להקים
משפחה, וזאבים, ידועים כהורים איכפתיים, כך גם אני
ארצה להיות, לשבטי האפאצ'י הזאב מסמל גבורה וכוח
קור רוח, וחיבור עם הטבע, אני בעל דם חם כמו זאבים,
וחי בעיקר על בשר, וגם זה מציג את הצד הפראי
שבי. הצד שרק רוצה לדהור למרחבים, הצד שחי לפי קוד
הטבע, ולא ע"פ הקוד שהכתיבה לנו האנושות המודרנית,

דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד'
ערפד
16/12/2010 | 23:14
2
קודם כל בגלל חיי הנצח כמובן, ואם אתה הופך בגיל צעיר אז זה גם נעורי נצח. אף פעם לא התחברתי להתבלות של הגוף האנושי ולחולשותיו, ככה שאני רואה במצב הערפדות והנצחיות משהו נשגב. תוסיפו לזה את יכולת השחזור, שלא מאפשרת לערפד להיות בעל מומים לצמיתות והכוחות, ותקבלו משהו שהוא מעל לאדם, ומתחת לאדם(הצד המפלצתי שבערפד), הרי כל עוד שולט ביצרים שלו ושומר על מוסר, הוא בדומה לאדם, יכול להיות אנושי יחסית, אז בהחלט שווה לקחת תסיכון. נכון שלערפד לא יכולים להיות ילדים ביולוגים(ברוב הגרסאות), אחרי ההפיכה, אבל במלא לא כולם רוצים ילדים, מה גם שערפדים מאמצים, וזה דורש התעלות על הרצון האיגואיסטי למחצה של דאגה לילדים רק שלך.
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד'
ערפד
16/12/2010 | 23:47
1
2
למה? חסרים סיבות?
א. נעורים וחיי נצח: מי לא הייתה חולמת לשמר את הנעורים שלה, מי לא מפחדת להזדקן להתקמט ולמות?  בתרבות שלנו נעורים הם סמל של פריחה של לבלוב, של יופי.
הרבה נשים קונות ומבזבזות את מיטב כספן  תכשירי טיפוח, מסיכות יקרות וקרמים לפנים עם אנטיאייג'יינג ולחות רק בשביל לשמר את המראה הצעיר והחלק של עורן.. אחרות מותחות את עורן ומקריבות את עורן לחסדי האזמל של המנתח הפלסטי על מזבח היופי.. אליזבת בת'ורי אפילו רצחה בשביל נעורי נצח ויופי!  ובתור ערפד אתה לא צריך לדאוג לזה אתה נשאר צעיר לנצח אתה לא מזדקן, לא מתקמט והיופי שלך לא נעלם (בחלק מהגרסאות רק מועצם עוד יותר למשהו מדהים)
ומלא בני אנוש מעריצים אותך ומתים שתגמול להם חסד ותערפד אותם  חחח אז יש לך מזון מהיר אם בא לך)
אה ובגלל שאתה בעל חיי נצח אז אתה לא צריך לפחד ממחלות כי ממילא אין לך מערכת חיסונית, והלב שלך לא פועם כך שאין מצב שהוא ישבר

ב. ידע= כח= כסף והרבה:  כלומר ככל שאתה חיי כאן בעולם אתה נהיה בקיא בתובנות החיים, רוכש ידע, ניסיון חיים ותבונה, יודע איך לנהל עניינים כלכליים בצורה הטובה ביותר, אתה מסיים דוקטורט באוניברסיטה של החיים והכי כיף שיש לך את כל הזמן ללמוד מה שבא לך וכמה שבא לך! (אתה מגיע לגיל התבונה אבל עדיין נשאר צעיר , מרשים ויפה במקום שהגוף שלך יראה מקומט כאילו עשית את שלך)
אתה מתאים את עצמך לשינויים בעולם, עד להיסטוריה שמתרחשת מול עיניך (פנדורה של אן רייס למשל חיה בעבר עוד בימי רומא העתיקה! ומריוס בתקופת הקלטים) אתה חלק מההיסטוריה שמתקיים בהווה ותחיה בעתיד!  השעון לא רץ נגדך, אתה יכול לטייל בעולם כמה שבא לך ולהכיר מלא אנשים, דתות ותרבויות! אתה לא חייב למהר ולרוץ לשום מקום,  כשאתה אנושי אתה נאלץ לוותר הרבה פעמים על אהבות שלך וחלומות ואתה רואה איך הזמן רץ וזוחל לך מבין האצבעות ואתה מפחד להיכשל במירוץ החיים הזה, בתור ערפד היתרון הוא: שאתה יכול לחיות לנצח, להגשים את החלומות שלך, להיות בעל ידע וכח לא לדאוג לכסף תמיד וזה מקנה לך יתרון על אחרים.

ג. שליטה עצמית- ערפדים בניגוד לאנשי זאב לא משנים צורתם בהתאם לתנאים חיצוניים (ירח מלא)  הם לא הופכים ללא שליטה לחיות רצחניות, נכון הדחף לשתות דם טמון בהם כי זה המזון שלהם אבל רובם מפותחים יותר  ויודעים לשלוט ולנווט את זה למקומות "נכונים", הם לא הופכים לחיות!
לדוגמא: הנרי בקשרים אפלים ששותה דם ומהפנט את קרבנותיו ומשכיח מהם את החוויה, גם ערפדי יומני הערפד עושים זאת, אתה חי בקרבת האנשים יכול לשתות את דמם ולא חייב להרוג אותם, פחות ייסורי מצפון אלא אם בא לך סתם לשחק עם האוכל, כמובן שאתה גם יכול לשתות דם מבנק הדם בשקית, אתה לא חייב להרוג או לפצוע (תלוי מה אתה מעדיף)
ואם אתה משועמם בחיי נצח יש לך אפשרות לערפד את מי שיקר לך ולעשות אותו פרטנר לנצח שלך, אתה היוצר שלו והקשר שלכם ייחודי כמובן שזה מבחירה ולא נשיכה שלך תתחיל לערפד אנשים זועמים שירצו לנקום בך, אלא יש לך את האפשרות להעניק נצח לאהובים שלך "להצילם" ממוות. (אתה אלוהים של עצמך)
בנוסף על כך אתה יכול "לכבות" את הרגש מתי שבא לך כמו ללחוץ על מתג ולחסוך ייצורי מצפון.

ד. החוליה העליונה בשרשרת המזון:\יכולות "על טבעיות" -  אתה מפותח יותר מבני אדם, פשוט מאוד כי אתה חוליה עליונה מהם בשרשרת המזון, אתה הציד והם הטרף שלך, לכן אתה חזק יותר, זריז יותר, יפה יותר בעיקר בשביל לפתות, יכול להפנט במבט בלבד, לשחק במוח של אנשים שזו תכונה מאוד שימושית כשאתה רוצה "לטשטש" עקבות.
גם ראיית העתיד יכולה לסייע לך לשרוד ומקנה לך יתרון.

ה. לילה/יום? כבר לא בבית ספרנו: בעבר ערפדים לא הלכו בשמש, כיום הם יכולים להתגבר על  המכשול הזה באמצעות קסמים (ראו יומני הערפד) וגם בדמדומים הם יכולים ללכת בחורף חח בימים גשומים, בקיץ אפשר להישאר ביום להדליק מזגן בחדר בימים חמים ולקרוא ספר או פשוט להשתמש בטבעת קסם כמו ביומני הערפד.

ו. חוסר אמונה, תנאי הישרדות גבוה יותר ופחות ייסורי גוף: אנשים לא מאמינים שערפדים קיימים וזה נותן לך את יתרון ההפתעה והיכולת לחיות ללא חשש שיחשפו אותך וינסו לשפד אותך, לעומת איש זאב מאבד שליטה בירח מלא עובר ייסורים נוראים של קריעת עור אנושי שממנו צומחת פרווה ומשנה את מבנה העצמות שמתרפקות בתוכו כל חודש בירח מלא!
12 פעמים של ייסורים כל שנה!
חיי חירות מול חיי כלא:  האיש זאב במהלך שינוי צורה לעיתים בהתחלה נאלץ לקשור את עצמו אפילו וכולא את עצמו על מנת לא לפגוע באחרים. מגביל את החירות שלו לחיי כלא! לעומת ערפד שחיי חיי חירות וחופש ועושה מה שבא לו.
(ערפד רק פעם אחת  סובל כשהוא משתנה וזהו נגמרו הייסורים לתמיד) הזאב נושך ואם הוא לא הורג אז הנשיכה שלו מדביקה ואפשר לעלות עליו בקלות כשהוא מאבד שליטה והופך לחיה מסוכנת, אבל לא כל מיששערפד נושך הופך ישר לערפד ולרוב אפשר להשכיח את זה ממנו "ולשתול" במחשבות שלו שהוא מעד או משהו ובכך לשמור על הנצח שלך

דמדומים >>
לצפיה ב-'אה ולגבי היכולת להולדה'
אה ולגבי היכולת להולדה
16/12/2010 | 23:56
2
שושלת היא ההמשך של האדם כשהוא לא כבר כאן, היא ממשיך "להתקיים" לאחר מותו בצאצאים שממשיכים אותו, הערפד לא צריך להשאיר צאצאים כי הוא נשאר פה לנצח, והוא מערפד "יוצר"  את מי שבא לו הוא מעניק להם חיי נצח, לוקח מהם את החולי ואת החולשות האנושיות, מקל על סבלם, ואם הוא רוצה לגדל תמיד אפשר תמיד לאמץ... בעולם לשנו יש מלא ילדים נטושים\ יתומים שהחיים התאכזרו אליהם והערפד יכול להקנות להם חיים של  נסיכים ונסיכות , השכלה גבוהה, וכל מה שיבחרו כשהוא  לומד לשלוט בעצמו והיצר שלו לדם מסופק מספיק... וזה כמו שאנשים מולידים ילדים לרוב כשהם מרגישים בשלים... כמובן שהוא גם לא צריך לפחד מהעובדה שהבן שלו ימות כי תמיד הוא יכול לערפד אותו אם הוא יהיה חולה גוסס או משהו כזה ולהעניק לו את מתת הנצח...
קיצר הערפד מעבר למוות ולמין האנושי והוא לא יסבול מחרדת נטישה או יפחד לאבד את היקר לו כי הוא לא מוכרח לסבול מהעובדה שהוא יאבד את האנשים שהוא אוהב מכל בבוא היום כדרך הטבע.. דוגמת יומני הערפד  מאחר והוא תמיד יכול לערפד אותם מבחירה ולחלוק איתם נצח ובכך לא להיות בודד...
דמדומים >>
לצפיה ב-'הייתי רוצה להיות ערפד '
הייתי רוצה להיות ערפד
17/12/2010 | 13:35
2
[מסבירה לפי יומני הערפד]

להיות בן אנוש - לא מלהיב בכלל (מניסיון אישי)
להיות זאב - יש לזה כ"כ הרבה חסרונות שאני לא יודעת בכלל מאיפה להתחיל!!
דבר ראשון, אתה הופך לזאב רק פעם בחודש, כשהירח מלא. כשהירח יורד אתה חוזר להיות בן אדם. וכל שאר החודש אין לך תכונות מיוחדות, כלומר אתה כמו בן אדם.
אז אתה יצור על טבעי רק 12 לילות בשנה... וואו. ממש לא שווה את המאמץ.
חוץ מזה... תהליך הטרנספורמציה הוא ממש עינוי, ואתה אפילו לא מאבד את ההכרה באיזשהו שלב. אתה פשוט חווה את כל הכאב. [וזה נמשך מעל 6 שעות!!]
כשאתה זאב אתה לא שולט במה שאתה עושה.. כל מה שאתה רוצה לעשות זה להרוג ערפדים, ואתה בכלל לא יכול לתקשר עם בני אדם...
אז עד שיש לך כוחות על טבעיים פעם בחודש, אתה אפילו לא יכול להשוויץ בהם???

חוץ מזה, מי בכלל רוצה להיות זאב??
להיות איש זאב זה יותר קללה מאשר מתנה.

ולהיות ערפד...
כל הכוחות שלך - מהירות, חוזק, היכולת להפנט - תמיד איתך! אתה לא צריך להחליף צורה בשביל להשתמש בהם.. הם נמצאים בצורה הטבעית שלך (כלומר, כל הזמן!) ואתה אפילו לא חייב להרוג אנשים כדי לשרוד (אתה יכול לשתות דם של חיות)
אתה יכול לשנות גם את האנשים הקרובים אליך, ככה שאתה אפילו לא צריך להתמודד עם לצפות בהם מתים.
אתה אף פעם לא מת!!!!! גם I wanna be forever young
אמנם יש לערפדים חיסרון אחד - אתה נשרף בשמש... אבל רוב הזמן יש איזו מכשפה בסביבה שיכולה לסדר את זה
אתה יכול להפנט אנשים ולגרום להם לעשות מה שאתה רוצה.. אתה ממש ממש חזק ומהיר...
ככל שאתה מזדקן אתה רק נהיה חזק יותר!!
אם הייתי ערפד, הכישרון המיוחד שלי היה שליטה בארבעת היסודות - מים, אויר, אש ואדמה.
דמדומים >>
לצפיה ב-'כלבת זאב'
כלבת זאב
17/12/2010 | 09:47
5
5
זאב היתה לי כלבה זאב קראו לה לובה
דמדומים >>
לצפיה ב-'ולי הייתה כלבת אמסטף שקראו לה לוקה.'
ולי הייתה כלבת אמסטף שקראו לה לוקה.
17/12/2010 | 12:45
4
8
יש לזה פואנטה?XD
דמדומים >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
17/12/2010 | 12:54
2
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
דמדומים >>
לצפיה ב-'"לייק" חחחחחחח '
"לייק" חחחחחחח
17/12/2010 | 13:00
4
לצפיה ב-'אה אוקי,הוא/היא פשוט הגישה את עצמה לתחרות'
אה אוקי,הוא/היא פשוט הגישה את עצמה לתחרות
17/12/2010 | 18:40
2
לצפיה ב-' חחחחחחחחחחחחחחחחח '
חחחחחחחחחחחחחחחחח
18/12/2010 | 15:24
4
לצפיה ב-'אז קצת קשה להחליטף, אבל...'
אז קצת קשה להחליטף, אבל...
17/12/2010 | 23:04
4
התשובה שלי קצת מחולקת.
הייתי רוצה שיהיה לי שילוב של הדברים.

אם הייתה לי האפשרות, הייתי רוצה שתהיה לי היכולת להיות מעין סופרוומן בלילות.
לעזור לחלשים, להציל אותם, למנוע תאונות וכו'.
התכונות של הערפד, המהירות, השמיעה, האינסטינקטים, הכוח, נותנים את הכלים להצליח בזה.
אך הבעייתיות בלהיות ערפד, זה שהקור המתמיד, המראה, המגע - קצת מקשה על הרצון להיות "הגיבור המסתורי".

מצד שני,
כפי שאנחנו רואים בדמדומים, גם לאנשי הזאב יש כוח רב, מהירות ושמיעה חדה.
הבעיה היא שעל מנת להצליח לרוץ במהירות וכו' - צריך להחליף את הצורה.

דרך החיים של הערפד, באופן מסויים - הוא לעולם לא יהיה באמת מעורה בחברה, הוא לעולם לא יצליח להיטמע בחברה באופן מושלם.
וזה מאחר והוא כאילו 'איבד' את האנושיות שבו, גם אם הוא "צמחוני" וניזון מדם של בעלי חיים.
הוא חוזר על אותן החוויות פעם אחר פעם, הוא כאילו תקוע במקום.
מצד שני, הוא זוכה לחיי נצח.
ליכולת להיות בעל מספר תחומים רב של ידע.
ואולי בגלל זה באיזשהו מקום יש מעין חוסר הערכה לכאב, לזמן.

דרך החיים של האדם זאב, לעומת זאת, מחולקת ל2.
הן במישור האנושי שבאדם, והן במישור העל-טבעי של הזאב.
יש לו את היכולת לשלב בין השניים. להבין את שני הצדדים כביכול.
כמו שראינו בדמדומים, גם אנשי הזאב לא גדלים, עד אשר הם מרגישים שהם יותר לא צריכים להיהפך לאנשי זאב, ורק הם מתבגרים.
לזאב יש את החום האנושי, את היכולת להיטמע בין בני אנוש.
יש לו ערך מסויים לזמן, והוא כן מרגיש כאב.
הוא באופן מסויים חי חיי סבל, ואיפוק.

לעומתם, יש את הבן אנוש.
יצור שברירי, שנפגע בקלות.
אין לו כוח רב, שמיעה חדה, או מהירות מטורפת.
אין לו מגע תמידי קר, או חם.
הוא באופן מסויים משלב את הערפד והזאב, הוא מאזן אותם וגורם למעין דו קיום.
הבן אנוש יודע סבל מה הוא.
הוא יודע שבמוקדם או במאוחר הוא ימות. מוות טבעי או מוות בטרם עת.
יש לו זמן קצוב, הוא יודע להעריך את הזמן.
הוא יודע שהוא חייב לנצל את הזמן על הצד הטוב ביותר.

לכן, לסיכום,
הייתי רוצה להיות בת אנוש, כמו שאני אבל עם מעט שיפורים.
הייתי מוסיפה אולי קצת כוח, או מהירות. לא באותה הרמה של האחרים, אבל באופן כזה שיאפשר להיות אותו גיבור מיוחל.
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד-זאב!'
ערפד-זאב!
18/12/2010 | 05:13
5
9
לצפיה ב-''
18/12/2010 | 08:31
1
לצפיה ב-'LOL... אדיר!'
LOL... אדיר!
18/12/2010 | 13:14
5
לצפיה ב-' '
18/12/2010 | 15:23
2
לצפיה ב-'ענקקקקקקקק'
ענקקקקקקקק
18/12/2010 | 15:34
3
לצפיה ב-''
18/12/2010 | 16:06
1
לצפיה ב-'בת אנוש...'
בת אנוש...
19/12/2010 | 04:05
1
לא אוהבת יותר מדי קור, וגם לא יותר מדי חום.
אוהבת שלום,לא מלחמות,
אז לא מתחברת לערפד הנושך, וגם לא לזאב העצבני.

בני אנוש הכי מאושרים,
ראיתם ערפד או זאב חוגגים יום הולדת ושרים להם "עד 120?"
דמדומים >>
לצפיה ב-'אני הייתי רוצה להיות ערפדית בגלל'
אני הייתי רוצה להיות ערפדית בגלל
19/12/2010 | 11:35
4
שערפדים הם חיוורים.. ואצלנו תמיד אנשים רוצים להשתזף ולהיות כהים.. אולי אם אני אהיה ערפדית ועוד אנשים יהיו כמוני נוכל לשנות את ה"אופנה" ולהכניס את הלבן והחיוור במקום השיזוף והשמש.. זה גם הרבה יותר בריא :)
דמדומים >>
לצפיה ב-'ערפד- זכר!'
ערפד- זכר!
19/12/2010 | 19:19
2
הייתי מעדיפה להיות ערפד זכר ואל רק בגלל אדוארד המסוקס.
הייתי רוצה שתהיה לי האפשרות לחוות תקופות שונות בהיסטוריה, להיות חלק מחוויה של לבוש שונה, מנהגים שונים, תרבויות ולשונות שונות, כולל כאלו שנעלמו כבר (אני הלא חי(ה) מאות שנים, לא?)
הייתי רוצה שתהיה לי האפשרות לנוע ממקום למקום במהירות וכך לזכות באפשרות להגיע לכל נקודה בעולם
הייתי רוצה לחוות את המסתורין של הלילה, את קסם החשיכה ואבק הכוכבים. הייתי רוצה להתחבר לירח, שילווה אותי ויהיה ידידי.
הייתי רוצה להתאהב באהבה בלתי אפשרית עם בת תמותה ולהתיסר באהבה המרגשת, כמו של אדוארד...
הייתי רוצה להיות נוצצת ומבריקה (ולא רק בגוף :)))

דמדומים >>

הודעות אחרונות

10:44 | 20.05.13 daydreambeliever
13:15 | 13.05.13 shaharEB
09:17 | 03.05.13 בלהאדואינוקאגו123
00:37 | 27.04.13 daydreambeliever
20:45 | 20.04.13 TheSnowQueen
11:33 | 12.04.13 daydreambeliever
10:38 | 12.04.13 בלהאדואינוקאגו123

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ