מה שיחקתם השבוע?

PlayGirl3

New member
אין דיבוב יפני, גם לא בגרסה היפנית

באנגלית הם עושים מבטא אירופאי שונה (ומוקצן) לכל עיר כדי לתת תחושה שונה.

ביפנית מבחינה היסטורית אין דיבוב בסדרה הזו והיוצר לא רצה לשנות את זה.

יפן לא ממש חשובה במשחק...היא מופיעה

במשחק בתור עיר פארודית (כמו שהיא הופיעה בdq3 ואפילו הרגת שם.את ההידרה היפנית המפורסמת ) ובdq11 הם מדברים בסגנון שירה יפנית שם..

אבל בכללי למרות שהסדרה הזו השפיעה עמוקות על תרבות הפופ ביפן ובפרט על האנימה ...הם הרבה יותר מנסים שתרגיש שאתה מסתובב בעולמות שהן סוג של פארודיה על העולם שלנו וכאמור בdq3 זה כבר העולם שלנו 1:1

באופן אישי הדיבוב האנגלי מצוין ורק המחשבה של דיבוב יפני בדרגון קווסט עושה לי חלחלה כי אז זה ירגיש כמו אנימה גנרית.

מישהו 2

New member
הבנתי אתכם *ספוילר לשעתיים הראשונות של המשחק*

הורדתי את המשחק אתמול (למחשב) הגעתי בערך עד החלק שהם בורחים מהכלא ואז המשחק קרס חח.
אבל חייב להודות שדי נהנתי עד אותו חלק. אני קצת מתחרט שדיברתי עם המלך כל כך מהר , ראיתי שיש שם הרבה חנויות וכמה quest והדבר האחרון שציפיתי זה שהמשחק יקבל כזאת תפנית בעלילה שנייה אחרי שאני אדבר עם המלך

אז מרגיש שפספסתי שם קצת תוכן.
לא זכור לי שהייתה בחירה לרמת קושי עכשיו כשאני חושב על זה, אבל הקרבות היו קלים למדי ועוד לא נתקלתי באתגר.
נהנתי לעבור על כל הדמויות NPC בקבלסטון ולעשות להם voice-over משלי כשאני קורא מה הם אומרים , אני חושב שיש כאן חומר מצוין ל "Let's Play" מצחיק ביותר ביוטיוב.
הגרפיקה גם יפיפייה.
קשה לי להחליט כרגע אם אני מעדיף את זה על Ni no kuni 2 ,
ני נו קוני הוא לא JRPG טהור, שם גם נכנסים במפלצת זה עובר לסצנה של קרב , אבל הקרב הוא real time עם כוחות ומהלכים מיוחדים.

הפתיחה היא פארודיה על dq3.

שם המלך באמת חיכה לך.שתדבר איתו
(וכמובן יכולת לשים עליו זין ולא ללכת)
היית הבן של הגיבור האגדי והוא חיכה לך

טוב אני אסתום כי זה נהיה ממש מעניין במיוחד למי ששיחק בטרילוגיה המקורית שהמשחק קשור אליה עלילתית.

ני נו קוני 2 זה זבל דרגון קווסט זו סדרת המשחקים הכי טובה בעולם זה חילול הקודש להזכיר אותם באותה השורה.
בנוגע לרמת הקושי.. בחרת ברמת קושי לפרחות .. אתה חייב להתחיל מחדש את כל השעתיים כדי לבחור ברמה הקשה.

יש לך באפשרויות דארקונין קווסט שם אתה יכול לבחור מה אתה רוצה שיהיה קשה.

יש שם המון בולשיט ושטויות מומלץ לבחור פשוט במפלצות סופר חזקות ואולי לא לאפשר גריינד .. אבל קח בחשבון שאם המשחק יהיה קשה לך מדי אז גריינד יציל אותך מדי פעם אז הייתי משאיר אותו ליתר ביטחון.

אתה תמיד יכול לחזור לרמה הקלה אבל אתה לא יכול לבחור את הרמה הקשה שוב אחרי שכיבית אותה.

שעתיים זה כלום תתחיל מחדש קח כמה טיפים.

1. תמיד שאתה מגיע לעיר חדשהתעבור על הנפחיות ותקנה מגנים ונשק רק למי שזה הכי יחזק אותו אל תהיה חמדן לשדרג את כולם שתמיד יהיה לך גרוש ליום שחור :)
2. תמיד תמכור נשקים וציוד שאתה לא משתמש בהם. זה יכול בשקט לממן לך נשק טוב או מגן טוב.

3. תמיד במבוכים תחפש תיבות וכאלה לא מעט פעמים תמצא ציוד שאין בחנויות.

4..אם אתה רואה את המפלצות הירוקות שנראות עם החץ וקשת שנראות כמו חצי רובין הוד חצי פיקורו תזהר ותהיה קשוב לקרב כי הם יכולים לקרוא לחברים שלהם ולעשות עליך לינץ.

5. אל תתבייש לברוח אם אתה מרגיש שאתה עומד להפסיד עדיף להישאר עם הכסף ביד.

6. מצד שני אל תפחד מהמוות יותר מדי.. כמו בדרגון בול גם בדרגון קווסט נורא קח לחזור לחיים ושאתה מת אתה לא ממשיך משמירה קודמת אתה ממשיך מאיפה שמתת ככה שאם עלית רמה/ התקדמת זה נשמר למרות שמתת.

6. כשיהיה לך קסם שעושה טריקים מלוכלכים אל תהפוך לשאנן יותר מדי...

נגיד אם הטלת קסם שמונע מהאויבים להטיל קסמים אל תרגיש על גג העולם יותר מדי ותתכונן לרגע שההשפעה תחלוף :)

7. האויבים בלילה חזקים משמעותית מאלה שביום זכור את זה.
8..תשתדל שכל הקבוצה תהיה תמיד באןתה רמה.

אני ממש מקווה שתתחיל ברמה הקשה מחדש ותהנה יש לי הרגשה שאם תתחיל מחדש ותתן לזה צאנס ולא תמהר לפרוש תמצא את עצמך הופך לאוהב של הסדרה.

הרמה שאתה משחק בה כרגע היא עלבון לאינטלגנציה שלנו והיא תגרום לך לזלזל בכל החוויה.

PlayGirl3

New member
אני דווקא לא קונה כלום בחנויות

אני מפקידה את כל הכסף בבנק ושומרת לסוף המשחק.
במקום לקנות אני בודקת את כל הספרים בכל מקום כדי למצוא "מתכונים" ומכינה נשקים ובגדים בעצמי. אם משדרגים אותם לפלוס 3 הם תמיד הרבה יותר טובים ממה שאפשר למצוא בחנויות ונשארים ככה לאורך זמן.

חתיכת אומץ :) זה נשמע לי מלחיץ מדי :)

אם הייתי משחק ככה כמו שאני מכיר את עצמי תמיד הייתי חושש שאני מפספס איזה מתכון ממש טוב :)

לפחות אם אני רואה נשקים בחנויות והם חרא אני יודע שאני כנראה אמור להסתדר איתם.. עם הספרים כאמור הייתי בחרדה מתמדת אם זו היתה האופציה היחידה שלי להשתדרג.

גם אני שמתי לב שלרוב הנשקים שאת מכינה לבד הם יותר טובים אבל הפער לא הרגיש לי כזה משמעותי לטובת הקרפטינג שזה יהיה משמעותי.

יש לי גם קטע כזה שבלא מעט מהמשחקים מצאתי בחנויות פתאום נשקים עם סטטוסטים ממש מגניבים. נגיד שרביטים שמרפאים לך חצי מהבריאות

או יותר שאת משתמשת בהם... יש מצב שהפעם הם דווקא במתכונים ולא בחנויות אבל אני מפחד להפסיד אותם :)

בנתיים אני עושה קרפטינג רק אם מישהו מבקש ממני להכין לו משהו טוב בסייד קווסט ונותן לי חצי מהחומרים ואז אני פשוט שומר לעצמי את מה שהכנתי.

אני עצלן מדי ללכת לחפש תמפלצות שמפילות תחומרים שצריך :)

PlayGirl3

New member
ני נו קוני 2 לא מתקרב

דמויות חסרות ערך שמצטרפות אליך ולא מדברות יותר לעולם (מעבר לשתי מילים שהואילו בטובם להקליט להן), כל הקרבות אותו דבר ואין צורך באסטרטגיה, ומעל הכל עלילה משעממת, צפוייה וחרושה.

מישהו 2

New member
אני סומך עלייך

גם בני נו קוני 2 לא שיחקתי יותר משעתיים לפני הרבה זמן ואומרים עליו שהוא קל בצורה מוגזמת.
לשים בצד את העלילה והדמויות, אני חושב שהאתגר ואסטרטגיה הם מאוד חשובים במשחק בסגנון, ואחרי זה העלילה והדמויות.
זה קצת אירוני אבל הדבר הכי קרוב לזה שנהניתי ממנו היה המשחקים של סאות'פארק שהם לא תוצר יפני במיוחד ומאז אני מחפש את הדבר האמיתי.

אני אתחיל מחדש עם הגבלות קשות יותר, ואני אשכרה מתרגש לעשות את זה
תודה

קרנפול

New member
לא שיחקתי הרבה

המשכתי עם chrono trigger מתקדם לאט,
שהייתי צריך קצת להתפרע- ולדפוק את הראש שיחקתי בbattlefield 1, קניתי אותו ב5 יורו, ועכשיו מקבלים גם את כל ההרחבות בחינם- אז לא היה אכפת לי לבזבז עליו 22 שקלים..

ממה שאני זוכר טריגר ממש נפתח אחרי הקרב עם מגוס

או שזה אחרי שאתה מצרף אותו, יש שלב מסוים שהם משחררים את הרצועה בטח בגלל זה האטת בקצב :)

יאללה תסיים אותו ותלך על DQ11

קרנפול

New member
כרגע חזרתי לשמירה קודמת שלי

כי כמובן שנכנסתי ישר לסוף המסלול בעתיד הקסום, (דילגתי על כולו)-ואז נזרקים משם, אז לא הספקתי להתענג עליו מספיק...
אז עכשיו אני בהתחלה שלו בפעם השנייה.

עתיד קסום? אתה בטח מתכוון לשנת 12000 :)

אני לא יודע אם נפל לך האסימון מה הולך בתקופה הזו אבל אם אנחנו מתכוונים לאותה תקופה זה המקום האהוב עלי במשחק.

קרנפול

New member
הארט סטייל והמנגינה של האזור ממש יפים

אבל ברצינות לא הבנתי כל כך מה הלך שם, האם הם חולמים את המציאות?
אם הדברים יתבררו בהמשך אין צורך לענות...
עכשיו אני בקפיצה בין הזמנים - בחיפוש אחר כל התיבות הקסומות...

קרנפול

New member
ואו, הרגע נלחמתי בבוס פעמיים,

כי אחרי שניצחתי בפעם הראשונה המשחק קרס, זה היה מייאש...
עכשיו הם הפעילו את הMammon Machine ,ואני במלחמה לנסות לעצור את lavos מלהתעורר, קרב אבוד...
מתחיל להיגמר לי Mid Ether וגם הגרסאות החזקות יותר, אני נשען בעיקר על התקפת קרח- וזה צורך הרבה mp...

אל תבזבז mp על אויבים רגילים פשוט

תדאג תמיד להגיע לבוסים עם mp קרוב למלא או מאוד קרוב למלא ואם אתה חייב לרפא אז תביא תרופות במקום לבזבז על הבוסים.

במקרה שאתה נלחם בכמה מפלצות במקביל לא הייתי ישר מספים קרח הייתי בודק אם יש דברים זולים יותר שמשפיעים עליהם/ או התקפות פיזיות ואם כבר תקרח הייתי שומר לחזקה מהן.

לדעתי גם שווה תמיד לבדוק עם עצמך מי המפצלת/ חלק שעושה לך הכי הרבה בעיות להתמקד עליו עם כולם ורק אז להתפנות לשאר האויבים/חלקים.

קרנפול

New member
כמובן שאני כבר עושה את כל מה שאמרת

עדיין בקרבות בוס אני אוכל mp בלי סוף...

למעלה