פרוייקט חנויות מתמחות כלל ארצי

bali

New member
מנהל
גרובשטיין בתל אביב

עוד חנות מתמחה עם המון כלים ומוצרים לבישול ואפייה. החנו נמצאת באיזור שוק לוינסקי, רחוב החלוצים 18. והאתר שלהם - גרובשטיין

bali

New member
מנהל
גולדן שף - תל אביב

חנות בעיקר לכלי מטבח, וציוד לאפייה ובישול ופחות לחומרי גלם. החנות נמצאת בדרך קיבוץ גלויות 32 בתל אביב. אין להם אתר אבל אפשר למצוא פרטי התקשרות בדפי זהב.

bali

New member
מנהל
SPICES (ספייסס)

יש להם כמה סניפים, בתל אביב, ברעננה (למיטב ידיעתי), ביהוד ובביל"ו סנטר. כלים וחומרי גלם לבישול ואפייה. האתר שלהם - SPICES

amysh

New member
מנסה בצורה עדינה לכתוב את דעתי על "סיר פלא"

אני מדברת רק על הסניף ברחוב תובל ברמת גן. לא מכירה סניפים אחרים. בעבר לחנות הזו קראו פלא שף או שם אחר. קנו אותה 2 בחורות, כנראה זכייניות של סיר פלא, לא יודעת. את החנות הקודמת מאוד אהבתי, עבדה שם מישהי נחמדה והיה לה מבחר יפה מאוד. נכנסתי לחנות לפני כמה שבועות ושאלתי את הבחורות כל מיני שאלות על מוצרים ובמיוחד על מוצרים אכילים שהן מוכרות שם (אבקות סוכר , שוקולד וכו')- הן ענו לי בכזה חוסר סבלנות וובחוסר מקצועיות שהייתי בשוק. הרגשתי כאילו לקחו 2 בחורות שלא מבינות דבר בבישול ואפיה והכניסו אותן לחנות מתמחה. גם הגישה הלא נעימה שלהן (הגדרה עדינה) לא נעמה לי בכלל. בקיצור- לא אהבתי.

bali

New member
מנהל
מקצועיות בחנויות כאלה היא קריטית

בד"כ יש כל כך הרבה מבחר וצריך שמי שמוכר בחנות ידע מספיק פרטים על כל המוצרים וידע להסביר בסבלנות ובאדיבות. תודה על המידע הזה, הוא חשוב.

XMankoX

New member
מבינה אותך לגמרי

ולצערי הרב עדיין לא נתקתי בחנות מתמחה עם מוכרים שידעו לענות על השאלות שלי בצורה מקצועית, והראו הבנה במוצרים שהם מוכרים.

amysh

New member
באמת? אני דוקא כן

למשל בשף דיפו הם סופר מקצועיים. גם בספייסס מקצוענים (לפחות בסניף בנאות אפקה).

XMankoX

New member
דווקא מהחנות השניה שהזכרת

אני קיבלתי רושם אחר.. מאוד נחמדים ומנסים לעזור, אבל לא הצליחו לעזור לי כל כך (והשאלות שלי היו די פשוטות).. אחרי השרשור הזה אני חושבת שאני אקפוץ לשף דיפו

amysh

New member
באמת? אני דוקא כן

למשל בשף דיפו הם סופר מקצועיים. גם בספייסס מקצוענים (לפחות בסניף בנאות אפקה).

youngG

New member
מוזר

אני דווקא נתקלתי ביחס מאוד נעים - ביחוד אחרי שנתקלתי בבעיה לפתוח קופסא של אחד המוצרים שרכשתי שם וכשהתקשרתי לברר איך ניתן לפתוח קיבלתי יחס מאוד אדיב וכן לנסות לעזור

amysh

New member
שף דיפו, שד' יהודית 4 תל אביב

מבחינתי- החנות האולטימטיבית, מגוון עצום ומחירים טובים. החסרון היחידי- פתוחים רק עד 18:00

amysh

New member
דומו

החנות הכי יפה, לדעתי. לצערי- גם בין היקרות. קונה שם רק במבצעי ויש שם מבצע 25% הנחה עד סוף החודש, כדאי לנצל

amysh

New member
THE COOK STORE

יש סניפים ברחוב ביאליק רמת גן ובדיזינגוף סנטר (יכול להיות שיש עוד, לא עולה לי כרגע)

בביאליק לצערי נסגרה ../images/Emo4.gif

והסניף בדיזינגוף סנטר די מעפן,לדעתי. גם קטן יחסית וגם מוכרות אנטפטיות ולא נחמדות-נכנסתי לשם 3 פעמים ו"זכיתי" ליחס ממש מתנשא ולא נעים. הכנסתי אותן, נראה לי,קצת לשוק עם הידע שלי שצברתי כתוצאה מכל האפייה

amysh

New member
קיטצ'ן וורקס KITCHEN WORKS בנחלת בנימין

יקרנים אבל מוצרים איכותיים

ninga 3

New member
../images/Emo24.gifבאלי בתל-אביב יש גם את - "טישלר"

אלו שתי חנויות בין כל-בו שלום לבין רחוב אלנבי ..אני קונה אצל רונן....ברחוב מונטיפיורי 22 זאת החנות של הבן -רונן- יש שם כלים ואביזרים נהדרים ובמחירים מוזלים...סירים במיגוון רב, סכינים...ושפע של איבזור למטבח בכלל..כנסו לאתב שלהם....http://www.tishlerstore.com/second.htm בחנות של האב -יצחק- יש מוצרי חשמל יש אפילו הנחה לגולשי תפוז...
גילה

למעלה