פרוייקט חנויות מתמחות כלל ארצי

bali

New member
מנהל
פרוייקט חנויות מתמחות כלל ארצי

אחרי שהסתכלתי בשרשור הישן שלנו של חנויות מתמחות ברחבי הארץ חשבתי שהגיע הזמן לרענן את הרשימה... מזמינה אתכם להמליץ לנו על חנויות מתמחות בבישול, אפייה וכלי מטבח לפי איזורים בארץ. אני אפתח תתי קטגוריות עם איזורים בארץ, אתם תוסיפו את ההמלצות שלכם לתת הקטגוריה המתאימה, ובסוף יהיה לנו שרשור המלצות לתפארת שנשמור בקישורים ונוכל לחזור אליו. לחנויות שיש גם אתרי אינטרנט, אתם מוזמנים לצרף גם קישור לאתר בתוך ההמלצה שלכם. בהצלחה לנו

bali

New member
מנהל
סו-שף בחיפה

החנות המתמחה החיפאית. לא הייתי בה אבל שמעתי שיש בה הכל. אפשר להזמין און ליין באתר. האתר שלהם - סו-שף

אושי231

New member
אני גם ממליצה עליהם

היום בדיוק עשיתי שם קניה, קניתי תבניות סיליקון, תבנית פאי מתפרקת, אבקת נוגט ועוד כל מיני דברים מצויינים למטבח. קצת יקר שם אבל לא נורא. אושי

הזאהיר

New member
נכון, סו שף יקרים אך תלוי במה :

יש דברים שיותר זול לרכוש אצלם, כגון צבעי מאכל של אמריקולור וביחוד שמדובר בערכה. ויש שם גם דברים שקשה למצוא במקומות אחרים. זה היופי ברשת, ניתן לשוטט ולבצע חקר שוק, להיות צרכנים חכמים ולבצע רכישות נכונות

1winnie

New member
"ממלכת האופים"

ממלכת האופים - חנות נהדרת שמתמחה בציוד וחומרי אפיה לקונדיטורים וטבחים מקצועיים, וגם לאופה והבשלן הבייתי. יש להם שפע של מוצרים ואביזרים ושירות נהדר הסניף הראשי הוא בנשר(יפה)\ ויש להם גם סניף נוסף בנהריה אבל לא צריך לגור קרוב, כי הם עושים משלוחים לכל הארץ. משלוחים שמגיעים עם שליח עד הבית, תוך יום או יומיים מההזמנה. זה האתר של - ממלכת האופים

flutter girl

New member
יש בהדר חנות של נעמן

במקרה התגלגלתי לשם, וגם שם המחירים היו גבוהים להחריד. אגב - רשמתי את הקוק סטור אבל אני בחיים לא קונה שם- נורא נורא יקר. אני משתדלת לחפש מבצעים בסופרים (זה כמעט תמיד אותו מותג יקר, פשוט בסופר לפעמים עושים מבצעים היסטריים), והיום למשל חרגתי לחלוטין משגרתי כשהלכתי לקנות בסולתם מחבת.

milch

New member
א.צוקר ובנו בע"מ

ציוד למטבח המוסדי ולמסעדות. מוכרים ליחידים בימי ששי בלבד. א.ת. תל-חנן, רחוב מתחת ל"ממלכת האופים".

bali

New member
מנהל
ואיך המחירים שם ליחידים?

מניחה שיש הבדל שקשור גם לכמות שלוקחים.

milch

New member
המחירים בסדר גמור

אין חובה לקנות כמויות סיטונאיות, לכן לפרטיים המכירה בימי ששי בלבד.

milch

New member
גם יקר מאד!!!

לא רק שזה בקניון, זה גם של...! למען גילוי נאות, מעולם לא הייתי שם אך מדיווחים שקבלתי תואמים את ההגדרה עפ"י המדווחים בעצמם.

flutter girl

New member
הייתי ואתה צודק לחלוטין

זכור לי בעיקר פריט אחד שממש בחנתי והשוויתי - הנפה הכפולה שהיא משתמשת בתוכנית, עולה בערך 10-15 ש"ח ברוב חנויות כלי הבית, ואצלה בחנות עולה 50. אין סיבה ואין הסבר.

למעלה