פרוייקט חנויות מתמחות כלל ארצי

novemberain

New member
../images/Emo45.gif טישלר מקסימים.

העבודה הקודמת שלי היתה באיזור ובכל סוף יום, הייתי נכנסת לחנות להירגע
יצא לי להכנס ולקנות רק בחנות של הבן כך שאני לא יודעת לגביי החנות השניה, מאמינה שכמו הבן כך האב:) חבל שהם לא מחזיקים חומרי גלם בחנות וחבל שלא ידעתי שיש הנחה לגולשי תפוז, זה יכל לחסוך לי לא מעט דאז

קוויק כלי-יהוד

חנות שחלקה כלים חד פעמיים, לרבות תבניות נייר בשלל צורות לעוגות, וחלקה מוצרי אפיה וקונדיטוריה-עוד לא קרה שהיה חסר שם משהו (למעט מזלג ייחודי לפרלינים)-החל מתבניות, עובר בכלים וכלה בבצקי סוכר ושוקולדים. זול שם יחסית למקומות אחרים ושירות מעולה.

bali

New member
מנהל
"מנה אחרונה" ה-חנות המתמחה של ירושלים

אני כבר בת בית שם. כל מה שפעם הייתי צריכה לנסוע למרכז בשבילו - יש שם. כלים, חומרי גלם... החנות נמצאת בשוק מחנה יהודה ברחוב בית יעקב 10 פינת הדקל 1. האתר שלהם - מנה אחרונה

bali

New member
מנהל
"לה שף" בירושלים

חנות מתמחה באיזור התעשייה של גבעת שאול בירושלים, ברחוב כנפי נשרים 3. יש שם את רוב חומרי הגלם והכלים הבסיסיים לבישול ואפייה. האתר שלהם - לה שף

bali

New member
מנהל
רינה ג'וי חנות של ווילטון בירושלים

כל מה שווילטון מוכרים (כמעט) יש בחנות הזו. חלום רטוב לעוסקים בעוגות מעוצבות מבצק סוכר. החנות נמצאת בגבעת שאול ברחוב כנפי נשרים 24 ואפשר להזמין און ליין לכל הארץ. האתר - רינה גוי

ayoula

New member
חנות כלים חד פעמיים עם מוצרי אפייה

ברחוב אגריפס ליד השוק לכיוון המפגש עם קינג ג'ורג' ליד קופ"ח מכבי.

bali

New member
מנהל
את מתכוונת ל"גינדי", לא?

עוד נקודת ציון למקום היא שהחנות נמצאת בצד האחורי של בניין כלל על רחוב אגריפס. חנות טובה מאד לכלים חד פעמיים

ES2

New member
מעוז הגרעין והתבלין בקסטל

יש שם הרבה דברים בסיסיים לאפייה ובישול במחירים יחסית זולים

Miss Maple

New member
סיר פלא

דרך בית לחם 99 ירושלים חנות כלי בית שיש לה גם חומרי גלם שונים (שוקולדים במשקל, בצק סוכר, גליליות למילוי ועוד...)

bali

New member
מנהל
וואלה לא הכרתי את החנות הזו, טוב לדעת ../images/Emo13.gif

ריטה1

New member
חד פעמי ועוד כל מני דברים נחמדים

באזור תעשיה באר טוביה, סמוך לקרית מלאכי

hofnoan

New member
תבליני מימון

נמצאים במרכז ביג באר שבע ליד א.ל.מ. (וליד המגה)

hofnoan

New member
הום דיפו

המון כלי מטבח אפשר לבקש הזמנה אישית של דברים אם אין. נמצא באיזור של המגה בול בבאר שבע מול חנות המחשבים דיקל

bali

New member
מנהל
../images/Emo41.gif חנויות כלל ארציות ../images/Emo41.gif

bali

New member
מנהל
רשת "פעמית סטור" - כלים חד פעמיים

רשת כלל ארצית מצויינת ולא יקרה לכלים חד פעמיים. יש מבחר גדול מאד, מכלים פשוטים ועד מהודרים מאד, והכל חד פעמי (אבל לא חד שימושי, יש כלים להגשה שאפשר בהחלט לרחוץ ולהשתמש בהם שוב). יש לפעמית גם חנויות ללקוחות פרטיים וגם אפשרות להזמין כמויות לעסקים. האתר שלהם - פעמית

rony68

New member
פארטי סטור

חנות של כלים חד פעמיים וקישוטים לעוגות יש בחנות מגוון של מוצרים כמו קישוטים לעוגה, בצק סוכר, אבקת קסם, טושים אכילים והחנות כל הזמן משתדרגת עושים משלוחים כמעט לכל הארץ

למעלה