הוריזון או the witcher

colio 1

New member
הוריזון או the witcher

אהלן מישהו יכול להמליץ על אחד מ 2 המשחקים האלה? מאוד אוהב עולם פתוח ומשימות צד ( הבנתי ש the witcher הוא משחק מאוד מאוד ארוך ותכלס אני פחות מעדיף משחק ארוך). תודה

קרנפול

New member
שניהם נחשבים עולם פתוח אבל הם מאוד שונים

הוריזון זה משחק פעולה והתגנבות, רוב הזמן תאסוף ציוד לשדרג את הנשק העיקרי - חץ וקשת, ותלחם ברובוטים שגודלים עם ההתקדמות במשחק. העלילה טובה מאוד (לא סיימתי עדיין), אבל לינארית לחלוטין. לוקח בערך 40 שעות לסיים. המכשף הוא משחק rpg פעולה, יש לך מגוון נשקים ויכולות - שמובילים לסגנונות לחימה מגוונים. גם כאן תאסוף ציוד - אבל במגוון קטגוריות הרבה יותר גדול: צמחים ואבני ליטוש בגדים נשקים נוסחאות של שיקויים ועוד ועוד. המשימות הראשיות - מאוד טובות ,וכך גם רוב המשימות הצדדיות. ההחלטות שתקבל במשימות - ישפיעו על מהלך המשחק, ועל איך הוא יראה ויגיב. גם פה הסיפור כתוב היטב, אבל מתפרש להרבה יותר צדדים. חלק ממנו לינארי אבל הרוב יושפע מההחלטות שלך. לי לקח 120 שעות לסיים אותו כולל הרחבות, אבל בהחלט לא מאה אחוז, וגם לא שיחקתי את משחק הקלפים הצדדי שבמשחק- שיכול להוסיף עוד שעות מרובות (פשוט לא התחברתי,ואפשר לבחור לא לשחק בו). הוא אמנם הרבה יותר ארוך אבל מציע הרבה יותר תוכן. ההחלטה מה לשחק היא שלך, נתתי את הנתונים שאני יודע.

colio 1

New member
אהבתי את הפירוט

תודה רבה אחי ! האמת שאני מעדיף משחק טוב וקצר על פני משחק טוב וארוך, עקב אילוצי זמן. יש לי את רד הד 2 והבנתי שגם המשחק הזה הוא ארוך (ארוך ומטורף ממה ששמעתי ) ועדיין לא יצא לי לשחק בו. נראה לי שאני אלך על ההוריזון . שוב, תודה

למעלה