פורקס וושינגטון

brose

New member
פורקס וושינגטון

במהלך הזמן יותר ויותר חבטה בי השאלה האם באמת קיים מקום כזה כמו פורקס, במדינת וושינגטון (כזכור, עיירה זאת היא המקום שבו מתרחש כל הסיפור). החלטתי להרחיב את החיפושים שלי ולתת לאינטרנט לעבוד במקומי... מתברר, יקיריי (שעדין לא יודעים) שקיים בהחלט מקום כזה, ולא רק זה, סטפני מאייר (הסופרת) בהחלט דייקה בנתונים, לפי ויקפידה מספר האנשים בפורקס עומד על - 3120 תושבים (למי שיכול להעיר את עיני כמה בסרט "דימדומים" הראשון אומרים). גם כמויות המשקעים אפילו מצוייות שם... וגם, לה פוש מופיעה שם, ובתוכה גם שבט הקווליט... גדול! אני מאוד התרגשתי מזה. בטח יש להם בעקבות הספרים/סרטים המון המון תיירים... אם אני אהיה שם קרובה באיזשהו שלב של חיי, אין ספק שאקפוץ לביקור! מצ"ב תמונה קורעת!

hodaya96

New member
חחח אני כבר הייתי מודעת לזה..

אבל כשגיליתי זה באמת היה מרגש
ואגב.. כן, באים לשם ה-מ-ו-ן תיירים מאז הסרט אה.. ואם את לא יודעת.. רוב המקומות מהסרט הם באמת מפורקס...

לא רק זה- הוציאו ב2009 סרט על העיירה

זה נקרא Twilight in Forks: The Saga of the Real Town . זה סרט תיעודי שמדבר על איך ההצלחה המטורפת של דמדומים השפיעה על האנשים שגרים שם באמת.. וכן, סטפני ממש דייקה. עד כדי כך שיש אפילו אנשים שמאשימים אותה בזה שהיא פלוס מינוס רק לקחה את סיפורי העם של שבט הקווילייט בלה פוש, ולא ממש חשבה על דברים מקוריים משלה... אבל אנחנו לא נהיה כאלה קטנוניים איתה
אגב, שבט הקווילייט העניק לגיל בירמינגהם (AKA השחקן שמשחק את בילי בלאק) איזשהו פרס השבוע, משהו על מורשת אינדיאנית בארה"ב.. מואם אני זוכרת נכון הטקס נערך בלהפוש. אז בקיצור- הכל אמיתי
אם תבקרי שם, אולי אפילו תצליחי למצוא את בלה ואדוארד מתגוררים איפשהו באיזור

2MayaN2

New member
זאת אומרת שזה סיפורים אמיתיים? ../images/Emo221.gif

(אני מתכוונת אם זו האמונה האמיתית שלהם)

אין לי מושג... קראתי על זה כתבה אי שם

ב2009. שמישהו ממש העביר עליה ביקורתשהיא פשוט גנבה להם את הסיפורים... אז אולי זו באמת המסורת שלהם. לפחות חלק מזה חייב להיות, אחרת לכתבה הזו לא היה שום ביסוס.. אני אנסה למצוא על זה מידע

brose

New member
מעתיקה, ומתרגמת

Are the "Cold Ones" from Twilight a real Quileute legend? No. There are no Quileute legends about "Cold Ones" or other vampires. Stephenie Meyer, the author of the "Twilight" books, has stated that she made this fictional vampire legend up herself and only had her Quileute character tell it for the purposes of her plot. However, she did base other parts of her books on real Quileute mythology. For example, it is true that according to legend the Quileute tribe is descended from wolves who were changed into men. Even the tribal name "Quileute" comes from their word for wolf, Kwoli. בתירגום חופשי (לא אחד לאחד אז אל תתפסו אותי למילה) האם "קרי העור" שייכים לחלק המאגדה של הקוויליט? במילה אחת: לא! סטפני מאייר, הסופרת של דימדומים הוסיפה את החלק הזה מהדמיון שלה. למרות זאת, היא אכן לקחה חלק מהסיפורים של השבט. אחת מהסיפורים הוא שצאצאי הקווילט היו זאבים שהשתנו לאד. אפילו שם השבט מקורו מהמילה זאב.

2MayaN2

New member
מעניין אם הם ידעו שהיא הולכת ../images/Emo221.gif

להשתמש בזה... תודה על התרגום

brose

New member
וואו זה הזוי

הרי כבר סיכמנו שסטפני מאייר לא כל-כך מקורית כמו שהיא חושבת שהיא (להזכירכם על דם אמיתי)... וזה נראה לי ממש מגניב שהם מאמינים שהם צאצאים של הזאבים... הזוי

shaharory

New member
חח זה כמו שהוציאו סרט על

העיירה שממנה כביכול בא בוראט

רותם654

New member
חברה שלי ביקרה שם../images/Emo13.gif

היא חזרה מארצות הברית לא מזמן והיא אמרה לי שהיא הלכה לראות באמת את העיירה שצולם בה הסרט. היא אומרת שזה אחד המקומות היפים(בגלל הגשמים). היא הרגישה ממש כמו באתר צילומיםXD

2MayaN2

New member
ישעתי שקיים מקום כזה אבל לא ידעתי ../images/Emo221.gif

על לה פוש ושבט הקווליט..מגניב ממש
וכן זה הביא להם הרבה תיירים

איזה סטייל זה לגור שמה

חחחחח איזה מגניב עם מישהי בשם איזבלה גרה שמה ואז בא מישו בשם אדוארד ואז הם חברים
חחח מלחיץ בטירוף

למעלה