פרוייקט חנויות מתמחות כלל ארצי

bali

New member
מנהל
לא שאני באה להגן על קרין

כי ראיתי שהחנות שלה לא זולה בכלל, אבל דווקא ספציפית בעניין הנפות האלה, יש שני סוגים... יש מאלומיניום רגיל ויש מנירוסטה. אלה מהאלומיניום זולות יותר, אלה מהנירוסטה עולות לפחות 30 ש"ח, יותר לכיוון ה 40 ש"ח. זה תלוי גם באיכות שלהן. עדיין לקחת על נפה כזו 50 ש"ח זה הרבה מדיי, אבל לא ראיתי כאלה מנירוסטה ב 10-15 ש"ח אלא את אלה מהאלומיניום. ההבדל הוא שאת אלה מהנירוסטה אפשר גם לשטוף קלות במים (ולנגב מייד כי הרשת לא אל-חלד) ואת אלה מהאלומיניום אסור בכלל בכלל להרטיב.

flutter girl

New member
הבנתי אותך../images/Emo45.gif

אבל 50 ש"ח באמת נראה מופרז בכל קנה מידה. אגב, נתתי את הדוגמא הספציפית (שהסתברה כשגויה!), אבל באופן כללי המחירים בחנות מופרכים למדי. סה"כ, היא משווקת את עצמה כמישהי שעושה מתכונים פשוטים לכל אחד, אבל בחנות שלה המחירים מופקעים - זה די צביעות, לטעמי האישי. הם ממש לא מתאימים לכל כיס, ואולי בעניין הנפה אני טועה, אבל יש לא מעט מוצרים טובים שאפשר לקנות אפילו בחנויות הכל בדולר, שאצלה עולים הרבה יותר - והבדלי האיכות אינם משמעותיים ואף זניחים למדי.

bali

New member
מנהל
אין ביננו ויכוח לגבי החנות של קרין גורן

שהיא יקרה מאד ולא הולכת יד ביד עם התדמית שהיא מנסה להעביר... ההצלחה, הפרסום והכסף משנים אנשים.

flutter girl

New member
כן, זכורה לי דעתך לגביה

ולא הטלתי ספק בעניין.

הזאהיר

New member
אילו גם המחירים של הנפות במרכז ואישית הכי

ממליצה על נפות המשי (כמו שהדתיים משתמשים בהם) הם עולים סביב ה 15 ש"ח ועושים עבודה משובחת ומכופלת, גם מנפה ניפוי הכי אורירי שיכול להיות וגם גואל אותך משאר מזיקים ויש כאלו - האמינו לי

bali

New member
מנהל
../images/Emo41.gif בין צפון למרכז ../images/Emo41.gif

bali

New member
מנהל
מר קייק - נתניה

מר קייק היא עוד חנות מתמחה עם המון מוצרי מזון לאפייה וגם כלים לאפייה ובישול. יש להם שני סניפים בנתניה, אחד באיזור התעשיה הישן ואחד בפולג. כמו כן יש להם אתר בו אפשר לקנות און ליין כל מה שתרצו והם עושים משלוחים לכל רחבי הארץ. האתר שלהם - מר קייק

bali

New member
מנהל
סער - מוצרים לילדים באיזור חדרה

חנות למוצרי יום הולדת ומסיבות. ציוד, קישוטים וחומרי גלם לעוגות וממתקים. אפשר להזמין און ליין מהאתר לכל רחבי הארץ. האתר שלהם - סער מוצרים לילדים

bali

New member
מנהל
../images/Emo13.gif אני מכירה את הבעלים של "סער" אישית

בת דודה של אמא שלי ובעלה. אנשים מקסימים וחמים והחנות שלהם בהחלט שווה וזולה. רק שאם אי אמליץ זה יישמע אינטרסנטי למרות שזה לא, אז עכשיו כשגם את המלצת אני יכולה להמליץ בלב שלם

bali

New member
מנהל
../images/Emo41.gif תל אביב וגוש דן ../images/Emo41.gif

bali

New member
מנהל
"לגעת באוכל" - ראשל"צ וגם רעננה

חנות עם מגוון רחב של תבלינים, קפה, מוצרים מיוחדים לאפייה ולבישול וכלי מטבח, תבניות, גאדג'טים וכיו"ב. האתר שלהם - לגעת באוכל

novemberain

New member
לגעת באוכל, ראשל"צ -

בכל פעם אני מתפתה להגיע ולקנות שם ובכל פעם מתאכזבת מחדש. החנות מקסימה, רחבה, מכילה הרבה ומסודרת. אני אפילו מוכנה לשלם את המחיר היקר שהם גובים ביחס לאחרים משתי סיבות - האחת, מיקום והשניה, היצע וסדר בחנות. אז למה אני מתאכזבת? כי המוכרות שמסתובבות בחנות פשוט מציקות (סטייל דיילות ס"פ). חזרתי על אף שסבלתי הצקות. בכל פעם נתתי למקום הזדמנות נוספות. אחרי הפעם האחרונה שמוכרת התווכחה איתי ולא הרפתה (!) לגביי משהו שהייתי צריכה, החלטתי לא לחזור יותר. כן, זה אומר ליסוע רחוק יותר, אבל לפחות אהנה מרכישה של דברים שאני הכי אוהבת לרכוש. מבלי שיציקו לי ומבלי שיתווכחו איתי

bali

New member
מנהל
הצוות בחנויות כאלה מתחלף מדי פעם

וחבל שחלק מהצוות הוא כמו שתיארת. הרבה זמן לא הייתי בחנות הזו בראשל"צ, אבל כשהייתי כנראה היו מוכרים אחרים כי לא הרגשתי שנדבקים אליי. מה שכן, הרגשתי שיש מספיק צוות כדי שכשיהיו לי שאלות יהיה מי שיענה עליהן ומהר.

novemberain

New member
אני יודעת

ובאמת בכל פעם שהייתי בחנות, מישהו אחר הציק לי
אם זו מוכרת שעקבה אחריי, מוכרת שהתעלמה ממני כשביקשתי עזרה, מוכרת שהתווכחה איתי ועוד שלל דוגמאות... בשנים האחרונות, קנית רק בלגעת באוכל. מאז שעניין ההצקות הפך תדיר ובכל ביקור הייתי יוצאת עם טעם רע, החלטתי פשוט להמנע. אני לא אחכה שהצוות יתחלף, אני פשוט אחליף את החנות בה אני רוכשת

חד פעמית בבני ברק (רחוב השומר)

מחירים זולים מאוד. בבני ברק יש עוד חנות, צימוקים ושקדים) בבני ברק. אומנם המחירים מאוד זולים, יחסית, אבל אני לא מרגישה שהמוכרות מקצועיות... כאני באה לשם כדאי לי לדעת בדיוק מה אני צריכה (מבלי לסמוך על עצותיה של המוכרת)

הזאהיר

New member
לגעת באוכל - חווית קניה מאכזבת ומחירים בשמיים

קונה שם רק שאין ברירה, אבל ממש שאין ברירה והם המפלט האחרון. הדיילים - מרגיש שם גאילו הם נלחמים בינם לבין עצמם על כל קונה ובנוסף הם לא מבינים כלום אבל באמת שום כלום. ואז את מוצאת את עצמך מרגישה אי נוחות שאין כדוגמתא דוג' - הייתי צריכה תבנית בומב שהיה בו חוסר בשוק (ודם שם בסופו של דבר) ואז ניגשה אליי משהיא ושאלה אם צריכה עזרה אז אמרתי יאללה צריכה X וצריכה Y וצריכה Z וצריכה תבנית בומב - 4 פריטים שלא הבינה מה המשמעות שלהם וחיפשה לי בכל החנות בזמן שאני כבר שמתי בעגלה והיא השתוממה בהתפלאות - ואני מצטטת : "הא אז זה X וY וZ, טוב לדעת........." ואז שהגיע החיפוש אחרי הבומב פתאום קפץ משהו ופשוט צרח " את זו שהתקשרה אליי לברר על בומב?" ואז הצחיל בלאגן בין שניהם , פה נשברתי עזבתי הכל ויצאתי.

bali

New member
מנהל
4שף - שני סניפים בתל אביב

סניף אחד בקרליבך 11, סניף שני ברחוב נחלת בנימין 100. לפי האתר יש גם סניף בצפון תל ברוך במרכז G (מיקאדו לשעבר). יש שם ה-כ-ל למטבח ולאפייה. האתר שלהם - 4שף

למעלה