אנשים מה שלום כולם?

אנשים מה שלום כולם?

אני מניח שכמעט אף אחד לא מבקר פה יותר אחרי תקופה ארוכה מאוד שלא היינו פעילים אבל חשבתי שאין דבר יותר טוב בתקופה הזו מלדסקס על התחביב האהוב עלינו.

סוני: הקורונה לא דחתה את השקת הps5 כרגע

אבל מה יהיה במציאות? לדעתי הקונסולה תדחה אין שום סיבה להשיק קונסולה חדשה בתקופה לא טובה כזו ולסוני אין או לפחות לא צריך להיות אינטרס שהps4 שולטת בשוק ורוב המשחקים גם ככה יהיו קרוס גן. אפריל מאי 2021 נשמע כמו תאריך טוב להשקעה.

קרנפול

New member
הזמנתי את המשחק ff7 מאמזון במהדורה מיוחדת

אתמול קיבלתי הודעה שזה לא ישלח בתאריך ההשקה, נדחה לזמן לא ידוע...

קרנפול

New member
חח הדמו רק יגרום לי להצטער יותר

שאין לי עדיין את הדיסק עם הסאונדטראק, ואת המשחק המלא..

לא שחסר לי בנתיים מה לשחק, אבל תמיד כיף להתלונן.

הps5 חלשה מהאקסבוקס תאימות לא מלאה עם הps4

כרגע מדובר על "רוב 100 המשחקים הפופולאריים ביותר" שיקבלו תאימות לאחור כלומר אפילו לא 100 משחקי פס4 בשיגור

וכנראה טפטופים במשך הדור. מה זה אומר בפועל? הרבה רימאסטרים על הps5 וריימיקים למי שלא יהיה לו כוח לחכות.

בנוסף על זה הps5 מעט חלשה יותר מהאקסבוקס החדש לא ברמה משמעותית כמו שהאינטרנט עושה מזה וזה בקושי יורגש אם בכלל אבל זה חדשות מאכזבות שמביאים אותם עם התאימות לאחור.

מה הרציונל כנראה מהצעדים האלה של סוני? לפי כל העדויות סוני פשוט בונים על זה שכל כך יעוף לנו המוח מהגרפיקה של הps5/הליינאפ העתידי שנשכחה מכל השאר.

חייבים להודות שלפי השמועות יש לסוני קלפים חזקים.

לפי השמועות יש: סילנט הייל חדש.
ריימיק לmgs3 או mgs1
סטריט פייטר 6
אלה שמועות הגיוניות הרי חייב להיות הגיון בכך שסוני הסכימה לממן לקוג'ימה משחק מעפן כמו ds כנראה חלק מהעסקה היה שהוא יעמוד מאחורי הפרויקטים האלה של בילינו הייל וmgs

תוסיפו לזה המשכים כמו הוריזון 2 שצריך להיות מוכן בשנה שנה וחצי הראשונים של הps5 וספיידרמן 2 הבלתי נמנע ויש פה חתיכת קילאראפים שיעשו לps5 חסד לעומת מייק שהולכת להיות בפוקוס רציני על מולטיפלייר.

למעלה