שרשור היכרות לחברי הפורום

• פותח הנושא bali
  • פורסם בתאריך

bali

New member
מנהל
מגניב! אולי זה אומר שנשים שנולדו במזל עקרב

יש להן כישורים מרחביים גבוהים מהממוצע? אולי זה אומר שחודש נובמבר הוא חודש טוב לאדריכלות? בכל מקרה זה נחמד ומגניב

rachsh

New member
שמחה להצטרף ברשותכם/ן :)

שם: חלי גיל: 27 יש לי יומולדת בתאריך: טו באב (15.8 לועזי) מצב משפחתי: נשואה + 1 מאיפה אתם בארץ: מרכז עיסוק עיקרי: כרגע חל"ד שכמעט נגמר :( מתי התחלתי להתעניין בבישול ואפייה: כמו כל קלישאה, מאז שאני זוכרת תמיד הייתי ליד אמא ועזרתי לבשל/לאפות הקינוח/מאפה האהוב עליי ביותר: ווואו, יש המון, בעיקר כל מה שיש בו שוקולד, וכל המרבה הרי זה משובח!!! מסר לאומה: כל ישראל ערבים זה לזה!!!

bali

New member
מנהל
כמובן שאת מוזמנת להצטרף ../images/Emo39.gif

ברוכה הבאה לפורום המתוק שלנו ונעים מאד להכיר

אשמח גם לקחת חלק פעיל בפורום

שם: אפרת גיל:31 יש לי יומולדת בתאריך: 12/11 מצב משפחתי: נשואה + 2 פעוטות מאיפה אתם בארץ:ראשל"צ עיסוק עיקרי: סוכנת נסיעות ומפיקת אירועים בהפסקה - כרגע מגדלת את הבנים מתי התחלתי להתעניין בבישול ואפייה:לפני כ 3 שנים כשבני נולד הקינוח/מאפה האהוב עליי ביותר: כל דבר שהוא מממתתתווקקקק !!! מסר לאומה: צריך דקה בשביל להבחין במישהו, שעה בשביל שהוא ימצא חן בעינייך, יום בשביל לאהוב אותו, אבל.. צריך חיים שלמים בשביל לשכוח אותו מכורה לפייסבוק!!!

bali

New member
מנהל
ברוכה הבאה אפרת ../images/Emo140.gif

את מוזמנת בהחלט לקחת חלק פעיל בפורום המתוק שלנו
נעים להכיר.

bali

New member
מנהל
העליתי את השרשור לטאגליינס

ולקישורים תחת קטגוריה חדשה - חברי הפורום.

balbalik

New member
אז גם אני!

ענבל (או "ענבלה") בת 40+ נשואה עם ילד בן 3 ובייבי חדש שמצורף להודעה הזו
מתל אביב, עוסקת בשיווק, באפיה ובגידול ילד. די והותר. מתעניינת בבישול ובאפיה מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד במטבח עם אמא או סבתא. מאז שעשיתי קורס קונדיטוריה אצל אורן גירון וסדנאות מקצועיות נוספות התחלתי להיכנס לתחום בצורה מקצועית ופחות חובבנית כמו פעם ומיום ליום נהנית מזה יותר ויותר... הכי אוהבת בעולם שוקולד. בכל צורה, כל דרך הכנה ובכל אחוז

bali

New member
מנהל
פשש תתחדשי על הבייבי החדש ../images/Emo45.gif

אחלה שם לעסק ואחלה עיצוב ללוגו. אני עיצבתי לוגו והכל, רק את החלק של לעשות עם זה משהו בפועל טרם הספיקותי... הנה שלי

למעלה